• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
WOW jéééé tak moc pozdravujeme a držíme palečky a třeba zítra Adámek už bude mezi náma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jestli už ne dneska.

Kačí jaké jsou zprávičky??? Já bych to viděla na tu preklamsie vysoký TK, bílkovina v moči....Moc držím palečky a čekám za zprávičky a taky na fotečku Staníčka. Aby teda tady nebyla nokonec aj fotečka Adámka :slight_smile:
30. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
Dobré ráno,
Dez má krásného chlapečka, fotku sice mám, ale nezlobte se nikdo na mě, přijde mi hloupé ji sem dávat hrdá a statečná maminka Dez vám ji sem dá sama, takže trpělivost, je tmaý a má moooc vlásku a je kráááásnýýýý. Dez je strašně v pohodě i přes komplikace které měla. Možná půjde v neděli domů.

Janča, no tak ta je naštvaná že tam musí trčet, Maji máš pravdu jak píšeš, takže je dobře že si ji tam nechali,aspon se o ni postarají, Janča právě říkala než tam 14 dní ležet, tak že by byla pro, aby ji to už vyvolali, že už jí to je jedno, květnové mimi mít bude, tak je klidná. Zatím je na pokoji sama, tak ji tam přijdu dělat spolenocnost

Jinak i když prší, tak si chceme půjčit auto a zejet pro kočárek, teda jestli dnes budou mít otevřeno.
Včera počasí ještě vyšlo, opékali jsme špekáčky a byli do noci u ohně, ale nějak se mi nechce spát, navíc jsem si spálila dekolt, tak me to trochu pálí, tak sebou pořád šiju a tečou mi prsa, opět a zase a moooc

:slight_smile: tak hezký uplakaný víkend a nezapomente se polooobnooot :wink: , my to stihli v noci
1. kvě 2010 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak vidím, že už to má Dez za sebou. Tak moc gratuluju a těším se na fotečku :slight_smile:
1. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahojky, no hlavní aktérky jsou zaneprázdněny, tak je to na mě. Dez by měla jít domů a Janča dostane večer prášek na vyvolání, tak to jsou horké novinky, info konec, pěkný den všem :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
Pompila tak at se Janca drzi a zvladneto:slight_smile:
Me porod taky vyvolavali a rodila jsem 36 hodin:( tak doufam, ze janca to bude mit rychlejsi. Mela jsem preeklampsii:(
Tak na ni budeme myslet;)
3. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
Dobré ráno, no tak Dez už je opravdu doma a za Jančou jsem byla jen na skok, cítí se dobře, večer měla dostat ten prášek, tak si počkáme kdy bude ta horká novinka :slight_smile: , hezký den, pisnu až budu vědět
4. kvě 2010 v 07:51  • Odpověz
TAK UŽ JE TO TADYYY,
Adámek od Janči je už mezi námi, HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
49cm, 3200g, info konec
4. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky, hlásíme se doma z porodnice :wink: děkujeme za gratulace. Pustili nás až včera, kvůli tomu mýmu šití.
Janči už jsem psala gratulační sms.. jsem tak rááááda, že už to má za sebou, v nedělu byla chuděra na prášky, že ještě nevěděla co a jak s ní bude a včera už psala, že jí večer dají tabletku na vyvolání.. Jsem úplně hepy, že už to má za sebou.. Tak ještě Kačka a Konik :grinning: :grinning: :grinning:
Holky foto určitě dodám, jen si je musím stáhnout do PC :sweat_smile: Včera jsem nestíhala, přijeli jsme domů a já začala hned uklízet a pak jsem padla mrtvá .. No a v noci po 3 hodinkách vstáváme a kojíme.. ale jinak je malej hodňoučkej..
4. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahojky

Jani moc gratulujuji k Adámkovi ať Vám dělá jen samou radost.

Leni vítej doma.

