• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Ahoj holky..
tak já už fakt končím s návrhama :grinning: Dohodněte se vy dvě a já doklusnu.. Protože mě se to fakt hodí asi vždy ...
Já si Jani myslím, že tam bylo tolik lidí proto, že tam jakási ženská cizinka neměla vyřízený pro dítě pojištění nebo co, tak to řešili a tak...
20. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
čau holky,

tak já v pondělí půjdu na ty kyčle,tak jsem zvědavá,pak jedu do Brna,máme další srazík s holkama odsud..
Já teda navrhuju sraz v úterý,třeba dopoledne kolem 10 hodiny,tak a je to,pište jestli jo nebo ne a jestli se to nehodí tak jiný návrh..čekáááám :grinning: papa
21. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky.
Já navrhuju středu nebo čtvrtek :grinning: Na pondělí a úterý jedu s babičkou na Mušov. Vzala si dovču a chce s malým k vodě
22. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
Leni,tak prvně píšeš ať něco navrhnem,že je ti to jedno a pak si vymejšlíš :grinning: v tom případě středa,páč ve čtvrtek nemůžu,jak už jsem psala jedu do Brna..a v kolik je mi jedno
22. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
No tak jelikož jste psali, že pondělí úterý ne, tak jsem si zařídila něco jiného :D
22. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
já psala že v pondělí a ve čtvrtek nemůžu,o úterý tu myslím zmínka nebyla,právě jsem ho navrhovala na sraz,ale je mi to jedno,tak napište,jestli může být ta středa a v kolik hodin,ju
my byli před chvílí na kyčlích,všechno v pořádku
23. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
No já jsem to pochopila tak, že Katka taky v pondělí nemůže, a budou brát antibiotika a nechtějí se sdružovat, tak jsem si říkala, že úterý dáme pauzu a potom, že by mohla taky.. ale to je fuk..
Pokud by to nevadilo, tak bych brala tu středu někdy po obědě, třeba v jednu nebo tak, jak nám bude vycházet kojení...
Tak to je super, že jste taky s kyčlema O.K.
My jsme měli dnes příšernou noc zase.. Nevím jestli jsem to psala, ale poslední noci a dny jsem malýho kojila každý dvě hodiny.. no a na dnešek to vypadalo, že Staník vydrží a z ničeho nic o půl třetí ráno alarm a monitor dechu, tak jsem malýho dala na bok, nadechl se a dobrý, dala jsem mu najíst a do postýlky, do rána to už bylo dobrý, ale já skoro nespala, furt jsem po očku sledovala, jestli malej dýchá a tak... ale mám strach, pořád moc není ve své kůži, protože měl i včera malinkou teplotku, dnes už pohoda. Mamka mě říkala, že ta teplotka, to špatný jezení a ta protivita, že to už můžou být zuby, ale že takhle může být třeba i měsíc... No a ten monitor mě dnes fakt dorazil :unamused: :frowning2:
23. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
Dobré ráno,
my ve středu zvládneme kyčle dobíráme antibiotika, ale ve středu jestli nebude pršet by to šlo.
Jani - kyčle supr, snad taky budeme bez problému
Dez - no to usel být šok, ten alarm, vůůůbec se nedivím, že jsi nespala a měla strach, kdo by neměl. Šílela bych. Já za sebe říkám, že jsme na tom podobně, snad je to tim počasim, očenkem a možná jak Dez psala i zoubkama, kojim ani ne po dvou hodinách,je mrzutej a protivnej, nechce být v kočárku, slintá, furt si něco rve do papule, jediné co fakt zabírá jsou stromy. Tak máme doma asi botanika nebo co a dám mu místo kolotoče nad postýlku větev a bude :grinning:
Já si od mamky dovezla brusle a ono zase prši, ach jo. Tak peknej den holky pa
24. srp 2010 v 06:51  • Odpověz
autor
Ahojky,

tak já počítám s tím zítřkem-uvidíme jak bude,jestli jako teď tak z toho stejně nic nebude..
Leni,tak s tím monitorem to je blbý no,ono to občas zlobí,ale lepší planý poplachy než pravý že..
24. srp 2010 v 07:59  • Odpověz
Čau holky..
tak super .. zítra. Já si myslím, že už asi pršet nebude, teda hlásijou, že to má ustávat
24. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
jo Leni,snad pršet nebude,tak dej vědět akorát pak v kolik teda dojedeš ju?
24. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
Holky, tak můžu předběžně říct, že tak v jednu dojedu, hodí se vám to?
24. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
Hollky, tak já předběžně hlásím, že jsem uplně zazdila, že mám dnes narozky, tudíž s váma nejdu a jedu si pro dárek do Brna, tak si to užijte a pa
25. srp 2010 v 05:14  • Odpověz
autor
Ahoj Leni, mě je to jedno,klidně to může být v 13 hod. Tak se sejdem u kašny,ju? Kdyby byla změna,nebo jsi nestíhala tak dej vědět :wink:

@pompila tak všechno nejlepší k narozeninám a ty si to užij
25. srp 2010 v 07:15  • Odpověz
dobré ráno, díky za přání, Jani a co tak brzy?
25. srp 2010 v 07:27  • Odpověz
autor
no pro mě to není brzy,malej vstává kolem půl sedmé... :unamused: ale jak kdy,někdy spíme o něco dýl,víš
25. srp 2010 v 07:44  • Odpověz
Katy taky se připojuju a vše nej nej k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani já asi stíhat budu :wink: za chvíli jedeme zase na očkování...
25. srp 2010 v 07:44  • Odpověz
jee děkujuu a at to malého nebolííí pa
25. srp 2010 v 08:06  • Odpověz
autor
jéé zas na očkování? Tak ať je Staník statečnej,snad pak nebude protiva :slight_smile:
25. srp 2010 v 08:13  • Odpověz
Díky holky, už máme po-o :grinning: :grinning: Takže měříme 64 cm a vážíme 6200, huráááá už jsme taky šestikiláci jako vy :grinning: :grinning: No a očkování obrečel, slzičky jak hrachy, a teď spinkáme... uvidíme co bude zase večer :wink:
Katy pak se musíš pochlubit co si si koupila na ty narozky :wink:
25. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
Čau Holky..
tak my noc po očkování super, nesmím to zakřiknout... sranda byla... usnul už v osm večer, vzbudil se před druhou, asi deset minut vykládal, tak jsem ho pak nakrmila, zase chvíli vykládal, usnul, vzbudil se ve čtyři, zase vykládal, krmili jsme a usnul mě u prsa, to už jsem si ho nechala v posteli a vstávali jsme o půl osmé, takže docela pohodička. Sice bylo hodně vstávání ale žádnej křik :wink:
26. srp 2010 v 08:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Leni,tak to je dobrý,hlavně že vůbec spinkal přes noc :wink: díky za ten odkaz.. a jak se teda po tom gelu cítíš? Joo a doufám,že bude v pondělí hezky,abych teda za tebou dojela :slight_smile:
27. srp 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky...
Ale Jani představ si, udělala se nám na té nožce reakce, poprvé v pohodě a teď podruhé to má rudý a zatvrdlí.. včera to neměl pěkný, ale zjistila jsem to až pozdě odpoledne, když jsem odlepila flastry a šla ho koupat, a dnes ještě spí, tak uvidím až se Staník vzbudí, mrknu na to, jestli je to lepší a kdyžtak cinknu Dr.
Po tom gelu se cítím líp, vypadá to líp, ale uvidím, zatim to dávám tři dny, tak uvidím jak to bude vypadat teď v té tří denní pauze a pak .. pak dám info v pondělí. No já taky doufám, že bude hezky, ale tak uvidíme, kdyžtak můžeme být i u nás, dát kafčo a tak ... ale snad nebude pršet :wink:
27. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
holky.. kuk
27. srp 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
Leni,tak to je blbý že má na to očkování reakci..ale to bude dobrý. Jo tak super,já s tím teda budu počítat za každýho počasí jo :sunglasses: za každou cenu se k vám domů vetřu :grinning: abych se doma sama nenudila..a co mám dovézt? Nebo bysme spolu mohly uvařit nebo něco upéct co říkáš?
Pěkný fotečky :dizzy_face:
27. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
Jo jo, dobroš, přijedete za každýho počasí, však přebalit a nakrmit budeme mít kde.. No můžeme spolu něco uvařit nebo i upéct, alespoň mě ukážeš, jak děláš ten medovník, nebo ho dělá Katka? .. A copak bychom vařili? Mě nic nenapadá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
jéé tak medovník je ale na dlouho...to dělám 3 hodiny :grinning: já nevím co bysme mohly uvařit,popřemýšlím.. :wink:
27. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
tak to ne, tak dlouho teda vařit nebudeme :grinning: To zas nemusíme trávit den u plotny.. už mám naplánováno i jak se půjdeme projít :grinning: a hlavně kam.. protože u nás se dá jen po polňačkách, a to nejde, když zas napršelo, takže mě to fakt dalo, než jsem namyslela kam půjdeme :grinning:
Určitě něco na rychlo, nějaký zapečený těstoviny nebo něco.. Řekni co máš ráda ... já totiž všechno :grinning:
27. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
můžem udělat místo medovníku nějakou rychlou buchtu,třeba s ovocem,nebo i bez něj,nějakou vymyslím. Jo těstoviny mám určitě ráda,já taky sním všechno,kromě teda vařených rajčat a paprik a pak nejím houby,jinak se nebráním ničemu :sunglasses: tak můžem ty těstoviny třeba na nějakej způsob :wink: pak se musíme domluvit jestli mám něco koupit,nebo jestli to popřípadě nakoupíme u vás..
od pondělí asi nebudu mít přístup na net..ještě uvidíme
28. srp 2010 v 07:13  • Odpověz
Jani mě napadlo ještě něco jiného.. Na tu buchtu mě napadlo klasická černá... nebo já nevím pod jakým názvem ju znáš, ale je moc dobrá.. No a pak mě napadl samozřejmě šopák :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a taky mě napadlo něco z listovýho těsta.. na slano, třeba tchýně dělá takový šátečky plněný třeba salámem, sýrem a tak, prostě takový mini pizze :grinning:
28. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.