• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Dobré ráno, tak to je fakt děs, už jsem taaak naštvaná na to počasí.
Jani dnes jsem protolefonovala přes půl hodky skrz tu mou práci, ale konečně jsem se dopídila výsledku a ve finále můj zaměstnavatel měl celou dobu mou žádost o pen. pomoc v mateřství u sebe, dobré že :angry: , dál mi nikdo není schopen říct, jestli budu mít pak nárok na podporu nebo ne e, tak jsem naštvaná. Aspon že jsem se dopídila
2. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky..
No o počasí ani nemluvte, chtěla jsem jít včera ven, začalo chcát, tak super, nikam jsme odpoledne nešli. No a o dnešku ani nemluvím. Dnes ale jedeme ke kadeřníkovi. Musím se sebou už něco udělat. Každopádně proběhne změna barvy, se střihem toho moc nenadělám, když si nechávám vlasy dorůstat :frowning2:
Jinak holky, musím zaklepat, poslední dny s malým super, už máme takýsi jakýsi režim, že už v noci spinká krásně, budí se jen na kojení a během hoďky už zase spinká, sice na úkor toho, že přes den spí odpoledne akorát dvě hoďky, ale tak to má býýýt :grinning: Jinak jsem se konečně dostala pod 70 kg, dnes mám 69 rovných a tudíž 17 kg doléééééé .. no ještě 11 kg :D .. Včera jsem si na netu objednala ten eliptický trenažér :grinning: Takže jak to dojde, tak budu cvičit, potřebuju opět zpevnit zadek a stehna.. a to jen takovým posilováním doma nezvládnu :frowning2:
2. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
ahoj holky,

