• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
fakt se na zvracení ptá? Mě dnes brzo ráno taky asi 3x malej blinknul a nevím proč.. ale dřív se nám to nestalo tolikrát..mě se dr. na to neptá..
Leni,taky se bez intimky neobejdu,je to otrava :unamused:
18. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jani ptává se na to. Ono když si jen ublinkne občas, tak to neva, to může být i tím, že se přejí nebo něco. Ale pokud blinká po každém kojení hodně, tak to může být nějakej ten reflux. Počkej, našla jsem o tom článek:
http://www.mojedite.cz/article_detail.php?id=158
Kvůli tomuto se dr ptá..
18. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
aha Leni, díky :wink:
18. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz
Dez - taky děkuju, dnes jsem si už i pobulela, aale jen malinko, jsem už zoufalá z toho blinkání :cry: ach jo, myslím, že to má z toho hltání, ale jistá si nejsem na sto
18. čer 2010 v 18:42  • Odpověz
Neboj Katy, Samuelek není jediný miminko, který po kojení blinká :wink: Chápu, že i hormony pracují, a pokud chceš být klidnější tak si klidně té dětské doktorce zavolej. Já tam taky volám když si nejsem něčím jistá :wink:
18. čer 2010 v 18:48  • Odpověz
dobré ráno, aaaa je to tady, mám asi poporodní depka...... co dodat
pěknou neděli
20. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
Katy neboj, už ti končí šestinedělí a bude jen a jen líp :wink: Já zakončila svoje šestinedělí úžehem a do toho taky pěkně blbou náladou :frowning2: ale přešlo to..
JInak holky, dnes jsme křtili, takže už jsme pokřtění, super. Malej byl celej obřad hodňoučkej, vlastně ho prospal :grinning:
20. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
ahojky, děkuju a gratuluju a těšíme se na fotky, papa
20. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
ahojky, tak už máme také kyčle za sebou. Vše ok,
Jani co ty,jak jste zvládli toho holiče? pak dej vědět kdy vyrazíme ju pa :wink:
21. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
Ahojky,

Kači,nezlob se,ale konečně má dnes jedna kamarádka čas,takže odpoledne půjdu za ní,domluvíme se jiný den ven,třeba zítra,ještě si napíšem ju??
Jinak u kadeřnice-ani se neptej,vydržel být v klidu jen co mi umyla hlavu a pak začal brečet :angry: nešel utišit,musela jsem si ho vzít a celou dobu jsem ho měla v náručí a s dudlíkem a byl klid aspoň :grinning: no síla,ale zvládli jsme to.

Leni,gratuluju ke křtinám :slight_smile: taky jsem zvědavá na fotky!
21. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
jani v pohodě, :wink:
21. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás nic moc nového, malej je poslední dobou zase docela hodnej tak jak býval :wink: Já to mám vždy to samé, dopoledne uvařit, nebo uklidit, odpoledne si zacvičit, jít ven, do obchodu, no a je večer :grinning:
Včera jsem si poprvé dělala jakejsi ten výplach na výtok, co mě doporučil doktor, no nevím jestli to s tím souvisí nebo mě začíná menstruace, ale začala jsem krvácet, to se fakt může stát jen mě :grinning: :grinning: Ale nějak mě pobolívá břicho, takže to budou asi krámy.
Holky fotečky ze křtin vám určo ukážu :wink: Fotila mě to kamoška, takže říkala, že jak to dá dokupy, tak mě to donese :wink: Budu si je nechávat i vyvolávat do alba, ještě jsme od narození žádné nevyvolali, takže to vezmu zaráz :grinning:
22. čer 2010 v 07:09  • Odpověz
Teda holky, vy to tady zase flákáte :grinning: :grinning: :grinning: My opět nespíme, jako každou noc. Holky máte taky takový problémy s usínáním v noci? .. Náš Staník je hrozná sova, chodí spát až o půlnoci .. fakt mazec.. teďkom se naštěstí zabavil sám, že si povídá kope a tak, ale občas i dost poplače..
22. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

