• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
Ahoj holky,

Leni,to si nemyslím,že by byl protivnej že nemůže usnout.. ale kdoví.. dneska jsme kojili mezi půl třetí a půl čtvrtou v noci,v 3:30 jsem zalehla a v pět mě vzbudil Adámek znova.. zase vzlykal a kroutil se,tak jsem si s ním šla lehnout do obýváku a v šest jsem zas kojila,máme asi nějaký divný období. Tak mě včera napadlo,že mám laktační krizi a malej se nemůže dopít..páč jsem večer najednou měla malý prsa,tak to musíme hold překonat.

Kači,vy si už hrajete s hrazdičkou jo a to si hraje sám? Noo my to včera zkoušeli ještě večer a už se mu tam docela líbilo a byl hodnej ale byla jsem u něj teda,tak snad si na ni brzo zvykne a vydrží tam i sám.
Jo a s tím venkem - uvidím jak se malej vzbudí,v sedm mi usnul,tak kdybysme stíhali a šli s váma,tak napíšu sms..
24. čer 2010 v 07:45  • Odpověz
Jani i kdyby ne e nestíhali, tak pak pisni a najdem se venku, ju. No u hrazdičky jsem s ním taky byla první půlhodinu, pak druhou byl sám, občas se i trefil packou do nějaké té houpací věci a dokonce se i smál, ale jen jednou.
Je možné, že máš krizi
24. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
Dobře,já napíšu až půjdu ven.. malej zatím spinká,nechala jsem ho v naší posteli a asi se mu tam líbí :grinning: je tam jak zlatíčko :dizzy_face:
24. čer 2010 v 08:20  • Odpověz
tak jeešte jsme nesli, blinkáme, tak jsem ted kojila s přestávkama a zkouším co se dá, doufám, že do půl desáté vyrazim,
24. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky..
No vidíš Jani, taky si hraje, chce to jen zkoušet :wink: My už vesele rumplujeme, smějeme se, a vykládáme si z hračkama, i když momentálně teď už nás to přestalo bavit a začali jsme pofňukávat. Jinak pod hrazdičkou vydrží taky tak půl hodiny hodinku. Dneska mám docela náskok. Malej o půl deváté usnul v kočárku, a já mezitím uvařila, uklidila a kolem desáté se vzbudil, tak jsme nakrmili a od té doby si hraje.. Jinak dnes jsem objednaná na pedikůru, tak se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
ahojky, tak odjíždím a moc se těším že vypadnu za těma "svýma" maminama co jsem neviděla sto let. u dr celkem dobry, vše ukázkové a to blinkání prý by mělo pomalu ustopovat, prý pokud se to nebude zhoršovat, tak nic, prý je to ńormální a ON DOST HLTÁ, TAK JE TO I TÍM je nenažránek. tak hezký víkend a i týden pa pa
25. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak já mám poslední dobou opět fofry :wink: Včera to byl mazec, v deset jsme jeli s tchýní do Vaňkovky, tam jsem si koupila rifle, tričko, šatky (velikost č. 36!!!!!!!!!!!!!!!!!! juchuchůůůů :grinning: :grinning: :grinning: ), malej byl hodňoučkej, vydržel napapanej od devíti do půl jedné, většinu času prospinkal, vzbudil se až jsme skoro odjížděli, a to jen koukal smál se a vykládal, ale jak jsme ho předělávala do autosedačky, tak si chvíli pobrečel, už asi hlady, pusinka moje, ale v autě se ještě ukolíbal a na chvíli usnul, tak pohodička a doma jsme se pak nabaštili, jak malej tak já a jeli jsme ještě na otočku do Olympie, Albertu, nakoupili jsme masíčko, pak mě přijela kámoška, vykoupali jsme malýho :grinning: a jak odjela tak jsme s manželem šli k jedněm kamošům od nás na opíkačku (proto to masíčko), no malej spinkal v kočárku od těch šesti do půlnoci, s tím, že jsme ho jednou nakojila u kamošky, ale byl hodňoučkej a jak jsme o té půlnoci přijeli domů, vzbudila jsem ho, převlíkla, nakrmila a o půl jedné spinkal znovu, pak se mi vzbudil o třičtvrtě na čtyři a pak v šest, takže úplně super :grinning: a teď mi usíná pod hrazdičkou, tak pokud usne na tvrdo, jdu si zacvičit :grinning: A dneska u nás pořádají hasiči něco pro děti tak se jdeme s kamoškou a dětma podívat.. už se těším..
