• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Katka asi s náma ještě nepůjde co? .. Psala, že se chystají ven až o víkendu... Ale tak Kači, kdyby si už nechtěla být zavřená doma a vyjít na chvíli s malým ven...
21. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
dobře..
jo myslím že Katka nepůjde, ale kdoví :slight_smile: třeba se ozve a přidá se, jestli vůbec někam půjdem :sunglasses:
21. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
Jani, tak krk vypadá dobře, zbytečně jsem plašila :sweat_smile: Jsem se nasnídala, vyčistila zuby a krk v pohodě, asi to fakt bylo ze suchýho vzduchu, Standa včera dost zatopil, tak to asi bylo ono :wink:
Jinak u nás docela fouká, ale počasí vypadá celkem dobře. Pro malýho věci jsem už nachystala, abych to kdyžtak měla. Tak teď prolítnu vanou, namaluju se, abych byla kdyžtak nachystaná.. Protože kolem dvanácté se malej budí, tak abych ho pak jen nakojila, převlíkla a může se jet.
Akorát by mě do Ivančic hodil Standa a pak pro mě přijel. Jsem si říkala, že to bude lepší, jak už kvůli parkování, tak složení kočáru a hlavně já ti nevím, mám pocit, že v té naší autosedačce je malej tak divně zkroucenej, že bych asi ještě měla strach jet sama, kdybych na něj neviděla. Akorát mám prosbičku, Jani kdybychom šli spolu, a malej dostal hlad nebo něco, mohla bych ho u vás nakojit?.. Je mě to trapný, že se tak cpu, ale nedokážu si to představit někde na veřejných záchodcích :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale myslím si, že by to mělo být v pohodě, když ho dokojím tak o půl jedné, v jednu budeme v Ivančicích, tak beztak nebudeme venku dýl než dvě - max. 3 hoďky ne?
21. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Leni,tady to počasí taky vypadá slušně,chvílema vylízá sluníčko pak se zas zatáhne a tak pořád dokola..myslím že to bude v pohodě.. to je dobře,že ten krk byl planej poplach :slight_smile: Jo taky myslím,že je lepší řešení aby vás Standa dovezl a pak pro vás dojel. Jinak prosím tě s tím kojením - to by samozřejmě problém nebyl, s tím si nedělej hlavu, klidně bysme mohli zajít k nám :wink: já jsem sama zvědavá, kdy se malej vzbudí a budem krmit, protože to vypadá že se vzbudí každou chvíli... takže uvidíme jak to bude pak vycházet časově..
Joo tak ještě pak napiš nebo nějak dej vědět jestli teda v tu jednu hodinu a kde bysme se sešli..ju
21. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
Jani, vypadá to, že se možná trochu opozdíme, s malým už skoro hodinku bojujeme, a já jsem se ještě nezačla chystat.. jak budeme vyjíždět, tak napíšu sms. A když to časově nebude vycházet tobě, tak klidně počkám, a cournu zatím sama.. žádný křeče :wink:
21. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
Já budu nachystaná na tu 13 hod.,tak az budete vyjizdet napis sms teda, my právě dokojili..
21. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
AHOJKY MAMINY
já se sem dnes nemohla dostat, pořád mi to psalo chybu, která není na mém přijímači. Já měla ráno přepadovku - švagrová mi dovezla kočárek, tak jsme vyrazili po deváté ven naštěstí se vyčasilo a malej vypadal spokojeně. Vydržel skoro 4hodiny nepapat. Super, s kočárkem jsem byla taková neomalená, opatrná, ale těším e až vyrazím s manželem do klidu, někam na druhou stranu Ivančic.
Holky jak se vám vyvedla procházka?
21. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
maminy taky mám poznatek, nějak jsem ho tou procházkou umořila tak, že ve čtyři papal jen malinko a ted skoro vůůůbec, pokoušela jsem odstříkat, ale nece, přisaje se, ale spiiiiiii, pořáád, volala jsem si a kojenecké oddělení a prý jsem neměla být venku tak dlouho, že to ho udyndalo, že je to v poho, když spí, ale jinak že by to mohl být trochu problém. Tak uvidíme ráno.
Dobrou noc všem
21. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky..
Katy neboj, my když jsme venku, tak vydrží celou dobu nepapat a když jsme přijeli z těch Ivančic, tak se přisál asi na 5 minut a hned usnul a spal další dvě - tři hodiny :wink: Procházka se nám vyvedla i nevyvedla .. docela nám pršelo :frowning2:
My za chvíli pádíme do Kounic, máme oslavu babiččiných narozenin.. takže to bude malej z toho taky takovej udyndanej, každej ho bude tahat a v kočáru venku a tak..
