• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
S nákupem si starosti nedělej, až budeme dělat dýchánek u vás, tak nakoupíš ty zase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
No a teď mě ještě napadly bramboráky :grinning: ale to bychom smrděli smaženým .. jo a ještě mě napadli americký brambory s masem na prudko, tatarka a vejco k tomu :wink:
28. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jani dneska nebudu skoro celý den doma, takže ani na net, kdyžtak mě písni sms, co se ti nejvíc líbí na uvaření a já dnes jedu hned z Mušova do obchodu, takže bych nakoupila. Jo a počítám, že přijedeš teda zítra. Nějak tak nahrubo jsme se domlouvali na pondělí, takže jsem to vzala už jako závazný :grinning:
29. srp 2010 v 07:49  • Odpověz
autor
Ahoj Leni,

teda ty máš nápadů :slight_smile: mě se líbí všecko :grinning: tak třeba to z listovýho těsta můžem udělat. Buchtu nevím kterou myslíš,snad není s čokoládou,já čokoládový věci moc nemám ráda víš. Jsi tu ještě?
29. srp 2010 v 07:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak dneska jdeme k dr., tak jsem zvědavá jestli konečně dostaneme očkování a taky jak bude Adámek reagovat..jsem na dnes objednaná zrovna dnes na masáž do brna,tak snad to manža s malým zvládnou :slight_smile: už se na masáž těším.

Leni,nechceš mi poslat do IP tvůj mail-poslala bych ti fotky jak jsem tě u vás fotila :wink:

Kači,co je s tebou že se tu neukážeš? Potkám tě hodně málo..a když už tak pořád někam spěcháš.. není ti něco?
2. zář 2010 v 07:23  • Odpověz
autor
tak my máme konečně po prvním očkování..hexa vakcínu a prevenar - tu nižší variantu,říkala,že to tak běžně kombinuje,prý nám dá dvě dávky tohoto co se neplatí a pak další dvě 13 s doplatkem po 300,- tak jsem souhlasila. Adámek plakal ale jak jsem ho vzala do náruče tak dobrý,pak mi dokonce v kočáru pěkně usnul,zatím je v pohodě tak uvidíme,doufám,že nedostane horečku abysme nemuseli dávat sirup a tak..
jinak vážíme 6,98 kg a naměřili nám o 1 cm míň než před měsícem - 63 cm :grinning: že by se Adámek zmenšoval..?? :grinning:
2. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:
Jani my dostáváme hexa a prevenar 13 a taky to zvládáme jakš takš.... nám už chybí ale jen jedna dávka. Jani mejlovou adresu ti napíšu potom v úterý, já totiž nevím kde mám na noťasu zavináč :grinning: Zítra písni jaká byla masáž a jaká byla noc.. Teda vy už jste fakt chlapáci jako hrom, skoro sedm kilo, máš místo mlíka pořádnou smetánku :grinning:
My jsme byli dneska v Brně v práci a holky musím se pochlubit, Staník byl zlatíčko, všechny ženský z práce si ho pochovali, pak jsme s kolegyní a s kámoškou šli na oběd, malej po cestě usnul a celou dobu spinkal.. a pak jsme šli do Aidy na zákusek a kafčo a tam taky celou dobu spinkal, no skvělí to bylo, ... Jo a Jani už se musím pochlubit, taky už umíme si hačnout, když ho vezmu za ručičky, už se nevzpírá na paty a do luku, ale trénujeme poctivě every day :grinning:
No nic, už začíná být Staník protivnej, takže jdeme koupat :wink:
2. zář 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
Ahojky,

