• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
Ahoj Katy,tak jsem zvědavá,jestli se balíčku konečně dočkáš :slight_smile: to jo,Leňa má náročný den a ještě pak půjde s náma na dýchánek :grinning: tak snad nebude moc unavená.
No jo v dnešní době se lidi ale nejčastěji seznamují takhle,to není jak to bejvávalo.. že se každej v baráku znal a tak.. hold jiná doba.. :slight_smile: Taky přeju hezký den,snad mi to uteče rychle,i když tu se mnou nebudete povídat..
13. led 2010 v 09:11  • Odpověz
noo, tak balíčky mám rovnou dva, ale až po 15hodině :frowning2: , takže to pro mě bude nekonečné jako pro tebe v práci
tak papa info koneeec
13. led 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
Hezké ránko, kočky :slight_smile: Tak jak včera chutnala pizza? Doufám, že jsi dojela v pořádku domů, Leni.
Zase v práci... ještě že je čtvrtek a zítra pátek :slight_smile: doufám,že se tu dnes ukážete
14. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Přeji hrásné ráno sousedky zdravím s Oslavan :grinning:
14. led 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
muminek: ahojky :slight_smile:
14. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Doufam že nevadím???? :frowning2:
14. led 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
muminek: nene,proč by??? :wink: Na mateřské dovolené jo? Nás to teprve čeká.. no a já jsem ještě dokonce pracující..
14. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Tak to já byla doma hned od začátku a nebylo to špatný :grinning:
14. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Přeji krásné ráno do Ivančic a do Oslavan :wink:
Jo jo .. dojela jsem jak jinak v pohodě :grinning: Ale přijela jsem domů kolem deváté (byla jsem ještě u těch našich), snědli jsme pizzu (byla moc dobrá, já snědla půlku a manžel jeden a půl :grinning: ), hodila sprchu a nornálně hned usla :grinning: :grinning: Ještě dnes mám takovej jezdící den. Ale ne už celý :wink:
14. led 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
tak to věřím :slight_smile: a jak to? Kvůli zdravotním problémům nebo jen tak? To já jsem zdravotně v pořádku,zůstala bych taky radši doma, těším se na to, ale kvůli penězům chci ještě chodit do práce... páč z nemocenské moc kačáků nebude :frowning2: tak ať ještě stihnu něco vydělat... Ovšem už mě to dost unavuje,sedět celý den v kanceláři! Tak uvidíme jak dlouho to vydržím..
14. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Já dělala u lepidel a hlavně jsem 4 měsíce zvracela furt od rána až do večera :frowning2:
14. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Zatím se loučím jdem po nákupech :grinning:
14. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Tak ještěže já patřila mezi ty "šťastlivce" co jim bylo "jen" celodenně těžko :grinning: Tak hezky pokup ;)
14. led 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
mumi: aha,tak to jo,to chápu že jsi nepracovala :slight_smile: tak příjemné nakupovaní :wink:
ahoj Leni, a kde zas dneska budeš jezdit prosím tě? Aspoň se nenudíš koukám :grinning: Já taky vždycky sním s té pizzy půlku a jsem plná...max. třičtvrtě..zbytek musí dojet manža :sunglasses:
14. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Ještě jsem Vám holky slíbila ten kočárek... Mě se líbí tento: http://www.detskyraj.cz/zbozi/6894-implast-bolder-sd-+-autosedacka-implast-bobbiway-2009 akorát v barvě co je ve třetím řádku, třetí z leva :wink: .. ale asi v reálu to bude jiná barva ;)
14. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Dnes musím ještě Jani na krev a za svým gyndrem do poradny ;) Takže do Krumlova. No a pak se stavím ještě doma. Musím vyslechnout bráchy, jak se mu líbilo oblečení, co si včera Haňule vybrala .. no a pak domů :grinning: .. Počítám, že se domů dostanu minimálně ve čtyři ..
14. led 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
tak mě bylo zle druhý a třetí měsíc těhu,ale naštěstí bez zvracení..dalo se to přežít.
Leni,kočárek je hezkej :slight_smile: a ty bys chtěla opravdu tak světlou barvu? Podle mě se ti to bude pořád špinit, ale hezky to vypadá :slight_smile: Ahá, takže jdeš zase dneska po doktorech jo :sunglasses: Tak hlavně opatrně :wink:
14. led 2010 v 09:53  • Odpověz
No líbila by se mi ta bílá barva.. ale asi to vyhraje ta zelenkavá.. tak pořád nevím :unamused:
Nj.. jdu po doktorech.. a Kdepak máme Kačku (doufám, že si teď nepletu já jméno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
14. led 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
já jsem teď dost zatížená na zelenou barvu a nevím proč :grinning: tak uvidíš pro kterou se rozhodnete,Standa by chtěla jakou barvu? Nebo je mu to jedno?
jooo to nevím, kde máme Kačku, asi ještě spíí :sunglasses:
14. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Standovi je to jedno. Jen jsme se oba shodli, že bychom asi nešli do černé. A samozřejmě, že pro našeho chlapa by se nehodila ani ta červená, nebo s příměsí růžové :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
tak to já černej kočárek taky nechtěla,teď s tím návrhem ale přišel manža,že prý kvůli špinění je to dobrá barva,ale podle mě to není pravda, špinit se to bude určitě stejně, na černé barvě je špína taky vidět.. a nechci černou barvu,protože mi přijde smutná,ráda bych nějakou veselou :slight_smile: takže to vidím - na čem se s manžou tak shodneme - nějakou kombinaci zelenkavé,červené,žluté.. uvidíme. Já myslím že červená se hodí i pro kluka,ne? Modrou jsme zavrhli z toho důvodu, kdyby pak náhodou přišla na svět holčička :slight_smile:
14. led 2010 v 10:23  • Odpověz
ahojky, tak já si dneska pospinkala do kdy jste tam ještě štěbetaly?
