• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
no Jani jestli půjdeš ven, cinkni, půjdu taky, já už sice nakoupit byla, ale ještě musím do rybářství a do železářství
27. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
ještě že tě tady Dez máme aspon nebudeme tak vyhukané až nás takové věci jako tebe třeba přepadnou, ale musim uznat, že mi není příjemný, že tak trpíš, taky je mi to líto, drž se
27. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
No Kači, kurňa ty taky pořád něco máš a nemáš čas na pořádnej relax.. jsme se s Leňou bavily, že jsme zvědavý, jestli se mnou aspoň pak budeš chodit s mrňousem na prochajdy, nebo mě budeš "zanedbávat" jako teď i přesto že bydlíme v jednom domě :grinning:

Leni no jo, jen to stopuj :wink: ono to může přijít každou chvíli :sunglasses:
27. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
hele Kači, do města chci jít určitě, tak jeslti chceš jít taky, tak mi napiš kdy by se ti to hodilo nebo by se ti chtělo.. mě je to docela jedno, můžu jít klíďo hned, chci jít hlavně do lékárny, a pak ještě do jednoho až dvou obchodů, pak si asi zajdu nakoupit i něco na jídlo ještě
27. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
tak jo tak třeba za půl hodky? já musím vymyslet co na sebe abych se neupařila, jinak nic dnes nemám, učit se budu až odpoledne, mám dnes nějakej kopr a nic se mi nechce, no jo no promin Jani, já jsem nevypočítatelná v tomto směru, snad ti to nějak vynahradím
27. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
dobře, tak se můžem domluvit kolem té 10 hod. že bych se stavila, nebo lehce před desátou.. ju? Já se taky v klidu zatím obleču a tak.. a pak na tebe cinknu..
27. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
27. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
tak já se loučím paaaa a hezkej den, Dez - BUDU NA TEBE MYSLET S JANČOU, DRŽ SEEEE
27. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
Leni, tak kdyby něco, dej mi echo :wink: jdu se taky oblíct a šup ven na sluníčko :slight_smile:
27. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
Jani, tak jsem to doma omrkla a zjistila, že já mám tu láhev malou, ale CHicco 150 a s normálním sáním, ne s tim plochym, tak asi přikupim tam tu eče, no nic jdu na to papaání, už mám slinu, dobrou chut a pa
27. dub 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
holky, nezajdem někam ve čtvrtek, když tu bude Lenča? Teda jestli do té doby neporodí .. :slight_smile: aspoň na zmrzku třeba, má být ten den krááásně.
27. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
Jani možná jo,ted váhám jestli mám koupit polohovací křesílko, nebo takové to vybrační co se z něj dá udělat i křesílko
27. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky.. se mnou asi na čtvrtek nepočítejte.. poveze mě Standa a krom toho mám fakt bolesti po chvilkách... :frowning2:
28. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
Bych nikde nevydržela :frowning2:
28. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:

Venku je zas krásně :slight_smile: akorát mě v 7:40 nějakej chytrák vzbudil, když k nám zvonil u dveří :angry: a než jsem se vyhrabala z postele tak byl pryč a už jsem samozřejmě neusla! Mě to spaní někdo opravdu nepřeje!! :frowning2:

Kači, tak to nevím - nemáš na to odkazy třeba?
28. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
autor
jo Leni, nic se neděje, to chápu, když se na to necítíš :wink:
28. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
autor
Holky, tak jsem zpět z porodnice z monitoru, hladová, takže jsem si namazala aspoň rohlíky..prvně pocity v pohodě, ale ke konci se to nějak pokazilo a neodcházela jsem moc nadšená... monitor docela v pořádku, malej akorát nebyl moc aktivní. Pak mi kontrolovali moč - prý tam mám trochu bílkoviny.. tak že ještě změří tlak - 131/93... taky jsem říkala o tom, jak se mi už 3x stalo,že jsem z ničeho nic viděla rozmazaně (jak jsem tu taky psala), když viděla ten tlak, tak volala doktora.. přišel přímo primář, všechno mu to řekla, tak mám přijít v pátek ráno na přeměření tlaku a ráno na lačno, tak nevím jestli mi i budou brát krev nebo co..a říkal, že uvidíme v pátek a kdyžtak si mě tam nechají :confused: tak to mě zarazilo.. jo a taky mě poslali na oční aby se na mě podívali.. tam to ale bylo v pořádku, ovšem až na to že jsem se styděla jak jsem svoje oči zanedbávala :sweat_smile: vím že špatně vidím na dálku, ale v ordinaci jsem zjistila, že je to fakt děs.. no napsala mi brýle na jedno oko 1 dioptrii a na druhý 1,25.
Tak jsem zvědavá jak dopadnu v ten pátek na kontrole, hlavně abych byla já i prďolka malej v pořádku.

