• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Krásný den, doufám že nám to počasí přes svátky vydrží.
3. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak ať zítra moc nedostanete :wink: My plánujeme jít na celý den k tchánovcům do bazénu :slight_smile: To bude super :grinning:
4. dub 2010 ve 22:14  • Odpověz
Přeji hezký velikonoce :wink:
5. dub 2010 v 00:11  • Odpověz
Krásné velikonoční pondělí přeji všem :slight_smile:
5. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak co dostaly jste pořádně na zadek? Já tak akorát.. objeli jsme rodinu..můj taťka má zrovna dneska i narozeniny,takže u našich jsme se zdrželi a s manžou pěkně panákovali...takže ten mi tu teď jak mrtvola spí,ani jídlo nesnědl co jsem uvařila..
Zítra jedu do Brna,jdu na alergologii a ták,takže tu nebudu. Tak zatím papa :slight_smile:
5. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
Ahoj holky..
tak já dostala jen od manžela, a to jen tak decentně :wink: Jinak jsme skoro celý den prospali, takže pohodička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2010 ve 23:13  • Odpověz
ahoj holky, tak já dostala též decentně od manžela a od taťky (tchána) a pak jsme jeli pryč :slight_smile: No ale dneska hnus počasí, snad se už bude oteplovat.
5. dub 2010 ve 23:17  • Odpověz
Dobré ráno,
no já jsem na tom stejně, dostala jsem jen trošku,jinak proběhly nějaké návštěvy, tak jsem pak uklízela a jinak nic, ted se chystám učit, dnes nic nedělám,navařeno mám, tak co, tak pěkný den papa
6. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak já dneska trochu povysávám, asi tři dny jsem na to nehrábla, uvařím brambory na oběd (od včerejška nám zbyly grilovaná kuřecí stehýnka) a po obědě se dám asi na žehlení zbytku věciček, ať už to mám hotové, bo se mi to opravdu nějak krátí ten čas :grinning:
6. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
A samozřejmě, jak je dnes kráááásně, tak se chystám jít po obědě ještě před žehlením ven... alespoň na chvíli :sweat_smile:
6. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
Čau holky, no kde všechny jste :grinning: Od včerejška ani jedna, no fuj teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
Dobré ránko,holky.
Tak já byla včera celý den v Brně,dojeli jsme až kolem sedmé večer,byla jsem utahaná jak kotě,strašně moc jsem toho totiž nachodila..takže dnes bych si měla dát relax.. Byla jsem mimo jiné na alergologii,tak jak jsem očekávala - žádný tabletky antihistaminika nejsou v těhu ani při kojení vhodný, takže mi napsala akorát dva spreye do nosu a kapky do očí, tak jsem zvědavá jak to bude fungovat, páč tabletky mi zabíraly.
Dneska je venku krásně a má být celý den,tak bych chtěla jít aspoň na chvíli ven, tak uvidíme.. teď se musím jít celá oepilovat :grinning: pak budu dělat medovník,kterej manžovi slibuju od té doby co jsem doma :sunglasses:
7. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno, tak já byla včera celej den venku prováděla jsem jarní úklid chodníku, zahrady a předbarákem. Pak jsme kopali hlínu a Martínek moc pomáhal. :grinning: A večet jsem zběhla ještě cvičit. :grinning:
Tak jsem zvědavá co zvládnu dneska.
7. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
Holky mě od rána bolí tak strašně na pravé straně :frowning2: Už nevím jestli mám sedět, ležet nebo chodit.. je to strašný... Jsem říkala, mám strach ze slepáku, anebo spíš jestli to nebudou zaražený prdy jen, ale každopádně je to hnusně nepříjemný :unamused:
7. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
ahojky holky.... dezyre aby jsi nerodila :wink:
jinak ja mám opět astma... nikdy jsem je neměla až v 10.týdnu těhu se mě projevilo... a teď zas...už mě to neba. Neustále ucpanej nos a špatně dýchám... fuj....
Venku je dneska nádherně vezmu malou termoobals mlíkem a jdem ven :slight_smile: uděláme si svačinu venku :wink:
7. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
Veru, to ani ne, už mě to přešlo, teď už cítím jen takovej jemnej tlak do spodku. Ufff.. se mi ulevilo. Možná mi malej taky něco na té pravé straně přiskřípl a teď se přemýstil víc nalevo (se mi tam vyboulil) :grinning: Každopádně mám 3 týdny do termínu, tak nemůžu čekat, že mi bude furt skvěle :grinning:
Tak vy si budete dávat piknik venku jo :wink: Úplně závidím, hned bych šla taky ven, ale kolikrát se mi samotné ani nechce, takže to dopadne nakonec tak, že vylezu akorát za manžem se podívat co dělá v haly :slight_smile: Jinak dnes mě přijde navštívit v mé samotě kámoška, tak už se taky těším...
7. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
ahojky holky, tak já už jsem polítala města, byla na úřadě, už po 3 a opět tam nikdo nebyl, už mě to fakt nabaví, na co mají ty úřední hodiny!!!! jinak já se včera moc neučila, nedalo mi to a trochu uklízela, pak jsme s manžou po netu vybírali komodu(žádnou nevybrali), byli se projít a tak. Taky mě nějak už druhý den malej dost tlačí, ale máme to za pár, tak to musíme vydržet.
