• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Ahoj holky..
Tak jak se máte? .. My celkem fajn, máme za sebou tří denní řvací období, už jsem myslela, že se tlačí zub, protože jsem mu zkusila namazat trochu dásně a pár minut na to se zklidnil.. tak nevím, ale zatím nic :slight_smile:
Jani prosimtě, musím změnit na úterý jídelníček. Kvůli tomu, že Standa v úterý večer odjíždí, tak musím udělat něco, co by ho eventuálně neprohnalo.. Takže krtkův dort uděláme příště u nás a uděláme ten perník, protože jim budu dávat i na cestu... No a druhý jídlo jsem namyslela tu kapsu se šunkou a sýrem a k tomu přílohu domyslím, ale buď to budou opékané brambory nebo vařené.... Nevadí?
Jo a začala jsem držet dietu, včera jsem měla čistící den, takže jsem jen pila a ode dneška začínám s dělenou stravou, no uvidíme jak to zvládnu :grinning: A zatím mě vycházelo, že jsem každý den cvičila... no pak ti popovídám...
Představ si, to ti ještě musím napsat, nebo si pak nevzpomenu, byla jsem na té masáži a paní mě říká, že mám v tříslech zvětšený uzliny, jestli mám menstruaci a já, že ne, ale že ji čekám, a ona, no tak to tak do tří dnů bude, a já jí dostala včera, masáž byla ve čtvrtek večer, tak počítám od pátku do neděle tři dny, mazec :slight_smile: Jo a tenkrát při masáži mě předpověděla i to, že budu nachlazená :grinning:
8. lis 2010 v 06:23  • Odpověz
autor
Ahojky,

teda Leni s tou masérkou to je drsný teda :confused:
Adámek je taky kolikrát pěkně protivnej,přisuzuju to taky zubům..
Ten jídelníček-je na tobě,mě je to jedno :wink: ale trochu blbý,když teď držíš dietu ne? :sunglasses:
8. lis 2010 v 08:00  • Odpověz
Jani, neboj, já se přizpůsobím tomu jídlu :grinning: Jako dělená strava není ani tak dieta, protože třeba tu kapsu si dám, ale už ne k tomu brambory atd. No akorát tu buchtu si nedám ... sladký je zakázáno, takže ovoce.. No jsem zvědavá jak to vydržím, ale když už jsem včera celý den nejedla, abych se vyčistila a pila hektolitry vody, tak si to už nepokazím... :grinning: Ale nevím jestli je to tím, že jsem včera nejedla, nebo tím, že jsem to dostala, ale splaskla jsem trochu...
Jako kdyby si viděla ty moje procedury :grinning: 3x denně lymfatickej čaj, jednou denně cvičení, dvakrát denně se mažu takovým břečťanovým krémem (jsem se mazala vždy večer a pak jsem se dozvěděla, že je to nejdůležitější ráno!!! :grinning: ) tak snad se dostaví výsledky kurňa nééé .. jo a pak se musíme domluvit na to cvičení, už se těším...
JInak jsem zjistila, že se cvičí zumba i u nás, ale chodí sem tak 70 bab...
8. lis 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
Jo hele tak já budu držet tu "dietu" s tebou,buchtu taky oželím,ale maso bez přílohy teda po mě jíst nechtěj :grinning: tak to jsi dobrá teda s těma procedurama :sunglasses: určitě se výsledky dostaví :wink: jo na to cvičení se domluvit musíme,zítra se domluvíme a taky na to plavání s prckama! Tak na to koukni co jsem ti posílala odkazy,nebo na to můžem i kouknout u vás a zkusit něco obvolat rovnou co říkáš?
Týý jo to tam chodí tolik ženskejch na tu zumbu u vás?? A kde se to vleze proboha?? :confused:
Jo a budeš vařit i něco klukům,nebo mám vzít Adámkovi nějakou baštu z domu?
8. lis 2010 v 09:14  • Odpověz
Hele, mrkni na tento odkaz, tady je jak se dělí...
http://zena-in.cz/clanek/delena-strava-podle-lenky-korinkove/kategorie/diskuze-o-hubnuti-a-problemech-s-vyzivou
No ale já si třeba dám maso a k tomu jako přílohu zeleninový salát s balkánským sýrem, anebo si udělám bezvaječné těstoviny se zeleninou.. No prostě uvidíme jak na to budu mít čas dělit :grinning: Když jsem chodila do práce, tak jsem měla čas si vymýšlet jídlo.
