• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
dobré ráno, jj Dez a konečně hlavně tou komodou.
Holky ještě se to žádné nestalo???? Já jak jsem včera psala, že ten odečet datumu jsem měla za 14 dní, tak dnes ho mám pro změnu zase jinak za 74 DNÍ, tak je to normáááálníííí :cry: :angry: :astonished:
také přeji krásný den i víkend
9. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
Pom můžou třeba dělat nějaké úpravy na servru a trošku to pokrabatí ten odpočet, třeba je někde nějaká chybička, která jim nejde vyřešit, to spíš se zeptat admina těch stránek :wink:
9. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
Čau holky, tak jsem byla dnes na tom přeměření tlaku a byla jsem tam ráno a neřídila jsem a naměřili mi tlak 120/80, což už je pohodička. Takže se mi tlak prudce zvedá při normálních činnostech, takže nic nemám dělat.. :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
:grinning: joo, tak v tom tvém případě budeš mít tlak vysoký pořád, jsi taková aktivka, že kdybys nic nedělala asi by jsi měla za chvíli příííliš nííízkýýý tlak :grinning:
9. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
No právě Kači, dneska při tom ranním tlaku mě bolela hlava a měla mžitky před očima, takovej klasickej příznak nízkého tlaku :grinning: Ale holky, jak jsem dnes oteklá, fuj.. už ať rodím. Mimochodem mě dr. měřil i pánem a podle průměrných hodnot z internetu jsem rozjetá tak, že zvládnu porodit asi 10-ti kg mimčo :grinning:
Jo jo Katy, uklízet potřebuju a vyžehlit, takže to vypadá na nedělu nebo pondělí.. Zítra jdeme na dřevo.
Holky příští pátek asi pojedu do porodky, ještě nevím v kolik, v pondělí se musím na pátek objednat na pásy, co takhle kdybychom dali pak kafčo?
9. dub 2010 v 17:41  • Odpověz
DEZ v páátek nemůůůžu, mám školu zasek....., ale klidně běžte :wink: vy jdete na dřevo a co tam ty budeš dělat :astonished: :astonished: :astonished: , no vidíš jak si šikovnáááá, to ani neucítíš, to bude jen pošimráníííí u porodu vyplkneš a jdeš domůůůů :slight_smile:
9. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
jo a nebyla jsi v tom dnes sama, včera jsem to trochu přehnala, tak dnes jsem marná, utahaná a tak
9. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
Jejda Katy, to je škoda.. a nemůžeš si napsat omluvenku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
Dobré ráno holky..
Jdu vám popřát krásnej víkend, bo dnes mám den nabitej jak blázen a večer jdeme na narozky známýmu. Katy máš pravdu, nevím jak se budu šestřit s tím tlakem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: užívejte víkendu, i když to vypadá, že nám bude pršet, pršet a pršet :frowning2:
10. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
Dez: jako že byste mi tu omlouvenku napsaly vy - dvě nastávající matky jooo :grinning: , a zkoušku za mě udělá kdoooo????
Taky mám nabitý víkend, tak všem přeji at se vydaří nepršííííí. paaaa
10. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
Kači, já si myslím, že bychom s Jančou něco na způsob omluvenky sesmolili :grinning:
10. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
no a co ta zkouuuuška!!!!! Není jiný možný termín......, tak mám radost, jsem zbalená do porodnice (to je věcíííí a to nepočítám pití, nabíječku a takové věci...), věcičky naskládané v komodě, ale pršíííí, no co už. Ještě pořešit ten koš na kolečkách a "obléct ho", kočárek snad bude koncem měsíce jak paní slíbila a ještě snad se mi ozve ta paní s polohovacím křesílkem a bude to kompleto finýýýto.Aspon doufám. Nemám ještě ke kočárku tašku, žádná se mi nelíbííííí, nemáte někdo radu? :frowning2:
10. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
Jejda Kači, tak to už si předběhla i mě :grinning: Já sice mám věcičky naskládané v komodě, ale ty co jsem posledně kupovala nemám ještě vyžehlené :grinning: Jinak teda taky mám v celku vše..
A tašku na kočárek? .. Radu nemám .. My měli rovnou ke kočárku tašku..
