• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
Ahoj holky,tak jak se domluvíme? Středa je už zítra.. tak nevím teda,napište... jo my jsme taky protivní a z toho najednou hodňoučcí.. kolikrát to taky nechápu ty změny nálad.. Leni,akce dopadla dobře,bylo to fajn,malej hodnej skoro celou dobu tam spal-no jo byl na čerstvým vzduchu.. a prsa si nikdo nevšiml,protože do plavek se mi nechtělo a nekoupala jsem se nakonec :sweat_smile: tak dobrou noc!
6. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj holky..
Já to tento týden už nestíhám :frowning2:
Malej je strašně protivnej, včera celý den plakal, plakal a plakal, do toho jsem umývala okna, drhla žaluzie, rozšroubovala radiátor a uklízela krámy, a potor, to jen v chodbě, takže dvě okna, jeden radiátor, ale ta debordelizace, prostě v botech, bundách, no mákla jsem si, do toho jsem přesazovala kytky co tam mám.. takže práce co by byla normálně na dopoledne se s křiklounem protáhla od rána až snad do šesti do večera (ještě jsem vytírala v celém domě země), cvičit jsem šla až kolem deváté večer, a spát po půl noci, malej drak totiž usnul až o půl jedenácté :angry: Takže já raději teď budu doma ty dva dny, poklidím si, no a v pátek zase frčíme na Mušov, v sobotu taky na celej den. Malej si zrovna chvíli hraje pod hrazdičkou, ale už začíná fňukat .. chjooooo :angry:
7. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
jéé Leni tak to je škoda,tak snad se domluvíme příští týden..
7. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak mám pásový opar.. jsem fakt nadšená,furt musím mít nějaký trable.. nesmím do bazénu - a o víkendu bych měla konečně možnost.. taky se mám vyhýbat sluníčku - to nehrozí, když chodím s malým na procházky a jsou hice.. a mám hodně odpočívat - no to asi taky těžko půjde s mimčem že.. léčí se to antivirotikama ale ty nemůžu leda že bych nekojila..a to se mi nechce přerušovat,prý to zkusíme bez toho,jelikož jsem mladá tak by se to prý mohlo dát dobře samo do kupy,tak uvidíme,dostala jsem jen vitamín B a vodičku na potírání kvůli nezinfekci..ale pokud se to přes víkend zhorší mám přijít k dr. .. tak doufám,že nezhorší. To vám povím-to je teda léto!
Ale Adámek byl u dr. moc hodnej aspoň něco..asi je z toho vedra utahanej chudáček
9. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky..
No teda Jani, to je docela nebezpečný.. A neříkala doktorka, jestli to malej nemůže taky dostat?...
9. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
ahojky, no to je nášup Jani, to je to co jsi mi ukazovala asi že. No je mi tě upřímně líto, kdybys něco potřebovala pisni a at jsi brzy fit.
Byla jsem v té Orlovně a nestálo to za nic, samé hrůůzy.
My zase měli nehodu, promin te mi ten výraz, ale nějakej zasranej kamionák to do nás před Ivančicema v těch serpentýnách napálil, naštěstí se nám nic nestalo, ale zmrd ujel, my zase jeli s malym, ach jo, jsem vytočená jak hrom. škoda tak 25000 supr. Malej plakal, já kojila a přebalovala v autě, pak musela vystoupit a projelo asi 30 aut a nikdo nezastavil až pak jeden pán, ne místní, že mě hodí domů, ale to už pro nás jeli Jardovi rodiče. Malej je hodnoučkej, spinká v lehátku, ale ven půjdeme až večer na grilovačku, byli jsme ráno už v 8., ted se tam nedá.
9. črc 2010 v 15:01  • Odpověz
ahojky, tak jaký byl víkend, u nás pátek supr gril párty vydařená i malej byl hodnej, sobota to jsem vyrazila ráno ven a jela celkem daleko, to byl taky hodnej, pak už asi tim vedrem byl protivnej, no ale ovšem co předvádí dnes, skáču kolem něho a to doslova, ale absolutně nic nepomáhá. Manža s nim byl dopoledne venku, tak já naklusala na uklid do toho jsem pekla(měli jsme rok od svatby),umývala okna a tak, klasika dom. práce, sprchovala jsem se dnes snad 5x. malej pořád fnáká, je celý červený už nevim co vymyslet, no hrozim se noci, navic mám dost bolavá prsa, tak trpim a on jak je rozstěkanej tak mele hlavou a tím pádem by mi tu bradavku urval, aufi aufi, tak to je náš víkend.
Jani jak si na tom, myslim na tebe jak zvládáš. Nepotřebuješ něco, kdybych ti mohla pomoct,řekni.
Dez dnes jsem se dívala na nějakej film a herečka mi tě strašně připomínala, sem nevěděla, že si heeerečka, že neřekneš :grinning:
11. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj holky..