Jo jo, omrkneme to všechno u nás, na ty odkazy jsem koukala a nejvíc se mě líbil ten poslední...
Od nás tam chodí ženský a z okolních dědin, dokonce i z Kounic a tak. Vlezou se všichni do Sokolovny, tam se taky pořádají obecní plesy :grinning:
Já jsem myslela, že bychom jim udělali ten špenát s bramborem a žloutkem, jak jsme se domlouvali minule. Může být?
8. lis 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
jojo,ten špenát pro kluky určitě může být :wink: já na to zapomněla..
já vím,že si k masu dáš zeleninu a tak.. ale mě to prostě bez přílohy nechutná no,jsem prostě rozmlsaná :grinning:
a kdy se u vás ta zumba cvičí?
8. lis 2010 v 11:52  • Odpověz
Jani v pondělí od 19.15 hod. do 20.15 hod.
8. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz
Spíš to Jani nepotřebuješ tu dietu (a ani žádnou jinou!!!) tak akutně jako já.. Kdyby si byla jak mašina, tak je ti jedno jestli ti to chutná nebo ne :grinning: Ale popravdě mě to chutná, držela jsem to, i když jsem měla 55 kg, a i mě to bavilo... tak uvidím jak teď..
8. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
já vím,chápu ..
zumba-tak ten čas nic moc-doba uspávání prcků.. :grinning: ale den dobrej..
8. lis 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahoj ...
Jani, tak dnes plavčo super, Staník neplakal, teda začal plakat asi tři minuty před koncem, ale to už byl fialovej, normálně úplně rty fialový, chudák.. ta voda je na něho pořád moc studená, i když otužujeme... A jak je na tom Adámek? Je mu moc špatně? Nebo jen tak lehce?
22. lis 2010 v 17:24  • Odpověz
Jé Jani, prosimtě, na kdy jsme se domlouvali k nám? Na středu? nebo na čtvrtek?
22. lis 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
Ahoj Leni,

tak to je dobře že už to bylo v plavání dobrý,no ta voda je opravdu podle mě dost chladná,nás omluvili a na náhradu se domluvíme jak tam půjdeme příští týden. Adámek je pořád nachlazenej no,teď mi přijde, že se mu zhoršila rýma :confounded: ach jo,ať už je zdravej! Jen se bojím,aby ho pak zas nepoložilo to plavání.. :unamused:
K vám jsme se zatím nedomlouvaly,já nevím jestli to tento týden vyjde.. zítra nám přijde paní lepit tu tapetu do obýváku,takže nemůžu a ve čtvrtek odpo přijede tchán se ženou kvůli mým narozkám..takže by připadal v úvahu jen pátek,tak nevím jestli to nenecháme až na další týden, tento týden je dost hektickej..
A Adámek je protivnej jak sviňa,nevím jestli je to tím nachlazením nebo co,už mě to pěkně sere! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahoj Jani, určitě to můžeme nechat na další týden, nebo na ten pátek, hele uvidíš jak Adámek a buď dojedete v pátek, nebo začátkem týdne, i když vlastně, my máme v sobotu tu zabíjačku a nevím jestli naši nebudou potřebovat v pátek pomoct...
Představ si, jsem přijela z toho Brna až teď, no mazec, jsem jela už dopoledne, do dvou jsem byla s holkama, šli jsme i na oběd a pak jsem si samozřejmě skočila do květinářství k Brabcovi, tam jsem strávila přes dvě hodiny, ale nakoupila jsem a budu dělat adventní věnce :grinning: Tak alespoň potom zhodnotíš mé výtvory...
Jo a hlavně jsem se nedokopala ani k tomu těstu na perníčky, když už byl čas, tak jsem zjistila, že nemám ani jedno vajíčko, takže dnes si jedu pro vajíčka a pokud teda zítra nedojedete, tak ho udělám zítra a jak přijedete příští týden, tak to upečeme, ale to už musíme stůj co stůj, aby nám do vánoc hezky změkli :wink:
Já jsem tak zvědavá jak to budete v tom obýváku mít....
Jani buď ráda, že se mu ta rýma spouští, možná je protivnej proto, že se mu ta rýma nechce moc spouštět a bolí ho hlavička, ale určitě to bude tím nachlazením...
Jani, pokud byste byli ochotni dojet v pátek (uvidíš jak Adámek), tak já zjistím co a jak dnes u našich, jestli budou potřebovat něco pomoct chystat a dám ještě vědět, ju?
