• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Já byla s Martínkem v Padochově na maškarním byl za námořníka moc mu to slušelo :grinning:
29. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Mě sem nejde přidat celí album tak jestli chcete tak mrkněte do albíčka na fotky
29. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Jani ty to nepřeháněj, přece jen už se to blíží.

Mumi moc to Martínkovi slušelo :slight_smile:
29. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno, tak já jsem tady taky, no Jani, srázek asi teda až v ve středu, nebo možná až ve čtvrtek, protože já nevím jestli se stihnu vrátit...., kdyby mě brala dr. pozdě, zůstanu tam do středy a to bych fakt sem nestihla.
Jani, dáme kafe a bochto?????
Teda čajik a bochto?
Já chci jít do knihovny, tak proto se ptám a po obědě čekám návštěvu.
No jinak nám zase stávkuje auto, mazec.
Jinak všem krásný den, pořád vyhrožují jask bude hnusně, tak doufám, že mě to nepřekvapí zítra, pa
29. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
ahoj Kači,jo klidně,já zatím nic neplánuju,takže kafíčko nebo čajík klidně dát můžeme.. stačí napsat kdy a u koho :sunglasses:
jasně,srazík můžem klidně nechat na středu nebo čtvrtek,myslím že ani na jeden den zatím nic neplánuju.. záleží jak bude moct Leňa,tak snad se tu dnes ukáže a domluvíme se nějak

maji,jasně,budu se snažit to nepřehánět,já ale když se do něčeho pustím,tak skončím až jsem kaput :grinning:
29. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak já bych raději asi ten čtvrtek :wink: Jestli můžete :wink:
29. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
jéé ahoj Leni :slight_smile: tak teda čtvrtek...? Já asi můžu :wink:
29. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahojky, ok, počítám taky se čtvrtekem, značka ideáááál a čas, no ten si ještě upřesníme, tak Jani pok pok voda už se vaří a já ti za odměnu přijdu pak omrknout koupelnu, chceeeeeš. :grinning:
29. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
jo dobrý,tak já se skočím jenom vyčůrat a valím...
29. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
to nám to uteklo....., zase skoro den v háji, no nic knihovnu jsem nestihla, tak snad v pátek, tak pa dnes už sem nepindu
29. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
návštěva už odešla?? Nějak brzo ne :slight_smile: jojo,dnešek nějak rychle utíká.. já teď peru,ještě jsem tady chvíli lítala s hadrem,doumývám takový detailíky.. pořád se něco po tom malování najde.. taky jsem vyleštila konečně zrcadla v koupelce,jsem se na to už nemohla koukat,jak byly špinavý
29. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
dobré ráno, nebo snad ještě sladké spinkání....,
já se chystám do poradny a k zubaři, tak tu dnes nebudu. Jdu páchat očistu, dnes má být až 19 stupnů, tak jsem zvědavá, td se to ještě nepozná. Jinak Jani, jjj je to vždy taková fofr návštěva, takové mezipřistání, ale jsem ráda aspon za to. To víš, to jsou ti pracující...., jo a i knihovnu jsem stihla!Tak papa a heFkej den
30. bře 2010 ve 04:58  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak já mám dnes taky docela fofry, potřebuju už něco naklidit na velikonoce :grinning: :grinning: :grinning: Ale to bude jen dvoudenní záležitost po dvou hodinkách, žádná křeč, ale i tak se mi do toho vůbec nechce, a to ještě dnes musím vařit, no asi budu jen smažit králíka s bramborama .. Kruci, ale fakt se mi tak nechce .. Ještě mi chybí dožehlit pár věciček pro malýho a mám hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už i kokosovej olej jsem sehnala na mazání pro malýho (fakt super věc), tak a už jen porodit :grinning: :grinning: :grinning: Příští čtvrtek jdu do poradny, tak jsem zvědavá, co mi doktor řekne, mohl by mě potěšit tím a říct: "tak to vypadá ještě dva týdny a budeme rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ".. :D :D :D
30. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky, dneska se nám sluníčko schovalo no snad to nebude tak hrozné.
Já na srázek určitě nedorazím mám toho ve čtvrtek moc a už bych neměla hlídání. Chodím ráno na Pilátes a večer ještě na ten aqua airobik. Ale budu na vás myslet dejte si i něco za mě. :grinning:
31. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky.. jejda mumi, ty to máš ale nabytý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Leda tak vypustit to cvičení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a když už jsme u toho, v kolik se zítra srazíme? .. Já bych nejraději někdy až poobědě, protože budu muset drahýmu dopoledne uvařit :unamused:
31. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
ahoj holky

dneska bude asi hodně pršet, se to tady zatahuje jak kdyby mělo sněžit :grinning:

No my máme stejně zákaz chození ven a uvidíme jak bude M. zítra a kdyžtak dojede mudr. k nám. Tak hezký den
31. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
ahojky, no tady v OL taky je nějaká tma, včera u dr. dobré, prý jsme jak ukázková knížka, dostali jsme pochvalu, ještě tam jedu 2x, u zubaře taky vše v pořádku, tak jsem stihla kamarádky, aspon některé a moooc jsem se nasmála zase, ale měla jsem toho plné zuby od 5rána. Koupila zase pár kravin, které jak jinak vůůůbec nepotřebujeme, ale musíme je mít....... :grinning:, znáte to.
Tak já jedu paaaaaaaaaaaaa
31. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Dez vypustit cvičemí to néééé už jsem nebyla včera tak to nejde. To bych měla černý svědomí. :confounded:
31. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Pom to je dobře že je všechno vpořádku. A to tak byvá že si něco koupíš a doma zistíš že to zas tak nepotřebuješ :grinning:
31. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky,dneska je venku teda pěkně hnusně,ani nevystrčím nos.. včera bylo krásně,byla jsem v Brně a nakupovala. Dnes jsem zasadila muškáty,tak už aby nepršelo,abych je dala ven na sluníčko. Jinak ten zítřek je mi jedno v kolik,takže si řekněte,měla bych být celý den doma,ale čím dřív se sejdeme tím líp :wink: doufám,že zítra už tak hnusně nebude teda
31. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jani mě tak napadlo, že třeba kolem druhé? ..
31. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
Jasně,klidně může být kolem druhé hodiny.. tak ještě necháme vyjádřit se k tomu Katku..
31. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
ahojky, no já ani nevím jestli budu stíhat, snad pindu později, chci jet do Brna. Vrátím se asi v 15hod. tak jdete sami a já se treba stihnu připojit, jen mi pisněte kam půjdete, asi vím kam, ale pro jistotu
31. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
Tak co Jani? .. Sejdeme se kolem té druhé a Kačka se přidá? Já jsem klidně pro :wink:
31. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Holky dnes jsem s tchýní pokoupila asi 20 triček a 10 rifličky pro malýho... no mazec :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Dobré ráno, Dez ten váš malej bude v těch riflích snad i spávat. :grinning: :grinning: :grinning:
Užijte si srazík já zachvíli frčím na pilátes.
1. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
krásné ráno

Leni ty jsi blázen, ale chápu Tě, taky jsem toho měla spoustu :grinning: :grinning: :grinning: u druhýho bych se krotila, páč jsem došla k závěru kolik zbytečností jsem měla, ale člověk si tím asi musí projít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Užijte si srazík, mumi ty cvíčo.
Já jdu zavolat mudr. co a jak.

Hezký den
1. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
Dobré ránko,tak koukám,že domluva zase úžasná jako vždy... nakonec jsme zůstaly jen dvě :frowning2: no nic, tak já klíďo taky souhlasím - tak se Leni můžem sejít v 14 hod. jestli s tím teda počítáš, třeba klasika - u kašny, co říkáš? :wink: no a uvidíme jestli pak přijde i Katka za náma..
Já jsem tu včera skoro vůbec nebyla,páč byl doma manža,lepili jsme tapetu v předsíni - je takový pruh ozdobný u stropu,tak jsem mu pomáhala a sázela jsem muškáty.
Jéé dneska je zelený čtvrtek,že,tak to bysme si měli dát špenát :slight_smile:
Venku je ale fakt ošklivo,jak se ochladilo že! Už aby se to počasí vzpamatovalo.
1. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.