Leni v první řadě se chci zeptat jestli ten příští týden nemůžeš i jiný den než úterý,třeba ve středu nebo čtvrtek??? Masáž byla moc fajn,právě že jsem se objednávala na další příští týden a to v úterý a pátek-jindy nemohla.. ale v to úterý je to až na 17:30 takže kdybys mohla jen v úterý,tak se taky sejdem,akorát to bude kratší trochu..
To se máte že už vám zbývá jen 1 dávka očkování. Noc dobrý,akorát jsem vstávala víckrát na kojení než obvykle..a jsme zas od 6 hod. vzhůru... to mě asi zabije :confounded: no co se dá dělat..ale zatím bez horečky a tak..tak snad už nic nepřijde.
Tak to je Staník šikula že už si i sedá :slight_smile:
3. zář 2010 v 07:22  • Odpověz
Ahojky holky, no nějak jsem tu v poslední době neměla co říct....
Jani, jinak máš pravdu, moc času nemám, konečně předěláváme tu naši místnost, tak pořád něco řeším.
Jinak díky malování pojedu opět do Ol a pak tu budu mít mamku, takže tu opět asi moc nebudu.
Tak hezkej víkend a pa
3. zář 2010 v 07:26  • Odpověz
Ahoj holky...
No Katy, taky si furt vytížená :grinning: A co malej? Jak se máte?
Jani mě je to jedno, úterý to být nemusí, klidně středa :wink:
3. zář 2010 v 08:30  • Odpověz
autor
tak super Leni,to bude lepší,aspoň budem mít času kolik budem chtít :wink: tak teda počítám se středou ju
3. zář 2010 v 08:42  • Odpověz
jo jo to bude super ;)
3. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Jak je? My už začínáme s příkrmama, poslední dny se Staník budí každou hodinu a půl v noci, tak už jsem se dnes naštvala a začínáme obědem a tak za 14 dnů už mu frknu na večeři kaši. Nebudu ho trápit hlady přeciš. Doufám teda, že dělám dobře :confounded:
5. zář 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
Ahoj Leni,

já chtěla taky začít-jak sme se spolu o tom bavily,ale Rostík mě zas přesvědčil že mám počkat..tak jsem Adámkovi zatím nic nedala. A včera se mě ptá-tak zítra už mu dáš tu mrkvičku? :grinning: tak jako já ho nechápu,nějak ty názory asi mění nebo co. Tak já ti nevím pořád no. Ráda bych taky začla,dr. říká "vy kojíte,že" já na to že zatím jo a ona tak tiše říká "tak nic jinýho zatím nedávat" a já na to radši nic.. :sweat_smile:
Jinak už se udělala pěkná zima co? Po ránu 6 stupňů..docela síla..podzim je asi tu
6. zář 2010 v 07:38  • Odpověz
autor
Leni,ohledně té středy-jsem vymyslela,že buchtu bych udělala tu kokosovou co jsem ti o ní říkala,že dělám (rafaelo),akorát ji chci zkusit krapet vylepšit :slight_smile: ale co si uděláme na oběd? Chceš nějaký to masíčko s bramborem (máš nějakej dobrej recept na maso?)? Nebo vymyslíme nějaký zapečený těstoviny? Já dělávám takový sýrový..nebo bys měla chuť na ty bramboráky?? Tak mě písni ať vím co nakoupit,ju :wink:
6. zář 2010 v 07:52  • Odpověz
Čau Jani. Já už jsem fakt včera dala.. a asi budu dávat, protože byl včera úplně jinej. Prostě jsem mu ve dvanáct dala mrkvičku, čaj a kapku z prsu, pak asi necelou hodinku spinkal a pak mě vydržel do pěti odpoledne, a to ani nebyl protivnej, fakt super, pak jsme nakojili, o šesti jsem ho vykoupala, v půl sedmé nakrmila, napil se čaje a hned usnul. A spinkal až do půl druhé, ale pak to zase začalo, každou hodinu a půl kojení a o půl šesté byl vyspanej, ale alespoňže spinkal tu první část tak dlouho. Já se taky děsím toho, až půjdu k doktorce toho 22.září (poslední očkování) a bude se mě ptát a já jí řeknu, že Staník už obědvá, tak co mě na to řekne :frowning2:
Jani na tu buchtu už se těším :D :D .. A druhý můžeme udělat ty zapečené těstoviny. Bramboráky budu dělat dnes na oběd, Standa je zbožňuje :wink: Ale mě to neva, když by byli i ve středu, takže na co máš větší chuť :wink: Na maso žádnej spešl recept nemám. Většinou ho naložím jako klasiku, sůl, pepř, česnek, cibule a buď ho obalím na řízky, anebo udělám na prudko na pánvičce a k tomu opečené brambory a tatarka a někdy i volský oko :grinning:
6. zář 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
Jasný,já si to nechám projít hlavou a něco namyslím co si uděláme :wink:
Tak to je dobrý že už máte krmení za sebou :slight_smile: já to v noci takový jako ty nemám,tak možná ještě opravdu počkám no,až spíš uvidím,že by to bylo vhodný s tím začít,tak začnem.. nám se teda rozhodilo spaní po tom očkování..ale je to pořád dobrý,akorát místo 1x za noc vstáváme na kojo 2x za noc a pak až už vstáváme,což bývá mezi 6-7 hod. Ale doufám,že se to vrátí do původních kolejí..no uvidíme.
Doufám,že v tu středu bude aspoň přijatelný počasí,abysme šly taky ven!
6. zář 2010 v 09:34  • Odpověz
Já taky doufám, že bude hezky, každopádně kočár beru za každýho počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak si asi budu muset nabalit i hračky :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
Jani a v kolik mám doklusnout? Někdy mezi devátou a půl desátou? Může být?
6. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
autor
jasně Leni,tak nějak klidně dojeď,my býváme vzhůru už mezi 6 a 7 takže pohoda :grinning: budeme se moc těšit. Nabal co potřebuješ,já takovou výbavu jak ty nemám :sunglasses:
6. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak včera jsem dala Staníkovi navečer Sunarku - jablko-banán, takovou výživu a pak než šel spát jsem trochu nakojila a spinkal do půlnoci, pak si dvakrát po sobě pšiknul a probral se, tak se nabaštil a spinkal až do půl šesté do rána, takže super :wink: A vymyslela jsem to s tím jeho jídlem ještě trochu jinak. Budu mu dávat kaše, buď koupím nějakou ovesnou přímo pro kojence, anebo starý osvědčený způsob, ovesnou :wink: A zkusím mu to dávat jen večer a přes den kojit. Uvidím jak mu to bude stačit :wink:
Jani zítra jak budu vyjíždět tak písnu, ju? :wink:
Jo a jinak holky... 20 dnů po záruce mě odešel noťas, to je fakt na nasrání. Včera přestal jet a kupovali jsme ho 16.8.2008 :frowning2:
7. zář 2010 v 08:23  • Odpověz
autor
Ahoj Leni,