23. lis 2010 v 16:45  • Odpověz
autor
Jasně,ty perníčky musíme upéct :slight_smile: tak to teda necháme radši na příští týden.. abys byla v ten pátek kdyžtak k dispozici :wink: to jsem zvědavá jaký uděláš věnce. No my se hlavně bojíme,že té tapety bude málo a nevyjde to.. :confused: tak uvidíme zítra no,já doufám,že to vyjde..páč objednací doba byla přes 2 týdny..
23. lis 2010 v 16:53  • Odpověz
Dobroš, tak to necháme hned z kraje příštího týdne, třeba pokud by ti to nevadilo, že v pondělí máme plavčo a v úterý byste třeba přijeli, jakože dva dny pryč, tak bysme se sešli to úterý...
Tak snad vám to vyjde, to by byl mazec kdyby ne ... :zipper_mouth:
23. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj holky...
Musíme se pochlubit... U nás obrovská novinka... Dnes jsme našli první zoubéééééék :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
Ahojky,

Leni, tak včera už to vypadalo že budem dobří,šla jsem i ven s kočárem,ale večer jsem začla kašlat..Jo a dnes po dlouhé době jsme měly docela fajn noc,Adámek spinkal od osmi do půl šesté - pak už teda ale nechtěl spát..to by mi nevadilo,ale já si to spaní vůbec neužila! V noci ve dvě jsem se vzbudila a kašlala a kašlala,nemohla jsem už vůbec spát takže jsem to už vzdala a šla dnes k doktorce-dostala jsem prášky a antibiotika..tak snad mi to už konečně zabere,bojujeme s tím s Adámkem už 2 týdny, on teda taky ještě kašle,tak jsem šla i k dětské dr.,ale poslechla ho,prohlídla krk a prý to bude dobrý,mám dávat ještě sirup na uvolnění hlenu. Ale řeknu ti že mě to už pěkně zmáhá.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak máme už 4 zoubky. Adámek si teď pořád stupá už mu to fakt jde,párkrát sebou taky ale pěkně švihl na zem :sweat_smile: akorát pořád nic neříká žádnou slabiku,nic.. asi v tom bude pozadu,ani nedělá pápá,nebo tak něco :unamused: co Staník?? A vy jste už úplně zdraví teda? Závidíme... :zipper_mouth:
11. led 2011 v 11:57  • Odpověz
@janinka22 Ahoj Jani, jo my už jsme jakštakš zdraví, já jsem ještě docela zahleněná, ale Staník už je dobrej a mě to taky odeznívá. Jinak včera jsem ti odepsala až později, protože jsem byla odpoledne u zubařky, vypla si telefon a zapomněla jsem na to, vzpomněla jsem si až večer. Teda ale užila jsem si, čistila mě zubní kámen, normálně háčkem mě to rvala a to ještě musím jít v únoru na dočištění a to bude dělat pod umrtvením.. no mazec.. au au au..
Adámek hrozně šikovnej, Staník si vůbec nestoupá.. je to lenoch, dokáže si kleknout tak, že se úplně narovná, dokonce i ve vaně a čouhá v kleku z vany, ale nenapadne ho, že by šel dál jak na kolínka, jen když se zapře a klekne si o mě, tak mu chytnu ruce, dám je trochu vejš (ani ho nevytahuju), tak to si stoupne, ale sám ne.. jak říkám lenoch je to :D :D :D.. teda na to, aby procestoval celej barák po čtyřech lenošnej není.. jo a sedá si tím způsobem, že v kleku roztáhne kolínka a sedne si na bobek :D .. Jé a máme další novinku.. už kakáme do nočníku.. předevčírem a včera jsem ho na něj posadila po obědě a šlo to, a to tam ani dlouho nemusel sedět - max. deset minut. Jsem zjistila, že do nočníčku kaká krásně, ale do plíny tlačí celej den a nic.. NO a učím ho pít z toho avent hrníčku, už to uměl, ale jak jsem mu ho přestala dávat, tak teď už z něj pít nechce, ale flaštičku z dudlem už mu nedávám, dávám mu pít z "dospěláckýho" hrníčku. Staník taky moc neslabikuje, pořád křičí brm brrrrrm, brm,, máme jistotu, že to "r" mu fakt půjde :D ... no a klasika ba ba ba ba... a když se vzteká a zuří a brečí tak křičí něco jako mam :D .. Zoubky máme pořád ty dva.. ale derou se nám další dva spodní, ale nějak nechtějí vylézt.. My poslední noci nemáme nic moc.. na včerejšek Staník v noci se dost budil a nemohl usnout, na dnešek se vzbudil už jen dvakrát. Jinak spinká už ve svým pokojíčku, jak jsem ti psala, první noc se myslím dvakrát vzbudil, tak jsem mu dala napít čaje a spal dál, druhou noc prospal komplet celou - to jsme dokonce vstávali až o půl deváté :D ..
