• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
já nevím čoveče, až přijde manža z práce, tak se ho zeptám,jo? Už jsi o tom tomu tvýmu říkala, nebo ne?
já jdu koukat na film.. :slight_smile:
28. dub 2010 v 15:15  • Odpověz
jasně, jinak bych ti o tom nepsala neeee, :slight_smile: , tak pak pisni, pa
28. dub 2010 v 15:20  • Odpověz
autor
jasně, já dám vědět :wink:
28. dub 2010 v 15:21  • Odpověz
jo a už mi psali z obchodu, že UŽ jim dovezli ten náš kočárek, ale zase IHNED si ho ODVEZTE, TO JE DNES JEDNÁÁÁNÍÍÍ, NO HRŮŮŮZA
28. dub 2010 v 15:36  • Odpověz
tak máme o jednoho člena rodiny méně, jsem to obulela........už nemáme auti
28. dub 2010 v 17:34  • Odpověz
Pom, jako že do obchodu došlo zboží a Vy si ho máte hnedka odvézt? Chápu to dobře? To je fakt jednání :confounded:
Jo autí jsem taky obulela, když jsme ho prodávali, to je fakt děsný jak ta věc přiroste k srdci.
28. dub 2010 v 18:38  • Odpověz
jééé tak to moc moc moc gratuluji dezyre :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
Maji, jjj pochopila jsi to, napřed když jsem je prosilo o uschování aspon na měsíc, tak hrozný problém, teda díky jedné prodavačce, ta co nás obsluhovala byla supr a ted toto, chápu že nemají místo a zakázek moc, ale snad i prostor k tomu musí mít nee.
Auto fakt k srdci přiroste, jak píšeš, taky podle toho dnes vypadám, oči nateklé, no hnus....

Jani, jdu tam na 10hod, tak pisni třeba sms kdyby něco, jinak asi půjdu ke švagrové z porodnice na kafe, víš, jinak po obědě sem mrknu
29. dub 2010 v 06:33  • Odpověz
To je fakt hustý, s tím musí počítat a když teda řeknou, že to uschovají tak nevím nechápu že pak remcají. To je děs.

Ať dopadne dobře ko a jestli půjdete za Lenčou tak jí pozdravujte a hodnte pak fotečku :wink:
29. dub 2010 v 06:54  • Odpověz
Maji, oni nám to právě neslíbili tu uschovu, ale paní mi spala mail, že zakázky nestíhají, kdy prý rodim, že se omlouvá, ale že to snad stihne a pak pošle sms, že už ihned si ho máme odebrat.
jj, fotečku, vidíš, já bych foták nechala doma
29. dub 2010 v 07:46  • Odpověz
Dez moc GRATULUJI ke Staníčkovi ať vám dělá samou radost.
29. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
Pom aha :wink: No foťák sebou :grinning:
29. dub 2010 v 08:29  • Odpověz
autor
Dobré ránko.
Kači, tak Leňa mi psala, že máme přijít až zítra, že dnes se jí tam sleze celá rodina... můžeš zítra??
29. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
Tak jste auti už prodali? No počkej až budete mít nový, tak zase budeš ráda :slight_smile: S tím kočárkem to je fakt hrozný jednání, ale jsou hold takový lidi.. jo hele tak s tím malováním kočárkárny si nějak nedělej starosti, Rostík říkal že to prý udělá sám, že by se tam dva motali nebo co, tak nevím, kdyby chtěl nějakou pomoc, tak dáme vědět..
29. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
Jani a fotečku nemáš? Neposlala MMS?
29. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
fotku nemám, až budu mít tak dodám :wink:
29. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
Ok, tak hezký den :wink:
29. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
Holky, tak já byla v brně, koupila jsem si takový sportovní kalhoty pěkný, který si vemu na cestu z porodky, jsou praktický, protože jsou na gumku v pase :slight_smile: taky jsem si byla objednat brýle, ale lhůtu zhotovení mají 14 dní.. tak uvidíme za jak dlouho budou, vypadá to že je budu mít až po porodu.