jasně písni. Joo a připrav se na to že máme doma trošku chladněji,páč nám netopí zatím..přitápím občas přes den teplometem :unamused: joo hele s tou kaší před spaním mě to taky napadlo,dneska jsme zas měli pěkně pitomou noc totiž.. :frowning2: uspávali jsme 2 hodiny a to jsem ho 2x musela nakojit..hopsali na baloně ale v postýlce se pak zas vždycky probral a řval..po desáté hodině se mi to konečně povedlo ho uspat..vzbudil se na kojení pak ve 2, ve 4 a od půl 6 nechtěl spát :angry: tak nejsem vyspaná dneska :frowning2: dneska jdu zase na tu masáž tak aspoň na něco se těším :slight_smile:
S tím noťasem to je pech teda..co se dá dělat..a co tomu je jako?
7. zář 2010 v 09:15  • Odpověz
Já ti Jani zítra popovídám.... :wink:
No uvidíš, jak to budete mít, popravdě nám to taky tak začínalo. Ale jestli chceš zkus vydržet jestli to není ten růstovej spurt, bývá totiž ještě mezi 3 - 6 měsícem ... Dneska jsem koupila ještě ovesné vločky.. a zkusím prvně tu ovesnou kaši, semo tamo tam lupnu nějaké ovocíčko.. a uvidíme..
7. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky..
Téééda, vy to tady zase bojkotujete :grinning:
Včrera jsme byli na zapíjení malýho Dominika, který se v pátek narodil kámošce a když jsem viděla ty fotečky, tak jsem ráááda, že je Staník už takovej větší :grinning:
Jinak holky už se začínáme plazit, nebo spíš to zatím vypadá, že rotujeme na bříšku, zatím to Staník praktikuje tak, že zaryje nos do deky, rozplácne ruce, dá se na kolínka vystrčí zadek a sune se, no sranda :grinning: Ale teda je poslední dobou hrozně pokakanej a protivnej, asi nás opět maličko zlobí zuby, buď ať se prořežou, nebo ať spijou a neotravujou..
A dneska mazééééc, malej byl dopoledne protivnej, potom se najedl, kolem jedné jsem ho uspala, pak kolem třetí jsem si šla lehnout já, malej se o půl čtvrté vzbudil, tak jsem si ho vzala do postele, strčila jsem mu prso a takhle jsme spali až do pěti, no skoro do teď a teď řádí pod hrazdičkou, tak jsem zvědavá, jak dlouho mu dobrá nálada vydrží..
Holky potřebuju radu, něco se mě udělalo v podpaží, jakoby vnitřní kulička a když to zmáčku děsně to bolí a hnisá.. a nemůžu se toho zbavit, nemáte nějaký zkušenosti? Zatím jsem to mazala calciovkou a framikinem :confounded:
12. zář 2010 v 17:32  • Odpověz
autor
Ahoj,