My jsme byli venku teď poprvé po dlouhé době.. protože prvně byl nachlazenej, pak pršelo, včera jsem s ním nešla, protože jsem byla na půl třetí k zubařovi a přišla hlídat tchýně.. takže tak..
11. led 2011 ve 12:07  • Odpověz
autor
@dezyre páni,zubař..fuj fuj..taky se tam chystám,tak jsem zvědavá co bude.
Jo Adámek stoupá sám a krásně,v ohrádce,nebo u nábytku např. u postele,u skříně.. lozí taky,ale není takovej akčňák jak Staník :slight_smile: no já ho tak ani nenechám..ale nechám ho už po celým bytě,jen ne moc v kuchyni,obzvlášť teď když ještě kašle-protože tam máme studenou dlažbu..
Jéé tak to je šikula s tím nočníkem..my to ještě nezkoušeli,taky musím zkusit! Asi po snídani,to se vykaká skoro vždycky.
Dáváš pít jako z normálního hrnku?? A jde mu z toho pít? Taky to musím zkusit.
No vidíš,takže aspoň něco "říká",to my vůbec nic :pensive:
My ty noci máme právě poslední dobou taky dost hrozný,vstávám tak 4x většinou! Proto jsem čučela,že zase po dlouhé době takhle dneska spinkal..doufám,že se vrátí do původního režimu!
S těma procházkama to máme podobně,my nebyli skoro 2 týdny venku! Tak už jsem včera vyrazila. No a dětská dr. říkala,že chodit ven určitě ano,minimálně na půl hodiny..a moje dr. zas mě říkala,že pokud možno ven chodit nemám :grinning: tak si vyber. Ale asi někdy půjdu a pak zkusím dát třeba Adámka v lehátku na balkon,nebo tak.. uvidím ještě.
Ach jo,to je doba co jsme se neviděly viď? Když se vídáme tak často,tak mi přijdou i ty 2 týdny tak dlouhý ! Se těším až se zas uvidíme.
Jo a zkoušela jsem dát Adámkovi rohlík s máslem-děs a hrůza-za půl hodiny jsem do něj nasoukala necelou půlku rohlíku a pak mi pár kousku vyblinkal..jestli jsem mu nedávala přitom málo pít..? Pak už jsem to nezkoušela..včera jsem udělala dětskou žemlovku a taky to nechtěl :frowning2: asi mu tam vadily ty rohlíky nebo co! A poslední dobou co dělám pokusy z té mojí kuchařky,tak bez úspěchu! Někdy to i letí do koše..jako ta žemlovka včera například :cry: člověk se s tím dělá a tak to dopadne,ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2011 ve 13:28  • Odpověz
@janinka22 Staník se taky hezky opírá o všechno, i o postel a tak, ale jen do kleku, jakoby ten spodek noh neměl :D .. Ale zas na druhou stranu, když ho postavím a podsunu mu svý ruce pod loktama (jen ho podpírám), tak si krásně vykračuje... ale stoupnout si sám? .. vůbec.. Jsem to s tím nočníkem zakřikla, po obědě se nevykakal, ale zkusím ho dát po svačině... Ono by se tak mělo začínat, že zkoušet ty děti dávat vždycky po jídle.. ;) Nemusí to být zrovna po obědě..
Možná ten rohlík a tu žemlovku Adámek nechce, protože je zvyklej na mixovaný, ale zase na druhou stranu, když normálně kouše brumíka.. to spíš mu to nejelo. A zkoušela si mu dávat chleba? Já jsem Staníkovi teda rohlík ještě nedávala - jen chleba s máslem, nebo mazacím sýrem - Kiri (ten je dětskej - tvaroh-smetana) s dětskou šunkou buď vepřovou nebo kuřecí a i eidam na to.. a nakrájela jsem mu to na kostičky a pak mu to postupně dávám do pusiny. A dnes jsem mu k tomu udělala ještě nutrilon, takže vypil stovku mlíka a snědl půlku chlebíku. Staník to teda neblinká..
