• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
No to ještě uvidíme jestli pozitiva budou :grinning: :grinning: :grinning: Když tam rodila kamoška a její manžel nám to popisoval, pač byl u porodu, tak byl nejvíc nadšenej z toho, že tam dostal na jídlo řízek :grinning: :grinning: :grinning: Ale tak to je pozitivum pro vaše drahouše :grinning:
12. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
tak ani to by manžu moc nenadchlo, boéé je cece kuchař.....
12. dub 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
Leni, to nevadí, tak uvidíš jestli pojede s tebou nebo ne, dej mi vědět ju :wink:
Jojo,počasí jsem zakřikla.. teď je pěkně hnusně a prší :angry: no co se dá dělat. Jo medovník sepovedl to víš jako vždycky :sunglasses: jo už je skoro celej snědenej! Už tam máme jen tak 2-3 kousky, a to jsme zvládly s manžou sami spořádat :grinning: on na sladký není,ale medovník ode mě mu moc chutná :dizzy_face:
Holky,tak jsem se zkoušela před chvílí fotit, dopadlo to líp než jsem čekala.. páč i ta fotografka v Ivančicích není zrovna levná..tak jsem to chtěla zkusit sama..dám něco do alba, tak chci slyšel kritiku-samozřejmě jen pozitivní!! :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
no teeeda Jani, hotováááá mooodelka, fakt dobrý, na to že je to sam si šám :wink:
12. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
díky Kači :dizzy_face:
12. dub 2010 v 16:21  • Odpověz
tak jsem také obohatila své album....
12. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahoj tak to je hnus to počasí. Jani moc pěkný fotečky. A konečně máš už i nějakej pupík. :grinning:
12. dub 2010 v 17:40  • Odpověz
Kači a ty máš taky moc pěkný fotečky. Nejvíc se mě líbí ta jak držíš to letadlo.
12. dub 2010 v 17:43  • Odpověz
Mumi - díky, no jo taková reklama na cestovku.... :slight_smile:
12. dub 2010 v 17:45  • Odpověz
Jani, Kačí, krásný fotečky, konečně něco co není furt jedno a to samé, palec nahoru. Moc líbí :wink:
12. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
Maji: oooo takovááá pochvala, moc děkujeme :wink:
12. dub 2010 v 18:34  • Odpověz
Kačí, mně se víc líbí právě domácí focení, než ateriérovky, ty jsou všechny na jedno brďo, jen lidi jsou jiný :grinning: :grinning: :grinning: kámoška se nechala nafotit v lese a vodopádu a bomba, úplně dokonalý, fotil jí manžel a když byly spolu postačil stativ :wink: takový fotky mám ráda :wink: :slight_smile:
12. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
hmmm, zajímavé, má to nápad a muselo to být fakt pěkné, no nic dobrou
12. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
Dobré ošklivé a uplakané ráno, jedu do poradny, tak vás jen zdravím,malého mám snad až na lopatkách :grinning: takže jsem supr vyspaná a mě by se taaak chtělo. tak pěknej den pa
13. dub 2010 v 07:11  • Odpověz
Hezké upršené ráno

