• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
ok, budu se těšit, nevím jak sem bude přes víkend chodit Janča, ale kdyby ne e, pisnu ji, určitě se přidá. :wink:
12. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

včera jsme byli v brně,byla jsem s mým taťkou s malým venku a brečel nám,pak jsem ho musela trochu nakojit v parku a do plíny nám udělal pěknou nálož,měl to skoro až za krkem :grinning: a přebalovali sme ho na lavičce no sranda.. pak ještě jedna návštěva ale tam už byl docela hodnej a hodně toho naspal.. ale to vedro fakt snáší blbě,jak vaší cvrčci??

Leni,tak jo,můžem jít na ty kyčle spolu v pondělí..jen se musím podívat v jakým čase to tam je,myslím někdy ráno,že. Jinak čas budu mít v pondělí jen dopoledne,já pak jedu do Brna na gyndu na prohlídku na půl druhou,takže asi v půl jedné vyrazím.
12. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
Jani, taky je malému pořádné vedro, mám ho jen v plínách, nebo v nátělníku, hodně ted pláče, tak často kojíme i jednou z hodinu, vydrží jen když jsme venku, ale chce pořád abych byla u něj. Ten fenyklový čaj co je i na prdany mu moc nechutná, ale ten heřmánkový celkem ano, zkoušíme pít, včera venku si i dal par tahů, dnes je to horší, tak kojíme a kojíme, ještě jsem skoro nic neudělala. A jak jedeš na tu gyndu, busem??? Potkala jsem Rostu před Penny a ten říkal, že jede v pondělí na devátou do Brna. Tak já nikam nemusím, tak pisněte kdy a kde. No kde to bude asi trochu problém, bo nevím kde jsou zahrádky už otevřené a kde je dost místa ne kočáry a tak. Jani nevíš?
12. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám, že nejsme sami ubrečení. Staník taky přes den pořád pláče, nespinká.. jen pijeme a kojíme. Ale co jsem vyzkoumala, je nám dobře ve vaně, takže třeba koupeme i dvakrát třikrát denně.. Jedinné místo kde nepláčeme, je vana :grinning: Holky, ale musím říct, že už nám to snad odeznívá a Staníček si zvyká, protože už dnes to bylo o něco lepší než ty první dny. Už i chvílema se zase zabaví a nepláče..
Jo už mě došel domů ten eliptickej trenažér, mám ho sestavenej, dnes jsem poprvé na tom cvičila a super, akorát mě malej nechal asi jen 10 min.
Ještě k tomu malýmu, dnes jsme byli ve Vaňkovce, Standa si tam rušil jeden účet ve Spořitelně, a řeknu vám, že i v kočárku byl prostě protivnej a plakal a plakal, až po cestě v autě usnul a super.
Já s tím pondělím určo počítám, do těch Ivančic už musíme.. Já taky Jani nevím jak tam jsou, ale zjistím to a uvidím. Určo tam pojedu ale taky dopoledne, takže to se hodí :wink: Katy, ty zahrádky nějak vyšpekulujeme, však ty Ivančice nejsou zas tak velký :grinning:
12. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