Teďkom frčíme slavit narozky ke známým.. tak se mějte hezky a páá
10. dub 2010 v 19:08  • Odpověz
tašku jsem si našla na netu, ale ráda bych ji viděla v reálu pro jistotu, no já měla mít taky tašku ke kočárku, ale mě se ten "kufr" u tech x landru nelíbí. Uvidím v úterý se půjdu mrknout. No já našla asi ještě schované oblečky, tak to musím taky ještě vyprat. Doufám, že jste si oslavu užili. Tak papa a dobrou
10. dub 2010 ve 22:38  • Odpověz
Dobré ráno holky, jo jo oslavu jsme si užili, přijeli jsme domů až kolem půl druhé ráno a dnes jsem jak po opici, a to jsem ani nic nemusela pít :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já pro sraz v pátek jsem klidně,nebo i jiný den. Ve středu jdu do poradny a na stěry, tak jsem zvědavá jak dopadnu. Už jsem si nachystala tašku do porodnice, chybí mi tam už jen nějaké drobnosti.
Tašku ke kočárku jsme taky měli při nákupu kočárku, takže s tím neporadím.
Víte co se mi tento týden stalo - normálně už 2x - že najednou z ničeho nic jsem začla vidět rozmazaně a pořád se to zhoršovalo,jako když vám slzí oči.. trvalo to asi 20-30 minut a pak to odeznělo..nevim co to bylo,jestli to může souviset s těhu,tak to radši řeknu ve středu doktorce.
Joo a si představte,že mi manža oznámil,že má jet 2.-5.května na školení do Prahy,dobrý ne? Se vsadím,že začnu rodit zrovna jak tu nebude :frowning2:
11. dub 2010 v 15:15  • Odpověz
Jani, určitě se na to doktorky zeptej, může to souviset s tlakem :wink: Mě občas taky zlobí oči, spíš mám mžitky a bolí mě u toho hlava, ale nikdy ne tak dlouho jak tobě :wink:
No já už holky asi sama nikam moc jezdit na dlouho nebudu, tak jsem chtěla využít toho pátku, že pojedu do porodky na ten monitor :wink: Sice se necítím, že bych měla rodit, protože poslíčky fakt ještě žádný nemám, ale tak jistota je jistota.. zas na druhou stranu, byla bych v Ivančicích, to je kousek od porodky :grinning: :grinning:
Jani vůbec na to nemysli :grinning: Manžel zase pro změnu odjíždí tento týden kamsi do Německa od rána do noci a příští týden taky na jeden den s materiálem.. A popravdě, taky se trochu bojím, že to zrovna bude když tu nebude.. Ale na druhou stranu, nemám ty předporodní bolesti ještě... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 16:41  • Odpověz
ahoj holky,
tak nemáte to lehké s těma chlapama, ale snad to dobře dopadne. Mě se zase udělal opar, už 3x za těhu tolik jsem jich snad neměla za celý život :slight_smile:, špatně jsem spala, tak jsem to dnes po obědě na skoro 3hodiny zalomila. Jsem nějaká pořád unavená. Opatrujte se holčiny :wink:
11. dub 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
jasně,Leni,chápu že už nikam moc nechceš jezdit,tak v ten pátek se můžem ale sejít když sem do Ivančic pojedeš ju :wink: tak to školení manža ještě nemá jistý,dnes jsme se dívali na net a vypadá to,že tam mají obsazeno,tak snad pojede až v létě v jiným termínu.. tak to by bylo fajn :slight_smile:
tak hezky se dnes vyspinkejte holky,zatím pa
11. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
Dobře Jani, tak na ten pátek se ještě domluvíme, dám vědět na kolikátou tam pojedu a buď se sejdeme nebo ne.. Já bych ještě ráda :wink: I když vypadá, že hned tak rodit nebudu..
Taky se mějte holky pěkně, já jdu na véču..
11. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
Dobré ránko.