Já chtěla zelonočernej kočárek už od začátku, zelené je ted mooooc :frowning2: , my v té barvě měli i svatbu tak proto zelená, vždy se nám líbila. Ted jsem viděla celkem hezký Atlantic,tak musim mrknout co je to zač, jinak dobrý výběr Dezy, chválim. tak pa já zase jdu
14. led 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
My jsme to hned rozpustily, asi dvě minuty po tom co jsi odešla.. to byl asi dlouhej telefonát co :grinning: Tak aspoň ses dobře vyspala, to se o mě říct nedá, leze se mě ráno z té postele čím dál hůř do práce :unamused:
Jojo,zelená je pěkná a myslím že teď dost oblíbená, všimla jsem si, že jste měli svatební hostinu taky do zelené :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
jj, dlouhej, kamarádka pěkně nadávala na toho svého, byla tak vytočená až mě to rozesmálo, ale nemá to s tim svym lehký, tak se potřebovala vykecat, měli jsme se zítra sejít na véči, ale když nebude auto, tak jsme to nechali náhodě, no mi micka vzbudil, mám celkem lehké spaní, šustil nějaky sáčkem, to uplně nenávidím, ale pak jsem ještě zabrala, nestává se mi to často. dnes mi přišel opravdu poslední balíček a ten je fakt supr, mám radost. musim asi už udělat někde místo, tím někde myslím asi kravici od banánů a dám to na křín, nemám jinou možnost a pak to musím zpočítat a zapsat at mám přehled.
Dobré trávení po obědě a vydrrrrrrrrrrrrrž, už jen pááár hodin
Tak já zase jdu papa
14. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
Jojo taky si musím začín zapisovat co mám koupeno abych věděla co ještě dokoupit.. ale zatím moc věcí nemám. Dneska jsem objednala přebalovací podložku, takže další věc by měla dorazit.. asi v pondělí až ale.
Holky mě dneska nějak bolí bříško... :frowning2: na oběd jsem si koupila cornbagetu tmavou a k tomu sýr cottage s pažitkou, já nevím jestli mi to nesedlo nebo co... jsem ti už úplně povolila džiny co nejvíc to jde, abych malýho moc netlačila když sedím, ale pořád je to nic moc.. doufám,že je malej v pořádku :frowning2:
V práci je to děs, strašně pomalu mi to utíká.. bych se na to už nejradši fakt vyprdla! Aspoň že budem chodit na to plavání, tak se budu mít jak odreagovat :slight_smile: Stejně to vidím tak, že bych to nějak během února zabalila..
14. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Tak už jsem konečně přijela dnes z pochůzek :grinning: dopoledne jsem zajela do té Hypernovy nakoupit, pak hned k doktorovi no a do laboratoře na ten krevní obraz. U doktora v pohodě. Jen mi úspěšně posunul termín porodu. A to tak, že mi to teď vychází na 20.4. .. kéž by to tak bylo.. už abych to měla za sebou :grinning: Jani neboj, to pobolívání bříška je normální. Ať už tě to tlačí dole.. protože mě to asi před měsícem taky docela dole píchalo a až mě trošku chytali křeče, ale doktor říkal, že se pořád zvětšuje děloha .. no a pokud tě to tlačí nahoře, tak toho se taky neboj, to je žaludek :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
Jé Leni,už jsi tu :slight_smile: děkuji za uklidnění, to jsem potřebovala :sunglasses: já vím, že to tak asi je, ale to víš, jen se děje něco jinak než má tak mám hned obavy :unamused: jsem hrozná!
Tak to je dobrý teda, že se ti ten termín tak posunul :astonished: já jsem zvědavá jestli mě se ještě nějak posune,od začátku mám pořád ukázkově to stejný datum :grinning: ale jako taky už bych měla radši ten porod za sebou.. no ještě si chvíli počkáme..
Mě se manža furt ptá, jestli už chci jít teda na nemocenskou..jen mu řeknu že mě někde bolí,nebo že jsem moc unavená.. ale já nevím,asi tu ještě vydržím,minimálně do února... co slyším jak se vyplácí šíleně ta nemocenská tak je to děs! Ale zase na úkor mého zdraví a zdraví mimča ty peníze za to nestojí že
14. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Ahojky, můžu se přidat? Ivančice jsou kousek :grinning: Přivdala jsem se do Dukovan :slight_smile: Jinak všem těhulkám přeju krásné těhulkování :wink:
14. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Koukám že tady mate holky samý květňátka :sweat_smile: Krásný měsíc :dizzy_face:
14. led 2010 v 16:56  • Odpověz
Ahoj Maji.. vítej :wink: .. JJ náhodou jsme se trefili všechny tři :grinning:
14. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.