• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Jani tady je krásně, od rána svítí Oskar a vypadá to na pěkný den :dizzy_face:
1. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
noo,tady se ta obloha už taky promodrává... ale je pěkná zima teda.. ale do odpoledne se snad i oteplí.. a co jsem četla tak přes Velikonoce má pršet teda,tak uvidíme jak bude
1. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
Jo jo Jani, počítám a už se moc těším :wink:
Holky u nás je taky modro a sluní svítíčko.. budeme mít na ten srazík nááádherně :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ty rifličky stály třeba kolem 90,- Kč jedny, jen ty lacláčky byly dražší a stály asi 135,- Kč, jinak trička v průměru kolem 55,- Kč za jedno. Tak to neberte :grinning: A jsou to značkový věci. U nás totiž jedna paní má takovej značkovej sekáč, a prodává tam hodně značkový věci, třeba se tam najdou i versace a takový a zaplatíte za takový rifle třeba 500,- Kč, ona to totiž zkupuje z módních přehlídek a tak, nebo z ciziny co už neprodali a je to pro ně "starej model", takže i já se tam kolikrát dost levně oblíknu a kolegyně v práci čučí kde jsem to třeba vzala :grinning: :grinning: A má tam právě i pro mimča.. Takže jsem si nakonec odnesla i dvě trička na dvou - tří letýho drobka :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
Leni nechceš hodit tip kde to je, my potřebujeme trička :grinning: :grinning: :grinning: nějak máme trička, že by se daly použít spíš jako lambada :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
autor
Dobře Leni,tak s tím taky počítám a moc se těším :wink:
Páni,tak to máš dobrý,to k vám asi někdy zajedu taky nakoupit :grinning:
Holky,chci nakoupit nějaký plínky v akci, ale nevím kolik nakoupit v jaké velikosti... kolik myslíte že bude tak ideální?? Jestli mám koupit zatím jen tu nejmenší velikost, nebo i tu větší...? Nemám totiž ani představu na jak dlouho ten balík tak vydrží
1. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno,
no taky bych ráda do takového obchůdku na supr věci za supr ceny, holky jsem doma, nikam jsem nejela, ale jsem nějaká divná dneska, všechno se semnou motá, nemám na ic náladu a jsem straaašně utahaná, takže ještě ležím, snad mě to přejde a připojím se. Včera v deset večer mi přišla sms, že kočárek ještě není a posunuli nám termín vyzvednutí, že nestíhají, že dodavatelé várku neposlali a další přijde až koncem dubna, tak doufám, že to stihnem.... jinak asi vytáhnu vozík, nebo co :frowning2: na pleny jsem se taky dívala, ale nekoupila, protože nikam nejedu. V poradně jsem dostala nějaké bobule na zavádění, tak snad mi to trochu pomůže.
1. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
Holky je to obchůdek v Silůvkách :wink:
Katy tak si šlehni kofolu nebo cocacolu :wink: Já jsem dnes skoro nespala.. Usla jsem kolem jedenácté večer, vzbudila se ve tři ráno, do půl sedmé čumákovala a byla na netu a pak asi na hoďku a něco jsem usla, než vstával manža, šly jsme se nasnídat. Teda vypila jsem asi litr kofoly a už mě je fajn :grinning: :grinning: :grinning:
Holky já jsem pleny kupovala Pemprsky č.2. Nechtěla jsem kupovat třeba ty teskácký nejlevnější, tak jsem koupila tyto a prozatím mám dva balíky. Budu totiž i látkovat, tak uvidím jak nám to půjde, ale pleny se dají dokoupit vždycky. No a do porodky si jich beru asi 20, kdyžtak manžel doveze :wink: Jinak mě říkala kámoška, že v Ivančicích v porodce když vám malýho ráno berou na vážení, tak ho automaticky přebalí do jejich plen :wink:
1. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Jani nejmenší velikost jsem ani nekupovala, ty č.2 jsou tuším 3 - 6 kg. A já nepočítám že by náš Staníček byl pod 3 kg :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
Jani tu nejmenší velikost bych zatím koupila jedny - dvoje, my je třeba vůbec nevyužili, přešli jsme rovnou na další velikost. Ty nejmenší se přikoupit dají kdykoliv, pokud jsou třeba v akci pleny už bych koupila víc v té další velikosti.
1. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
holky,díky za názory.. takže to vidím tak že koupím jedno dvojbalení těch mini a jedno dvojbalení těch o číslo větších a bude :slight_smile:

Kači,tak doufám,že se z té špatné nálady prospíš a přijdeš taky :wink: my ti náladu kdyžtak spravíme :grinning: se podívej ven jak je krásně a hned ti musí být líp :sunglasses: S tím kočárkem to je blbý,ale neboj oni ho včas pošlou :wink:
1. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
Jani v Tescu mají pořád akci na plínky, pak myslím i v Albertu
1. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
jj a určo č. 2, dívala jsem se včera tady v Ivnačicích a nemají dvojky ani jedny a v té druhé grogerce, je mají drahé
1. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
a teď aj v IS, co vím od holek bo kupovaly :grinning: Plínky jsou furt někde v akci :wink:
1. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
a jak kofolu jsem měla ráda, tak ted ne e, ted mi nechutná a z cocacoly mě bolí břicho, ale díky za rady, pokusím se z toho dostat
1. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
holky,já vím že pořád někde jsou akce,já chci ale ze začátku jen pampersky-ty active..a v tescu akce teď není,byla jsem tam,v albertu nějaká je,ale nejlepší co teď aktuálně je,tak je v DM,takže je chci koupit tam..
1. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
Jani a nemáte přístup do Makra? .. Tak vyjdou přece jen o něco levněji, když nikde nejsou akce :wink:
1. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
No nic holky jdu vařit, ať se pak stihnu nachystat :grinning: Jinak dnes špenát nebude, my měli minulej týden zelenou středu :grinning: :grinning: Jsem to už nevydržela a uvařila špenát už minulou středu, jakou jsem na něj měla chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dnes bude koprovka .. kopr je taky zelenej :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
Leni,ne,do Makra nemáme přístup.. joo máš recht,kopr je taky zelenej :grinning:
1. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
ahojky, zase já, tak už jsem vylezla, byla i venku, koupila si Betynku, protože tam měla být kamarádka a koukám jak spadlá z višně, je tam ještě jedna kamarádka a JÁ taky, neměla jsem to vůbec jisté a podle toho jak to vypadalo, jsem s tím ani nepočítala o to víc mám radost.
1. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
Jejda Katy, ty si v časopise? .. No to nám musíš přinést ukázat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
jj, neboj, to si nenechám ujít, přijdu aspon na chvilku a pochlubím se :wink:
1. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
jéé, tak to je bezva Kači, tak to chci vidět!! To je fajn,že ti to vyšlo tak rychle :slight_smile:
1. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá.. holky jdu prolítnout vanou, hodit make-up (přes noc jsem se nějak osypala a vypadám jak puberťák) a vyrážím za váma, ve dvě jsem tam (snad) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
Leni,prolítnout vanou jo :grinning: neboj nám tvoje pupínky vadit nebudou :sunglasses: já právě spapala obídek. Půjdu ven asi o něco dřív,chci ještě něco koupit a na něco mrknout ve městě.. takže ve dvě budu čekat u kašny,těším se na vás :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
to je dneska venku ošklivo že :frowning2: ještěže nám včera na ten srazík vyšlo tak krásný počasí,bylo to moc fajn :slight_smile:
Teda Kači,ale pěkně si se na nás pak včera vyprdla,už jsi nedorazila a ani nenapsala :sunglasses:
My dneska odpoledne čekáme návštěvu,dojede švagrová s rodinkou, tak trošku ještě poklidím a něco musím nachystat. Dneska začínám 35 tt to je síla teda..
2. dub 2010 v 07:37  • Odpověz
Dobré ráno holčiny,
moc se omlouvám, že jsem už nedorazila, fakt jsem to měla v plánu, ale než jsem došla domů pro telefon, tak jsem potkala drahého a jeli jsme ke švagrové a pak nakoupit. Snad nejste naštvané a užily jste si to i beze mě. Pěkný den papa
2. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
Dobrá ráno to počasí si dělá co chce. Tak se koukám že i ve dvou jste si užili :grinning:
2. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak já včera měla rozlítanej celej den, byli jsme v Brně s manželem a se švárem, pak jsme museli domů něco přeměřit, pak zpět do Brna, pak do Ivančic a navštívit manželovu babičku a pak k tchánovcům.. no ráno o půl osmé jsme vyrazili a vrátili se domů až kolem půl desáté, ale teda byla jsem fakt vyřízená :grinning: :grinning:
Jo jo, to jsme si mumi užili :wink:
3. dub 2010 v 07:23  • Odpověz
Ahoj holky, já zas včera byla na slučáku ze střední. Sešlo se nás teda jenom 8, ale i tak to bylo super. Konečně jsem zase někam vyrazila. I když po čtyřhodinovém sezení na místě mi začali pěkně otíkat nohy a bylo to nepříjemné. Každý si chtěl hned šáhnout na pupík, nevím, co každý na tom vidí :grinning:
3. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
ahojky

přeji všem krásné svátky :wink:
3. dub 2010 v 08:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.