• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
ahojky Jani, se znaménkem ti neporadím, to fakt nevím. Vy ještě spíte a my už zase spíme :grinning:, teda skoro, no taky umím někdy takový oběd :wink: tak pak si pisnem, já jdu asi prát, nebooo chovat pláááčem
7. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
a v kolik máte zase krmit? Abysme to tak nějak uspůsobili...aby to vyhovovalo oboum,já malýho klidně vzbudím.. ale musím ho než půjdem určitě nakojit,aby mi neřval v kočáru víš. Tak se můžem domluvit nějak 13:30-14 ...?
7. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
jj, dr. říkala toto, hlavně že mi už v porodnici říkali, že bude žíznivej, ach jo, ptala jsem se i v lékárně a tam mi říkala až tak od měsíce a to jen v horkých dnech. Počkám co Dez napíše za značku a stejně ho koupím asi. nenechám nunynka trápit.
Mimochodem mé obědy jsou ted skoro každý den meloun, miluju je a asi to i zabírá na mé hubnutíí juchuuuu
7. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jani, nehty místo oběda.., to jde :grinning:
7. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
nebud si hoooo, no to mi asi budeme chtít možná zase papat, nevím, nepapal zase až tak moc jako jindy, tak uvidíme, budu se snažit to nějak pokoučovat, kdyby ne e, tak ti pak zavolám a najdu si vás, jinak spí, tak metu do sprchy
7. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
dobře,tak já počkám,podle mě se Adámek ale stejně tak po jedné hodině vzbudí sám..tak já ti pak napíšu,jo :wink:

tak od 1 měsíce to už bysme my mohli..mě se nechce stejně nějak čajíkovat,ale jak píšeš na ty horký dny bych ráda měla něco po ruce..
7. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
tyy jo, zase se sem žene nějaký mrak nebo cooo :astonished:
7. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
tak se probouzíme.. jdu přebalit a nakrmit,takže myslím,že tak zhruba za půl hodinky bysme mohli být ready, jestli vy taky..
co malýmu dneska oblečeš?
7. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
mrak zase odpluje neboj.. :grinning: teda doufám
7. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
byl dopoledne bez čepičky, měl body s dlouhym rukávem a dupačky na ramínka, nepřikrývala jsme ho a myslím, že mu bylo fajn, ted asi to samé mu obleču
7. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
dobrá dobrá,taky jsem to tak nějak viděla.. :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj holky..
S tím čajíkem.. My měli ten první horký den docela dost problém s žízní... takže plakal, vyschlo mu v krku ještě víc a to už začal být hysterickej. V pátek má být 30 stupňů a přijít tropy.. Takže ať si říkají doktoři co chtějí, nenechám malýho žízní, nebo aby mě vysel u prsu co pět minut..
My máme tyto čaje:
http://www.lekarna.cz/babio-detsky-hermankovy-caj-n-s-20x1g-bio/
http://www.lekarna.cz/babio-detsky-fenyklovy-caj-n-s-20x1-5g-bio/
Ale chvíli trvalo, než se naučil pít z flaštičky, tak to nacvičujeme od toho konce prvního týdne :grinning:
My půjdeme ven asi až za chvíli, malej se teď nabaštil, usnul mě u toho, tak počkám až se vzbudí, teď už tolik nespává jako dřív :wink:
já jsem si dnes na oběd zapekla šunkofleky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
Katy na tu čepičku pozor.. Moje tchýně mu předevčírem taky sundala čepičku, ještě ho vytáhla z kočáru a my od včerejška taháme rýmičku až snad z hlavy.. Je strašně zachlazenej.. Ani dlouho nevydrží být přisátej u prsu, kojíme max. 10 min. a to je úspěch... Já bych bez čepičky rozhodně nešla.. My dáváme ty letní..
7. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
je fakt zajímavý jak jsou ty mimišanci naši stejní, Dez díky moc, mě stačil tento teplý víkend....ted taky papáme, šunkafleky jsem dělala v pátek
7. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
dez já mám takovou bavlněnou na ouška, tady vůbec dopoledne nefoukalo a já měla kočárek zkratý, taky mi usíná a kojíme krátce a po 2hod
7. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
tak jak vypadáte Kači? Já se obleču a mohli bysme...
7. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
ahojky, nějak to tu zase vázne, no napřed jsme nadávali na dešt a ted zase na horko :slight_smile:
my jsme dnes koupili čaj a byli na výlete v Brně
9. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak já noc ze včerejška na dnešek strávila ve 39 stupňových horečkách a šíííílenýma bolestma hlavy, myslela jsem, že mě slezou vlasy na hlavě. No co vám budu povídat, přivodila jsem si slabší úžeh :frowning2: Během dneška už se to zlepšilo, ale celý den jsem ležela..
Jinak Staník ty horka těžko zvládá, venku v kočárku v pohodě, ale doma jak je dusno, tak katastrofa, je protivnej, prostě hrůza. Dnes se vzbudil ve tři odpoledne a usnul až kolem čtvrt na jedenáct, a to jsem s ním musela v devět ještě ven. Prostě pořád plakal až hystericky, papat nechtěl.. jen řval a řval, tak mě napadlo, že to může být teplem, máme doma 27 stupňů v podkroví.. Tak takhle válčíme my...
9. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jak tak čtu Dez opět nezradila a opět perlí zajimavostmi, sice nic moc příjemné počteníčko, ale perlí, to se musí uznat.
Dez- kdy a jak často podáváš malému ten čajik, kolik ti ho vypije a můžu použít když jsem ho udělala večer, ještě ráno?
Jani- půjdeme ven nějak brzy ráno kdxž ještě není takové vedro?
10. čer 2010 v 06:52  • Odpověz
Dez - at jste brzy v pořádkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
10. čer 2010 v 07:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

