• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Jo Jani, dneska je tak krááásně, já bych tak šla na zmrzku.. asi nikam nepůjdu už.. tak maximálně před barák .. Ale zas jsem ráda, že mám vše hotovo a můžu už jen lenošit :grinning:
26. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
no joo, se ti nedivím! Škoda že taky nebydlíš v Ivančicích, že bysme zašly spolu.. ono je to blbý už teďka někam jezdit autem jako, mě už se taky moc nechce a to jsem dva týdny až za tebou.. ale uvidíme, třeba se v té porodce fakt potkáme, to by byla švanda :grinning:
26. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
Ono už mě manža asi pomale ani nikam autem nepustí. Už ani včera nechtěl abych s ním jela do Makra a do obchodu, byl už sám. A vidíš Jani, mě to začalo tak nevinně ten pátek co jsem byla na té prohlídce, že mě pobolívali ty záda a začínalo břicho, fakt jemně.. v sobotu jsem uklízela, takže jsem si ani nevšimla, no a včera už to bylo o něco silnější a dnes už je to i častější..
Jo jo taky by si si to mohla naplánovat na toho 1.5., já chci totiž rodit v den termínu (se mi to datum líbí :grinning: :grinning: ).. Ale při mém štěstí tady budu trpět ještě 14 dní.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
joo mě se taky 1.5. líbí, ale nevím nevím no.. tobě bych to moc přála aby ti to vyšlo :slight_smile: aby ses nemusela dál tahat s bříškem a zadařilo se ti porodit na termín :slight_smile: třeba to vyjde :wink: musíte malýho Staníčka hold zkusit asi popohánět :grinning:
26. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
Jani on ho popohnal dost asi ten úklid.. ale sexuálně popohánět ho nehodlám :grinning: Stačilo mě to vyšetření těma železama u doktora, ještě aby do mě to manžel strkal.. Fakt už jsem asi dole dooost citlivá :frowning2:
26. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
Železama??? Ježiši ... no tak to bych nečekala, mě zatím dr. vyšetřovala vždycky jen rukou, ale tak to tě asi tak vyšetřoval že jsi tam přišla s problémem ne? No to věřím, že na sex ani chuť nemáš...
Tak já jsem si zacvičila.. už se mi ale cvičí čím dál hůř, je cítit že to začíná být náročnější..

Kači, kde ses zapomněla? Čekám pořád jestli se ozveš..
26. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
Jani, no já mám capky uchozené, nějak jsem neodhadla čas,
26. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
došla jsem domů až ted a ohřeju si oběd ze včerejška a čekám zase návštěvu, je cece pondělí, takže já jsem vyvětraná i zmrzku jsem měla, vše vyřídila, NIC! nekoupila. Manže má zítra svátek, tak jsem honem objednávala po netu, tak snad to stihne zítra dojít, jsem tu trůůůba uplně zazdila. Přitom jsem to měla už dááávno vymyšlené, vím že mu to udělá radost, .....
Jinak se mi uklízet nechce, spíš si odpočinu at jsem fit na to představenstvo. Zase půjdu sam, ach jooo, no a to vrtání je fakt děs, ještě že jsem vypadla ven.
26. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
jéé tak ty jsi na mě tak zapomněla jo, no tak já ještě uvidím, možná půjdu ven, nebo půjdu až zítra, ještě nevim..
prosím tě, jak je to s tou kočárkárnou? Rostík včera došel nasranej, že si tam prý všichni označili nakonec všechny ty kola, snad mimo jen tři kusů asi.. ty jsi tam byla? Mě přijde že to ty lidi dělají naschvál nebo co! Už mě to taky pěkně štve jako.
26. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jani, ani ne tak na tebe,jak na tu návštěvu jsem zapomněla :grinning: , jinak by to bylo v poho. návštěva ted odešla, já se nestihla ani najíst, jeeee chvilka klidu-nevrtajíííí, dělají asi taky koupelnu, tak doufám, že to nebude na dlouho.