počasí-děs! Jinak já zas od večera s malým bojuju,už nevím co by.. je furt neklidnej,vzlyká a křičí..uspat pořádně nejde :frowning2: Leni závidím ti a Katce taky,že má nebrečící mimčo..ach jo :cry:
2. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
Tak to já moc nejím, hlavně to sladké, toho se vyhýbám, ale je fakt, že slovo cvičení mi naháná hrůzu, ale taky budu muset ze sebou něco dělat, když mě to nebavííííííí. My máme jen koupací režim - 19 mezi 20hod obden koupačka a moooc se mu to líbí, jsem ráda.
Janíííííííííííííííííííííííííí- VYDRŽAŤ !!!!! Mrzí mě to, že máš takové trápení. Snad se to brzy upraví, drž se
2. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
holky potřebuju taky poradit, z levého prsa mi pije v pohodě, ale z pravého se mi vždy poblije a troufám si říct, že všechno, mám z něj raději předem trochu odsát a zkusit mu dát???
2. čer 2010 v 17:51  • Odpověz
Katy, tak to je zvláštní, že by se pozvracel vždy jen z toho jednoho.. Není to spíš jen náhoda? .. Že si třeba špatně odbrkne, nebo moc rychle pije?
2. čer 2010 v 19:11  • Odpověz
no právě, dělám mu časté přestávky, protože pije moc rychle, ale jen fakt z toho pravého, pozoruju to už od včerejška, tak nevím
jdu chystat koupání, papa a klidnou dobrou noc všem
2. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
My už jdeme taky koupat :wink: Katy to bude ono, prostě hltá a pak se poblinká. Ale nepřestávej z toho pravého kojit. Normálně si brnkni k dětské doktorce ke které chodíte, jestli je to normální :wink: Já taky když jsem něco potřebovala vědět, volala jsem k doktorce a ona mě poradila po telefonu. My jsme totiž měli bulku pod bradavkou, tak jsem jí volala, jestli je to normální, že už to tam měl asi 14 dní.. tak si taky brnkni a ona ti poradí co a jak :wink:
2. čer 2010 v 19:31  • Odpověz
Dobré ráno,
Jani, půjdeme ven?
3. čer 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tak my dnešní noc docela v pohodě-konečně,malej ještě teď spinká po ranním kojení. Manže je s náma dnes a zítra doma,tak na to aspoň nebudu sama :slight_smile:
Kači a kdy bys chtěla jít ven?
3. čer 2010 v 08:41  • Odpověz
vy se máááte, no je mi to jedno, ale jestli chceš být s manžou, chápu a půjdu sama
3. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
já půjdu asi kolem desáté
3. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
no nevím,asi bude rád,když bude mít klid na odpočinek taky :grinning: ještě nevstal,se pak zeptám a napíšu ti,taky podle toho jak se mi vzbudí malej,páč jsme kojili v 7 hod., takže možná znova budem právě kolem 10 hod. .. tak já písnu ještě ju :wink:
Jinak s tím prsem-to je fakt divný,že by se ti poblinkával z jednoho.. asi bych se taky zeptala dětské dr., nebo stačí její sestřičky,jak jsem se ptala já,uvidíš co ti řekne,ale podle mě je to tím jak hltá...Adámek mě taky dost to mlíko hltá a pouští se třeba protože mu zaskočí a tak..
3. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
TAK JSEM TO VČERA ZKOUŠELA ODSÁT ODSAVAČKOU A BUD TO NEUMÍ, nebo nevím, bolelo to celkem dost, tak jsem něco odsala rukoua stejně to z flašky nechtěl,my kojíme ted, jj pisnem si
3. čer 2010 v 08:58  • Odpověz
tak já se jdu chystat, pak pisni sms když budeš chtít se přidat pa
3. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
tak Samík mi usnul doma,než jsem se stihla vymotat, navařeno mám, tak se oba napapáme a půjdeme taky až po obědě, pak nás snad vystřídá tatínek a maminka půjde vysát.
Jo a k tomu prsu jak mi z něj blinká, tak to stále trvá, volala jsem si do porodnice na novorozenecké, takm mi radily co jsem si sama řekla odsát a dát mu to z flašky, pokoušela jsem to všera a nechtěl to z flašky. Tak budu zkoušet snad se to upraví.
3. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
tak kde to váázne, je fakt, že já se taky od rána nezastavila, jo a stříhali jsme nehtíky, museli jsme...
4. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
Čau holky..
No já mám pořád fofry, buď návštěvy, nebo lítání po dědině, po obchodech a tak, anebo chovám maličkýho :grinning: Včera jsme byli na nákupech v Olympii. Zkusím semka přidat nějaké foto :wink:
4. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
No holkýýý, kde stééé? :grinning: :grinning:
Jako dnes počasí nááádherné, ale takovej šílenej skok, fakt mazec. Mě to vedro dnes docela zmáhalo. Malej to taky docela těžko nesl ..
Jinak holky, včera jsme byli na bečce a na praseti, vyrazili jsme v šest, malej šel s náma. Konalo se to v Kounicích u řeky, a spinkal až do čtvrt na jedenáct, teda asi by spinkal dál, ale už tam začalo být chladno, tak jsem si řekla, že ho naložím do auta a pojedu k našim ho nakrmit a přebalit a uspat (naši byli na bečce taky). Měla jsem strach, že když tak hodně spinkal, že nebude chtít spát a normálně se nabaštil a i s baštěním byl během třičtvrtě hodiny úplně tvrdej. No a kolem jedné ráno jsme jeli domů, malýho jsem jen přenesla do postýlky a spinkal až do půl třetí dál. Sice se pak dvakrát ještě vzbudil na jídlo, ale hned zas usnul, takže fakt krááása. Ale dnes jsme si to vynahradili. Spinkal naposledy asi v 10 ráno. Potom celou dobu koukal, byli jsme venku, no a k večeru už byl protivnej a pořád plakal, do toho jsme měli boleníčko, asi z toho prasete, co jsem si včera dala. Krom toho představte si, dnes jak byli ty vedra, tak mě normálně řval i žízní. Musela jsem udělat čaj a vypil ho skoro naráz dobrou padesátku. Byl to prdíkovej čaj, takže se zároveň vyprděl a tak před deseti minutkama usnul, jsem zvědavá jak dlouho bude spát :grinning:
5. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
To už je normálně rebelie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
Ještě se musím pochlubit, že už jsme objevili kouzlo vibračního lehátka :grinning: Od včerejška vibrujeme jako o život. Jen nakojíme a když jsme doma tak šup do lehátka .. většinou tam kouká, ale i se tam uspí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
Holky ještě něco, dnešní noc byla hrozná, usnul kolem té osmé a budil se mě po dvou hodinách, vždycky se vyprděl, trochu nakojil a usnul.. ale fakt masakr. No a od toho včerejška máme asi furt bolení.. sice ne velký, ale občas to na něj přijde, takže se kroutí, vyjde z něho dlouhatáááánskej prd a je chvíli klid, asi tak na ty dvě hodinky.. divný.. :sweat_smile:
6. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
ahojky,
no tak musim říct, že jsme skoro pořád bez táty sami doma, to jen tak na okraj si musím postěžovat a jak dál zvládáme, je pořád hodný, ale jak si psala pár dbů zpět Dez, už vyžaduje více pozornosti, to ublinkávací prso jsem rozkojila, ublukne si a dobry, takže to je supr, včera byl Samuelek moooc dlouho venku, tak spinkal 7hodin, byl uuuplně hotový, já chtěla zkusit jaká bude noc, celkem se to dalo, spala jsem 4 hod., a máme od včerejška taky bolenííí, takže se nechcem opičit, ale jsme na tom stejně, tak plakat jsem ho ještě nezažila, no nic musím si zvyknout. O Janči nic nevím, snad se ukáže v pondělí. Křesílko jsme zkoušeli včera, ale jen na focení, bez vibrace, to nechávám ještě v záloze, jen koukal a koukal, neplakal, tak myslím, že se mu tam taky bude líbit. Ted si připadám jak indianská babička, prsa ven, nohy do turka a uspávám na nich lehkym houpánim malyho, snad konečně zabere a já nebudu mít mravence v nohách :grinning:, jooo a to jste dobří, že tak lítáte po bečkách a tak, to já bych se bála. tak paaaaaaaaaaaaa