Teda Katy, vy máte fakt smůlu s tím autem, a ještě k tomu s malým uvnitř :confounded: Jani a jak je tobě, už je to lepší?
My jsme měli víkend celkem v pohodě.. po třídenním uklízecím maratonu, kterej mě končil v pátek jsme večer jeli na Mušov na sele a na bečku, malej tam byl hodnej, přijeli jsme domů kolem půlnoci a jelikož jsem ho vykoupala kolem páté než jsme tam jeli, tak jsem ho jen nakrmila, dala do postýlky a usnul. V sobotu ráno jsme jeli zas na Mušov na celý den a tam byl maličkej taky hodnej, jen jsme kojili, vozili a to se mu líbilo, takže pospinkával. No a přijeli jsme domů v deset večer, tak jsem ho v rychlosti vykoupala, nakrmila a během půl hoďky zas spal, tak super. Dnes jsme měli návštěvu, přijeli tety,takže půl den zabitej, a odpoledne byl malej protivnej a když jsem ho konečně uklidnila a usnul kolem třetí, tak o čtvrt na čtyři přišla tchýně, vzbudila mě, malej se vzbudil a já byla tak hoďku a půl s ní a vykládala a pak jsme šli se Standem ven, takže celkem pohoda, jen jsem nějaká unavená. Staník usnul tak před půl hoďkou, tak se půjdu taky vykoupat a spát. Jen mám teda výčitky, včera ani dnes jsem necvičila :sweat_smile: , budu to muset zítra dohnat :grinning: Jinak holky, mám nahoře už "jen" pět kilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A ještě mám jednu novinku... dnes jsme se poprvé obrátili ze zad na bříško :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Z bříška na záda už to umíme dávno, ale ze zad na bříško až dnes :sunglasses:
11. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
ahoj holky,

u mě děs.opar lepší není spíš horší,dnes půjdu znova k dr. ať se na to podívá,četla jsem že nějaký ty antivirotika můžu prý i při kojení,tak jí to řeknu..uvidíme
my byli v sobotu u babičky v brně a nakupovat a v neděli zase u těch známých na zahradě,Rostík se koupal-já nemohla kvůli tomu oparu :unamused: pro mě už teď léto nemá smysl.. :frowning2: ale jinak tam bylo fajn,na vzduchu..
jinak dneska malej od 5:45 nechce spát,takže mám veselo...
12. črc 2010 v 06:24  • Odpověz
Jani to mě mrzí, ale tak důležitý je, aby to od tebe nechytl malej :wink: Léta a teplého počasí si užiješ i jindy :wink:
Holky, já jsem v šoku, dnes malej spal od půl desáté až do půl šesté do rána v tahu, fakt mazec :slight_smile:
12. črc 2010 v 08:03  • Odpověz
Holky, kde stééééé?
14. črc 2010 v 00:20  • Odpověz
ahojky, no jsme doma, venku a taaak, co ty?
Jani, my jdeme ven snad už ted jo a jak jste zvládliobtisk?
14. črc 2010 v 07:33  • Odpověz
Katy my jsme včerejšek strávili celý den na Mušově zas, krááásně tam bylo a příjemně, v pátek jedeme zase.. je tam krááásně. A co Jaňula? .. Jak je? ... Holky asi si dáme srazík až nebudou takové hice, co vy na to?
14. črc 2010 v 08:08  • Odpověz
Jinak Konik už porodila, gratulujuuuuu.. Už se těším až si dá do alba fotečky :grinning:
14. črc 2010 v 08:09  • Odpověz
konik - taky od nás veliká gratulace!!!!!!
Dez - zrovna jsem ti to chtěla navrhnout, že to asi budeme muset odložit, bo to se nedáááá a díky za info - konik.
14. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
Já jsem totiž nakoukla mezi černovky - tam chodila do diskuze, ale nevím míry nic :wink:
Jo jo, odložíme, fakt se to nedá, teď jsem došla s malým z obchodu, máme to asi 2 - 3 km tam a to samé zpět, a masakr. Přišla jsem uvařená a malej taky..
14. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

dobrá dobrá,tak srazík až opadnou vedra,ale to může být taky až po létě :grinning: uvidíme..
ten opar mi přijde už trošku lepší,dnes ve čtyři jdu k dr. na kontrolu,tak uvidíme co řekne..my napouštíme baznének a zkusíme Adámka trošku osvěžit :slight_smile:
14. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
Jani v zimě to být zrovna nemusí, ale mohlo by být mírně pod třicet :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
Dobré ráno, nějak dnes nemůžu spát, ve 4 jsme kojili a od té doby nemůžu zabrat, hlavně jsme nemohla nic dělat, protože ti moji broučči spi, no normální člověk taky spí ve 4 ráno, no nevim co to má být, pak bude 5 odpoledne a já budu ko, už to vidim.
