• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
ahojky, no já se hlásím po týdení odmlce, Jani to bych malého taky obulela, to je mazec nic nic a najednou jednou ho nehlídáte a šup on se otočí.
Dez vytrpěli jste si noc a ted zase v pohodě nee, myslím po tom očkování.
Mumio, no já tě asi neuvidím nějak na sebe nemáme štěstí
jdeme 10ého s malym k dr, tak už se musim vrátit, ale klidně bych tady zůstala i měsíc, vůbec nestíhám všechny obletět, holky už si dělají pořadník a ptají se mě kdy zase dojedu, nebo kdy na ně dojde řada, je to mazec, ale potěší.
Jinak jsem ani moc neutrácela, pro sebe vůbec a malému jen mikču a triko, ale peněženka zeje prázdnotou :frowning2: tak nevím kam se ty prachy poděly. Tak snad už nebude celý ubulený víkend papa užite si ho
7. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak my jsme včera zjistili,že se nám zkazilo v lednici maso na oběd,tak jsem se rozhodla,že na potřetí!! zkusíme jet s Adámek do Alexovic pod kapličku na jídlo - 2x už jsme to zkoušeli a ve steným místě se vzbudil,začal řvát a nebyl k utišení-takže z toho nic nebylo! No a včera-vzbudil se taky těsně před restaurací,ale šli sme tam-říkala jsem,že kdyžtak mu dám čaj,popř. když bude nejhůř i prso..a představte si,že byl vzhůru,ležel v kočárku a byl hodnej! Jezdili jsme s ním sem tam a pohoda,až pak začal brečet tak jsme ho měli na klíně a pak dobrý,ale zjistili jsme později příčinu-byl pokakanej :sunglasses: ale naobědva se jsme zvládli!

Dnes jedu do Brna na přehradu na sraz s holkama z druhé diskuze,tak jsem zvědavá!

@pompila my jdeme zítra taky k dr. - v 13 hod.,kdy jdete vy??
9. srp 2010 v 08:15  • Odpověz
Jani, já jdu ve 12
9. srp 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
aha,tak to nic,myslela jsem že půjdem spolu nebo že se tam potkáme,ale to je hodninu od sebe,tak asi ne.. :unamused:
9. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Evi tak to naše miminko je den ode dne hodnější a hodnější a čím dál tím míň plačtivější.. musím zaklepat na něco faáááákt hodně tvrdýho, ať to nezakřiknu :sweat_smile: Jinak se mě Staník poslední dny budí už ve čtyři ráno.. :frowning2: byla jsem zvyklá, že vstává tak v šest, v půl sedmé.. takže spinkává od těch devíti do čtyř do rána, ale lepší to bylo do těch šesti :grinning:
Jinak holky tento týden opět asi nabitej, dnes lítám jak hadr na holi, vařila jsem, uklízela všude, do toho peru, potom k sušičce a tak a samozřejmě ke Staníkovi, ale teď už mám jakš takš pokoj, jen se vykoupu, umyju vlasy, odlakuju nehty, vykoupu Staníka a v pět valíme do Kounic, jsem objednaná na šestou na pedikúru, z pedikúry domů a jedeme se Standem a se Staníkem nakupovat velkej nákup.. no mazec , a zítra srazík s kámoškou..
Jinak Jani kdy půjdeme na ty kyčle?
A co ty Katy? Jak se jinak daří? A dáš s náma taky srazík?
9. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
dez děkuji za zeptání, no já mám zase nějakou depku nebo co, ale jinak dobry, malej taky zlatej
jani - jak bylo na sraze?
9. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
na srazu bylo fajn,jen Adámek pěkně předváděl jak umí křičet.. :angry:
Leni,ty kyčle si ještě napíšem ju,já nevím jestli totiž ten příští týden nepojedem pryč,víš...dám vědět.. :wink:
9. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
jéé já jsem blbka. my jdeme k dr až v příští úterý, to jsem mohla zůstat v OL, ach jooo
9. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
dobré ráno,, Jani, nepůjddeš dopoledne ven?
10. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
Ahojky a v kolik bys tak chtěla jít? Malej mi teď spí,ale už tak hodinu,tak se asi vzbudí brzo..
10. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
jestli už jsi teda nešla..když je to půl hodiny co ses ptala :sweat_smile:
10. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
já jsem ještě doma, malej je ale protiva, tak musim jít asi za chvilku, co ty teds?

10. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
to je co za chvilku? :slight_smile: já jsem chtěla tak v 11 kojit ale to můžu i venku..nebo se vrátit domů..tak napiš kdy chceš jít ju
10. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
kdyžtak písni sms,odpojuju se z netu..
10. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojky, jak si dopadla u dr. s malym?
11. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jo u dr. dobrý všechno,máme 64 cm a 6,5 kg - no jo Adámek je pořádnej kus chlapa :grinning: očkování nám odložila protože nám ještě nevyhnisalo očkování na tuberkulozu z porodky.. tak se uvidí za měsíc máme dojít,kdyžtak to ale už naočkuje i tak.
Jak se máte vy??Adámek má dneska snad konečně lepší náladu,není takovej protiva,dokonce i venku byl docela hodnej a to byl víc vzhůru než spal..doufám,že to nezakřiknu :slight_smile: už se mi zbýhají sliny,mám v troubě oběd a hroznej hlad!
11. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky..
Jani jak to uděláme teda s těma kyčlema? .. Já asi teda půjdu příští týden bez tebe a až se vrátíte z dovči, tak dáme srázek, ju? .. Jani, vy jste fakt chlapáci :grinning: A to nám říká každej, jak je Staník velikej ... myslím na délku, Adámek taky nebude žádnej malej připrclík :grinning: Jsem říkala Standovi, že je dobře, že je Staník dlouhej, alespoň bude vyhrávat ve škole skok do výšky :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, my máme dnes nějakej divnej den, celý den Staník spinká, dopoledne to bylo otřesný, vždycky se vzbudil na jídlo, malinko pobrekával a dokonce i u přebalování usínal, už jsem se bála co s ním je.. Ale kolem poledne byl tak hodinku vzhůru, ale teď už zase spinká.. A do toho se mě nezdá jeho očičko, protože aniž by plakal nebo něco, tak mu začalo jednu chvíli slzet a tekl mu z něj hnis, pak to ustalo, ale má to pořád takové červené, takže se možná zítra otočím zeptat doktorky..
11. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
Leni,tak to je divný,taky bych se na to určo zeptala dr.! No jo žádní šprčci nejsme :grinning: hele já zatím nevím jestli někam pojedem,rozhodneme se podle počasí..tak kdybysme nejeli,tak ti napíšu a šly bysme na ty kyčle spolu ju. A když ne,tak se sejdeme ten další týden ju :wink:
11. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jo jo Jani, určitě písni :wink: Ale myslím, že by mohlo být hezky.. :wink:
Ono je blbý, že ta dětská doktorka tam je prostě jen dopoledne do jedenácti.. ale kdyby se mu to nějak hodně zhoršilo, třeba navečer, tak bych ho asi vzala do dětské a nenechala ho trápit do rána..
11. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
jasně,kdyby to měl horší tak minimálně zavolat na pohotovost a zeptat se jich na to..
no uvidíme,protože hlásí ochlazení a déšť a na horách bývá počasí horší než tady..tak jsem sama zvědavá,no uvidíme jak se nám bude chtít
11. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
Jani nooo tak rostete moooc pěkně jen co je pravda.
Dez - nic nepokazíš když kapneš Ophthalmo-septonex, nebo Ophtal, my ho používáme každý den, říkala dr....., v koutku pořád máme hnisanec, taky jen v jednom oku, tak kapeme, doufám, že nebudeme muset jít na to čištění kanálků, má to už dlouho.... :frowning2: , tak papa
11. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
ahojky, tak už sem někdo něco napište.
Já začnu, byli jsme na očkování, celkem dobrě to snášel, měříme 61cm, vážíme 5,8KG, byli jsme malincí když se narodil, tak si myslím, že nejsme ani malí ani baculatí. Jinak dnes jdeme na pročištění očního kanálku naštěstí jen do jednoho oka. Jsem skoro nespala, mám nervy, chudinka naše malinká, no nic musíme to zvádnout.
19. srp 2010 v 08:04  • Odpověz
Ahoj Katy..
Já sem občas nakukuju, ale popravdě se mě nechce ani psát :D .. Jak se vrátí Jaňula, tak musíme dát zase srazík. Něco už jsem ti napsala na facebook do zpráv, tak nevím jestli ti to došlo. A jak dopadlo čištění kanálku? Už jste určo doma..
19. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
ahojky, jj jsme doma a v pondělí na kontrolu
19. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