Holky, co takhle uspořádat slet, až se Kačka vrátí?
26. čer 2010 v 06:55  • Odpověz
Ahojky, Dez ty jsi pořád v jednom kole, tak hned jak máš trochu volno, tak plánuješ slezinu, nooo to by šlo, budu vás informovat kdy se vrátím, ale nejdřív po tech volných dnech. Mamka si ted vzala malyho ven, byli jsme i dopoledne, ale moc daleko nedojeli, všem se chlubila, až mi trapně bylo.....Jinak já měla včera taky náročné, ráno s malym k dr, pak uklidit, něco nakoupit, busem do Brna (mimochodem Jani, jelo se parádně, malej byl supr), tak na oběd s kamarády, pak za Jardou, malej se pokadil v autě až zašpinil co se dalo, pak návštěva ve Vyškově u rodiny, pak ještě po cestě u kamarádky, ale to bylo jen na 15min a pak k máti, ale stala se nám dost nemiláí věc navíc s malym v autě jsme se nabourali, tukli jsme se sice jenom, ale naštvalo mě to, 1, že zrovna s broučkem, 2, že do nového auta. ale nic se nám nestalo a to je hlavní. Jinak vše ok,. mám se dobřeeeeee a malej snad taky, měla jsem hrůzu, že bude z auta uvařenej a protivnej a že bude spát v novém prostředí a ne ve své postýlce, ale bylo mu to asi uuuplně jedno, spinkal od 21hod do 2, to si jen něco zabroukal, kontrola jestli jsem blízko a spal zase do půl čtvrté, takže paráááda, pak jsme v 6zase papali . No doufám, že u mamky nepřiberu, zase mě bude rozmazlovat, ale snad to vyjezdim s kočárem je tu klid skoro všude a kam jezdit taky i dost kopce, už mnám naplánováné nějaké trasy, akorát mě mrzí, že jsem zapoměla doma brusle. Tak pa pa holky hezký víkend jdu si dělat nehty, konečněěě
26. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
ahoj holky,

jdu vás pozdravit,já poslední dobou nějak nemám čas sem psát..malej je už teda hodnější,tolik neřve,ale je víc vzhůru a chce abych se mu věnovala.
Kači to je dobře,že to blinkání nic není,tak snad to brzy přejde,my jsme se poblinkali před chvilkou po kojení..taky hltá no.. u maminy si to užij!
Leni,jasně,pro sraz jsem taky,až tu Katka bude tak se domluvíme.
Holky,tak venku už je konečně léto že :dizzy_face: tak zatím pá
28. čer 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahojky, taky jen na skok, jsem si myslela, jak si to u mamky užiju a zatím ležím jak lazar, bliju a mám průjem, no děs, pomalu neuzvednu ani maslýho, tak pa :frowning2:
28. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
a co ti je,Kači? Nějaká viroza nebo jsi něco špatnýho snědla?
28. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
ahojda, už jsem fit a zdráv jak řípa, asi jsem měla úpal,když jsem byla malá dost jsem na ně trpěla. :wink: jsem tady na roztrhání, tak já zase letím papapa
30. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
autor
ahoj holky,

koukám,že to tu nějak vázne.. doufám,že se příští týden domluvíme na ten srázek :wink: mě tady Adámek právě histericky řve,už mě sere a to doslova,tak jsem ho nechala řvát. Měla jsem ho v klíně a to byl hodňoučkej a hned jak jsem ho dala vedle sebe na deku tak začal ječet :angry: tak kolem druhé jedu do Brna,tak doufám,že usne a nebude v autě řvát jinak mě asi škrábne.. jsem objednaná do lasercentra na odstranění znamínka a jednoho kožního výrustku tak jsem zvědavá.. Rostím ovšem jede se mnou,páč s tím křiklounem bych to tam nezvládla!
