• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Ahoj Jani ..
Ale my jdeme jen plavat ne? .. Protože na cvičení bychom si museli vzít jiné věci ještě.. tak ať jsem kdyžtak připravená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 09:15  • Odpověz
To si vybrat můžeš to je pravda ono to je po sobě abys stihla oboje ale super je obojí jo o čtvrt stačí já myslela abys nepřišla půl deset
15. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Já nosila jen tepláky a cvičila bosá
15. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Zatím se loučím jedu s Martínkem k Mudr
15. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Jé já si nevšimla, že je tu i mumínek ... :sweat_smile: Dodatečně zdravííííííím .. :grinning:
15. led 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
Ahoj Leni,já právě taky chci jen plavat,protože cvičím doma,takže to zrovna tam nemusím.. a bylo mi to tak řečeno-navíc i mumi už teď píše že si můžeš vybrat.. :wink:
mumi, tak díky za info a zatím páá
15. led 2010 v 09:27  • Odpověz
ahojky holky, dneska jsme v pracovní činosti :grinning:

Jani jj zabrat mi dala, blinkala jsem dost snad do 17 týdne a pak párkrát aj v mezi 25 - 35 tt :grinning: Maju byla stejně pěkné číslo, celou dobu ležela v příčce jen někdy KP a ale příčka byla její.

Holky a budete všechny rodit v Ivančicích? Docela su na ní slyšela chválu a ráda bych možná druhé zkusila tam, ale to je budoucnost :grinning:

Užijte si plavání.

Mumi jdete jen na ko nebo jste nastydlí?
15. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Tak jsme doma malej v noci zvracel a má průjem tak jsme rači šli když bude ten víkend. Dostal Nutrilon-B je to probiotikun
15. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Mumi aha, tak ať je brzy ok :wink:
15. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Nejhorší je ta dieta v poledne má suchý brambory a já taky protože jak jím něco já tak chce taky :frowning2:
15. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Právě mě načapal se sušenkou a chtěl taky
15. led 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
maji,ano budeme rodit v Ivančicích.
mumi,tak ať je malý bzro v pořádku, to je nepříjemný..
15. led 2010 v 11:10  • Odpověz
hlavně je protivnej
15. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Jani a už jsi se tam byla mrknout já rodila na sále s vanou a moc se mě to líbilo
15. led 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
mumi,ne nebyla jsem tam ještě,myslím že je to brzo ne? Já bych taky chtěla využít vanu :slight_smile: tak to ráda slyším,že to bylo fajn :slight_smile:
15. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Mumi tak to u nás by nevadilo, můžeme jest cokoliv a ta potvůrka nece, ona tomu jídlu moc nedá. Ovoce, zeleninu vůbec, přesnídávku taky ne :unamused:
15. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Martínek sežere na co příjde
15. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Jani už se těším na zážitky :wink:
15. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Jani to je fakt že máš ještě čas já byla taky pozdějc.
15. led 2010 v 11:27  • Odpověz
A ta vana to bylo bájooo moc mě to pomohlo já se rádakoupu i doma než sprchu
15. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Mumi a ty jsi rodila normoš?
15. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Jo normal
15. led 2010 v 11:34  • Odpověz
A kde je tam vlastně nemocnice? My projíždíme vždy jen do Brna, pak su z Ivančič měla svatební šaty, nebo jsme v centru ale vůbec nevím kde tam je nemocnice :sweat_smile: :zipper_mouth:
15. led 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
nemocnice je kousek od autobusáku... nevím jak to popsat,co tam všechno znáš :sweat_smile: prostě u autobusáku nazbočíš na náměstí,ale přesně na druhou stranu a dostaneš se k nemocnici.
mumi,tak to jsem zvědavá na tu vanu,mě se to bude taky určo líbit :dizzy_face:
15. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jani díky vím kterou ulici máš na mysli a tam je fakt, že su nikdy nebyla :grinning:
15. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Holky, tak dnes jsem to tu pěkně zanedbávala, až se stydím :sweat_smile: Měla jsem docela fofry.. a teď jsem byla s manželem vyzkoušet nový plavky v bazénu :grinning: jsou celkem fajn..
15. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky, zdravím nováčky, další v klubu, super.
Já to zase musela dočítat abych byla v obraze, je fajn, že máme aspon trochu rad skrz to plavání.
DEZY: jsem ráda, že máš vše OK
JANI: mě taky tak divně bolelo a píchalo bříško, takže klííííd
V párek jsem byla na tom srdíčku, malý má velký nos, asi po mě...., jinak je vše v pořádku, tak jsem ráda.
Celý den jsem prolítala s kamarádkama a mám dobré skooore, 7 kamarádek za jediný den, k mamce přijela až ve dvě v noci, ale strašná sranda, u známých jsme hrály Aktivity, znáte to, no hrozná prdel, měla jsem i dvojku červeného vína, bylo to fajn. MAMKA DNES VYTÁHLA OBLEČKY PO MĚ, TAK JSME SE SMÁLY A VE FINÁLE POHÁDALY, PROTOŽE ONA TO VÁŽNĚ CHTĚLA na malyho Micinka!!!!! ale musím taky uznat, že má spoustu hezkých věcí.
TAK hezký víkend a pa v pondělí.
16. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Katy no to ani nepřichází v úvahu.. na malýho MICINKA oblečky po tobě :grinning: :grinning: :grinning: Jinak mi půjdeme s mojí maminou kramařit asi v neděli .. takže mě to čeká taky :grinning: :grinning:
Holky, musíte mi poradit, za co mám jít příští pátek na maškarní :grinning: ..
16. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
ahoj holky, zdravím při sobotě, jsem v pracovním procesu :grinning: a normálně to tady vypadá jako u lidí :grinning:

To plavání Vám závidím, já bych jela hnedka, ale jsem nachlazená tak bohužel. Maju chce ale do Laa už se moc těší tak to asi možná příští týden nebo pak prubneme, uvidíme dle stavu :wink:

Tak hezký víkend :wink:
16. led 2010 v 16:06  • Odpověz
dezi: ted to tady čtu máti nahlas, tak se chlámem, mamka je po ráno nějaká vtipná, říkala at jdeš za koblih, že si máš namazat bříško marmeládou a ten tvůj, at jde za suché chleba, že ten se namaže až tam. A Nicol Kidmen, měla na předávání oskarů zelené šaty s vlečkou a tak prý prohlásila, že si připadá jako dinosaurus :grinning: :grinning:
tak to jsou mé mamky poznatky hned tak z rána, ale ¨kdyby mě napadlo něco reálného, dám vědět, já jezdila za kamrádkou na vesnici na nějaké oslavy myslím ostatky se tomu říká a tam bylo masek, ale nějak si nemůžu žádnou vybavit. no taky když mám po takové akci vždy dvoudenní okno, tak se není co divit, ale je to hrozná prdel, tak ti závidím, užij si to i za mě.
Chtěla jsem navštívit kamarádku, ale zrovna mi psala, že porodila krásnou zdravou holčičku, tak jsem byla uuuplně dojatá.
17. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.