Pěkný den
4. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
Jani moc velká gratulace. Vše nej Adámkovi do života. :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Leni vítáme tě doma. :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Dobré ráno, to je dneska venku zima ani se mě tam nechce :frowning2:
5. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
muminek...venku je hnus!!! :( ani psa by jsme nevyhnala,kdyby jsme nejakeho mela :sweat_smile:
kdyz je takove pocasi odbydu si nasvtevy babiccek atd... a az bude zase pekne tak budem kocarkovat venku :slight_smile:
ale podle predpovedi ma byt pry takhle cely kveten :unamused:
jinak jak se mate cerstve maminky ??? :wink:
5. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
Dobré ráno,
včera jsem viděla malého Adámka od Janči,je krááásný a malinkýýý. Podobný na tátu, byla jsem u ní jen na skok, měla tam rodinu, o víkendu snad půjde domů.
My si včera jeli pro rodinný kočár-auto a pro kočárek pro malého, tak jsme měli hezký den, auto super a kočárek taky, sice už jsem našla mouchy (a to ještě ani nejezdím), teda jednu-vybrala bych si jinou skořepinu, má malou stříšku, ale co už.
No nestrašte mě, že takové počasí má být celý květen!!!!!
DEZ- jak ty zvládáš, vše ok? chápu že už nemáš čas tu sedět od rána do večera, ale pisni aspon kooosek až budeš moct, kujuuuu.
6. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
tak ještě jeden můj poznatek, byla jsem na ozvech, vše ok, takže razíme k našim, akorát jsem se zmínila o svědivém výtoku opět a zase, tak jsem půl hodiny čekala na dr, pro změnu dr a jak holky říkaly, taky mi to teda nebylo moc příjemný......
tak jsem dostala recept a za týden znova, info konec
6. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
POm tak to je fajn že jste v pořádku. Ten výtok má asi hodně ženskejch to se zpraví. Tak si to u vašich užij :grinning:
6. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
To to dneska fučí?? :frowning2:
6. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
mumi: díky, já s výtokama bojuju od dvanácti..... všem hezký víkend
6. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky..
Já zvládám, akorát je pravda, že včera jsem internet ani nezapla. Malej je hrozně hodňoučkej, jakmile se nabaští tak spinká. A od té doby co nejíme to nemocniční jídlo, tak už ani tak prdíky nemáme.. ťuk ťuk. Jediný co mě dělá starosti, tak je kojení. Třeba v noci, pravidelně se budí o půlnoci, tak ho nemůžu vůbec dokojit. Třeba s přestávkama kojíme do dvou do rána. Třeba čtvrt hodinky odpočívá, trošku si zdřímne a pak zas brečí hlady.. A třeba ráno? .. To mu stačí nasávat jen třeba deset, dvacet minut..
7. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
Ještě vám sem hodím fotečky, první je s tatínkem ještě v porodce, na ostatních je malýmu asi týden :wink:
7. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
Jééééééééééééééééééééé ten je krásnej :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
ahojky je krásnej, koukám že má taky hodně vlásků my měli taky.

Přeji všem krásný víkendík, já letím pokračovat v dortu.
7. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
jeee Dez ten je krásňoučkej :wink:
7. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
Krásnej klučik Dez :wink:
8. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak se hlásíme s Adámkem, že jsme od včera doma z porodnice.. dočítat vás asi nebudu, to by bylo na delší čtení .. založím album a postupně přidám fotečky, taky popíšu porod..
Moc vás všechny zdravím :slight_smile:
9. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj Jani, tak konečně doma. Adámek je pěknej kulihrášek :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
mumi, ahoj :slight_smile:

chtěla jsem se vás zeptat, jaký je podle vás nejlepší postup kojení x přebalování..? Když malýho prvně přebalím a pak kojím, tak pak hezky usne, ale při nebo po papání se většinou pokaká, takže je znova na přebalení hnedka po kojení, což ho vzbudí a pak nespí... no a když prvně kojím, tak si ho pak vzbudím přebalením a nechce spinkat .. :unamused: tak nevím jak to dělat teda

jo a Leni, jak se ti prosím tě hojí šití po nástřihu? Mám pocit že to nikdy nepřestane bolet.. :cry: a to si dávám čípky na bolest co mi dali v nemocnici.. doufám,že se to brzo zahojí..
9. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
:wink: janinko gratuluji k Adámkovi....je úžasnej
9. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
Ahoj holky..
Vííííítej Jani .. prvně ti napíšu a pak kuknu v klidu do albumu, jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
Šití se mi jakštakš už hojí. Sice čípky jsem nepotřebovala, ale bolelo to jako prase. Doporučím ti: Kup si dubovou kůru v gelu a ty stehy si tím potírej, já to praktikuju tři dny a už můžu normálně sedět :grinning: :grinning:
Ale mám jinej problém.. Jde ze mě nějakej hnus a trochu to svědí.. Normálně se bojím zánětu :cry: Anebo prostě se ještě jen čistím?
Jani s tím kojením a přebalováním mám taky problém. Úplně stejnej jako ty. Prvně přebalím, pak kojím, on se poserká a já můžu znovu. A jak píšeš, u kojení mě taky usne. Ale tak jak ho potom probereš a přebalíš podruhé třeba, tak ho zkus přiložit znovu, on se jen udyndá. Není to asi správnej postup, ale náš raubíř vůbec nechce dudlíka, takže to dělám tak. A dnes jsem zjistila, když malej byl trochu protivnej a nevěděl jak usnout a furt koukal a pobrekával, tak jsem vytáhla říkankovou knížku a četla mu říkanky a rovnou ukazovala i na něm.. Jako paci paci pacičky .... a to se mu líbilo tak, že hned u té první usl, takže další jsem jen už četla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mimochodem včera manžel malýho zapíjel, měl tam kolem třiceti lidí.. ale ten účet stojí za to :grinning: :grinning: :grinning: 9500,- jen za pivo a panáky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: náš drobek bude opravdu zdravej...
9. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
Jani, no zlatíčko je to .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.