Leni,tak ty kyčle - v pondělí je to tam 8-8:45 hod. a ve středu 10-11:45 hod. .. tak nevím jestli dojedeš v pondělí tak brzy? Tak napiš,ať vím.. jinak nám bude 6 týdnů v úterý,tak neva kdybych tam šla už v to pondělí ne?
S náma už je to od včera taky lepšejší.. navíc jak byla přes noc teď ta bouřka a pořádně zapršelo,tak si myslím že bude určitě líp :slight_smile: akorát před tou bouřkou byl Adámek nevrlej teda..asi se měnil tlak či co.
Jinak prso už mám lepší,už ta bradavka tak nebolí,tak to vypadá že se to hojí. Jen mi z něj malej zas dlouho pije.. :unamused: je hroznej fakt :sunglasses: joo a ten čajík si taky koupím,jsem se už rozhodla,páč ho nechci mít pořád u prsa,takže v horku mu budu dávat i čajík z lahvičky a hotovo.
My dneska asi pojedeme do Olympie, tak jsem zvědavá jak malej bude jestli hodnej - snad jo!
Kači,Rostík říkal,že jste se potkali. Ne mělo by to být tak,že on pojede ráno busem a já pak po poledni autem.. busem bych s malým teda určitě nikam nejela,to by bylo složitý jak buldozer :grinning: Noo co se týče zahrádky,tak nejlepší mi přijde pizzerka.. jinak nic moc nevím, ale něco bysme vymysleli a taky podle počasí,už nemá být teď takový vedro tak uvidíme
13. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky..
já jen v rychlosti.
Jani, určitě pojedu zítra do těch Ivančic, tento týden toho mám prostě moc, takže i tak ráno přijedu. Počítám, že bych mohla být tak v 8 v Ivančicicíh.
Co ty Katy? . Přijdeš se na nás potom podívat dopoledne?
13. čer 2010 v 18:36  • Odpověz
ahojky, kam se mám přijít podívat do té pizzerky? v osm budeme snad připraveni a čekat na povel kam dorazit,obávám se, že tak brzy otevřeno nikde není leda snad ta cukrárna na náměstí, tak pisněte.
Dez na tebe já telefon nemám, tak kdyby Janča nemohla, tak mi prosím pisni tel.číslo at se můžeme spojit. papa
13. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak já stíhám s přehledem a v osm jsem v Ivančicích :wink: Katy ještě ale před tím půjdu na ty kyšle. Jaňuli asi písnu na mobil, pokud se tu neobjeví a moje číslo ti posílám do IP :wink:
14. čer 2010 v 06:51  • Odpověz
Tak už jsme dnes konečně doma, jsem se i najedla :grinning: Malej se nabaštil a už jsme zase jakštakš hodný miminko. DOkonce si hrajeme pod hrazdičkou :grinning: :grinning:
14. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
dez - jsem hovadooo, ani jsem se tě nezeptala jestli nepotřebuješ pomoct jak si odjížděla, moc se stydím. Vím, že zvládáš, ale zaptat jsem se mohla, no.
14. čer 2010 v 16:16  • Odpověz
Katy v pohodě :grinning: :grinning: My už to máme nacvičený, tentokrát to sice bylo s písničkou, ale jakmile jsme vyjeli tak bylo ticho a teď spinkáme v kočárku. Doma si pak chvíli hrál, pak byl chvíli protivnej a teď spinkáme :grinning: On asi v tom kočárku plakal, protože měl znovu hlad, byl nedokojenej :sweat_smile: To je tak když mě u toho usíná... pak je chudák šizenej :grinning:
Tak a jelikož malej spinká, tak mamka jde cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná to dnes protáhnu na 15 min. už :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 17:53  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak já jsem dnes už od čtyř vzhůru :confounded: Malej se vzbudil na baštu a pak ne a ne usnout, tak jsme si šli do pokojíčku hrát, Staník usnul pod hrazdičkou, spinká do teď, tak jsem toho opět využila a něco doma poklidila, abych mohla už jen uvařit a pak být celýýýý den venku :grinning:
Jo a včera jsem cvičila na posilovaču dokonce 20 min. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak holky hezkej den, pokud se tu už neukážu, ale asi ukážu. Jinak koukám, že jsme tu převážně zase sami tři :sweat_smile:
15. čer 2010 v 06:37  • Odpověz
autor
ahoj holky,

dnes jsme byli v poradně, měříme 55 cm a vážíme 4,55 kg, takže pěkně rosteme :slight_smile: Jinak já už byla včera na kontrole po šestinedělí na gyndě a jsem v pořádku,dobře zahojená,tak teď jsem zvědavá na první sexík.. jestli nějakej bude :sweat_smile:

dneska v noci mi malej zase dal.. nedal se uspat,nakonec mi usnul na hrudníku v obýváku na sedačce,já s ním,pak když jsem ho přenesla do postýlky,tak se probral..a museli jsme znova kojit..se z něho asi zcvoknu :unamused: máme občas docela problémy s tím uspáváním..co vy? Máte už večer nějaký režim kdy chodíte spát a tak? My zatím ne..bohužel. Nevíte jak nejlíp a šetrně malýho naučit aby sám usínal v postýlce??