Ale dnešní noc byla strašná, malej měl boleníčko, takže jsme od půl dvanácté do tří poplakávali a nespali, pak malej usnul a spal až do sedmi, v osm usl znovu a spí pořád, takže aspoň že tak..
Přeju krásnou sobotu, dnes vypadá počasí slušně.. Zatím pa holky..
22. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
Dez: vy si taky užijte oslavu a opět a zase děkuji za uklidnění, dnes zase řeším něco jiného - hnisají nám ošenka a celkem dost, tak ošetřuju a uvidím do věčera :frowning2: , tak všem hezký víkend papa
Jani: skrz ten telefon.....nic jsem nepotřebovala, já jen tak ....:slight_smile:
22. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
Katy, nám se dělají taky docela kysanečky v očích, tak jsem mu je omývala borovou vodou. A ty si s tím byla u doktorky? Nebo si to s někým konzultovala?
No holky, kde jste? ... vy sem vůbec nepíšete :grinning:
Já čekám ještě dnes tu návštěvu, mají přijít v pět. Už mám naklizeno, nachystané pohoštění, tak jdu do vany, a asi ještě kolem čtvrté nakojím malýho a půjdeme na chvíli ven ať usne v kočárku a neřádí, když tu bude návštěva :grinning:
23. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
ahojky, tak já sem teda neco načmářu. :grinning: čekám až se malej probere, chci jít taky ven, ale už chrní od jedenácti, už jsem ho i přebalila, ale pořád chrní, byli jsme u tchýně na obědě, měli jsem ho ve skořepině(jak Dez někde psala, taky se mi na něj zdá ještě veliká, ale nic neřikal,spal, tak asi dobry), pak v klidu spal na posteli a furt spinká. Máti se pořád dožaduje návštěvy, tak přijede asi zítra a doufám, že max. ve středu pojede domů :zipper_mouth: ,ne že by mi vadila, ael v tak malém bytě....no dr. nám na očička doporučila optalmoseptonex, nebo jak se to píše a že prý když se to zhorší, tak máme přijít. Dávají se na to prý i antibiotika. Snažím se to čistit pokaždém spinkání někdy i mimo něj, máme to až žlutohnědé a navypadá to hezky. :frowning2: snad to pomůže. V úterý jdeme k dr, tak uvidíme. Včera jsme poprvé taky vyzkoušeli ten sab...... a celkem mu to asi chutnalo a byl v pohodě, takže to na noc budem dávat určitě. Dnes zase krásně spinkal od 23:00 do 5:00. Taky ještě 6kilo a jsem na váze před těhu, ale kdybych ještě tak 5, 6 dala dolů vůůůbec bych se nezlobila. Už jsem rozdala nějaké velké oblečení a dokonce něco málo obleču už z normálního. Sice banděro překypuje, ale vlezu :grinning: a taky už skor bez problému můžu sedět, konečně!
Na slavnostech jsme si koupili hodiny, byla jsem z nich uuuplně hotová, pořád se na ně musím dívat.
Dez: jak vy jste zvládli včerejší narozeniny, malej z toho nebyl moc v šoku?
23. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
nooo tak nikam nejdeme, akorát mi je líto Micky - jel na ryby.....
joo a normálně jsem zjistila, že nemůžu najít balík malých plen, ono by mě to tak nežralo, ale když my máme ostatní už ty dvojky....
23. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz
....a pořád spíííme...
23. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz
dobré ráno,
tak už nespíme, pápinek nám odjel do práce a nám už se spinkat nechce(jak komu...)
Jani VŠECHNO NEJLEPŠÍ K SVÁTKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. kvě 2010 v 06:32  • Odpověz
autor
Dobré ránko.

Kači,děkuji :slight_smile: noo jako my sme se vzbudili kolem 6 hod.,přebalili (zase mě počůral :angry: ) nakrmili a taky už nechceme spát! Já bych teda velice ráda ale malej jaksi nechce :frowning2: no aspoň že v noci spí..když už nic že

My byli v sobotu zase venku na těch slavnostech se známýma a včera jsme jeli do olympie odpoledne,byli sme pryč 5 hodin,malej byl v pohodě,dokonce jsme tam i nakojili.. takže víkend fajn.Chtěla jsem si nakoupit na sebe oblečení,ale nějak sem nemohla nic vybrat..koupila jsem si jenom džíny.. budu muset ještě vyrazit někam jinam
24. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
autor
Kači, co ta dnešní procházka?? Venku je zatím teda škaredě.. tak uvidíme třeba kolem 10 jak bude ..
24. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
jani, jak píšeš, uvidíme, malej mě včera taky počural stehno,ani jsem to necítila, ted jsme chvilku spali, ale moc nejedli, ani ted nevypadá, že by se muchtělo spinkat,, tak uvidíme, ted se mi luxusně poblinkal...., pisnem si pa
24. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
tak já ti nevim, to počasí je divny,já potřebuju nakoupit, doma nemám nic a Jarda dnes poveze z Brna matinku, tak ho nechci až tak ukolovat
24. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
je to počasí divný,vypadá to snad na déšť ale kdoví... já si teď na chvíli zdřímla,podařilo se mi malýho uspat..ale myslím,že se každou chvíli vzbudí,měli bysme nakrmit
24. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
tak pak dej vědět, mě spí asi necelou hodinu, ale fnáká, je nevrlý dnes
24. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
my se vzbudili,tak jdem přebalit a kojit..
24. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
DEZ: kde se flákáš dnes ty?
JANI: já na to dlabu, půjdu snad až po oběde, malej mrčí
24. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
takže nic Kači? Odpoledne jsi říkala že někoho čekáš ne? My jsme nakrmení,kolem 11 bych mohla... ale odpo taky.. tak písni ju
24. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
tak jestli ti nevadí, že jen na chvíli a že musim do obchodu, tak my jsme taky nakrmení, tak můžem
24. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
čau holky..
My jsme byli dneska nějací protivní, nevím jestli to bylo tím počasím.. ale fakt mazec. No i mě celý den bolí hlava jak střep, asi nějakej divnej tlak. Malej mě usnul asi až teď.. snad.. Od sedmi jsme měli zas pobrekávání, kojení, chování, pobrekávání, kojení, chování.. fuj..
Jinak u nás teď skončila bouřka jak prase..
Víkend se docela vydařil .. Ty narozeniny sobotní docela v pohodě, akorát každej malýho dlachnil a tahal jak kotě, takže byl za celej den úplně vyřízenej a doma mě asi hodinu a půl v kuse plakal, jíst nechtěl, přebalenej byl, chovat nechtěl, ležet nechtěl, akorát polohu na bříšku snesl..
A nedělní návštěva taky dobrá, akorát jsem celé dopoledne v neděli uklízela a dělala jednohubky, v pět návštěva, před osmou odešli, takže horda nádobí, ale tak to jsem dělala až dnes :grinning:
Chjéé malej se asi zas budí nebo co.. mě trefí... Už by měl normálně taky padnout vysílením :grinning:
24. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz
Dez: tak to fakt na ty naše děti působí ještě hůř než na nás to počasí, my na tom byli uuuplně stejně a hlava mě bolí ještě dneska, jinak tady mám matinku, celkem v pohodě, uvidíme jak dlouho to vydrží, no nic malej se větrá s babičkou venku, tak honem poliskat domácnost papapa
25. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
:cry: už mě to počasí fakt sere, ještě že jsme byli ráno venku. a bude hůř....
25. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
ahoj holky,

no to mi povídej,Kači,šli jsme ve dvě hodiny ven,začlo pršet jak z konve a teď tam zas svítí slunko! Jsem se těšila jak malýho udyndám v kočáku a prd...jsme se museli vrátit..no a teď mi nechce samozřejmě spát :frowning2: tak ho jdu zas utěšit..
25. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak jako my dnes taky mazec. Ráno jsem poslala manžela ať nakoupí, že budu dělat chlebíčky, tak samozřejmě neměli u nás veku, že jen na objednávku. Tak volal jeho mamině, jestli nepojede do Brna a nekoupí nám veku, takže jo. Jenže malej, i když nespal tak byl hodňoučkej tak od půl deváté do půl jedenácté, to bych ty chlebíčky mohla dělat, kdybych měla na ně vše, jenže tchýně dovezla veku až v jedenáct, a to už byl malej zase protivnej :grinning: Takže já začla dělat chlebíčky, on začal plakat, tak já k němu, dala mu dudlíka, tak si dudal, koukal, a já mu vykládala, on usl, tak jdu chvíli mazat chlebíčky, no za dvě minuty oči jak sova a hysterickej křik, tak nanovo, dudlík, vykládání.. a takhle furt dokola, dvě minuty u chlebíčků, pět minut u malýho, takže já dělala chlebíčky asi dvě hodiny. Dodělávám poslední chlebíček a koukám, malej usnul, tak dobrý.. říkám si, uklidím ty chlebíčky, umyju nádobí, naobědvám se, on se vzbudí, nakojíme a půjdeme ven... a tak se i skoro stalo, až na to, že venku KU.VA začala bouřka jak prase, ale aspoň, že malej spinká ještě teď od té třičtvrtě na jednu :grinning: :grinning: :grinning: ale chudák naposledy baštil v 11... to až se vzbudí tak mě sní celý prso :sweat_smile:
Jenže teď už moc ven nemůžeme, protože přijedou po čtvrté naši a pak přijde tchýně s tchánem.. fakt krása...
25. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.