• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Ahojky, no taky mě to napadlo až na kyčle, no jo no, chtěli jsme at se zhorší počasí, ale že až tak :frowning2: , no co už. Já asi pojedu zase za týden na týden k našim, holky, jak jste na tom s kakáním dětí, ten náš chodí jednou za sca 4dny, ale to pak stojí za to :grinning: , vím, je to normální, jen se vás ptám.
26. črc 2010 v 06:49  • Odpověz
autor
ahoj holky,

mě taky napadl ten srázek tento týden,když se ochladilo jak jste chtěli.. ale když teda až později,tak jak chcete,mě je to fuk. Teda ochlazení jsem chtěla-to je bezva,ale tolik pršet by teda nemuselo..
My kakáme normálně 1-3x denně,občas jeden den vynechá,ale vyjímečně.
Kači,jdeš teda se mnou k té dr. nebo ne?Ptám se protože tam teď prší..
26. črc 2010 v 07:11  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po delší době co je teplo tak jsme furt venku na zahradě u bazénu. Martínek už umí plavat s rukávkama a strašně rád se potápí.
Kači mojí kamarádce kluk nekakal měsíc a doktorka jí řekla že má kvalitní mlíko který všechno stáví. Byl aji na ultrazvuku aby něco nezanedbala a nic střeva měl čistý. PO měsíci udělal bobek a zase tři týdny nic.
26. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky, vítám muminka zpět mezi námi :grinning:
Staník teda kaká už "jen" jednou denně a je toho docela nálož.
Holky, já bych se tento týden klidně sešla a je mi jedno kdy :wink:
27. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
ahojky, ok, jsem pro, klidně muže, ale já můžu už jen zítra. noo tak to mi kakáme jednou za 3 až 5 dnů ale taky to pak stojí ua to. Dnes jsem dost vyřízená, malej plakal v kuse 1,5hod
27. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
Já klidně můžu zítra, ale asi až odpoledne, dopoledne jdeme k doktorce do poradny :wink: Ale ještě bychom měli dát vědět Jaňuli :slight_smile:. Uvidíme zítra, jestli se ozve
27. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz
Katy Staník dneska měl taky svůj den, přes den skoro nespal a trvalo nám asi čtyři hodiny teď než usnul v postýlce na tvrdo :confounded:
27. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