Jak se máte vy? To jsou zas ale vedra co? Mohlo by být teda trošku chladněji,my to špatně s malým snášíme teda..
1. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
jo a dala jsem do alba další fotečky tak pak jukněte :wink:
1. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky..
My ty vedra taky špatně snášíme, malej furt bečí, v kočárku nechce být, neví jak usnout, prostě katastrofa. Ještě k tomu jsme měli tento týden fakt nabitej, každej den něco a ještě to nekončí :pensive: v pondělí jsme měli u kamošky kinder párty, 7 dětí tam bylo, fakt náročný, v úterý jsme byli v Brně založit malýmu účet s pojištěním a v práci jsem byla, ve středu jsem měla kosmetiku, dnes jsme byli na očkování proti rotavirům, 2 tisíce to stálo, mimochodem jsme přibrali za 3 týdny 700g, takže pořád jedeme podle tabulek, zítra má mamka narozeniny, takže zítra jedu do Olympie něco koupit, potom samozřejmě jim popřát, v sobotu máme mši,v neděli jedeme na Mušov, příští týden srázek s váma (na to už se těšíííím) a ještě mě čeká jednou do Brna na sraz s jednou známou.. takže se mi to zas začíná pěkně plnit :grinning:
Malej mě teď konečně spinká, jinak mě polovičku dopoledne vyloženě prořval..
Dnes už jdeme konečně poprvé do bazénu, tak snad nám to vyjde..
Jani jdu mrknout na ty fotečky :wink:
1. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
Leni,no ty to máš vždycky nabitý ten program :grinning: to je normálka u tebe! Jo malej mě taky už i venku zlobí,z toho vedra si myslím že to je,tak se už třeba po půl hodině probudí že má žízeň.. no děs fakt, nosím sebou čaj,občas to zabere ale občas ho to neuspokojí a je k neutišení.. :confounded:
Vy už jdete do bazénu?? Jako do toho soukromýho nebo někam odborně? To mě zajímá,já bych chtěla s malým začít chodit plavat co nejdřív,ale nevím od kdy se chodí a taky nevím kam budu s ním chodit..
2. črc 2010 v 07:22  • Odpověz
Jo jo Jani, já to mám vždycky šíleně nabitý :grinning: I mě malej venku strašně zlobí, hlavně teď v těch vedrech a není pro něj problém vypít skoro půl litru čaje za ten den.. stáhne třeba flaštičku na posezení po kojení. Prostě jen chvíli pije z prsu, pak řve a odrhává se, tak mu dávám napít.. fakt masakr. Ale včera už to bylo lepší. No a dnes si už i dokonce chvíli hrajeme.
Jani já jsem zatím byla u tchánovců v bazénu, ale přemýšlím, že bych začala chodit taky někam do bazénu, kde je i instruktorka a tak. Doktorka mě dávala kamsi letáček, ale ten jsem ztratila a vím, že to bylo pro děti od 3 měsíců, takže už za chvíli budeme moct chodit :grinning: Hele ale já ten letáček najdu...
Dnes se chystáme do té Olympie, tak jsem zvědavá.. Jo a už mě taky došlo porodné, docela fofr, žádala jsem o něj když měl malej necelejch 7 týdnů, jak jsme byli na těch kyčlích a už je to pár dní doma :grinning: samozřejmě už to mám napůl utracené.. v mysli už celé :grinning: Protože teď jsme měli dost výdajů s křtinama a zapíjením malého, tak se to holt neušetří :confounded: ale 3 tis. jsem z toho odložila pro malýho, co mu schovávám penízky co dostal a tak a dnes budeme kupovat ještě jednu hrazdičku (máme totiž hrazdičku bez deky, jen takovou plastovou, kterou nad něj postavím, ale je super, ale chtěla bych s dekou, když někam jedeme k našim nebo tak, aby se na chvíli taky zabavil), pak z toho koupím mamce dárek, vezmu nákup do domácnosti, ještě jsem z toho si zaplatila tu kosmetiku, no a 2 tis. oddělala na uložení.. Je to mazec jak se to rozfofruje :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 07:31  • Odpověz
autor
tak jak čtu Adámek není extrémně zlobivej ale asi to bude normální,když je Staník taky tak.. jo prosím tě to by bylo fajn,kdybys ten letáček našla :wink: a bylo by super kdybysme chodili spolu! Já bych už od těch 3 měsíců chodila..