Ještě jsem i trochu nakupovala hadřík na malého, ale manža to neví :grinning: , nešlo odolat. Jani byla jsi v tom novém obchodě u autobusáku?
Všem pěkný den papa
7. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
tak já se doepilovala :sunglasses: a zjistila jsem že mi na ten medovník chybí máslo :unamused: takže musím jít do obchodu.. Leni, mě se taky samotné nechce jít nikdy ven.. je to na prd, když si člověk nemá přitom s kým povídat. Jo tak to je dobře že tě to už přešlo,máš recht,chvíli před porodem nemůžeš čekat se že budeš cítit pořád super :slight_smile:
tak já jdu do toho obchodu..se mi nechce,si tam asi koupím něco dobrýho ještě
7. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
Kači a co chodíš řešit na úřad?? No jo,oni si tam jsou jak chtějí,je v tom bordel :angry: v jakým novým obchodě myslíš???
7. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
Holky mě hrábne, dnes jsem vlezla na váhu a zjistila, že jsem za velikonoční svátky nabrala přes 2 kg. Takže dnes hladovka, abych hodila alespoň kilčo a něco dolů do zítřejší poradny, bo mě zase nadá :angry: Protože od minulé poradny by mě to hodilo 5 kg. Chjajaj, ta moje váha...
Kači ty taky pořád jen nakupuješ hadříky :grinning: Já budu dnes trochu uklízet u malýho v pokoji, nic moc se mi nechce dělat..
Jo jo Jani, ale zas na druhou stranu už ten porod taky chci mít za sebou :grinning: Zítra se zeptám doktora, ať mi řekne, jak to se mnou vypadá, kdy už budu rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 10:23  • Odpověz
Dez, no kdy kdy no za chvííílu budeš rodit :grinning: to ti řeknu i jáááá :grinning: , taky se mi nic nechce, taky jsem přibrala přes velikonoce, už má 14kg nahořeeeeeee :frowning2: ,je fajn, že už nemáš "bolení" a nepřeháněj to s tim úklidem joooo
Jani, no já bych ti kostku másla půjčila, nemusela jsi šmatlat až do obchodu, ale je fakt, že mě se taky nikdy nechce samotné, ale když se vykopu, tak to není tak strašné tak tomu bylo i dnes a já si koupila za odměnu mnamku. no u autobusáku jak byly ty látky -rohový barák,naproti květinářství, tak tam je z toho obchod pro děti. At se ti medovník podaří
Mimochodem, nám taky hráblo a budeme asi o víkendu malovat, ale jen ty bubáky a bok stěny, takže žádná velká akce jak u vás Jani a příští víkend se těším, to pojedeme do OL juchuuuuu a já tam jedu 13.4. ukončit neschopenku.
7. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
Kači,já potřebuju ty másla stejně dvě,tak to máš fuk.. :sunglasses: tak o tom obchodu vůbec nevím.. a ty už jsi tam byla jo? Je to dobrej obchod? Jo budete taky malovat :grinning: hele a taky jsme se bavili s manžou že bysme měli dořešit teď co nejdřív tu kočárkárnu,ať ji máme přichystanou než porodíme..
Leni s tou váhou je to blbý,no hold už to nějak musíš vydržet :slight_smile: a když tě sprdne zase,tak se nedej :wink:
7. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
čučela jsem jen přes výlohu, taky jsme to včera řešili, ale vlastně nedořešili, bavili jsme se o tom skrz to naše malování, že bychom to vzali jedním vrzem. ale vlastně jsme se nedomluvili, tak nevím
7. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
Tak nejhorší je, že mě sprdne oprávněně :wink: Tentokrát jsem totiž fakt jedla.. a mega.. ale když si tak říkám, že jsem přibrala skoro stejně jak když jsem nejedla, tak to je taky super.. Doufám, že jak rychle přibírám, tak dvakrát rychleji budu shazovat :grinning:
7. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
Dez: to by bylo bááájo hubnout 2x rychleji, no u mě to nehrozíííí
7. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
Zdravím do krásného dne

My jsme byly venku a zase půjdeme je tam nádherně, skočili jsme dom na obídek, hřích sedět doma :wink:

Ty jo vy už budete zachvilku rodit :slight_smile:
7. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
JO jo Maji, krátí se nám to :grinning:
Kači, já vždycky hubla hrozně rychle a přibírala pomalu.. proto nechápu ten můj nárust váhy teď, tělo si dělá se mnou co chce. Proto bude i překvapení, jestli to shodím rychle nebo pomale.. ale tak brzo to snad zjistím :D
7. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
Tak těsto na medovník už mám hotový,leží v lednici a odpočívá :sunglasses: to nejhorší je ale ještě přede mnou :grinning: taky bych šla radši ven,ale samotné se mě nechce,až budu mít malýho a pojedu s kočárkem tak to bude o něčem jiným :slight_smile: ale venku je dneska fakt super
Leni, no tak vidíš, co se trápit nejedením když ti to vyjde na stejno :wink: a uvidíš,určitě ti to půjde pak rychle dolů
Kači,no tak jsem zvědavá jestli tu kočárkárnu stihnem dořešit než budou prcci na světě s tím naším tempem :grinning:
7. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
Tak jsem zvědavá kdo bude rodit první :grinning:
7. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
maji,to my taky :grinning: ale první by měla být Leňa,tak uvidíme
7. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.