Jo jo dávám mu pít z normálního hrnku, protože z toho Avent s tou savičkou už to jaksi neumí. Neměla jsem tenkrát přestávat. Napadlo mě, že to je tím, že jsem mu ten hrníček dávala když jsem ještě kojila a z prsu musel taky dost tahat, takže mu to nepřišlo jako změna, ale teď v podstatě tři měsíce pije jen z flaštičky ze které to teče samo, tak už se odnaučil pořádně sát.. A já už mu flašku dávat nechci... Tak to víš, že ještě z toho hrnku mu to teče po bradě, takže držím pod ním utěrku nebo plínku :D ..
Jo jo, sice je to14 dní a taky mě to přijde, že jsme se neviděli dlouho:D
Jani a jak budeme v Ivančicích, tak bych chtěla Staníkovi koupit papučky, říkala mě Markéta, že mají dobrý v tom Alpine pro .. na náměstí.. tak se tam pak mrkneme...
11. led 2011 ve 13:57  • Odpověz
autor
@dezyre chleba jsem nezkoušela,zkusím.. ale slyšela jsem že z pečiva je nejlepší veka-je tam prý nejmíň soli z pečiva..tak zkusím i veku. Budu prostě pomaličku zkoušet,nechci ho zas nějak nutit no. Ale máš pravdu že je zhýčkanej na rozmixovaný,to pozoruju,že mu koušky obvykle vadí. Já se snažím ho na ně zvykat,ale jde to pomalu.
Tak to je super,že tak pije z hrníčku! Já bych to Adámka taky chtěla naučit aby se co nejdřív odnaučil od flašky.. tak to vyzkouším,jsem zvědavá co on na to :grinning:
Jasně,prošmejdíme obchody :grinning: jako my jak jsme plánovali že pojedem na ty nákupy do Prahy nebo do té Vídně,tak jsme zatím vlastně nebyli,protože jsme od té doby nemocní :frowning2: to mě taky štve,tak doufám,že budem brzo v pohodě,abysme vyrazili :slight_smile:
11. led 2011 v 15:13  • Odpověz
@janinka22 Jé vidíš Jani, veku jsem taky dávala, někdy kolem novýho roku - zbyl kousek veky, co jsem nezpracovala na chlebíčky a dala to staníkovi a je pravda, že ta veka je krásně měkoučká, že by to Adámek mohl "zkousnout", že to není tekuté :D
My plánujeme taky do Rakouska.. chci tam omrknout věci na Staníka a na sebe :slight_smile:
Teď pozoruju Staníka a klečí u televizního stolku, a kolikrát to chvílema vypadá, že si i chce stoupnout, ale pak si to rozmyslí, možná je to i tím, že mu to docela na těch parketách klouže..
Jé a dnes nám došla ohrádka, co jsme vyaukrovali, tak jsem zvědavá, jestli se naučí v ohrádce normálně sedat a stoupat, protože mám pocit, že kolikrát se ani za celej den skoro nezastaví, pořád lítá z kuchyně do obýváku a naopak a šmejdí po hračkách.. no uvidíme, třeba se do toho týdne vybičuje a něco u vás předvede novýho :D :D..
Jani já už nemixuju ani obědy.. zeleninu pomačkám vidličkou a maso nakrájím na kousky.
11. led 2011 v 15:19  • Odpověz
Jani, tak si představ jaká náhoda... dneska o tom stoupání píšeme a Staník si před chvílí už konečně taky stoupl.. no stoupl.. jsem telefonovala, seděla na zemi, a on se sápal k tomu telefonu a tak nějak po mě vyšplhal :D .. no ale tak alespoň něco..
11. led 2011 v 16:42  • Odpověz
autor
@dezyre no vidíš,však on si začne sám stoupat. Jo a mám čerstvou novinu,máme venku další zub! Horní jedničku..
Páni,ty už nemixuješ? Tak to se máš.. to by mi Adámek asi nebral.. :unamused: jo vidíš,tak tu veku zkusím..když je měkoučká.
Jéé a kdy plánujete to Rakousko asi v jakým časovým horizontu? Nemohli bysme tam jet společně?? To by bylo bezva ne?