Joo Leni,ostatní se fakt vypařily..zbyly jsme tu zas my tři..ale co,my si vystačíme ne? :sunglasses:
15. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz
Jejda Jani, vy jste nás krásně dohnali :grinning: Standovi doktorka řekla, že měříme 57 cm, ale v průkajdě máme napsaných 56 cm a říkala že vážíme 4600 g a v průkajdě máme psaných 4560 g :grinning:
No Jani tak jsem zvědavá co budeš říkat na první sexík po šestinedělí, pokud vám malej dopřeje :grinning: Já jdu na kontrolu ve čtvrtek, kdoví jestli teda, protože mám pocit, že jdou na mě krámy, pobolívalo mě břicho a trochu krvácím, tak nevím...
Jinak režim na usínání taky moc nemáme, usíná se mnou v posteli a někdy ho zvládnu přenést a někdy usnu dřív než on :grinning: :grinning: Holky, my jsme si dnes tak krásně hráli s hrazdičkou, musela jsem si to natočit na mobil, musím vám to pak ukázat, no úúúúžasný :grinning:
Teď jsme se vrátili z procházky, šli jsme v jednu, malej ještě spinká, tak jsem schroupla meloun a jdu cvičit. Uvidíme, snad mě nebude špatně, když budu najezená cvičit :grinning: Byla bych ráda, kdyby malej ještě tak těch 15 - 20 min. spinkal, to by mě stačilo, když cvičím každý den, zatím netřeba přehánět..
Holkýýýýý musím se pochlubit, dnes jsem se poprvé narvala do starých riflí č. 38, a nikde mě netlačili, sice byli obtažené, kdysi bývali volné, ale všechno bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
Ahojky, no tak ke hraní i růstu vám holky gratuluju, my byli dnes v Brně a Jani máš pravdu nic moc tam nemají, chtěla jsem si koupit nějaké oblečení a prdlačku, tak jsem s chutí snědla asi 6kilo melounu a je mi fajn :grinning: Samik vydržel, kojila jsem jen jednou v autě, byl zlatinko.
15. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

tak jsem napsala dlouhý příspěvek a vypadlo mi mezitím připojení,takže se mi to neuložilo :angry: se z toho picnu.. tak nevím jestli to dám znova dohromady.. ach jo!

Leni,taky jsem zvědavá na první sex,řekla bych že to bude něco jako poprvé :sweat_smile: snad nás malej někdy nechá a budeme mít oba zrovna chuť.. jsem nesexovala ani nepamatuju! Jinak nechala jsem si na gyndě píchnout injekčně antikoncepci..dr. mi nabídla buď prášky nebo injekci,tak jsem si řekla že tu injekci zkusím,tak jsem zvědavá co to se mnou bude dělat..je to na tři měsíce a já si už docela odvykla brát pravidelně prášky,tak mi to asi bude víc vyhovovat.. Aaa taky jsem si objednala dvě sexy košilky,včera mi došly,jsou moc pěkný :dizzy_face: akorát jsem si místo svojí velikosti 36 asi měla objednat 38,páč mi jsou trošku malý přes prsa :sweat_smile: ale aspoň do toho konečně mám nějaký kozy :grinning: jen mě holky štve,že mám jedno prso větší,je to docela vidět :pensive: nevím co s tím,asi si z něj budu i trochu odsávat nebo nevím..