Včera byl malej hodnoučkej, až navečer se to pokazilo jen papal a spinkal, pořád se budil a plakal,tak jsme ho ani nekoupala, Jani, Adámek se vycachtal i za toho našeho nee, líbilo se mu to a jak si dopadla u dr? dnes jdu ven fakt brzy, tak jestli budeš chtít, tak se ozvi a já nahlásím stav a pozici :slight_smile:
pěkný den
15. črc 2010 v 06:26  • Odpověz
autor
ahoj holky,

u dr. dobrý,chválila že se to lepší a ustupuje,tak jsem ráda :slight_smile: mám dál brát ty léky jak beru a přijít zas v pondělí a uvidíme,snad jen doberu balení a dál brát nebudu nic.
Adámka jsme nekoupali v bazénku,budeme až dnes,přijede odpoledne švagrová s rodinkou,tak všechny kluky okoupeme :slight_smile: jestli se teda dneska nepřiženou ty bouřky jak slibujou pořád..uvidíme.
Adámek byl včera taky nějak extrémně hodnej,ale zato dnes ráno je protiva,tak jsem zvědavá jakej bude mít den.. a zase chtěl být vzhůru od půl šesté,nechápu to..asi se včera moc přes den vyspal..ale zase jsem ho "donutila" ještě spát s námi a vstávali jsme před osmou.
15. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
Jani, tak to je fajn, že se to lepší, no to já jsem nespala od 4hod, to jsem kojila a pak mi už nějak nešlo spát, vyjela jsem v 8 pod kapličku a zpět jsem to dala za hodku, což mi přijde slušný. Ted spinkáme a doufám, že tak ještě hodku budeme, chci si udělat pedikůru, tak papa a užijte si to
15. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
ahojky, tak víkendové poznatky- Samik 3 dny nekadil, ale pak si to náležitě vynahradil, v sobotu v noci moc nespinkal, ale dnes už je to zase to naše krásné hodnoučké miminko.
Co vy?
18. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak my víkend docela pohoda, včera byl Adámek teda nějak hladovej pořád chtěl pít a byl trochu protiva.. no ono se teďka pořád mění to počasí,tak si myslím,že to taky dost dělá.. od zítra mají být zas hice,tak jsem zvědavá :confounded: užiju si ještě dneška-vypadá to na zataženo a příjemný teploty.
Na půl desátou jdu k dr. na kontrolu,opar už se lepší,tak jsem ráda..
19. črc 2010 v 07:59  • Odpověz
jani já jdu ven. chceš doprovod k dr
19. črc 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak po dlouhé době se ozývám i já :grinning: My máme furt něco, většinou v těch vedrech jsme byli u vody, na Mušově, no a teď jsme doma, takže uklízím, vařím, do toho malej, no sranda.. Měli bychom se už sejít :dizzy_face: už se na vás těším a na pokec a tak :grinning:
20. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

no Leni,my to známe,chvíli se nazastavíš.. :grinning: joo pochybuju,že se budete chtít sejít,páč od zítra mají být zas tropy..ale ke konci týdne má být oblačno..no nevím,to počasí je teď nevyzpytatelný. Každopádně je to na vás,mě je jedno kdy dáme srazík.. Tak pa, jdu stříhat broučkovi nehtíky a pak si udělám palačinky :slight_smile:
20. črc 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahojky, no vedra mají být až do půlky srpna, ale snad se domluvíme dřív, mě se to tento týden už nevejde do programu.
Dnes jsme měli rodinnou sešlost o moooc lidech a každej chtěl malyho dlachmat, tak to chudinka moc nedával, ale přijeli jsme domů a uplně na něm bylo znát jak je rád že je doma.
dobrou
20. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ahojky, dnes jsme měla sraz s kamarádkou v Brně, bylo to fajn, ale to vedro, pak nákupy a tak. Dnešní nocv byla supr, malej spal od 21hod skoro do 6rána, akorát já se pořád budila a dívala se na něj, protože jsem nemohla uvěřit, že spinká. Tak papa
22. črc 2010 v 16:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Kači tak to je fajn,že sis to užila. Od zítra se má začít ochlazovat a o víkendu má být kolem 20 stupňů tak se docela těším,že si odpočnem od těch hiců.
To Adámek se nám už dvě noci nějak budí,nevím co mu je,jestli se mu něco špatnýho zdá,nebo ho vzbudí bolení bříška či co.. :unamused: doufám,že to bude zas brzo dobrý a bude se budit nejdřív v půl paté ráno jak předtím..
Já dneska byla venku za celý den jen hodinku,je tam fakt hrozně.. tak se mějte,zatím pa
22. črc 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahoj holky.. tak co, nedáme v týdnu srázek? Anebo to necháme až zas pojedeme na kyčle? :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.