• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Ahoj holky, tak se připojuju k názoru na chlapy, ten můj je taky někdy takový, jinak ve čtvrtek tam jdu tuším na 10:30 a víte co je prdel zkoušku ve škole nám naplánovali na 17. 5. nebo 24. 5. tož nevím musím se trefit aspon do jednoho termínu hahaha. Zatím mám 1,1,2, ale zkoušku jestli dám za 3 budu ráda. Přes prázdniny toho máme umět uplne mooooc, tak malej bude asi zblblý němčinou už od mala, chudák malá.
Tak nemakejte matky, odpočívejte a uživejte sluníčka pa
PS: jdu poliskat ten bordel....... :slight_smile:
24. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
Dobré ráno holky..
No ty si Katy fakt šprtka :grinning: :grinning: :grinning: takový známky :grinning:
A copak dnes děláte? .. Já po včerejším úklidu nic.. Nicméně už mi od včerejška odchází zátka.. takže můžu porod čekat každým dnem nebo taky za 14 dní :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem zvědavá .. každopádně už je to blbý, protože se už budu bát sama někam jet na větší nákup a tak.. No ještě dnes asi pojedeme do Makra a do květinářství :grinning: :grinning:
25. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
dobré ráno,
Dez, jj ted už fakt neblbni a opatrně!! včera jsem asi měla něco jako poslíčky, nevím, myslím si to, taky vám teče z prs? já byla dnes ráno jak poslntaná :grinning: :grinning: jsem opuchlá, ale konečně vyspaná a šprtka neeeesu od toho tam máme jiné.... :grinning:
Taky jen uvařim oběd a upeču nějaký koláč a snad se pujdu projít, má být krásně a jinak nic, taky chci už odpočívat i když práce by se našlo.
25. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
Jani, tobě už je líp???? uvidíme se večer, snad stihnem i trochu poklábosit. :wink:
25. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
krásnou neděli.

Leni, tak to je super, mně odešla zátka už ve 34 tt :grinning: No do Makra bych taky potřebovala, ale zase nechcu dávat dneska Maju k babí, páč s nái jet nemůže, chjo to je taky debilita, že tam nesmí děti do 12-ti let. Včera jsme vejletovali a dneska vyrazíme někam do přírody zase, jen jsem těm dvou miláčkům řekla, že ne do polomů :grinning:

Užívejte si neděli, má být ještě líp jak včera :dizzy_face:
25. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
Kači tak mě dneska bolí ještě k tomu záda a břicho jak na menstruaci, tak snad taky jen poslíčkuju :wink:
Maji u mě je to úspěch, že odešla... protože poslíky bych spočítala na prstech jedné ruce.. tak alespoň nějaká známka něčeho, že se chystá :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
Leni jj, už se těšíme na mimíska.