já už třetí den nemám čas vůbec na net, malej mi dává zabrat asi máme zase růstový sprut.. byla jsem včera už i u laktační poradkyně páče jsem už byla zoufalá, bradavka se mi nehojí a teď malej jak furt řve ... hrůza! Dala mi na bradavku olejíček a masážní ještě na celý prso,tak jsem zvědavá.. a mám prý kojit když si řekne.. tak se to snažím dělat, aledoufám, že se brzo zklidní a bude to v pohodě..

Leni prosím tě dávej na sebe víc pozor! To mě varuje že bych se taky měla líp venku chránit abych nedopadla podobně .. :sweat_smile: Co máš z toho Adámek taky ty horka špatně snáší.. si na to hold musí ty naše miminka zvyknout no.. my máme doma teď momentálně 28 stupňů... :frowning2:
10. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
Holky, už jsem v pohodě, drželo mě to fakt asi ty dva dny, a dnes, musím zaklepat už je to o tisíc procent lepší, horečka už není, jen ta hlava malinko pobolívá. Před chvílí si přišla tchýně pro malýho tak vozía já toho využiju a půjdu uklízet :sweat_smile:
Jani co máš z toho, já nevím jestli je to tou horečkou, ale mám pocit, že se mě přestali nalívat prsa, respektive pravý nenalitý prázdný, levý napůl prázdný a zboku ztvrdlý a bolavý (ale zánět tam nemám, projistotu na mě koukla doktorka). Takže já nevím jak to bude dál. Jani možná by si měla taky zkusit čajík. On v tom teple má určitě žízeň. Jak si se Katy ptala kolik toho čaje, tak já mu zkusím dát pokaždé když pláče a pláče třeba dýl než dvě zafňukání, protože buď pláče žízní, anebo zákonitě tím pláčem žízeň dostane, protože mu vyschne v krku ;). Ale nedávám čajík těsně před kojením, protože to se napije z prsu. A ano můžeš použít večerní čaj ráno, já mu ten čaj nechávám tak těch 24 hodin :wink: A vypijeme ho určitě těch 125 ml, někdy i víc :wink:
Jinak holky, včera mě skončilo 6-ti nedělí a hlásím zhubnutí 19 kg, ještě 9 mě zbývá, ale už mám doma posilovač :grinning: Standa byl s malým včera v poradně, paní doktorka byla nadšená jak je malej šikovnej, jak krásně paseme koníky a všechno, prostě nadšená, vážíme 4560 g a měříme 56 cm, prý jsme přibrali od posledně úplně ukázkově tabulkově, ani málo ani moc. Tak jsem se doma dmula pýchou když mě to Standa všechno vyprávěl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nic holky jdu uklízet, ať toho využiju, no nechce se mě, ale už fakt musím .. alespoň koupelnu, záchod, vytřít chodbu a převlíct postele, když jsem se tam tak nechutně potila .. bléééé ... papa
10. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jen tak mimochodem holky, možná to ani nebyl úžech, ale něco asi lítá ve vzduchu, Standova teta taky .. 40tky horečky a šílená bolest hlavy a další známá to samé :confounded: tak kdový co to zase je za ha.zla
10. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jani- nezlob se, manžel se chce dneska zučastnit odpolední procházky, takže s tebou vyrazim až zítra ráno, neva?
10. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
Dez - ty jsi fakt čertisko neposedny, ale je fakt, že někdo to udělat musí. Díky za rady ohledně čajíku a veliká pochvala nejen tobě za hubnutí,(ted si i hodně vypotila neee, no ale za tu cenu...) ale i za Stanika, že tak rostete a jste tak šikovní, doufám, že s Jančou nezůstaneme pozadu. JOOO a dneska jsem fnukala Janči, že se mi váha zastavila a ona místo aby mě podpořila, tak prohlásila, no to já mám už svou váhu :grinning: , mě málem mrsklo. Mě pořád drží min, 6 kilo. A neděs nás s nějakýma murmurama-horečkama. Se máš, že už máš po šestinedělí, to mi máme dnes měsíííc.
Dez- ještě se zeptám od kdy jste ho dávali na bříško pást koníky? A kdy jdete na kyčle?
Jani - no a už nevím co jsem ti chtěla, no nic, snad se nezlobíš a ráno si pisnem sms, ju.
holky zatim paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a vedru zdar
10. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
Leni,tak jak vidím nejsem sama která vyžírá veškerý možný trable.. k dosavadním kilům dole gratuluju :wink: já jsem momentálně už na své předchozí váze,tak jsem taky spokojená :slight_smile:
S tím čajíkem nevím, poradkyně mi říkala,že stačí mlíko a nic jinýho dávat nemusím a že mu prý nemám nic dávat s lahvičky s dudlíkem, že by se mohl odvyknout prsu (páč to jinak a líp z toho teče) a pak by mohl být problém s kojením,tak nevím.. prý mám radši furt kojit - ale zas ho taky nechcu mít u prsa 24 hodin denně že :grinning: ale zatím se to dá,tak uvidím jak to bude dál...
Je fajn,že ti malej pěkně prospívá,tak jen tak dál :wink:

holky, co je to "pást koníky"??? Asi jsem nějak pozadu... :sweat_smile:

Kači,to nevadí,tak já půjdu se projít sama a domluvíme se příští týden,páč já zítra jedu do toho Brna hned ráno,jak jsem ti říkala,víš,takže tu nebudu určitě. A s tou váhou prosím tě neblbni,no já to řekla jen tak mezi řečí jsem nevěděla že tě to tak veme :grinning:
Joo tak na kyčle já půjdu příští týden,asi ve středu..
10. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
Katy pást koníky jsem dávala už v porodnici .. :wink: snažil se hezky zvedat hlavičku a hlavně to pomáhalo na prdíky a při brknutí :wink: Mimochodem Jani "pást koníky" je poloha na bříšku kdy malej hezky zvedá hlavičku na horu, drží ji tam a otáčí a tak :wink: Holky my se chystáme na kyčle v pondělí. To bychom se mohli sejít ne?
Jani já ti nevím.. s tím čajíkem si to nech projít hlavou. Dnes mě malej vypil 250 ml (dvě malé flaštičky) a do toho se dožadoval kojení co hodina a půl a dost plakal.. Myslím, že v takových vedrech to mlíko našemu malýmu nestačí.. nebo stačí, ale jak píšeš, musela bych ho mít napojenýho 24 hodin denně :wink:
JInak se až teď chystám spát.. Tchýně dovezla malýho když jsem dokončila komplet úklid vrchního patra, chybělo mě ještě spodní. Malej samozřejmě pak vyváděl snad do osmi do večera, pak přišel velkej Standa domů z práce, tak jsem mu dala ještě malýho do kočárku, abych mohla douklízet, tak drndali venku, tak já rychle dodělala spodek, pak jsme koupali, kojili, já se musela vykoupat a teď jsme snáááád usli.. :wink:
Takže holky .. dobrou noc.. já jdu konečně taky :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 23:48  • Odpověz
Jani a nechceš teda jít na kyčle taky v pondělí? Pro nás už je středa pozdě :grinning: Budeme mít přesně 7 týdnů :sweat_smile:
10. čer 2010 ve 23:48  • Odpověz
jooo já se chci taky viděěět, juchuuuu
11. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
No tak supééér, tak se domluvíme :grinning:
11. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.