• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
jéé tak to je docela dobrá shoda - já mám v troubě sekanou a budu k tomu mít taky bramborovou kaši :grinning:
22. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
jee tak to je fakt haluz Jani! tak dobrou chut, já už mámi celkem hlad, měla jsem jen lehkou snídani.
22. dub 2010 v 11:28  • Odpověz
Tak jsem zpět od zubaře :wink: Paní zubařka povídala.. že je to kvalita, ani jeden kaz :grinning: :grinning: :grinning: juchůůů jsem ráda, že to mám za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak my máme dnes na oběd šťouchané brambory a pečený žebírka.. A koupila jsem v obchodě větrníky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si dáme do nosu :grinning:
No a ve dvě zase frčím pryč.. nabitý to mám dnes.. fakt :grinning:
22. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
no to jo, já se ted nadlábla, ulehla a asi zase usnu, takže jsem zvědavá co ve škole předvedu. Dez, taky si nechte chutnat, já to budu mít nabité zítra. Taky jsem byla pochválena u zubaře.AA taky jsem neodolala a koupila si dnes zákusek, nevydržel ani ke kávě....
22. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
Dobré ráno..
Jdu vás dnes jen pozdravit, protože jdu chvíli něco dělat a pak mě čekají zase ty Ivančice...
Mimochodem Jani.. nakonec jedu sama, tak pokud budeš chtít, můžeme skočit na meníčko :wink: Jsem objednaná na tu dvanáctou..
23. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
autor
Dobré ránko.
Leni, jasně, tak se pak ozvi až budeš v porodce hotová v kolik se sejdeme - dáme sraz asi zas u kašny.. Já musím akrotát být pak tak zhruba od tří hodin doma, něco nám dovezou mezi třetí a pátou. Pak přemýšlím jestli pojedu na tu slezinu do Brna..se podívám jak jedou busy a podle toho se asi rozhodnu
23. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
Dobře Jani, já počítám, že určo tak do jedné budu hotová.. tak předběžně počítej mezi půl jednou a jednou a jak budu vycházet z nemocnice, tak ti písnu..
23. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
jasně :wink:
23. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
Zdravím do nového dne. Užijte si sluníčka, ikdyž ten vítr je chladný. Leni přeji dobrou kontrolu :slight_smile:
23. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
maji-no jo ještě to není to pravý jaro, po ránu zima a studený vítr... ale aspoň že je hezky a svítí sluníčko že :slight_smile:
23. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
Jani jj, jsme byli včera venku a zdrhli teda brzy dom :grinning:
23. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
tak počasí se pěkně pokazilo... snad nebude ještě pršet.. :unamused: jo a dívala jsem se kam bysme mohly jít na ten oběd, Leni, ale nikde teda žádnej dobrej výběr.. tak jsem zvědavá jak to vymyslíme
23. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
Ono Jani nemusíme za každou cenu třeba meníčko.. ale uvidíme a něco vymyslíme.. :wink:
23. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Ale to počasí mě fakt štve.. a jak hezky svítilo sluníčko, že?
23. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
jo jasně, něco vymyslíme.. kdyžtak tu mám ze včerejška ještě sekanou :grinning: to počasí mě taky pěkně vytáčí, tak to vypadalo na pěkný den a tak se zatáhlo :angry:
23. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
Já mám chuť Jani klidně i na něco vodovýho.. že bych si dala klidně jen polívku a salát.. :grinning: Ale aby si pak Jani neměla hlad.. když si nic nevybereme :wink:
23. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
noo jako já si klidně můžu dát doma tu sekanou teda a pak si s tebou dát už jen něco malýho,třeba salát, nebo nějakej zákuseček :slight_smile:
23. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
NO vidíš Jani, klidně to můžeme udělat tak :wink:
23. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
:slight_smile: dobře
už za chvíli pojedeš viď? Venku to vypadá že dneska bude střídavě hezky a zataženo.. zase vykukuje sluníčko :sunglasses:
23. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahojky, tak jste se viděli a já dostala jedničku heč, jen to musím zítra obhájit a ještě ta nemčina.
Tak se jdu na to mrknout pa
23. dub 2010 v 16:58  • Odpověz
Ahoj Kači .. a nejen viděli :wink: Hezky jsme se dnes i nabaštili :grinning:
Jinak jak jsem už poreferovala Jaňuli.. na monitoru dobrý.. akorátže za těch 20 min. jsem měla asi nějaký tři poslíčky nebo co to bylo.. protože jak tam monitorujou činnost dělohy, tak mě to třikrát za tu dobu vyletělo nahoru.. většinou to bylo kolem nuly a pak najednou šup šup a bylo to až 90 :sweat_smile: Tak mě sestra instruovala jak poznám porod a kdy mám přijet .. docela mě to připadlo, že naznačuje, že to může být brzy.. ale můj doktor zase říkal, že budu asi přenášet.. Tak se necháme překvapit ..