Holky, kdyby jste si chtěly kupovat novou myčku :grinning:
http://www.prozeny.cz/magazin/bydleni-a-zahrada/spotrebice/13160-test-nove-mycky-jsou-hrozne
25. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
Dez: jaká zátka ti odešla, co to je? A nemáš recept na nějakou buchtu, nechce se mi nic vymýšlet
25. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
a taky cítíte pohyby skoro celý den? Dez, ty zase trpíš chudino, to já vůbec naštěstí neznám
25. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
Kači receptů mám dost, akorát jsou v kuchyni :grinning: až tam půjdu, jeden dobrej a rychlej ti semka hodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jinak já taky ještě před týdnem nic moc necítila.. kromě nějakýho píchání střev.. Ale poslíčci žádní.. No hlenová zátka :wink: uzavírá děložní hrdlo nebo co.. tady je to napsané lépe:
UVOLŇOVÁNÍ HLENU, HLENOVÁ ZÁTKA, KRVÁCENÍ Častým znamením, že porod začíná, je uvolňování hlenu, které ženy pozorují několik dnů před začátkem stahů. Podobně jako při menstruačním cyklu se krátce před porodem hlen mění z mléčně bílého lepkavého na jasný a průhledný. Předpokladem pro tuto přirozenou změnu je zdravé prostředí ve vagíně.
Hlenová zátka
Někdy těhotné vyprávějí, že se náhle uvolnila hrst jasného hlenu podobného lepidlu. Ale u každé to může být jiné. Několik hodin poté (někdy i před), co zjistily uvolnění hlenové zátky, pociťují budoucí matky napětí v kříži nebo podbřišku jako při menstruaci. Od uvolnění hlenu však může uběhnout i několik dní, než se objeví porodní bolesti. Dříve to bývalo pro ženy znamení, že si musí chystat prádlo a pokoj, ale to bylo v době, kdy nebyl telefon a bylo dobré oznámit několik dní předem, že porod brzy vypukne.
Krvavý hlen
U mnoha těhotných se uvolňuje tmavě červený krvavý hlen. K tomu může dojít, když je děložní hrdlo již trochu otevřené, jeden až dva dny před začátkem stahů nebo teprve v průběhu otevírací fáze. Zabarvení hlenu naznačuje, že jde o „starou krev", a proto není důvod k obavám. Naopak se jedná o velice dobré znamení, které ukazuje, že se děložní hrdlo otevírá, respektive, že se plodové obaly uvolňují od dělohy. Hlenu může být trošku nebo hodně. Uvolnění hlenu lze vykládat tak, že na sebe dítě podruhé přirozené upozorňuje. Dříve to bylo důležité znamení, dnes na to mnoho žen ani nereaguje nebo to ani nepostřehnou. Díky častým vaginálním prohlídkám může hlen zůstat také na rukavici prohlížejícího.
Jinak pohyby jsem jednu dobu taky cítila pořád, teď už skoro nic.. jen fakt malilinko.. už třetí den malej nějak lenoší :grinning:
25. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
děkujuuuuu za vysvětlenííí Dez, jdu taky kuchtit, paaa a buchtu jsem už vymyslela, ale recept přivítám, zřeba pro příště, děkujuuuu a HLAVNĚ! opatrně!!!!
25. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já místo domovní schůze šla na net :grinning: však on to ten můj drahoušek zvládne sám, já u toho figurovat nemusím..
Dneska jsme byli venku na procházce asi hodinu a půl - fakt nádherný počasí dneska!! Úplně jako v létě, horko jak blázen.. takže procházka byla fajn.

Leni a jak to vypadalo jako ta zátka teda? Nějakej ten hlen, že jsi to poznala? Já totiž ani nevím jestli bych to poznala, když mám permanentně výtoky..
Jinak já zatím dobrý, cítím se dobře, ani teda žádný ty poslíčky nebo co nepociťuju, tak nevím no. Leni, ty ty problémy - bolení zad, břicha.. máš beztak z toho tvýho uklízení apod. neměla bys to přehánět.. co přehánět, spíš bys už neměla dělat nic a jen odpočívat :sunglasses:

Kači, já pohyby cítím docela často ale celý den teda ne.. a taky je to jak kdy, někdy je mrňous víc aktivní a někdy míň..
25. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
Čau Jani..
Toto určitě z uklízení není :grinning:
No a ta zátka vypadá .. hm.. takový kousíčky, menší větší čehosi lepkavýho a do toho ještě špiním. Akorát jsem se teď trochu vylekala, že ze mě vyšly i dva takový drcky sražené krve, tak mám strach, co to je..
25. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
aha Leni, tak to bych poznala že je to ono teda.. to je divný.. ale asik je to normální ne? Tak pokud se cítíš jinak v poho tak se na to asi zeptáš asi až zas půjdeš do porodky ne?
25. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
přidala jsem dvě fotečky do alba s manžílkem :wink:
25. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
ahojky

