• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Jani, ten tvůj drahoušek mi připomíná toho mýho, když vypukla ta panika s prasečí chřipkou. Teprve už to bylo na Ukrajině a Standa hned, že už bych měla zůstat doma, nikam nechodit, abych to náhodou taky nechytla :grinning: :grinning:
Jo to já měla právě pořád taky ukázkové. Každej ultrazvuk mi seděl s poslední menstruací. A dnes mě doktor vyšetřil a vůbec nevím podle čeho to vypočítal....
14. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Leni díky. Koukala jsem na kočárek známá ho měla a byla s ním moc spokojená :wink:
14. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Opravdu? .. Někteří tady právě psali, že s ním nejsou moc spokojení. Ale i moje jedna známá ho má taky.. a krom drobností je s ním spokojená. Mě se líbí, že patří mezi ty větší.. a hlavně je cenově hodně přijatelnej :wink:
14. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Leni jj, já měla klasiku, já su prostě na ty klasický kočáry :grinning: ale kterej se mi teď líbí tak je to
http://www.hrosikshop.cz/eshop/produkt/kocar-komb-espiro-atlantic-09

jsem zvědavá jestli jednou budu mít druhý za pár let tak jaký se mi budou líbit :grinning:
14. led 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
holky,tak už jsem doma,nakoukla jsem sem protože jsem udělala aktuální fotečku mýmo bříška :slight_smile:
maji,ahojky,taky pěkný kočárek
Leni,tak to je fajn,že je manža tak starostlivej ne? :slight_smile: je fajn, když se o nás starají,tak by to mělo být
14. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Jani hezky bříško roste :slight_smile:
14. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Pěkný podvečer Majko máš moc pěknou holčičku
Jinak Martínek je teky v květnu
14. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Jani bříško roste :grinning: , ale asi mám ještě větší :frowning2:
14. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Mumi, myslím, že i Twigy má větší bříško než naše Janča :grinning: Jsem oproti ní jako velryba :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Dezyre kde prosím tě podívej se jak jsem vypadala já před porodem
14. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Mumi díky, Martínek je taky krásněj, hlavně ty krásný bloňďatý vlasky jak trénuje příbor nemá prostě chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Už je ostříhanej prej vypadal jak holka tak museli kudrny dolů přál si taťínek
14. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Mumi, kde jste to v bazénu? Už jste někdo byl v Nový Vsi? Zajímaly by mě zážitky, jaké to tam je. My kolem jezdili do Brna, když byla uzavírka na Ivančice a docela mě to tam láká
14. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Maji tak my už jsme byli v Nové Vsi. Ale už je to docela dost dlouho, snad už určitě přes rok, kdy jsme tak byli naposledy. Bylo to tam celkem fajn. Ale tenkrát docela dost lidí :wink: Ale to asi taky jak kdy tam jdete..
14. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Ta fotka je z Laajinak Nova Ves dobrý já tam jezdím na Aqvaairobik jinak s Martínkem jsem tam ještě nebyla není čas
14. led 2010 v 18:47  • Odpověz
3km to je dálka v létě máme bazen na zahradě tak mu to stačí
14. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Leni nevím, chtěli bycho to prubnout.

Mumi, jeee Laa taky jsme byli a chystáme se tam zase, tam se mi to moc líbí :dizzy_face:
14. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Mě se v Laa taky moc líbilo jenže manžel je skoro celou zimu na hromadě tak jezdime až z jara na něj se ty chřipky strašně lepí tak moc neriskuje. :frowning2:
14. led 2010 v 18:53  • Odpověz
zachvíli dorazí Martínek je u babičky na návštěvě tak po večerníčku dorazí. :slight_smile:
14. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Mumi tak to se nedivím. My tam byli v listopadu a chtěli jet před vánoci, ale bohužel nám to nevyšlo a tak bych ráda teď v lednu. Krásně jsme si tělo prohřáli a ještě večer jsme cítili proudění krve :grinning: :grinning: :grinning:

Venkovní bazény taky super.
To se máš, já se snažila Maju odkoulet k dědovi ale nějak se jí nechtělo.

Holky těhulky jaké jste měly nevolnosti? Já když si vzpomenu na sebe :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
14. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Tak se loučím Martínek je doma jdem koupat a spát tak zítra
14. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Hezkej večer :wink:
14. led 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
Dobré ránko.
Leni, prosím tě, jak velryba jo, zas nepřeháněj :grinning: Každýmu ten pupík prostě roste jinak no. Já jsem ráda, že už aspoň trošku vypadám jak těhotná :grinning:
V Nové vsi na bazéně jsem nebyla ani nepamatuju.. a vůbec plavat.. tak se moc těším až půjdem v pondělí na to plavčo holky!! Ještě si musím domluvit v práci, že budu pondělky chodit dřív :sunglasses:
majka: tak mě bylo špatně 2-3 měsíc těhu ale bez zvracení, tak to naštěstí šlo.. no jo, tvoje malá ti asi dala pěkně zabrat viď? U holčiček to bývá prý horší.. my čekáme chlapečka, tak mě šetří asi :grinning:
15. led 2010 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno kam se chystáte plavat holky v pondělí??? :grinning:
15. led 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
mumi, na těhu plavání v Ivančicích do nemocnice :wink:
15. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Jo taky jjsem tam chodila i cvičit bylo to super :grinning:
15. led 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
Jo? Tak to ráda slyším :slight_smile: a jak to tam prosím tě probíhá a kde to je? Asi bysme tam měli přijít o něco dřív, abysme se převlíkly a tak,ne? Jdeme tam poprvé..
15. led 2010 v 09:01  • Odpověz
musíš jít dřív je to dole na rehabilitaci a tam pak paní zamikala aby tam někdo nelezl cizí. A nejdřív jsme cvičili a pak plavali
15. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Cvičíš na balonech a na žíněnce.
15. led 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
a na kolikátou to znamená-dřív? Když je to od 15:30 tak stačí přijít 15:15 nebo ještě dřív? Jo aha i se cvičením jo..no uvidíme, mě do telefonu říkali když jsem tam předtím volala ohledně těch časů že si můžu vybrat jestli chci i cvičit nebo jen plavat..tak uvidíme jak to bude probíhat :slight_smile:
15. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.