hlásím že dnes odpoledne bych taky mohla na srazík!! :wink: tak doufám,že to vyjde. Hlavně ty Leni dej vědět kdy bys dorazila :wink:
28. črc 2010 v 07:42  • Odpověz
Holky já se ještě zeptám dneska doktorky, jdeme tam v 10 hod. jestli takhle můžu lítat s malým, protože dneska máme dostat tři očkování!!! Dvě injekce a jedno do pusiny :unamused: Docela se toho bojím jak na to bude Staník reagovat, ale jestli by všechno klaplo, tak bych mohla třeba kolem té druhé?
28. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
autor
Jéé tak to vám držím pěsti, Leni, ať to dobře dopadne a ať to Staníčka moc nebolí.. tak uvidíš no,jestli třeba z toho bude hodně plakat,tak to je jasný,že bys byla radši s ním doma..Tak dej určitě vědět-ta druhá hodina by pro mě byla v pohodě..
28. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
Jo jo, jak přijedeme tak hned písnu :wink: Díky moc.. no já se toho hrozně bojím, jestli ho to chudáka nebude bolet, anebo z toho bude mít horečky .. naštěstí jsem už na ty teploty koupila jakýsi kapky, ale i tak..
28. črc 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky, Dez to teda budu na Staníka taky myslet. Kdyby jste měli odpoledne ten srazík a šli náhodou kolem nábytku u Tří kohoutu tak se stavte jsem tu na brigádě . Aspoň zhlídnu miminka. :grinning:
28. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
Takže holky jsme už doma, vypadá to dobře, zatím, musím zaklepat, Staník pospává. Tak kolem té druhé bychom mohli dojet, ju? ..
Jé Mumi, za mě říkám, že bych se za tebou ráda stavila.. však budeme na městě a tři kohouti jsou kousek :wink: Pokud si dobře vzpomínám :sweat_smile:
28. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
Jen se stavte uvařím vám kafé jen nemám mlíčko. Tak si ho kupte cestou. :grinning:
28. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky, to je hrozný, už nám zase prší.. už ať jsou ty tropy :grinning:
Jinak včera jsem celý den zpracovávala meruňky, no hrůza, byla jsem jak v nějaký marmeládce.. dělala jsem tu marmošku, meruňkovej táč, knedlíky, do toho jsem krmila malýho, jezdila furt do obchodu, pač jsem si vždycky vzpomněla, co jsem zapomněla, pak do Kounic k našim, neměla jsem skleničky na tu marmeládu, no mazec a dnes už se mě fakt nic nechce.
Jo a holky noc po očkování byla katastrofa.. Staníka jsem o půl osmé chtěla dát spinkat, nabaštil se, moc plakal, tak do autosedačky a pohoupat, to zabralo, spinkal necelou hodinku, tak že ho předělám, vzbudil se samozřejmě, začal hystericky řvát a vydrželo mu to až do půl dvanácté.. no masakr, ale abych nekecala, do třičtvrtě na jedenáct hystericky křičel a do půl dvanácté jsem četla pohádky a popojížděla mu s postýlkou, ale jak mě pak bolely hlasivky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 08:33  • Odpověz
Dez chudáček malej a to vypadal v celku spokojenej odpoledne. Jo jinak dík za návštěvu udělali jsme mě radost že jste se stavili jen škoda že nás vyrušila ta paní. :frowning2:
30. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Leni,tak to je síla,jsem zvědavá jak mi budeme snášet to očkování.. a pak už to bylo dobrý??
My sme dneska spali od půl desáté až do půl sedmé ráno! Úplně super! Mohlo by to Adámkovi vydržet :slight_smile: jsem se báječně vyspala.
Hele a ty tropy nepřivolávej,mě to víc vyhovuje takhle :grinning:
30. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz
Jani :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já chci taky tropyyyyy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. črc 2010 v 15:41  • Odpověz
Jo holky, potom kolem půl dvanácté usnul a spinkal až do rána, a ráno zase pohodička :wink: Jani, možná nebude spát tak dlouho jak dnes, ale už ti bude pomale spávat dýl :wink: my jsme taky tak začali, a to jsem ho během první noci, kdy tak dlouho spinkal pořád kontrolovala, jestli vůbec žije, když se nebudí :grinning: vždycky jsem hodila oko na monitor, zjistila, že bliká zeleně, tak jsem usla... :grinning:
30. črc 2010 v 17:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak teď dvě noci po sobě jsem vstávala k Adámkovi ve čtyři ráno,kojili jsme,pak ještě chvíli spal a vstávala jsem s ním v půl sedmé..ach jo,kdyby aspoň do těch půl sedmé spal v kuse jak ten jeden den.. :unamused:
Dneska to vypadá že bude krásně,tak musíme vyrazit na dlouhou prochajdu :slight_smile:
1. srp 2010 v 07:29  • Odpověz
autor
joo a si představte co se nám včera stalo..chtěla jsem si zacvičit-konečně po dlouhé době-tak jsme manžu prosila ať Adámka hlídá at mám na to klid. Pak za mnou došel,že jde do posilovny,tak se pak začal oblíkat a malýho nechal chvíli na sedačce,jak ho normál vždycky posadíme a za chviličku říká "ježíšmarjá!" tak tam letím a málem jsem oči vyplakala,Adámek spadl ze sedačky,asi půl metra,naštěstí tam máme koberec a ještě jeden na tom,ale blízko stolek,tak jsme měli strach jestli se nebouchl..plakal,já taky,ale za chvilku jsme ho utěšili,pak jsem mu dala prso a dobrý,ale šok to teda byl,musel se otočit,což doteď nedělal...tudíž by to nikdo nečekal že se svalí. Na pohotovost jsme nešli,vypadá že je úplně v pořádku.
1. srp 2010 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak Jani první pád za váma mě Martínek zpadl z postele a taky nevím ani jak jednou je to poprvé hlavně že se mu nic nestalo.
Tak co tento týden nebude te mít zas nějakej srázek že by jste se stavili se zamnou mrknout????
2. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak to je mazec Jani, já bych to ale obrečela taky..
Evi asi nejbližší srázek budeme mít, jak půjdeme na kyčle, že holky? A to jsem počítala že to vychází kolem desátýho, ale to až jak se domluvíme a stavit bysme se zas mohli :wink:
2. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak jsem šla dnes pro klid duše k dr.,ale má dovolenou,má tam zástup ale až kolem poledne,potkala jsem se tam se sestřičkou a povídala si s ním o tom pádu a ona mi řekla,že tam chodit k dr. nemusím,jen Adámka sledovat,a až kdyby se mi něco nezdálo tak přijít,prý se stejně sledujou jen zorničky-tak to hlídat jestli se jedna nezvětší a taky kdyby třeba extrémně vyspával nebo zvracel neobvykle..Já myslím že to bude v poho

Ten sraz asi bude až na ty kyčle,určitě se stavíme Evi :wink:
2. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
Tak to mě holky mrzí já 7.8 končím a už budu jen doma tak to nevadí tak já za váma taky někdy dojedu a půjdem na procházku. S kočárkama.
Jani uvidíš to bude dobrý já si myslím že ty děti jsou odolný ale vůůbec se ti nedivím já jsem taky byla na pohotovosti jak se nám to stalo. A primář se teda tvářil ale pak byl moc příjemnej a říkal že maj mimča tvrdou hlavu.
2. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jéé Evi tak to je blbý,no tak někdy se domluvíme a dojedeš za náma,ju :wink:
Dneska je venku pěkně škaredě že? Se mi ani nechce ven,páč to vypadá na déšť :frowning2: no snad pršet nebude.
3. srp 2010 v 08:48  • Odpověz
Jani tak vem Adámka a přijď za mnou kočárek dáme na dvorek na vzduch a malej může chrupat a my můžem prndat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
tak to by asi neprošlo,kyž s ním nebudu aspoň drndat tak spát nebude víš.. :unamused:
3. srp 2010 v 16:35  • Odpověz
Tak to vyčuranej jak Martínek jak jsem zastavila nebo přestala drndat konec a byl vzhůru. Škoda. Dneska jel k babičce na prázdniny do pátku tak snad bude v pohodě.
4. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
Tak co maminky co miminka???
6. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.