6. čer 2010 v 15:18  • Odpověz
dez- malinkej je krááááásnej a musim tě pochválit, taky vypadáš moooc dobře, hezká maminka :wink:
6. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
Díky moc Katy za pochvalu malýho i mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snažím se, ale už se vracím do normálu, jak obličejem tak postavou. Musím se pochlubit, k dnešku mám dole 18 kg! .. juchuchůůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky malej má hroznou rýmičku :cry: Včera jsem ho oblíkla nalehko do letního komletu, dala mu letní čepičku a dobrý, chvíli hlídala tchýně, malej plakal (měl bolení), ona nabyla dojmu, že z tepla, tak ho odkryla, sundala mu čepičku a vlezla s ním do stínu, kde foukalo.. chudáček můj malinkej :frowning2: tak dnes odsáváme jako o život. Ale musím koupit novou odsávačku, ta ruční balonková je slabá...
6. čer 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

my měli náročný víkend, tak jsem neměla čas sem chodit.. v pátek i v sobotu jsme byli v Brně po návštěvách. Malej tam byl oba dny hodnej, ale doma teda vůbec není :frowning2: navíc má od včera taky nějaký velký bolení, tak nám pořád brečí a křičí tak že není k utišení, začínám z toho být zoufalá, jsem zvědavá na dnešek! Včera nám poprvé totiž řval i když jsme byli venku.. byli jsme na dluhé procházce, no pak mě napadlo, že má žízeň, tak jsem mu na lavičce dala prso a 5 minut pil.. chvíli byl klid ale pak zas začat řvát.. tak nevím no. Taky bylo včera dost vedro,možná to bylo i tím, snad dneska venku řvát nebude! Jo a včera jsme vůbec nekakali, tak si myslíme že je to kvůli tomu, že mu nejde kakat, ale nevím, četla jsem že se může kojeným mimčům trvat vykakat i několik dní a je to normální..

Leni máš moc pěkný vlasy, sluší vám to, malej je taky krásnej :wink: Prosím tě, já taky uvažovala už na čajem když je teplo, ten čaj na prdíky co jsi psala máš koupený nějaký (jestli jo tak jaký :slight_smile: ) nebo sis udělala svoji směs doma?

Kači tak co dneska, půjdem ven?
7. čer 2010 v 07:51  • Odpověz
autor
Jo a holky, myslíte že to bolení a nekakání může mít z toho že jsme vyměnili v pátek SabSimplex za BabyCalm??
7. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
Dobré ráno, jj já taky četla, že nemusí kakat i několik dní, my jsme Jani na tom uuuplně stejně, jak s křikem a apláčem, tak i s kakáním, lulá teda celkem dost, ale.... nemyslím si, že by to bylo tou výměnou tech kapek. O tom čajiku jsem užtakx uvažovala Dez od kdy jsi ho používala a co na to doktorka, já když se ptala na čajik, tak mi bylo rázně řečeno - nedávat, ale bylo to hned po porodu, tak snad ted bychom už ho mohli.
Jani, ven bych moc ráda, ale zase sere, snad to brzy přejde a vyrazíme
7. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
dr. ti říkala že čaj nedávat?? To je divný..ale když je horko,tak si myslím že je dobrý ho dát,jinak bysme taky mohli kojit každou půlhodinu :grinning:

jinak holky,tak jsem zkoušela dva dny odsávat z toho prsa s bolavou bradavkou,ale pak byl problém-málo mlíka mi šlo odsávat a druhá bradavku taky přestávala zvládat,tak jsem znovu začla kojit z obou,ale dávám si pozor jak tu bradavku chytá a vypadá to že to bude v pohodě a zahojí se i takhle,jen to bude možná malinko dýl trvat..ale už mě to nebolí při kojení tak jsem ráda :slight_smile:

joo a malej se mi dnes dopoledne už pěkně pokakal,měl v plíně pěknou nálož :grinning: a je vidět,že se mu ulevilo,je klidnější a dokonce mi i spinká.. tak jsem moc ráda,páč jsem byla nešťastná jak ho to trápilo.. teď když křičel,už bylo vidět že to není bolestí :slight_smile: dokonce jsem si stihla udělat už i nehty :grinning:
7. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
holky,myslíte že mi odstraní znamínko laserem když kojím?? Nemáte s tím některá zkušenost? Mám jedno na zádech a je už opravdu škaredý,potřebuje vyšetřit a určitě i odstranit. Zkusim se zeptat dětské dr. a taky na gyndě asi radši,uvidím co mi řeknou.. ale to místní umrtvení by snad vadit nemělo ne?

Kači,tak my zatím spíííííme... co vy? Ale každou chviličku se to může změnit..

Dneska jsem měla zas úžasnej oběd-dva rohlíky se sýrem :grinning: co vy?
7. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.