Leni,tak to gratuluju,že už oblíkneš starý džíny,však ono když se chce tak jde všecko :wink:

Kači,fakt 6 kilo melounu?????????? :astonished: páni.. však ty nejíš myslím nic jinýho viď :grinning:

Holky,my měli dneska bezva noc,malej spal od půl desáté skoro do půl čtvrté a pak od čtyř do půl sedmé..tak mě nechal dneska docela pěkně vyspat..to bude asi tím,že včera přes den skoro vůbec nespal,tak ho to asi unavilo! No a teď mi zase usnul! Tak uvidíme ale jak mu to vydrží..
16. čer 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky..
No Jani já se toho sexu normálně i trochu bojím :grinning: A co se týká té antikoncepce, já fakt nevím, asi zatím budu opět bez bez :wink: Jani i já mám to levý prso větší, a dokonce minulej týden víc než to pravý. Jak mě tam zatvrdlo to mlíko, teď se to jakštakš srovnalo, ale pořád to jde vidět :wink: Z toho si nic nedělej, beztak si myslím, že to vidíme tak my a ti nejbližší. Když na tebe jen tak někdo mrkne okem na ulici tak to nevidí :grinning:
Jani dokonce jsem se dnes oblíkla do kostýmku co mám kalhoty č. 36 (malinko větší 36, nebo menší 38), ale bohužel je ještě nedopnu. Přes stehna už pohodička, ale ty boky a zadek.. no nemůžu hned chtít všechno. Když si uvědomím, že jsem 6 týdnů doma z porodnice a zhubla jsem 12 kg (nepočítám těch 8 co zůstalo za ten jeden týden v porodce), tak i tak je to mazec :wink: Už se alespoň fakt necítím jako velryba..
My už jsme přes den docela v pohodě, akorát se nám malej začal budit v noci po dvou hodinách.. takže docela náročné, ale třeba dnes jsme vstávali o půl šesté ráno, nakojila jsem ho, přebalila, převlíkla z pyžámka a dala pod hrazdičku a on si tam vydržel přes hodinku hrát, pak jsme dali trošičku napít z prsíčka pač začal škytat a usli jsme v posteli a vzbudili se až kolem půl desáté, tak jsme se nabaštili a vydržel si zas tak do jedenácti hrát, pak jsme se nabaštili a nemohli usnout, tak jsme poplakávali no a po dvanácté jsem ho šupla do kočárku ven na déšt :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde spinká doteď :grinning: já si mezitím stihla dát 20 min. na posilovači pár cviků na břicho, vykoupat se a teď si jdu vyfénovat vlasy, namalovat se, dokud spinká, protože potom pojedu v 5 k našim a jak skončí Standa v práci tak jedeme do Olympie nakupovat, potřebuju nějaký hadříky na křtiny :grinning: :grinning: :grinning: Už se těším, jsem zvědavá do čeho se narvu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
Kači ještě k tomu melounu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já ho teda taky miluju a kdysi jsem dala taky celej větší meloun na posezení, ale teď mě stačí dva plátky a jsem KO :grinning:
Jinak co jahůdky? .. Neosypal se malej? My v pohodě a byly fakt vynikající :grinning: Ještě teda v lednici mám :wink:
16. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
Leni,já se právě toho sexu taky trochu bojím,ale nemyslím že to bude nějak hrozný,to jsem se bála že bude i na gyndě a nakonec jsem zjistila že jsem se bála zbytečně :slight_smile: když jsem dobře zhojená tak si myslím,že to bude v poho..
Noo jako já vím,že to větší prso není normálně poznat,že si lidi v oblečení nevšimnou.. ale o to taky nejde,jde mi spíš o ten vzhled kvůli manžovi..to víš,chci se mu líbit ne! :sunglasses: no a s jedním prsem větším a jedním menším..no nevím :pensive:

Já mám dnes Adámka hodnýho.co jsme se vzbudili v půl sedmé,tak po krmení o půl osmé usnul,vzbudil se po deváté,tak to byl vzhůru a vyžadoval si pozornost,zkoušela jsem taky deku s hrazdičkou,ale úspěch zatím teda moc nemá.. pak jsem si ho vzala v lehátku to kuchyně a vařila-dokonce byl hodnej! Až jsem se divila,pak jsem se najedla a za chvíli jsme šli na návštěvu a usnul mi v náručí a spinkal až skoro do půl čtvrté..tak jsem nakojili a kupodivu zas usnul,dokonce se nechal uložit do postýlky..jestli je to tím počasím já nevím... jen doufám,že mi to v noci nevynahradí :grinning:

Dneska je venku ale hnusně co? Ani jsem nebyla venku,taky jsem přemýšlela že dám malýho ven,ale leda do lehátka,když mám kočár dole v kočárkárně..a to nevím nevím v tom lehátku,asi bych ho musela hodně nabalit.. :unamused:
16. čer 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahojky,
no tak já tu mám máti, ráno jsme byli venku. Ráno se malinkej vzbudil v 5 pak mrčel ale přijela báábrdlinka a je hodnoučký, taky se až hrozim noci. Jahody zatim dobry. No dnes teda jsem i ráda, že jsem tu moc nebyla, bo taková tééémata se mě dnes nějak netýkají :frowning2:
Dez - Jaké byly nákupy?,
My jedeme zítra do Brna, tak jsem zvědavá... papa
16. čer 2010 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holky..
Katy nákupy super, malej byl celou dobu hodňoučkej a spinkal. Koupila jsem si takový tmavěmodrý jednoduchý šatky, krásný boty a podprdu, jsem zvědavá co na to ostatní :grinning: Potom vám semka hodím fotečky ze křtin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra máme taky docela fofry, ve 3 mám být na gyndě v Krumlově a pak mám sraz s kámoškama, tak přijedu domů zase kdoví kdy :grinning:
No a náš brouček byl dnes fakt super a i teď když nespinká, tak tu se mnou leží v posteli a kouká a chvílema zavírá očička... ale nedej bože, kdybych ho dala do jeho postýlky... nevím proč tam nechce, asi proto že mě tam odtud nevidí, takhle na mě pořád kouká jak na svatej obrázek :grinning: je to pusinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katy ještě co se týká toho tématu co se tě netýká ... jako toho sexu, tak nevím kdoví jak to bude u nás, furt ze mě cosi teče nějakej hnus, tak chci, ať mě na to doktor něco dá.. přece nebudu furt výtokovat...
16. čer 2010 ve 23:47  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

Kači,jaký témata se tě jako netýkají? To moc nechňápu.. a dokdy tu bude maminka? Nebo už odjela? Dneska to vypadá,že snad bude hezky,tak vyrazím hned dopoledne ven,musíme toho využít,když jsme včera nebyli..

My dnes měli noc docela blbou teda,Adámek pořád kňoural a vzlykal,nevím co ho trápí,jestli bříško nebo snad rýma,přijde mi že se mu hůř dýchá.. tak uvidíme jakej bude přes den...
17. čer 2010 v 07:47  • Odpověz
Dez - co u dr???? Jasně na fotky už ted čekááááme, teda aspon ja :slight_smile:

Jani - máti odjíždí v sobotu ráno, proooč? Nebooj, pak jsem jen tvá a už se ti budu věnovat :wink:
no jasně sex ještě nic pro mě a hubnutí se mi zastavilo, tak jsem naštvanej :frowning2: , no ale dnes jsem měla jsem měla jen rohlik, naštěstí jsem si udělala trochu radost dobrým nákupem, napřed jsem byla zoufalá, bo nám nešel složit kočár, naštěstí pan řidič mi nějak pomohl, no byla to komedoška, ve Vankovce jsem ani neměla náladu na nákup, ale pak se to zlomilo a bylo fajn. Malého jsem kojila 2x, v autobusu byl taky hodnoučký-usnul tam.
17. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jo dobře Kači,já se jen ptala kvůli chození ven..dneska je zas hnusně teda..ale snad nebude pršet a bude jak včera,to by bylo fajn. Maminka jezdí nějak často co,asi si chce vnoučka užít :slight_smile: no to my takový babičky bohužel nemáme.. :pensive:

tak první sexík mám za sebou,noo co budu povídat,nic extra to nebylo,navíc asi protože to bylo s kondomem tak to nějak "drhlo" a zrovna nejpříjemnější to nebylo,ale příště to bude určitě už jen lepší a lepší :slight_smile: antikoncepce mi začne působit až o úterý,takže to "bez" nešlo
18. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahojky holkyyyyy,
jj, mamka by si nejraději vnoučka odvezla sebou :grinning: , jee gratulace k přelomovému sexu! Taky\ jsme zvědavá jaké to bude. Mimochodem, včera ve Vankovce jsme najeli někde v obchodě na alarm, tak musim koupit duši, chudáčci moji malí jezdí s prázdnym kolem. Jani v pondělí nevím jak to bude čekám asi návštěvu a ta nikdy neví kdy má odejít, uf už se moooc těšim, ale dám vědět. Tak Jdu dodělat uklid, máti se vratí z procházky a malej bude mít hlad, tak honeeeeem to dodělat a myslim, že mi jde zase hubnout huráááá.
Pěknej den holky paaa
18. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahoj holky..
já u doktora celkem dobrý, akorát jak furt výtokuju, tak to mám ještě kvůli tomu jak mě při porodu potrhali a moc šili, takže si musím dělat nějaký výplachy, tak potom bude sexík :D
U nás je bouřka jako prase.
JInak Katy jestli ti praskla duše na kočárku, tak si skoč v Ivančicích do toho Cykloservisu, my jsme tam byli měnit prasklou duši u kočárku už taky :D
Malej dnes ještě od osmi od rána nespal, tak si užívám :grinning: zas začal pobrekávat, tak jdu za ním, pak kdyžtak ještě písnu
18. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
Dez- no já mám práávě taky nějakej bordel - výtok v pipině, jj bouřka tady byla taky, no doufám, že už pršet nebude. A děkuju za radu, drahý už koupil dvě v Babystaru, měl to po cestě z práce jedna stála 119kč, kolik jste za ni dávali vy? Náš malej sice spinká, ale jen tak na půl a hlavně mi pořád ublinkává když ho nakojim, ale cekem dost, tak se musim zeptat dr. no nic, snad se nám už vypršelo a půjdeme ještě ven.
18. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
holky,tak my šli ven a chytl nás ten pěknej liják!! A já samozřejmě bez deštníku..naštěstí jsem šla zrovna kolem nemocnice,tak jsme se schovali ve forhausu tam jak jsou ty zdravotnický potřeby.. nooo čekala jsem až přestane úplně takže jsme tam trčeli hodinu a čtvrt! Pěkná procházka že :angry: ale malej byl aspoň na vzduchu a světle :grinning: pak jsem to už vzdala a šla domů,navíc mi byla už i zima,tak jsem si udělala čajík s medem.. no nevím jestli ještě půjdu dnes ven,i když bych potřebovala nakoupit..

joo v pondělí jdu konečně k té kadeřnici! Ale docela blbě,v půl desáté ráno a půjdu tam s malým,tak jsem zvědavá..mají docela narvaný termíny,tak jsem vzala co šlo :unamused: tak doufám,že se mi ho podaří uspat a bude tam v klidu!

já taky pořád výtokuju,ale už je to takovej ten "normální" jen někdy trochu víc někdy míň..
18. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
Mě dal doktor jakejsi letáček na tu vodičku na výplachy, že při kojení toho moc nemůžu. Tak mě malej usnul už natvrdo, takže pak skočíme jen do Olympie a do Albertu nakupovat. Já Katy nevím kolik stála ta naše duše, byl to tam Standa měnit, myslím, že necelej týden po tom co jsem se vrátila z porodky. On mě ty kolečka moc nafoukal a ta jedna duše bouchla.
Na to blinkání dr. určitě upozorni. Naše doktorka se vždycky v poradně ptá jestli malej nezvrací...
18. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jani já to mám docela dost. A štve mě, že furt musím nosit intimky, to jsem vživotě nemusela :(
18. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.