my byli včera venku 2 hodiny dopoledne a pak ještě 2 hodiny odpoledne,mezitím jsem neměla čas sem psát..malej mi kolem oběda celou dobu prořval.. jo a od včera máme nějaký bolení nebo co,vždycky se brzo ráno vzbudí a brečí..ach jo
Jinak my uspávání docela dobrý. Adámek si zvyká.
Joo a včera jsem "to" taky už dostala..takže nejsi sama Leni :sunglasses: i když jsem doufala,že budu patřit k těm,co to přes kojení mít nebudou..no co už
Kači tak co,půjdem dnes ven?? Je tam moc hezky..
23. čer 2010 v 07:52  • Odpověz
Čau holky..
tak Jani, já to zas ještě nedostala, měla jsem jen bolení a to zašpinění a jinak nic, už zase klasicky "jen" výtokuju.
Máš pravdu, dneska je tam nááádherně, ještěže mám navařeno, takže hodlám být dnes taky celý den venku.
Jani my taky pravidelně se v šest hodin ráno budíme, začne rozcvička, prdění, pak přebalíme, převlečeme z pyžámka, nají se malej, hodinku si hraje, pak začne řvát a být protivnej, ale to už zas vím, že chce dospat, jenže kolikrát nemůže usnout, takže uspávám, no a konečně teď zabral. :wink: A to se většinou kolem deváté půl desáté vzbudí, tak zase přebalíme, nabaštíme se, hodinku, hodinku a půl si hraje, kolem půl dvanácté zase baštění, zase řvaní a chtění spát, tak ho šupnu do kočárku, za barákem dvakrát povozím, usne na tvrdo a spinká většinou do tří :wink: Já si udělám svoje co potřebuju a jak se vzbudí tak jdeme ven.. ale dnes ho neodbudu a půjdeme ven už kolem té dvanácté :grinning:
23. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
autor
aspoň že si ti Staník sám hraje,to Adámek zatím ne,o to je to horší,musím být furt s ním když je vzhůru :unamused: už by byl větší,ach jo
23. čer 2010 v 08:05  • Odpověz
A máš Jani hrazdičku koupenou? .. Jestli ano zkus ho pod ni dávat, musí si pomale zvykat a otrkat si to. Staník taky nechtěl, ale pomale tomu přišel na chuť a rumpluje do toho ostošest už. My máme zase problém s tím usínáním a hlavně spaním v postýlce. Zparchantěl a moc se mu v postýlce nechce usínat. Vždycky až usne natvrdo tak ho přenesu do postýlky.. ale kolikrát vytuhnu taky, takže spí s náma v posteli a už teď mám strach, abych ho nezalehla, protože už je živější a kolikrát ráno ho najdu na jiným místě postele než jsem ho dala před usnutím.
23. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
ahojky, pisnu později, Jani ven anoooooo kdy?
23. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
autor
já nevím,kdy bys mohla?? Já musím předtím jen nakojit.. tak kdybych nakojila teď,tak bych mohla tak na 9:30 třeba..
23. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
lLeni mám deku s hrazdičkou,dobře budu ho tam dávat každý den ať si zvykne.. a uvidíme no.. tak my spaní teď docela dobrý,ale některý dny usne v postýlce dřív někdy je to horší jak kdy..no nemáme to lehký s těma prckama co :sweat_smile:
23. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
ok 9:30 v kočárkárně
23. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
Nemáme to lehký :grinning: Jani my usínáme kolikrát až kolem půlnoci :wink: Nic holky, jdu se taky už dnes zhygienizovat a nachystat se, malej spinká, takže až se vzbudí jen nakojíme a taky vyrazíme po dědině :grinning:
23. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahojky, Jani, tak mi pořád spíme, oběd se dělá, tak snad pohoda,
Já měla včera návštěvu dlouho skoro celý den, ale celkem jsme to v tom našem pidi bytě v 6 zvládli, ti známí mají 4měsíčního Dominka, byla to celkem příjemná změna, byla jsem večer totálka KO, jinak celkem taky nivc nového, výtoky mám stále, na gyndu jdu až 30 července a to mě chtěli objednat až na srpen!!!! ted mají dovču.
Taky jsem si tak povzdechla, že bych chtěla být aspon jeden den svobodným chlapem jaké to asi je. Jinak jmse měli včera asi hodinový plakací záchvat, ale pak už dobré, pořád blinká, takže žádná změna. O víkendu jedeme do Ol, se těšim, už jsme tam tak dlouho nebyla a pak tak chci být aspon týden, ale to asi až za 14dnů, tak vám budu psát ssvé poznatky z jiného kraje.
23. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jani, tak nějak nám tam začalo foukat, já po kojení, které je právě ted, asi ven nejdu, počkám na drahého jedeme ke tchýni přát, má dnes svátek, já to uuuplně zazdila, tak se nezlob prosím
23. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
jo dobře,já asi budu muset znova teď po hodině kojit a pak asi půjdu hned ven,malej je zas protivnej jak sviňa,nevím co mu je pořád vždycky kolem oběda :angry:
23. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
to mě mrzí, nno malej nespinká, ale je hodnej, "hraje" si s hrazdičkou
23. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
Jani a nemůže být protivnej právě kvůli tomu, že nemůže usnout? .. My začínáme být protivní taky vždycky kolem poledne, takže nakrmím a buď ho udrndám v kočárku, anebo si ho hodím pohodlně do zavinovačky a natřásám ho v náručí.. samozřejmě dudel do pusiny, a to vždycky zabere :wink:
23. čer 2010 v 15:03  • Odpověz
Holky tak mě z toho našeho dítěte trefí, pořádně mě dnes za celý den usnul před necelou hodinkou, to zas bude noc a usínání :frowning2:
23. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
tak u nás až na to brzké probuzení a následný kravál celý den zlato, ale ted taky čekám načasovanou bombu, usnul, al ejen tak na oko a pořád mrčí, mimochodem jsem si už myslela, že se nám blinkání uklidnilo a zakřikla jsem to, už v tom zase lííítáááme, navíc mě začaly bolet prsa, něco jak popisovala dřív Janča, zrovna jseme se o tom dnes bavily, no ještě že mám ty kloboučky, snad to pomůže.
Tak holky sladkým klidným nocím zdar!!!!!
23. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
Dobré ráno,
Jani, půjdu ven hned v devět, malej od 5nespal a je trochu protiva...., tak pak pisni asi sms at se můžem nahmatat, teda jestli chceeeš
24. čer 2010 v 07:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.