Kači, šikovná holka, tak snad manžel pochválí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahojik Dez, teeda, tak jsem docela zmatená, no nic, asi v pondělí přepadnu Janču at mi ještě jednou přetlumočí tvé nové poznatky, jsem z toho nějaká zmatená či co, ve středu ji nestihnu a ve čtvrtek tam jdu sama, tak když ji neodchytnu, tak poznám sama.já když jsem si tam volala, tak se sestra smála, že je to tam jak na ustředně, tak doufám, že všechny telefony nebyly na monitor, to by pak byla fronta na sááál
23. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
jj manža chválil, už jen když viděl kolik nás zůstalo, už to asi 10 lidí vzdalo.
23. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
joo a mimochodem zase jsem to měla ráno poblbané ten odečet, podle toho co to ukazovalo zase jsem už den přenášela
23. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
Pom gratuluji k jedničce.
Leni Tobě k dobré kontrole :slight_smile:
23. dub 2010 v 19:08  • Odpověz
Díky Maji..
Kači a na kolikátou, že tam ve čtvrtek jdeš? .. Já jdu taky ve čtvrtek, ve 13.00
23. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak to jsi šikula,Kači,že jsi to tak hezky zvládla. Hele nevím co ze mě chceš tahat za moudra.. Leňa to tu popsala stejně jak to řekla mě, takže ti těžko víc řeknu.. :sweat_smile: leda až tam půjdu sama.
Jo Leni, já se omlouvám, jsem hrozná, ani jsem ti včera nepoděkovala, že jsi mě vzala do té Olympie! Se stydím úplně, takže dodatečně děkuji :pensive:
Jinak na té slezině jsem ale nakonec stejně nebyla :unamused: Jeli jsme nakonec domů.. pak se po mě večer sháněli a mrzelo mě, že jsem si to nezařídila tak, abych se tam aspoň na chvíli ukázala, ale co už..
Holky, dneska ráno se mi udělalo pěkně zle, nevím z čeho a jakto, bylo to u snídaně, úplně se mi navalilo a pak se mě i vyletělo cosi, nějakej hlen nebo co a pak už to bylo lepší.. a pak zase takovej trochu průjem.. já nevím jestli se to tělo už připravuje na porod či co.. :confused:
24. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
Čau holky..
Jani prosimtě.. CO máš z toho, já jak kráva se zas tahala s nákupem, všechno nakoupila, 900,- jsem tam nechala a Standa mi doma oznámil, že vlastně dnes nemá absolutně čas a že tu návštěvu odvoláme. Ale řeknu ti, že jsem včera přijela úúúplně mrtvá.. břicho mě bolelo, záda, nohy, fakt mazec..
A jaktože si tam nakonec nešla?
Počkej abych v tom měla jasno.. hlen vrchem a průjem spodem? .. :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
jéé a jak to prosím tě že to teda rušíte? Dyť včera říkal, že to platí a že čas mít bude ne??? To nechňápu.. to jsi tam teda nechala hodně peněz, jak když nakupujeme na víkend, někdy na týden :grinning: to jsi asi nakoupila na pěknou hostinu ne :sunglasses:

ále, prosím tě, miláček tam se mnou jít nechtěl, tak jsem myslela že zajdem k babičce a on tam počká, ale nedovolali jsme se jí, tak jsem to nechtěla řešit, a nechtěla sem aby čekat kdoví kde, to bych si to stejně neužila.. tak jsme jeli domů no..

jo pochopila jsi to správně.. to snad ani nebyly zvratky, jen trochu čehosi takovýho hlenovýho.. snídala jsem bábovku ale ani ta to nebyla :grinning: no a tak za půl hodiny asi jsem šla na velkou a měla jsem průjem.. já už to nechápu fakt :sweat_smile:
24. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
No Jani, oni totiž zase změnili plány, že musí akutně nakládat matroš, včera končili snad až o půl deváté večer a dnes už maká zase. No nakoupila jsem toho dost.. Nějaké pomazánky na jednohubky, bagety, veku, pochoutkovej salát, sýry, salámy (na chlebíčky) nějakou zeleninu a poživatiny na takovej dobrej tvarohovej řez se želatinou .. no a samozřejmě nějaké věci ještě abychom měli i my.. A peníze lítaly :grinning: Takže veku a salámy a sýry asi zamrazím.. No a pomazánky a bagety sníme a buchtu upeču..
Teďkom uklízím jak o život, chtěla jsem udělat ještě takovou tu generálku, takže převlíkám postele, umývám země, drhnu koupelnu a tak, takže mám do večera co dělat, ale budu to mít alespoň hotovéééé a následující týden a něco do porodu už budu jen odpočívat.. Kočka už tu taky není, aby dělala bordel, takže pohodička :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Jani to jsou ti chlapi, jednou je to tak, podruhé tak.. koukám, že ani ten tvůj není jinej co :grinning:
24. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.