Jooo ty peníze letí a letí jsou hned fuč,to znám :grinning: a bude hůř...
Dneska to zatím nevypadá že by bylo venku hic,ale podle předpovědi má být.. tak jsem zvědavá.. jdu ven už v 9 hod. dneska
2. črc 2010 v 07:37  • Odpověz
Já ho Jani najdu a můžeme tam chodit spolu, nejbližší takovej bazén je samozřejmě v Brně, nevím jestli v Nové vsi v bazénu něco takového pořádají, ale zjistím to.
No právěže u nás je zataženo, takže se chystám, že v 9 razím do té Olympie, nebo se vyjasní a v autě bude zas na padnutí.
2. črc 2010 v 07:38  • Odpověz
autor
jo tak super,no já počítám s ježděním do Brna..tak uvidíme,v té nové vsi by to bylo dobrý,ale pochybuju že tam něco takovýho budou pořádat..
tak šťastnou pohodovou cestu přeju,my byli v Brně včera,mám odstraněný znamínko na zádech..
2. črc 2010 v 07:41  • Odpověz
Jani, zkusím najít ten letáček, ale na netu mě zaujalo toto:
http://www.bc-kenny-brno.cz/cz/plavani/
Je to 8 lekcí za 2.tis něco a je to plavání už od 6 týdnů. Nebo spíš tě naučí s tím dítětem manipulovat, naučí malýho co a jak ve vodě a ty s ním potom můžeš do jakýhokoliv teplejšího bazénu už sama. Třeba i do té Nové vsi.. Tak nějak bych si to představovala :grinning:
2. črc 2010 v 07:45  • Odpověz
Tak to je super... laeserem to asi nebolelo, že?.. Já byla jednou na vyříznutí a taky pohoda :grinning:
2. črc 2010 v 07:46  • Odpověz
autor
ale to je do 6. měsíců ve vaně-ty chceš chodit s malým i do té vany? Já myslela spíš hned na bazén :sunglasses:
přesně tak,vůbec to nebolelo a ani teď to nebolí :slight_smile: akorát musím dávat bacha a nevystavovat to sluníčku než se to zahojí..
2. črc 2010 v 07:50  • Odpověz
Já to pochopila tak, že v té vaně tě chvíli učí manipulaci a pak je koupání rodičů s dětmi :wink: To víš, že bych jen do vany nechtěla.
Já najdu ten letáček, tam to vypadalo dobře, sice to bylo od 3 měsíců, ale normoš hned do bazénu..
2. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
Tak jsme v Brně pokoupili to nejdůležitější a pádili domů, fakt jsme byli protivní jak hrom... asi je to tím počasím...
2. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
Holky, na chvíli jsme usli v kočárku, tak toho hned využiju a jdu zacvičit.. Doufám, že vydrží ještě spát... :sweat_smile: :frowning2: :dizzy_face:
2. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

teda to jsou hice,to je síla,vidím se někde u vody! Po obědě jedem ke známým na zahradu tak se těším,mají i bazén :slight_smile: akorát je to děs-oblíkla jsem si plavky a ještě se to dá,docela mi jsou přes ty prsa ale kdybyste viděly jak komicky vypadám! Jedno prso viditelně tak o číslo větší než druhý! :cry: a ostatní plavky jsou mi malý. No jsou to nevyztužený bikiny,takže to ani nemůžu nijak vycpat..budu si připadat jak debil..
Tak si užijte horký víkend!
