• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
holky já myslím že bysme nemusli "stíhat" nikdo nikoho, páč tam budeme mít jiný starosti :sweat_smile:
26. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jo to by fakt byla náhoda jako hrom..
26. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
26. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
No sranda by byla, kdyby zrovna my tři jsme jim obsadili všechny hekací pokoje :grinning: :grinning: :grinning:
no prááávě, snad nebude tak zle- ten kravál
autor
Leni - :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz
no nic, jdu se chystat na to prima odpoledne....., se mi fakt chce, nejraději bych šla spát
26. dub 2010 v 15:28  • Odpověz
Já čekám za chvíli kámošku :grinning:
26. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
a na to ses šla koupat joooo :grinning: i ty jedna, ted mi kamarádka popisuje první sex po porodu, celkem vtipnéééééé
26. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
Dobré ráno, no tak noc opět nicmoc, ale ráno jsem spala celkem dobře akorát mě vzbudil řidič, že má pro mě ten balíček, no celkem rychlost jen co je pravda, mám dárek pro drahouše, tak se v klidu po snídani můžu natáhnout
27. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
autor
Dobré ránko.
Tak já měla dnes noc hroznou, moc jsem toho nenaspala, bylo mi pořád dost horko, potila jsem se a celou noc se mi zdálo o porodu :confused: tak to možná už brzy přijde.. naštěstí se mi zdálo o tom jak to bude rychlý a bezproblémový, tak kéž by to tak bylo i ve skutečnosti..
27. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
jinak mě opět vzbudil ten randál v baráku, takže ani ráno jsem to nějak nedospala.. :unamused: Rostík mi včera řekl co se děje, prý v jednom bytě dělají elektriku-tak potěš teda
27. dub 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahoj Jani, aha, a já ti psala, že dělají koupelnu že, viděla jsem jak vynášejí kachličky, tak proto ta má úvaha,
Já taky špatně spala,pořád se převalovala a taky mi bylo horko, furt jsem pila a pak cárala na záchod. Tak to aspon nebyl zase tak hrozný sen, když to bylo rychlé. Mě se zdálo, že jsem byla někde v obchodě a pracovala tam. Jinak myslím Jani, že se budeme pěkně potit i dnešní den nejen noc, je mi strašný vedro už ted
27. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno holky, jdu vás jen pozdravit..
Včera večer jsem myslela, že umřu normálně, měla jsem stahy chvílema po pěti minutách, chvíli po osmi, pak po deseti, pak dvacet minut nic.. a takhle snad až do jedné do noci než jsem usla vyčerpáním ... samozřejmě na chvíli, budila jsem se dost často a pokaždé bolestí břicha. Samozřejmě jsem u toho zase krvácela (jasná krev), tak jsem skočila k doktorovi a ten mě dnes povídal, že čípek už mám zpracovanej, branka hezky nachystaná, otevřená na prst, do toho ty bolesti a krev, takže si myslí, že do čtvrtka nevydržím.. Tak uvidím..
Ale dnes opět zase trpím.. dnes už mě ty bolesti jdou až do zad, do páteře, chuťovka jak prase :unamused: A nejhorší na tom je, že už teď je to bolest jako hrom a bude ještě hůř.. :cry: :cry: :cry:
27. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
včera jste mi žádná neodpověděla, jestli vám taky tečou prsa, tak tečou? Mě v noci to až vzbudí jak jsem mokrá, jinak se nám to fakt už krátí, nějak mi to nedochází asi úplně a mám smíšené pocity na jednu stranu se strašně těším a na druhou bojím. Já ještě 3DNY A BUDU DRAHÉMU ZPÍVAT UŽ LEN 22 DNÍ.....od Žbirky, zpívala jsem mu to i před svatbou :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
Jejda Katy, ale chtěla jsem ti odpovědět.. netečou.. ale třeba některým mím kamoškám taky cosi vytíkalo..
27. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
DOBRÉ RÁNO DEZ. no to jsou mi zase zprávy, fakt si to vyžíráš, tak se opatruj ne abys zase něco dělala!!! Už to začíná, tys nám vyhrožovala katastrofickýma scénářema až za tebou přijdem do porodnice ne už ted POMOOOOOC :grinning:
27. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
DÍKY za odpo, mě tečeou už dlouho a to celkem dost, dnes má drahý ten svátek tak snad mě véééča nemine, mnam,
27. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
Kači, neboj nic dělat nebudu :grinning: :grinning: :grinning: to můžu svatosvatě slíbit... pač nejsem ani schopná ničeho :grinning:
27. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
jojo, přemýšlím že se půjdu vyvalit na terasu nachytat nějakej bronz když je tak hezky a teplíčko :sunglasses:

mě prsa teda za celý těhu vůbec netekly.. snad to není na škodu..

Leni, tééééda tak to vypadá že za tebou každou chvíli povalíme do porodky :dizzy_face: jen mě mrzí že před tím porodem tak trpíš, už abys to měla za sebou viď
joo a ke včerejšímu tématu, jestli to máš už fakt počítáno skoro na hodiny, tak soráááč, já tak solidární nebudu a asi to s tebou rodit fakt neštihnuuuuu a anik neciiiiiii :slight_smile:
šoušedovic to je provokaceeeee :grinning: , já se tady nutim do němčiny a taková provokaceee
27. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Proč jsem si to Katy myslela :grinning: :grinning:
Jani řeknu ti, že sice to bolí, ale horší byla ta psychika, když jsem začla krvácet a nevěděla, jestli je to normální nebo ne, jestli je malej v pořádku a tak.. No tak mě doktor na chvíli zas uklidnil, malej se hýbal, srdíčko bušilo taky pěkně.. Tak snad to krvácení je fakt jen tím blížícím se porodem..
27. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
tak se stav a můžeš se slunit taky, třeba i s němčinou :grinning:
27. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
JO jo .. Janinka mají hezkej balkon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
Leni, já bych taky byla dost vylekaná... ale tak když ti řekl, že je vše v pořádku, tak snad jo, asi se to může stát, že krvácíš před porodem.. a bylo to jako nějak hodně nebo slabě?
27. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
jooo ještě přemýšlím že si půjdu koupit něco dobrýho na pitíčko nebo zmrzlinku aby to opalování bylo ještě příjemnější .. :grinning:
27. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
Dez. ty se sluníš taky nebo cooo :grinning:
Jani, děkuju jsi hodná, ale to bychom prokecaly dopoledne a já němčinu ani naviděla, ale je to milé, děkujuuu, užij si pohodičky
27. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
Jani nebylo toho nějak hodně, vypozorovala jsem, že to bylo při každé silnější kontrakci.. nebylo to jakoby pořád jak při menstruaci ..
27. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
Jo Kači, já se sluním doma pod peřinou a už bych asi pomale měla začít sledovat hodiny jak mi jdou bolesti :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.