• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Jani , no víš jak, stát se může cokoliv :grinning: , no mohly by jste porodit do 8. 5. všechny, bo já pak budu asi do konce května mimo net :grinning: :grinning: :grinning: sice budu mít sebou notebook, je tam možnost na připojení, ale nebude stopro čas :slight_smile:
7. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jani upřímně se mi do toho ani moc nechce to tam nějak echt vylepšovat, se tam namakám a ostatní se jen přiživí a to se mi moc nelíbí a divím se té mamině co tam kočát už má, že jí ty pavučiny nevadí když ten kočár ani nemá ničím přikrytý.
7. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
ano,my nad tím taky takhle přemýšlíme,že to tam vyklídíme, vymalujeme, pak si tam začnou všichni dávat kočárky a neřeknou ani "dík" ... ale co se dá dělat, jestli si chceme mít kam dávat kočárky, tak nám nic jinýho nezbude.. tak jsem myslela že bysme to mohly zorganizovat aspoň my společně, ale dřív na tom samozřejmě nebudeme - to necháme na naše chlapy ne :grinning:
maji,no tak to ti neslíbím,že stihnem do toho data porodit :grinning: to bys musela domluvit těm našim prckům v bříšku :sunglasses:
7. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jani a co fotky té koupelny?
7. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
Maji, nestraš, do 8.5. tu s pupkem teda lítat nechci :grinning: :grinning: :grinning: I když podle toho, jak vůbec neposlíčkuju mám pocit, že rodit ani nebudu :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
Leni, :grinning: :grinning: :grinning: berte to v dobrém, ale mazejte už do porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , 8. máme oslavu a pak frčíme pryč tak a't jsou mimča venku :wink:
7. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
Holky, tak májovky rodí vesele jak o život.. už máme tři mimina a jedno na cestě. Teda mezi májovky chodí i holky co mají termín ještě koncem dubna, ale i tak, jsou kousek ode mě :grinning: Mazéééc..
7. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz
Já jsem si porod naplánovala na 24.4. :grinning: Ještě aby se to datum líbilo i Staníčkovi malýmu :grinning:
7. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz
mě se mé datum dle dr. líbí, nechala bych to tak jak to má být, 22.5. ale není to na mě, že prcku :grinning:
7. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
vařim a dělám malýmu diskošku :grinning: ráno sebou mlel až mi skákal břich, včera jsme měli italskou -Erose a dnes máme lekci Salsy :grinning:
7. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
Achjeje, Kači to bude malej John Travolta :grinning:
7. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
tož o tééém žádnááá, tanečnik po mamce :grinning:
7. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
tak mě by se líbilo datum 1.5. nebo 11.5. .. :grinning: když už jste u toho
jinak to je dobře pouštět hudbu prckovi :wink:
Leni,oni tam už opravdu rodí? No jako může to na tebe přijít klidně každou chvíli.. poslíčky mít ani nemusíš ne?
maji,no já zapomněla,jsem čekala až to bude totálně hotovka (a to ještě úplně doladěný nemáme-drobnosti),teď tu nemám foťák,jak bude,tak to sem hodím ju
domluvila jsem se s kamarádkou že se půjdem projít,tak za chvilku jdu ven.. medovník už je v lednici a chladí se,tak snad se povedl :slight_smile:
7. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
ted jsem se pobavila, švagrová mi volá a chlubí se, naše malá si zpívá, říkám joo, tak supr, no teta ale nevíš co....lalala čičiči pi.. pi.. :grinning: už jsme to u ní slyšely, ale mysely jsme si, že špatně slyšíme a ono ne e
7. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
jj, Jani, jen běž já byla ráno a ted papám, pak jdu taky ven se švagrovou a její malou zpěvačkou :grinning:
no trochu mě to děsí jak se tu rodí, holky nestraš teeee ještě máme chvilkuuuu
7. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
Holky teď jsem se zeptala u májovek, jestli už se byly ohlásit u dětské doktorky a představte si, že většina už ano .. a já ještě nic :fearful: Mám to v plánu příští týden.. Jani a Kači vy už jste tam byly?
7. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
Dobré ráno,
jj Dez já už si tam volala, jen volala a dr.říkala, at přijdu až porodím, tak nevím. Ona má jít do důchodu a je dobrá prý, tak jsem se hlavně chtěla informovat jestli nás veme, nebo jak to má.
8. dub 2010 v 07:28  • Odpověz
normálně se mi samo změnilo to odpočítávání mimina, včera jsem to měla za 45 a dnes šup za 14, to je fofr, fakt nevím jak se to mohlo stát.
8. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
Dobré ránko.
Leni,já se chci hlásit ke stejné dr. jako Katka,pro jistotu jsem tam taky zavolala,já teda mluvila se sestrou a ta mi říkala,že až porodím,tak mám zavolat a že na první návštěvy chodí domů za maminkama. Určitě si k dr. ke které chceš pak jít zavolej a zeptej se, každej dr. to má totiž jinak.. :wink:
8. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak já vím, že doktorka ke které chci jít, tak tam se musím nahlásit ještě před porodem, ale zarazilo mě, že se všichni nahlašovali už tak brzo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale nějak to doženu :grinning:
Holky, dnes jdu odpoledne do poradny, jsem zvědavá co se mnou bude dělat :grinning:
8. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
Leni,tak v tvým případě brzo rozhodně není,jsi v týdnu ve kterým už bys klidně mohla rodit :sunglasses: takže si tam prostě brnkni :wink:
Hodně štěstí v poradně,já jdu až příští týden ve středu..
Dneska bude venku zase krásně.. chtělo by to zase procházku :slight_smile:
8. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
Jani, dnes určitě jdi, protože má být venku kolem 20-ti stupňů. Škoda, že jdu do poradny až na třetí odpoledne, hned bych se k tobě na procházku přifařila :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
a já jsem v Brně, takže dnes budu mít procházek až až, doporadny jdu v úterý, takže papa jdu do terénu, dnes je nějaká akce s romy v Brně, tak doufám, že mě neokradou :grinning: hezký den a Dez ty dobře pořid v poradně a vůbec se nenech rozhodit když ti bude nadávat skrz ty kila !
8. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
no joo,já bych šla,ale nevím jestli půjdu,sama asi těžko.. včera to tak dopadlo,že jsem měla s kým jít,tak to bylo fajn. Třeba se odhodlám jít se aspoň projít po městě.. Já jednu do Brna zase zítra.. pojedu už ráno s manžou,kolem poledne jdu ke kamarádce a odpoledne jdeme k našim slavit taťkovi narozky,takže dojedem zas až večer domů.. a pak je zase víkend..teda to letí holky.. :confused:
8. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
Jani tak já jedu taky zítra ráno do Brna :grinning: Už asi naposledy... Ráno mě hodí Standa na smyčku do Modřic, do města sjedu šalinou, pak jdu ještě do práce mrknout, s kolegyní na oběd, odpoledne s holkama posedět a pak mě hodí domů jedna kamoška. Takže se nemusím otravovat s autem. Sice je to pohodlnější, ale kolem deváté už u práce nezaparkuju a jinde se mi auto moc nechávat nechce :slight_smile:
8. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
Kači, ty dnes hezky zase pokup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
Tak jsem zpět holky, no nedopadla jsem nic moc .. Malej v pořádku, na váhu nenadával, jsem si ubrala :pensive: místo 84,4 jsem řekla 83 a když jsem se ptala jak to vypadá s porodem, tak povídal, že zatím to nevypadá.. tak je to dobré. Horší je, že mám dost vysokej tlak. Prvně mě sestra naměřila 140/100 a potom mi ho měřila ještě třikrát a to už klesl na 140/90, ale i tak jdu zítra na přeměření a pak se uvidí..
8. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
Ahojky, tak jsme zdárně doma, pěkně jsem si prošla dnes město, ale musím se pochválit a Dez zklamat, jen jsem se kochala, na malého jsem nekoupila nic, ani jsem moc neutratila, spíš jsem sondovala co ted letí a co bych si mohla po porodu koupit na sebe. Manžel mi ráno s úsměvem dával kázání at se vyhýbám obchodům.....Koupila jsem nějakou malou dekoraci domů a konečně jsme koupili komodu, snad nebude malá, obyč, a poličku, kterou jsem si složila uuuplně sama heč, ale tzrvalo mi to 1,5h :grinning: :grinning: ale je celkem těžká, tak pověsit ji už nezvládnu. jsem celkem utahaná, ale musim říct, že jsem si to dnes užila. Pokoušela jsem se dnes i říííídit, ale jen kousek. Tak konec s chlubením, jdu udělat véééču.
8. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak jsem tu dnes prvnííííííí, jupí :grinning: Kači no tak pro malýho nic, ale uspokojila si nakupovací mánii poličkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 06:42  • Odpověz
Hezký den,

dnes opět krásné pačasí a my už vytáhli lehátka k bazénu :grinning: M. včera na něm odpočívala a já na houpajdě. Dneska razíme zase ven.

Všem přeju krásný víkend a hezký páteční den :wink:
9. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.