Tak dneska to vypadá že bude hezky oproti víkendu.. venku pěkně svítí sluníčko :slight_smile:
Jasně Leni, pak dej vědět, taky tě ráda uvidím ještě než porodíš :slight_smile: ale taky pak za tebou přijdu i do porodky tě omrknout, jak jsme si říkaly :wink: Zatím nemáš ten pocit že by se malýmu chtělo ven jo? No však uvidíš, třeba se ani nenaděješ a budeš mít po porodu :sunglasses:
Co dneska budete dělat? Já si chci udělat nový nehty. Pak si chci zkusit domluvit profi focení tady v Ivančicích, tak jsem zvědavá..nakonec jsem se tak rozhodla,no uvidíme jestli bude mít paní čas tento týden.. no a jinak budu asi odpočívat-konečně :grinning:
12. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno..
NO jasně Jani, že se za mnou stavíte v porodce :grinning: živě vám všechno popíšu, abyste věděli do čeho jdete :grinning: No malej zatím nevypadá, že by se mu chtělo ven, poslíci žádní, žádný bolesti, nic..
Dnes mám v plánu uklízet, potřebuju hlavně vysát, trochu porovnat věci a chci dožehlit věci pro malýho a konečně už to všechno dát do kupy, nejvyšší čas.. sice už jen drobnosti, ale aby to bylo už :grinning:
12. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
Leni, ty pořád jen uklízíš a lítáš po baráku :grinning: neměla bys to tak přehánět a spíš odpočívat a lenošit, páč to tě pak malej asi zrovna moc nenechá.. :sunglasses:
Hele žádný poslíčky mít ani nemusíš, to určitě není pravidlo.. ále jsem fakt zvědavá kdy to na tebe přijde :slight_smile:
12. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
No jo Jani, ale já asi 3 dny nevysávala a už se nám tu normálně valí prach po baráku, to já tak pomale pošontávám :grinning: Nemáme tu vyloženě bordel, že bych musela nějak extra uklízet, spíš jen porovnat pár věcí, no hlavně vysát a chci žehlit, ale to taky půjde pomale, už tak dlouho u toho nevydržím stát :grinning:
12. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
Dobré skoro poledne, no tak já zase ulovila nějaké pidi prima úlovky na malého, tak snad se mi bude chtít vyfotit a dát do alba.
Byla jsem zase venku celé dopoledne, v knihovně a tak, no Jani nějak si to zakřikla s tim sluníčkem :frowning2: , Dez - jsem s Jančou, nepřeháněj to!!! A já to popletla, v pátek jedeme k našim a až příště do školy, ale stajně vás nestihnu. Nechci se vnucovat, ale taky jestli tě nestihnu celou bych ráda přišla do porodnice, ale však uvidíš jak ti bude, pochopím jestli na zvědavé návštěvy nebudeš mít náladu, to platí i pro Janču.
12. dub 2010 v 11:37  • Odpověz
No já počítam Katy s tebou i Jančou do té porodky :grinning: Nenechám si ujít to, až to budu mít za sebou a barvitě a hrůzostrašně vám budu popisovat jak to probíhalo :grinning: :grinning: Ne sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a u nás už se taky zatáhlo.. jinak už mám dopolední práci hotovou, odpoledne budu chvíli žehlit..
Jo a objednala jsem se na ty pásy na pátek, takže tam jdu ve 13.00 hod. a trvá to asi půl hoďky, ještě budu vypisovat papíry na porod a tak, takže bych Jani ve 15.00 mohla být už hotová :wink:
12. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
no pěkně si to na nás nastražila :grinning: , budeme chtít slyšet jen samá pozitiva :grinning: , teda jestli se vůbec nějaká dají najít.
v pátek si to užijte, tou dobou už budu v OL. Já ted po obědě odpočívám s knížkou, nic se mi nechce.
12. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
Já mám asi pro Jaňulu špatnou zprávičku.. Možná v ten pátek se mnou pojede Standa, tak to bychom se asi nesešli :frowning2: Ale kdyby nejel, tak dám vědět a sejdeme se jo?
Katy mám pocit, že to bude mít jen dvě pozitiva, a to ty, že už budu mít malýho venku a splasklé břicho :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
a nějaké pozitivum pro nááás čekatelky????? :astonished: možná to, že jsi to zvládla, tak mi musíme taky....
12. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
tak se mi nahlásila návštěva, tak jsem rychle upekla aspon perník, Jani jak tobě dopadl ten medovnííík?
12. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.