Jani fotečky pěkný :wink: Máš krásně malý bříško na to že jsi 37tt :wink:
25. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
Krásný bříško Jani, takový jsem měla ve 20tt. Teď už mám takový banděro, že si sama nezavážu ani tkaničky u bot :grinning:
25. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jani, no teda, sluší vám to tam :wink:
Já jsem si projistotu do porodky zajela, protože ze mě šly až takový cucíky tmavé, ale čerstvé krve (jako když máte menstruaci, tak ty cucíky na vložce) no a bez hlenu.. Tak jsem dostala trochu strach, aby to nebylo třeba odlupování placenty. Tak jsem si tam skočila, natočili mi monitor, doktor mě vyšetřil a všechno v pořádku. Prý to je fakt jen zátka a to krvácení je z čípku, protože už ho mám dost zkrácenej. Ale povídal, že je dobře, že jsme přijeli, že je lepší přijet desetkrát zbytečně než jednou pozdě.. No a jinak tam půjdu normálně až v ten čtvrtek..
25. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz
Dobré ráno,
dnes jsem se chtěla vyspat, ale v noci tak moc řvali ptáci, že se nedalo usnout, pak se mi honily hlavou všelijaké myšlenky co mi taky nedaly spát a ted už myslím neusnu. Včera venku jsem měla balerinky a strašně me booojo nohy. Tak dnes zpět do tenisek, ach ji.
Jani fotečky moooc pěkné. :wink:
26. dub 2010 v 06:47  • Odpověz
Jani, nedáme čajik, nebo něco?
26. dub 2010 v 07:06  • Odpověz
autor
Hezké ránko!
Děkuji holky za pochvaly :dizzy_face:
Leni, tak to je dobře, že jsi tam jela a že je to všechno ok :slight_smile: je fakt, že je lepší tam jet zbytečně než abys nejela a byl to nějaký problém.
Jinak já dnes konečně spala jak dřevo a vzbudilo mě klepání v jak tady někdo něco dělá v baráku, to je děs, vypadá to na celej den, tak su naštvaná! :angry:
Jo Kači, ráda... chceš se stavit? Nebo mám přijít já? Teď jdu akorát snídat teda..
26. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
Tak dobrou chut, Jani, ted jsem se zaměstnala, pak jdu na úřad a pak dám vědět a domluvíme se, ju
26. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
Jo jasně, tak až se vrátíš, tak písni, můžem dát kafí nebo čajík, nebo kdyby se ti chtělo a nemáš nic jinýho v plánu, tak můžem jít i ven :wink:
26. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno holky..
Tak mě opět v noci a od rána bolí chvilkama břicho jak na menstruaci.. Fakt chuťovka, do toho to špinění.. Ještě mi říkal v porodce, že už jsem malinko otevřená, ale že takhle můžu vydržet třeba jen dva dny, ale taky 14 dní. Jinak tam byl včera Kuczman a fakt to vyšetření bolelo. Ale musím říct, že je dobrej.. Povídal, že je dobře, že jsme přijeli, prozože kdybych začala třeba krvácet víc, tak už to není dobrý, protože to už může taky běžet porod..
26. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
ahoj Leni, jéé tak to je blbý, to mě mrzí, že ti není tak dobře, už aby to přišlo a měla jsi to za sebou viď? :wink: No možná to nebylo ani doktorem, že tě to vyšetření bolelo víš, kdoví..
26. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
Jani a jdeš odpoledne na tu schůzi, nebo co to je?
26. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
jo myslíš na to zastupitelstvo? No nevím jestli tam půjdu, domluvím se s manžou, přijde mi to trochu zbytečný abych tam byla, ale uvidíme.. čím víc nás tam bude tím líp
26. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
Nejhorší je Jani, že mi je chvíli fajn a chvíli mě to břicho tak bolí, že mám pocit, že se ty krámy fakt spustí :grinning:
26. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
Leni, tak se neboj že se ti spustí krámy ale spíš by se ti spustil porod :grinning:
26. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
Teda taky je to dneska hrozný, furt tady bouchají a vrtají.. se z toho dneska asi zcvoknu.. budu muset vypadnout aspoň na chvíli ven nebo nevím fakt!
26. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.