3. črc 2010 v 11:31  • Odpověz
ahoj holkyyyy, jsem ráda Jani, že vše se znaménkem v pohodě, malej mi ted taky pije dost čajíku až jsem hleděla, minulý týden ještě ohrnoval nosánek a ted jak mu šmakuje, se to nedá v tom vedru, včera jsme byli celý den v terénu, ale malej skoro pořád spinkal a byl ve stínu, večer grilovačka, taky byl hodný, ale je fakt, že někdy chytne záchvat pláče a to je pak mazec. A nebo když má bolení, k našim jsem dovezla Lefax na prdany, už si zvykl, ale moc mu to nechutná a hlavně si myslím, že to ani moc nepomáhá.
já chci takyy plavaaat, ale pro mě to není moc realné :frowning2:
tak paaa už se mi to krátí, zas chvíli jsme doma,
no nic jdu vařit a pak si aspon udělat pedikuru, nejraději bych si šla bucnout, bo už 3den od čtyř nespim - malej má nejvíc "práce" chce společnost, chláme se a něco jako "povidá"
no a co se výdajů týče tak i u nás je to znát, zdá se mi, že skoro nic nekupuju a prachy co jsem měla sebou jsou fuč
Hezké volné dny papapa
4. črc 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak ani vám raději nebudu popisovat co my zažíváme :sweat_smile: Chvílema úplnou hysterii a co mě předvedl včera v obchoďáku, no masakr. Byli jsme nakupovat v Albertu a celou tu dobu hystericky řval, v autě se sklidnil a jen jsme zaparkovali u brány u baráku, začlo to na novo, doma asi hodinu řval, pak se mu nafouklo celé břicho jak balón, tak jsme dali kapičky, nakrmili trošku, vypil flašku čaje, položila jsem si ho na nohy, trošku mu zmáčkla nožičky, ty mu zmáčkli bříško, vyprděli jsme se, nicméně furt řval a řval, tak jsem ho kolem osmé naložila do kočárku, prošli jsme se, uspali, se Standem pohrabali seno, no a v devět se pořádně najedl a hned usnul. Holky nechápu to, ráno je vždycky v tak dobré náladě, kolikrát si i dvě hodinky jen kope a vykládá a odpoledne a večer začíná toto .. :confounded:
Jinak dnes jedeme za našima na Mušov, na celý den, vezeme i maso na grilovačku, tak super to bude, už se těším až na chvíli vypadnu z domu. Právě jsem tu tak brzo, abych napakovala pomale věci, abychom vzali hrazdičku a křesílko a kočár a na nic hlavně nezapomněli :grinning:
Popravdě jsem za těch pár dní hiců úplně vyřízená, alespoň ty kila letí dolů :grinning:
Jinak jsem si vzpomněla, že za chvíli nám už rodí i Konik, chvíli tu za náma chodila... jáj toto letí, toto letí.. Pamatuju si jak my jsme končili a ona byla teprvě někde u necelého 30-tého týdne :sunglasses:
Jani neboj, já mám jedno prso taky o dost větší.. Hlavně jsem zvědavá jak vám ta akce dopadla :D .. A všiml si někdo, že máš každý jiný prso?
Katy a proč není pro tebe plavčo reálné?
Holky hezkej den ...
PS jo a navrhněte, kdy se sejdeme, já tento týden mám volno už jen středa pátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2010 v 06:02  • Odpověz

Dobré ráno,
tak naše poslední pisání od babičky, ach jo, je nám tady dobře, klidně bych tu zůstala. normálně si našel palec žužlá si ho, ale jak zuřivě, je to hrozná chláma, jinak se taky začíná projevovat hlasitym řvanim. Nejhorší je, že řve tak mooc, že člověk může dělat co mu na očích vidí a nic. Prdani jsou hrozný bordel. je mi ho vždycky tak líto a přehrávám si co jsem jedla, co by mu ublížilo, pak zjistím, že nic, tak to musi drobeček zvládnout. Mě by se hodila středa, v pátek se mi taky moc nehodí.
Jinak jak ted málý chudina řížu, tak by mi to prso urval, :grinning: až mám taky prasklinky a Jani dávám ti za pravdu bolí to jak hrom. Kloboučky mám je sebou, ale pořád jsem je ještě nepoužila.
Tak beru kočár a jdu bruslit
Tak papa z Ol

6. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.