Kači, tak kde jsi? Jsem čekala že tu od tebe budou zprávičky... jak jsi dnes dopadla a co ten zítřek... Já jdu do porodky už ráno teda na půl osmou na tu kontrolu, tak jsem zvědavá co mi řeknou.
29. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
Aby Kačí nebyla v porodce a neležela vedle Lenči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahojky, no já dopadla celkem v poho na pásech mě to nebavilo, byla tam semnou jedna paní co už přenášela holčičku, tu si vzal doktor a já měla tu blondýnu doktorku, moc sympatická mi není a navíc je to ta, co mi ve 3týdnu řekla, že mimino má 5cm!!!! tak jsem nevěděla jestli mám být ráda, že jsem nebyla u chlapa(byla jsem vystreslá, že mě bude prohlížet chlap, nikdy mě chlap neprohlížel) bylo to normální až na to že jsem byla čerstvě oholená, tak jak mě prohlížela, tak na mě nastříkala nějakou dezinfekci a to po tom holení pálilo jak prase, sestřička se mi smála, jinak dr, mi prohmatala břicho, asi jsem fakt zaujatá bo nechápu jak a co tam vlastně chtěla najít, zvláštní vyšetření, a vše je prý v normálu, celkem se to dalo, musela jsem mačkat tlačítko vždy když jsem cítila pohyb broučka na tech ozvech , tak jsem mačkala snad furt už i ta paní co přenášela ze mě měla srandu že prý snad vytukávám nějakou morzeovou zprávu, jinak sestra supr, ptala jsem se na Lenu, ale neměly zrovna v ten den službu, tak jsem se nic nedověděla. Pak jsem šla navštívit tchýni, prý ji nebylo dobře a pak ke švagrové na kafe, tak jsem byla přes hodinu na sluníčku a i jsem se opálila, taky jsem si koupila včera 3/4 kalhoty, takové sportovní zelené na litačku a taky na gumu, tak jsem je dnes prubla a jsou fajn.A ted spím, nebo spala jsem, docela jsem dnes dost chodila a to sluníčko, tak jsem byla udyndaná.
Jani jinak, my vám ale chceme pomoct, nepříjde mi zrovna fér, že to chce Rosta udělat sám, tak Jarda mu pomůže to aspon odklidit a uklidit po, nebp tak něco nějaká dělba práce i peněz!!!!!!!
Tobě zítra držím pěsti at tě pustí a pak asi až po obědě zajdeme za Dez, nebo v kolik tam chceš jít?
Já mám zítra knihovnu a na 10hod kosmetiku, tak budu zase červená a moooc hezkáááá než se mi plet uklidní, tak snad se mě nikdo nelekne, tak konec me slohové práce a jdu hajíííí,dobrou
29. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
Dobré brzké ránko!
Tak manža před chvílí odešel do práce, tak jsem už vstala, kolem čtvrt na osm jdu už do té porodky..
Kači, tebe teda i prohlíželi??? Já to nechápu, proč teda mě ne?? :confused: jak můžou každýho vyšetřovat jinak...! Né že by mi chybělo to "šťourání" ve mě, ale přijde mi to divný.
Jasně, za tou Leňou bych chtěla jít určitě až po obědě, jak jsou návštěvní hodiny, což je od 14 hod., tak bych tam šla kolem té druhé hnedka, co říkáš? Jak se vrátím z porodky, tak se tu zas objevím, jestli tu teda budeš, kdybysme se nedomluvily přes koníka, tak si napíšem ještě sms, ju :wink:
Na tu kočárkárnu se ještě domluvíme, neboj :wink:
Tak já se jdu pamale chystat na odchod.. škoda že se nemůžu nabaštit, říkali ať dojdu na lačno, tak nevím no, snad mě nebude blbě..
30. dub 2010 v 06:45  • Odpověz
dobré ráno,
taky se cítím vyspaná, tak už tady něco šontám, klidně se zastav až pujdeš z porodky, nevím jestli budu ještě doma, ale cinkni, na Dez už mám nachystaný foták :slight_smile: , ok ve 14hod, včera jsem se pěkně spálila hlavně dekolt :grinning: Jani zase ti může být útěchou, že si můžeš koupit čerstvou mnamku a nabaštit se hned potom. at ti to dobře dopadne, paaaaa :slight_smile:
30. dub 2010 v 06:53  • Odpověz
Ahoj

Jani, pokud jsi měla jiného dr. tak určitě, každej si ty prodhlídky dělá jinak :wink: Tak Lenču moc pozdravujte, těším se na fotečky.

Jinak přeji šťastný let a bacha na bouračky, ze vzduchu by to mohlo bolet :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
tak jsem zpět... ale není to všechno, jdu tam za chvíli znova... :unamused: tlak mám pořád vysoký, nelíbí se jim, na monitoru jsem měla vyšší hodnoty než minule, vzali mi krev a znova moč, nesla jsem si to do laborky a po hodině mám přijít.. uvidí se podle výsledků krve a moči na dalším postupu... tak jsem celá zvědavá fakt!

Kači, já si to četla až teď, napadlo mě u tebe zazvonit, ale nevěděla jsem jestli třeba nebudeš ještě spinkat abych tě nebudila.. ale můžu se třeba stavit až se najím...? Kolem čtvrt na deset zas totiž povalím do té porodky
30. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
maji, je mi to jasný, že každej dr. to dělá jinak, ale v jedné nemocnici by to měli mít usjednocený ne? :sweat_smile:

Jinak s tou 14 hod. počítám, snad si mě v té porodnici nenechají.. :frowning2:
30. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Jani :frowning2: doufám, že Ti TK neměřili hnedka po příchodu a držím palečky.
30. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
maji, nene, pokaždé - i minule - mi ho měřili až po nějaké době co jsem tam v klidu seděla připojená na monitor, asi po 20 min. .. děkuji, dám pak vědět
30. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
Jani, to by sice mohli, ale co mám zkušenosti tak nedělají, každej dr. jede dle svého. Každej má i na stejnou dg. jiný léčebný metody, s tím člověk nic nenadělá. JJak jsem se dostala s tím bebinem co mám k jinému dr., který sídlí hnedka vedle mého dr. tak jako mazec, absolutně mi to čistil jiným sajrajtem a měl jinej názor než můj, já ale souhlasím s tím jak to dělal můj dr.
30. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
tak to jo, tak držím palečky, třeba zítra bude na světě další miminko :slight_smile:
30. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
maji, ty nevěšti už joooo, Jaju si tam nechali, tak jdu vlastně na dvě návštěvy, hlavně že jsme si z toho dělaly srandu, ale JÁÁÁÁ je následovat nehodlám, eče neeeee :slight_smile: , budu pozdravovat pa
mimochodem taky jsem z tech jejich metod nějaká na váškách, ale co se dá dělat, tak já razim. pak pisnu
30. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.