my sme zpět z Krkonoš už od včera,bylo tam hnusně :frowning2: pršelo a zima..tak jsme tam byli od pondělí do středy jenom. Malej tam byl v pohodě a v noci krásně spinkal s náma v posteli :slight_smile:
Jojo srazík určitě musíme dát.. a co na kyčlích Leni,dobrý? My půjdem příští týden,ještě nevím jestli v pondělí nebo ve středu..
19. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
No a jak to Katy dopadlo? Plakal malej?
Jani my na kyčlích dobrý, dopadli jsme na jedničku z hvězdičkou. V čekárně bylo dost lidí tak jsme docela dlouho čekali, prvně jsem malýho chovala, pač jsem si myslela, že to půjde rychle jak minule, tak jsem si ho nachystala, vyslíkla do bodýčka, držela zabalenýho v dece... no Staník se začal předvádět, na všechny se otáčel, koukal po všech miminách, samozřejmě se hlasitě projevoval... musel ukázat, co za pazvuky se už naučil a chechtal se na všechny strany. Většina mimin tam plakali, asi tak jak my minule :grinning: :grinning: :grinning: No a pak jak jsem ho položila na podložku k doktorovi, sundala plínu, doktor mu roztáhl nohy a náš Staník se začal blaženě nahlas chechtat :grinning: Doktor fakt čučel :grinning: Komedie hadra... Ale dopadli jsme dobře, kloubíky super a už nemusíme ani masírovat šlapku :wink:
Holky, tak kdy se vám to ten příští týden hodí na ten srazík? Mě je to celkem fuk, můžu klidně hned v pondělí..
19. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
ahojky no já ani nevěděla Dez, že nějakou šlapku masírujete, no mě se to v pondělí nehodí, psala jsem, že jdeme na kontrolu s očičkem, Jasně že plakal, každej tam pláče, držela jsem mu nožičky, sestra ruce a hlavičku až měl od ní vytlačený nehty, ale je to celkem rychlé asi 5 minut, snad už v pondělí na t nebudeme muset. a zase z něj bude medialni hvězda, ale tentokrát neplánovaně, malej bude na CT1, ale nevím kdy, odchytli nás před nemocnicí.
19. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
Kači a kam na to jdete? .. Do Ivančic? .. Tak můžeme klíďo i v úterý .. Prosimtě a na co se vás tam patali?
Masírujeme pravou nožičku, protože když se narodil, tak ju měl docela stočenou jakoby dovnitř ty prstíky a celou tu plosku.. Takže od narození poctivě při každým přebalování chvíli masírujeme. Už když jsme byli poprvé na nožičkách tak říkal doktor, že už to má v normě, ale že pořád masírovat a teď posledně nám už říkal, že je to super a že masírovat nemusíme už .. tak hurááá :wink:
19. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
Dez, no tak toje supr, že už to máte dobré. No jdeme do dětské do Brna a nemáme se moc združovat skrz ty antibiotika, spíš v klidu aspon pár dnů než řeknou, že je to dobré, tak jdete bez nás.
A myslíš na co se nás ptala ta TV? Na nic, natočili malýho, potřebovali nějaké pozadí jen nebo co, ale moc se mu nechtělo, byl zrovna po tom zákroku, pak hned usnul chudina malá vyčerpaná.
19. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz
autor
ahoj holky,

já taky v pondělí nemůžu,jedu do Brna a ve čtvrtek taky.. takže pro mě se hodí úterý,středa,pátek..tak je to na vás :wink:
Leni,tak tos tam měla se Staníkem aspoň srandu :grinning: to je fajn,že neplakal už jak minule :slight_smile: jsem zvědavá na nás..snad tam nebude tolik lidí jak jsi měla ty
20. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.