11. led 2011 ve 20:18  • Odpověz
Snad bude trénovat, dneska se po mě spíš vyšplhal :slight_smile:))) Teda Adámek má už tolik zoubků a kousat nechce :slight_smile:)))) Já už teda dávám Staníkovi s chlebem i tu kůrku.. no co.. nebude se cuchat :slight_smile:)))
Jani my tam jedeme s bráchem a jeho přítelkyní, takže bychom museli dvouma autama, jinak se samozřejmě přidat můžete a jedeme tam 30.1., pravděpodobně, protože to teď máme docela nabytý, začíná ta plesová sezóna.. teď v sobotu máme maškarní, pak ukážu fotečky ;)
11. led 2011 ve 23:53  • Odpověz
autor
@dezyre no jo asi bych Adámka měla začít víc zvykat na ty kousky..zkusím tu zeleninu asi taky jen už rozmačkávat a ne mixovat a uvidíme co na to řekne.. :sweat_smile: s tím pečivem zas na něho nějak tlačit nebudu kvůli solím co v tom jsou,ale občas mu to zkusím dát ať si zvyká. Dneska zase spinkal od osmi do půl šesté a já dnes taky spala celou noc, tak jsem ráda-po dlouhé době. Asi mi zabrali ty prášky-v noci jsem se jednou vzbudila ale kašlat jsem naštěstí nezačla až jsem v těch půl šesté vstala k Adámkovi.
Jo však to by nevadilo,samozřejmě že bysme jeli každej svým autem,s tím jsem počítala,tak se ještě domluvíme potom :wink:
12. led 2011 v 07:51  • Odpověz
Tak my zas úplnej opak dnes v noci, Staník se o půlnoci vzbudil a nechtěl spát, usnul až o čtvrt na čtyři .. a jelikož se vzbudil, zrovna když jsme šli spát, tak u uspávání Staníka jsem úplně usínala.. Ale nechápu co s ním je, buď je to zubama, protože jak jsem psala, čekám dva, protože se mu na dvou místech jakoby rozevřela dáseň, anebo tou švestkovou šťávou co do něj liju na to kakání - přece jen v tom je cukr..
Dobře Jani, tak se pak domluvíme..
12. led 2011 v 08:23  • Odpověz
autor
tak to ti nevím,ale bude to asi spíš těma zubama bych řekla..tak mu to zkus před spaním trochu promasírovat prstem,my to teď děláme.Ale ty sis koupila ten prsťáček že? Tak to asi masíruješ tím,ne?Taky už ho chci koupit.. A to jsi ho uspávala 3 hodiny jo :astonished:
Dneska to vypadá že bude venku hezky,tak se asi po obědě vydám ven tak na hodinku..jestli to sluníčko teda do odpoledne vydrží..
12. led 2011 v 09:52  • Odpověz
Jani, ale on usnul krásně kolem osmé a najednou padla půlnoc, vzbudil se jednou, dala jsem mu čaj, dudlík, usnul hned, za pět minut se vzbudil znovu a už nezabral... Jo jo, to jsem ho od té půlnoci uspávala až do těch čtvrt na čtyři.. no byla jsem úplně mrtvá, protože dokud jsem se mu věnovala a hladila ho třeba za ruku, nebo ho vozila v postýlce, nebo na něj koukala, tak byl hodnej, ale nedej bože, jak jsem si ho přestala všímat a lehla do postele.. to byl řev.. Tak nevím no.. Jo jo prsťáček mám, ale pucuju mu s ním večer ty zoubky..
Taky se chystám se Staníkem dnes ven, jak píšeš je tam docela hezky.. před půl hoďkou usnul, tak jsem zvědavá jak dlouho bude spát...
12. led 2011 v 10:40  • Odpověz
autor
Tak to je síla to uspávání nezávidím.. :unamused: ale když byl v klidu jak jsi se mu věnovala,tak to nevím jestli bylo zubama,to spíš možná tou šťávou jak jsi psala..
My byli teda venku,je tam docela fajn dneska,zima moc není a svítilo i sluníčko. Uvidíme co to se mnou udělá,chtěla jsem být venku max. hodinu ale nakonec jsem byla skoro hodinu a půl-Adámek tak hezky spal..nechtěla jsem ho budit :sweat_smile:
Dneska jsem dělala poprvé ptáčky :sunglasses: tak jsem zvědavá snad budou dobrý,dělala jsem to k večeři,takže jsem ještě ani nechutnala.
Adámkovi jsem dnes na oběd udělala hovězí s mrkví a bramborem a jablečným džusem,dokonce i mě to docela chutnalo..a on? Opět snědl pár lžiček jako že mu to jelo a pak to bylo zas něco..vztekal se a narvat to do něj byl porod..ale "nacpala" jsem do něj celou porci :grinning: je to hrozný u oběda mi to teď dělá furt! Nevím proč,asi mu nechutná jíst zeleninu a maso,tak dělá cavyky :angry:
12. led 2011 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.