Leni,teda že byste se už plazili joo :slight_smile: téda. Jo tak Adámek byl dneska taky protivnej jak sviňa.. :unamused: nechápu co mu furt je,už to vypadalo že bude po tom očkování v pohodě,ale co zase předvádí..je uřvanej pořád až hrůza,už z toho šedivím! Tak silně přemýšlím,že teda začnu taky přikrmovat-třeba se mu i to chování tím zlepší..nevím,myslíte že může? Třeba mu to mlíko už nestačí a proto je protiva..
A to v tom podpaží..to nevím čoveče,ale jestli tě to bolí a tak jak píšeš,radši bych s tím asi zašla k doktorovi..pro jistotu :wink:
My sme včera poprvé koupali ve velké vaně a plavali jsme :slight_smile: bylo to docela fajn,ale Adámek z toho byl spíš vykulenej :grinning: ale nebrečel to je hlavní.
12. zář 2010 v 19:07  • Odpověz
ahojky, tak konečně můžu něco napsat i já. Dez to ti neporadím, a jinak my se koupem ve velké vaně už dobrých 14dnů, ale máme tam to lehátku, lezeme, teda jestli se tak tomu dá říct :grinning: , přesně jak píše Dez, zaboří nosánek do deky, vystrčí prcinu a odráží se nožičkama,někdy krouží dokola jak hodinové ručičky. Jinak našel moje vlásy, tak fest tahá, drží si klidně i celou noc dydyna v ručičce. Nakupovala jsem v Ol a nechala tam ranec na Samika už věci na zimu, ale nešlo odolat. A byla jsem i ve skladu hraček, no mazec, nevěděla jsem co dřív, ale držela jsem se při zemi, jen 3hračky.
Jinak pořád při starém, ted řešíme tak trochu byt a začala mi škola.
12. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky, no nevím, s tím podpažím ještě uvidím a jinak budu muset k doktorce, ať mě to řízne a vyčistí nebo já nevím. Dneska jsem měla v plánu do Ivančic se Staníkama, ale nestíhám, mám toho docela dost, ale ve středu vyrážíme. Potřebuju si vyřídit tu sociálku, potom řidičák a samý takový dobrý věci. Možná si ještě skočím do Krumlova na gyndu.
Jani, tak si můžeme gratulovat, Stanin byl taky poslední dny protivnej a tak jak vždycky vydržel si hrát sám, tak prostě vyžadoval chování, vůbec nechápu proč taková změna.
My teda koupeme ve velké vaně od začátku, vaničku jsem ani nepořizovala.... A když mluvíte o tom plavání... tak se chystáme opět do bazénu (doma), už je větší, tak to bude větší sranda.
Katy, tak my vlásky už známe taky, bolí to jako sviňa a jak mám teď to mikádo, tak buď zatahá za přední cancoury, nebo za podstříhanej spodek, fakt super.. .. Ale Katy, jen tři hračky, joooo? :D :D .. to ses nedržela ani při zemi, ale ve sklepě. To já kdybych šla do skladu hraček, tak by mě museli asi svázat ruce :D :D :D
13. zář 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
Ahojky,

jo Leni asi je něco ve vzduchu nebo co,že jsou tak protivní..Já na tu sociálku chci taky zvládnout tento týden,tak snad to vyřídím..
A kolik napouštíte do vany když koupete? Mě to přijde strašná spotřeba vody..teda aspoň když budem chtít plavat,tak tam musí být určitě víc vody..
Adámek mě už dlouho tahá za vlasy,je to fakt supr,i když nosím vlasy svázaný,tak si vždycky něco najde,potvůrka malá :grinning:
13. zář 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak jak se máte?
Jani co kaše? A jak se na to tvářil Adámek?
Jako dneska jsem Staníka vážila a vychází mě, že váží rovných 7 kg, přibrali jsme teda nějak mooooc... Jsem zvědavá co příští týden doktorka.
No a teď se chystáme do obchodu, Staník začíná řádit, tak ať se prospí :wink:
16. zář 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
Ahojky,

Leni,ani se neptej... takhle u toho určitě Staník nevyváděl.. dala jsem Adámkovi tak 4 lžičky a začal tak rvát,že už to dál nešlo-protože to ani už nepolykal..a nebyl ale k utišení!! Uklidnil a ztichl až u prsa :angry: tak jsem byla naštvaná ale na druhou stranu zas nemůžu na začátku čekat zázraky,jen nechápu proč u toho tak ječí! :confounded: Včera to bylo horší už i s mrkvičkou,ale spapal to i když taky už řádil. No a večer kaše-to stejný co minulej večer předváděl..u toho byl i Rosťa a čučel co teda dělá.. snad se to zlepší a navykne si,jinak se zblázním jako. Bradavka mě bolí jako čert čím dál víc.. :cry:
16. zář 2010 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.