No ani mi nemluv, já když jsem se tam byla včera dívat tak si tam pár lidí značkovalo ty svoje kola, ale někteří ani nevěděli jaká mají, no děs, včera jsem se tam ještě rozčílila, pak jsem šla raději pryč a lidé co odcházeli teprve ze schůze, tak jsem se jich ptala jestli k tomu něco mají a včichni, teda dvě rodiny stály při nás, že je to v pořádku, já jsem naopak byla ještě slovně napadená, že máme největší sklep a že pan Tomek kdysi prohlásil, že on kočárkárnu nepotřebuje, tak to mě nasralo, protože sice máme sklep, ale taky za něj platíme a to, že ho Jarda kdysi dostal, bo by jinak neměl žádný je zase jiná věc. pak ještě když jsem mu to říkala, tak byl uplně nasranej, že to není pravda, že sama exmanželka to tam tam taky kdysi trochu uklízela aby se tam mohli dát kočárky. no jen si na to vzpomenu, tak jsem zase vytočená, taky jsem se chtěla včera zmínit, že se tam nic neděje, ale oblepit mě fakt nenapadlo
26. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
juchuuu, aspon něco se mi povedlo. Dárek pro drahouše dovezou zítra, musela jsem se sice přeobjednat na kosmetice, ale to nevadíííí, jo a zrovna když mám rodit, tak jsou tady ty chřestové slavnosti, no to mám radost.
26. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jo jo Jani, asi ty železa byly proto, aby zkontroloval odkud ta krev jde, jestli z čípku nebo z dělohy... a hlavně jestli je to opravdu "jen" hlen. Ale řeknu ti, že i to vyšetření rukou tentokrát bolelo. Úplně jsem cítila jak když kontroloval čípek, jak mi do něj vrtal... au .. au.. Ale holky říkali, že i ty předporodní vyšetření jsou takový bolestivý.. i když je to rukou.. fakt mazec..
No Kači.. ty si teda zapomnětlivka to je hrozné ... :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem dnes akorát udělala buchtu - jsem se překonala.. udělala jsem takovej řez s tvarohovým krémem a nahoru se želatinou.. mňamka.. ještě jsem vám slíbila ten rychlej recept na jednu buchtu :grinning: Jsem taky zapomnětlivka :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a pak jsem si naipregnovala nové křesílko na kojení.. ani nevím jestli jsem se stihla pochlubit. Staníček mě včera koupil ve Scontu křeslo - imitace bílá kůže.. fakt moc moc pěkný (vybrali jsme ho spolu už dřív).. No a teď se chystám do vany, umýt si vlasy a udělat si pedikúru, to bude sranda..
26. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
No to už snad budu mít po porodu na chřestovky a pojedeme i se Staníčkama a Jaňula už taky bude mít po porodu a skočíme si na zmrzku :p
26. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
Deeeeez :grinning: já tě tady lituju jak trpíš a ty si ze mě děláš srandu, to neplatííííííí, však si běžte i na kolotoč, aspon budete mít z mléka smetanuuuu :wink:
26. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
no zajímalo by mě z čeho je tu takovej randál, kdo tu co dělá... je to celej den, snad si udělali pauzu jen na oběd.. jo tak to je "bezva" fakt, jako ti lidi v baráku jsou fakt na nasrání.. :angry: si ty kočáry podle nich máme jako teda dávat kam? Hlavně že v kočárkárně jsou zaprášený kola, na který roky nikdo nešáhl, když je nepoužívají tak ať si je třeba strčí do pr... ale ať nám tam nezavazí když tam chceme dávat kočáry.. ach jo! No manža už mi z toho šedivý... :pensive:

na to zastupitelstvo teda nepůjdu, říkal, že nemám chodit že je to zbytečný, tak z našeho bytu tam bude on, tak to stačí.

joo tak já dnes akorát seděla u netu, cvičila a koukala na telku.. jinak jsem udělala prd :grinning: ani ven nakonec nepudu se mě už nějak nece, nechám to asi až na zítra..
jéé tak to bude bezva když dojedete Leni na ty slavnosti :slight_smile: jo snad už to taky budu mít za sebou! Tak to by bylo fajn, že bysme se viděli.
26. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
a jaaa šu uplně štranouuu :frowning2: ,
no Jani, drahý když jsem mu to včera říkala taky šílel, a to je naprosto pro nás "matky" POCHOPITELNÁ VĚC,co budou ty lidi v baráku dělat když fakt přijde problém a ten se bude muset řešit?! No a to že bude bordel v baráku je napsáno s omluvou na chodbě. je to v našem patře. Já teprve obědvám, mám betynku speciál o těhulích a porodu, tak taky odpočívám, ale na to zastupitelstvo se mi nechce. Drahý přijede pozdě, čeká na chlápka skrz to auto
26. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
ále prosím tě, Kači, nejsi stranou, se uvidí, jestli to už budeš mít taky za sebou, nebo naopak před sebou, nebo taky zrovna budeš v porodce, tak tě hromadně navštívíme :grinning:
joo? Aha, no já nic nečetla, to tam museli dát dneska..! Včera jsme totiž byli odpoledne venku a ničeho jsem si na chodbě nevšimla.. a kdo to dělá nevíš? No tak snad to budou mít brzo ať je to co je to..
no přesně, s těmahle lidma v baráku něco řešit tak to je o nervy fakt! Rostík se včera fakt nasral a řekl, že ty opravdu starý kola snad vyháže a řekne,že nebyly označený :grinning: jsem mu řekla,že by ho sežrali zaživa :grinning: ale to je fakt chování tohle.. no jsem zvědavá jak se to dořeší..
26. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
Kači nejsi stranou.. ty se akorát ještě povalíš s pupkem vedle náááás kočárkářek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já bych tak šla na tu zmrzku.. Beztak jsem vypozorovala, že nejvíc mě ty bolesti chytají když sedím nebo ležím.. Když jsem pracovala, tak skoro nic :slight_smile:
26. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz
Holky byla jsem si dát tu vanu.. no řeknu vám, zákon schválnosti, lebedím si ve vaně, někdo zvoní.. včera taky.. jsem ve vaně, huláká na mě pod schodama tchýně.. a takhle je to každej den.. já se snad přestanu koupat :grinning:
26. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
to je co, všude píší hodně odpočívejte, ale kdxž ono to nejde a přitom bys tak ráda, že Dez.
já mám zmrzku vždy v mražáku, aspon v těhu, nikdy jsem ji nesnědla víc jak ted,
Jani, bylo to tam už i včeera naapisany, no včera mi bylo taky prozrazeno, že je nějaká veliká volná místnost jak jsou sklepy, tak kdyby bylo nejhůř, tak ty kola co se nepoužívají a jsou označený můžeme snad šoupnout tam , aspon to ty lidi vystraší, že si neděláme prdel, oni si snad myslí, že když jsme mladí, že s náma můžou vy...., nebo cooooo?!!!!
26. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
Dez :grinning: tak to bylo vtipný, no ale můžu ti říct, že se mi to minulý týden stalo taky, přišel soused a než jsem ho vyprovodila, přišel drahý a vlezl mi do vany on,
26. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jo jo Kači.. ráda bych odpočívala... ale nedá se :grinning: My jsme si Katy s Jančou říkali, že bychom mohli rodit zaráz a být spolu na pokoji.. Chtěla by si taky? .. V podstatě už by si mohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
ještě snad bude pršet nebo co????!!!!!! :astonished: neciiiiiiii
26. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jo u nás už se taky zatáhlo.. :grinning:
26. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
Leni, tak to je zákon schválnosti viď :grinning: tak se na všechny vykašli a když jsi ve vaně, tak prostě na nic a nikoho nereaguj a jen odpočívej se špuntama v uších :wink:
Kači, aha, no tak to nevím možná to bylo jen na dveřích vašeho patra, nebo jsem slepá, ale to je fuk.. o žádné místnosti kam by to šlo dát ty kola nevím.. záleží jestli od ní má někdo klíče taky víš.. ale je to fakt, těm starým je to jedno a my je nezjímáme,ale je to od nich fakt sprostý
26. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
autor
joo a hezký počasí je v čoudu... :unamused:
26. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz
nechtěla, neberte to osobně, ale to by z nás asi sestry šílely kdyby jsme si snad u porodu ještě povídaly a já bych byla uprostřed a musela stíhat vás obě, to fakt ne e, díky :grinning: :grinning: :grinning: , mě se to mé datum líbí akorát asi budeme zrovna v té době bez auta, tak sebude muset náměstí objíždět a ten kravál, no nevím jestli je mým snem u porodu slyšet- držte si čepice, kolotoč se roztáčí, nebo tak něco :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz
Jani.. prý by Kačka musela stíhat nás obě.. Myslím, že my dvě bychom měli co dělat, abychom stíhali tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
Kači spíš ti tam budou hrát do oken nějaké vypalovačky :grinning: :grinning: Malej se narodí a bude tancovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
no tak kdybysme se v porodnici sešly všechny tři tak to by byl neobyčejnej gól .. :grinning: ale to podle mě nehrozí... ona bude velká náhoda i když se tam sejdeme jedna s druhou, buď já s Leňou nebo s Kačí, tak se necháme překvapit :slight_smile:
jo já bych teda taky nechtěla s prckem jít domů přes náměstí plný lidí teda :sweat_smile:
26. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.