to je počasí brrr, všem hezký den snad ho budete mít. :wink:
13. dub 2010 v 07:39  • Odpověz
Ahoj tak to počasí je hnus Martin je protivnej a já jsem taky.
13. dub 2010 v 07:49  • Odpověz
autor
Dobré ránko,tak dneska jsem spala o něco dýl než včera,není divu,páč se mi v noci nějak špatně spalo,začíná se mi hůř spát,nevím jak si lehnout.. :unamused: takže se těším až bude prcek na světě a budu si moct lehnout jak chci :sunglasses:
Holky,díky za pochvalu foteček,snaha byla..a to jsem jako neskončila,docela mě to bavilo,takže chci zkusit další,takže pak zas přihodím do alba..a taky chci nějaký fotky s manžou,takže jak se mu bude jen trošku chtít tak ho k tomu dokopu abysme se spolu vyfotili :grinning:
Kači,ty máš ty fotky taky moc pěkný :slight_smile: tak hodně zdaru v poradně. Já jedu zítra do Brna do poradny,takže tu nebudu..
Venku teda fakt hnus to počasí!! Prý tak má být celý týden,tak teda potěš! Ale o víkendu by se to mělo zlepšit tak uvidíme..ty jejich předpovědi,že..
13. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky..
Jani a Kači, fakt pěkný fotky, kočky jako hrom :wink: .. já se k tomu svýmu focení asi nedokopu.. Nebo spíš se mě ani nechce když vypadám jak vypadám :grinning:
Holky tak já se spaním problémy nemám, právě jsem psala májovkám, že poslední tři dny prospím snad 18 hodin denně. Pořád jen spím.. Přes den, celou noc.... prostě furt.. Ale ono je to venku takové spací...
13. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
Leni,jo počasí je spací,ale já nějak nespím no.. tak to ti docela závidím,aspoň jsi pak odpočatá ne?
Prosím tě,kdyby ses nějak hezky naaranžovala,tak budeš mít taky pěkný fotky! :wink:
13. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
Jani no nevím .. Což o to, to já bych se naaranžovala, ale tu druhou bradu už nezakryju :grinning: :grinning: :grinning: A nejhorší je, že se mi fáááákt nechce :sweat_smile:
No to je právě to, kdybych alespoň byla odpočatá, ale já už teď bych spala zase.. :pensive:
13. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
aha,tak když se ti prostě nechce,tak to beru :slight_smile: to mě to včera docela bavilo,jen mít nápady a fantazii - což mi chybělo..tak se chci ještě inspirovat na netu.. :sunglasses:
jéé tak to je blbý,že nejsi ani odpočatá..no možná si přespaná,tak to tě ještě víc unavuje viď? Ale tak malej je ti zas určitě vděčnej že konečně odpočíváš a furt nelítáš po baráku s hadrem :grinning:
13. dub 2010 v 09:15  • Odpověz
:grinning: Já jsem náhodou uklízela akorát dopoledne :grinning: pak jsem spala...
No mě by se Jani chtělo, kdybych se cítila třeba hezky nebo tak... Nebo možná kdyby bylo venku hezčí počasí, člověk má hned víc energie, je to holt těžký se mnou :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
joo tak to cítím stejně,taky jsem z toho počasí otrávená a dneska se mě nic ani nechce dělat.. tak asi ani nebudu :grinning:
13. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
Já budu Jani akorát vařit...a jinak mám furt v plánu to žehlení, včera jsem to nedala :grinning:
13. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
tak jsem právě vypadla y poradny, potkala jsem tam kamarádku co jsem sto let neviděla i kafe jsme daly, v poradně dobré, dr si ze mě dělá srandu, že klidně porodím i na chodbě bez doktora, že vše je vzorové a prcek může mít skoro i 5kg, že by to nebyl problém, tak jsem se zhrozila, ale samo 5kg nemááá, jen dávala příklad. Za týden znovu a pak už nic. Dostala jsem zase ty bobule :frowning2: Jinak taky se mi špatně spí, břicho zavazí a jsem unavená a to počasí je hnus, ale spát mi to nejde, takže opět s Jančou závidíme Dez. S fotkama má Janča pravdu, chce to jen chtít. Tak já metu zase na jiné kafe, jo a dnešní úlovek TUČNÁK JAKO SVĚTÝLKO :grinning: , ooožasny, tak jsem zase uspokojila své nákupní choutky, papapa
13. dub 2010 v 15:49  • Odpověz
autor
Kači,tak to je dobře,že je všechno v pořádku,to je hlavní.

Leni,tak ten sraz v pátek odpoledne nevyjde,já jedu do Brna...tak nevím jestli a kdy se teda ještě potkáme..záleží kdy zas pojedeš do Ivančic..

Já dneska holky fakt nic nedělala,ale stejně ten den docela utekl,jen jsem cvičila půl hodinky,trávila čas na netu a koukala na telku..taky jsem si dnes vařila teplej obídek-koteletu v bramboráku :slight_smile: noo nic zdravýho,ale hlavně že je to dobrý ne :sunglasses:
13. dub 2010 v 17:08  • Odpověz
Jani, ono to zatím vypadá, že stejně Standa pojede se mnou. Do Ivančic budu jezdit na monitor teď každý týden :wink:
Holky tak já taky nic moc nedělala, jen dopoledne uvařila, odpoledne se vykoupala od těch smradů ze smažení a pak zalehla a spala a spala.. .. No teda asi od 4 do teď :grinning:
Jejda mane, tučňák světýlko :grinning: :grinning: Kam ty Kači na takový blbůstky chodíš, já to nikde snad ani neviděla.. Ten Olomouc je nějakej kouzelnej :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahoj holky. Nějak sem moc teď nechodím. Bolí mě strašně záda a nevydržím sedět u notebooku. No dívám se, že Dezyre je už v 38tt, takže za dva týdny tady máme další miminko :slight_smile:
13. dub 2010 v 18:40  • Odpověz
dez- jakej TEN OLOMOUC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JE TA cece!!! a jo a máš pravdu je kouzelnááááá i v jiných směrechm :grinning: hned jak to vyfotím tak to sem dám,
13. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jejda pardóóón, ta Olomouc :grinning: :grinning: :grinning:
Jo jo Koni, ale tady to počítá o týden víc, já se počítám 37tt, v sobotu začínám 38tt, každopádně se mi to krátí :grinning:
Holky zítra mi Standa odjíždí s jeho tatíkem s materiálem v pět odpoledne do Německa a vrací se až ve čtvrtek odpoledne.. a já tak nerada jsem přes noc sama doma :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.