Jo jinak myslím že Lenča už rodí!!! Když se tam bavili doktoři, tak jsem slyšela že říkají .. je tady ještě jedna prvorodička.. a její jméno.. a že je otevřená na 4 cm.. :sunglasses: ještě to nemám teda od ní ofiko potvrzeno, ale určitě to nebyla mýlka.. takže se snad brzo dozvíme, že má malýho Staníčka na světě :slight_smile:
28. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
jééé janinka tak to na ni budeme myslet :slight_smile: musíš nám dát potom sem info:slight_smile:
28.4. je taky pěkné datum:slight_smile:
28. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
ano,jasně,že jakmile budu mít od Leni nějakou zprávičku,tak vám dám echo :wink:
28. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
ahojky
zdravím po delší době:o)

Leni myslím na Tebe a moc moc držím palečky.
28. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
JAAAJOO, no to jsou mi teda novinky, tak vám se to nakonec fakt snad povede že budete spolu s Dez v porodnici, ne že bych vám to za takových okolností přála, to samo ne e, už něco víííš? Jak jako že si tě tam nechaj, co je toza bludyyy, to neee. Chceme se domluvit na to malování. Jo a vybračněpolohovací křesílko jsem si dnes dotáhla z OL, těžké to bylo jak prase, jsem taky uuuplně vyřízená. Na Dez jsem taky dost dnes myslela.
28. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
Kači, no nevím, radši bych tam za Leňou šla jako návštěva a né abych tam taky byla jako pacient :grinning: snad to bude v ten pátek dobrý, on to prostě řekl, že kdyby náhodou... tak nevím no.
Jo tak to je bezva, že sis dovezla to křesílko, se pak musíš pochlubit :wink: a co u dr., dobrý?
28. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jani, budu držet palečky, ale jak píšeš, hlavně aby byl malej v pořádku, já si myslím, že chcou na lačno kdyby se jim to nelíbilo tak aby mohli třeba udělat hnedka CŘ, protože si myslím, že při vysokém TK, bílkovině v moči by rozhodně nevyvolávali porod, tak držím palečky a buď v klidu, kdyby to bylo vážné, tak by Tě dom neposílali.

Jinak já mažu na operaci 6.5. ve 12 hodin den před narozkama M. a 8. máme oslavu no super. :grinning: Ještě že mám fakt skvělýho chlapa, páč oslava bude, on se o vše postará prej mám být v klidu :slight_smile:
28. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz
Jani, to je jasnýýý, jinak já tam jdu zítra a prohlíželi tě i? Nechce se mi holit,m ale raději udělám velkou očistu těla i duše :grinning: , v Ol jsem byla jen na krvi a ještě po mě chtěli 10kč na známku, když jsem jim řekla at mi to pošlou, že už se tam neukážu, to já tam jela skrz ně, oni to zazdili neee já, tak jsem ji chtěla říct a kdo mě proplatí cestu z BR do OL????, ale řekla jsem si to jen tak v duchu. JOOO a křesílko mám v albu
no teeda, taky at vše dobře dopadne nejen oslava Maji!!!!
28. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
Holky POZOR POZOR!!! SMS od Leňuli!!

Všichni slyšte novinu, máme větší rodinu. Dnes odpoledne nastal ten čas, kdy další přišel mezi nás. Je to malý uzlíček - 52 cm, 3750 g, říkáme mu Staníček.

Takže zítra bysme mohli do porodky na návštěvu za Leňou, co říkáš Kači? :slight_smile: Ještě jí odepíšu sms...

Jo Kači a neprohlíželi mě - dole...na křesílko kouknu..
28. dub 2010 v 15:04  • Odpověz
Leni, VELIKÁÁÁÁÁ GRATULACEEEE!!!! Moc moc gratuluji a přejeme Staníčkoví hlavně zdravíčko a ať se mu na tom světě líbí a rodičům dělá jen a jen samou radost!!!!

Jani, moc pozdravuj a že moc gratulujeme :wink:
28. dub 2010 v 15:06  • Odpověz
tyy jo že píííšu taky, ale nemám čisilkoooooo, tak mě tam připiš prosíííím s velikou gratulací, no já jdu na 10hod na ty monitory, jak dlouho to trvá, to bychom pak mohli neeee
28. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
uuplně mi vyhrkly slzy :slight_smile: hlavně že je vše ok
28. dub 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
Kači, já myslím že ta sestra nám ale říkala,že návštěvy jsou až odpoledne 14-17 hod. myslím ne? Já jsem Leni napsala a zeptala se kdy bysme mohly přijít, tak uvidím co odpoví a dám vědět :wink:

lehátko je hezký :wink:
28. dub 2010 v 15:09  • Odpověz
jj, kujuu i za zeptání kdy tam můžeme přijít a kdy se dohodnem na to malování?
28. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.