• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Já ti nevím Jani, on i u těch prvních zubů byl takovej .. přecitlivělej.. Jako dopoledne byl hodnej v celku tak hodinu, půl hoďky spal a pak si chvíli hrál a pak řval a řval. Já jsem dneska dělala řízky a bramborovou kaši.. Taky jsme byli venku hoďku a půl.. a dobrý, spinkal celou dobu, jenže pak jsem potkala skoro u domu známou a to se vzbudil.. teď jsem ho dala aby si hrál a zase fňuká a je protivnej..
Jo jo, ptáčci jsou dobrý, taky je občas dělávám.. a párkrát jsem udělala i to, že to co se dává dovnitř do ptáčků, tak jsem to nakrájela na kostičky do omáčky a taky to bylo vynikající :p... Já tam dávám anglickou, párek, vajíčko na tvrdo a zavařenou okurku.. ;)
Možná Jani Adámek zkouší co si může dovolit a co ne..
12. led 2011 v 16:08  • Odpověz
autor
To je dost možný,že mě zkouší,ale už to přehání :sunglasses:
Já do těch ptáčků dala co jsem měla doma :sweat_smile: takže poličan,vařený vajíčko,zavařenou okurku a nasekala jsem tam petrželku a taky jsem to potřela hořčicí., tak uvidíme.Nakrájet všechno do omáčky taky znám,možná taky někdy zkusím..
12. led 2011 v 16:44  • Odpověz
Jo jo, taky to potírám hořčicí... a nasolím a napepřím.. Prosimtě Staník dnes byl protivnej celej den, pořád jsem ho chovala, chvíli si nevyhrál a když jo, tak si stoupl a spadl :D .. Včera jak si stoupl poprvé, tak dnes pořád nacvičuje.. Jani asi to ale budou zuby, protože vrchní dáseň má dost nateklou a teď večer si strkal palec do pusiny, ale obrácenej bříškem na horu, jakoby si to tam sám masíroval, tak jsem mu dala na noc Nurofen pro děti.. tak uvidíme jaká bude noc.
12. led 2011 v 19:25  • Odpověz
autor
Tak my dneska zas měli noc nic moc.. vstávala jsem 3x. Ale myslím že je to pořád tou nemocí..páč buď Adámek kašlal,nebo jsem slyšela že se mu špatně dýchá nosem..už aby byl zdravej! Mě přijde že mi ty prášky už trošku zabírají,tak snad budu taky brzo ok..
Jak zabral Nurofen? My když zkoušeli dát sirup tak to nepomohlo..
13. led 2011 v 07:47  • Odpověz
Jani, tak my dnes noc super, sice Staník usnul v sedm, o půl osmé se vzbudil a lumpačil v postýlce asi do půl desáté, ale byl hodnej a hrál si, a pak se vzbudil asi kolem jedné, a to jsem mu dala jen napít čaje a spinkal dál.. a pak se vzbudil až v osm ráno, takže sirup zabral, .. jinak jsme dnes byli v poradně, Staník má 8,5 měs., 8220 g, 72 cm a obvod hlavičky 46 cm :slight_smile:
Jejda, chudák Adámek, snad se z toho brzo dostane, on na to tak trpí na tu rýmečku .. To budou určitě ty zákeřný bacili od švíce, Rosťa na ně taky trpí a Adámek to bude mít po něm :D
13. led 2011 v 11:16  • Odpověz
autor
tak to se máš,že to zabralo.. já dnes zkoušela uspávat přes den jinak než v lehátku..a výsledek: hrůůůza! Adámek už byl určitě unavenej,dala jsem ho do postýlky,začal brečet,když jsem vykládala ještě víc..tak jsem ho vzala zpátky do obýváku aby si teda hrál když nechce spát-ale stále řval!! Tak jsem to tak za 15 munut šla zkusit opět do postýlky a zkusila ho tam nechat-řval..za chvíli jsem ho pochovala,položila řval a řval..pak už jsem z toho byla na prášky tak jsem ho vzala zas zpátky a nakonec jsem to nevydržela,protože nebyl k utišení(asi byl unavenej a chtěl spát,ale sám neusl) tak jsem ho zas uspala v lehátku..Páni to nevím jak s nervama zvládnu,asi to bude horší než jsem čekala!
Chci ho to v tom lehátku odnaučit,ale asi to hned tak nebude..navíc ho dneska asi bolí zuby..tak o to je to horší!
Ne,ten bacil nechytl od švíci,ale když jsme byli u tchána..já nevím čoveče,když mu odsávám,tak tam ale už nic nemá,nebo jen minimum,tak nechápu proč se mu tak blbě v noci dýchalo..
Jéé tak to jste menší než my :astonished: my měli 76 cm ..Ale váhu máme skoro stejnou
13. led 2011 ve 12:00  • Odpověz
Jejda Jani, tak to ti nezávidím, něco podobnýho jsme měli tu noc, akorátže já jsem byla už tak unavená, že jsem taky úplně zuřila, myslela jsem, že ho roztrhnu jak hada ... Přes den mě takový řvaní z míry nevyvede, ale v noci katastrofa....
Jako Staník mě usnul po cestě od doktorky, asi v 11, z auta jsem ho opatrně předělala do kočárku a spinká tam pořád, takže my pohodička, musím zaklepat.. Jinak doktorka mě potvrdila co jsem si myslela.. Jsem jí říkala, že je protivnej a v noci nechce spát a že to asi budou zuby, a ona povídala, že jo, že horní určitě... tak se jen modlím, aby se už prořezali, aby to netrvalo takhle třeba 14dní..
13. led 2011 ve 12:51  • Odpověz
autor
tak snad se vám zoubky brzo vyklubou :wink: jo já ho taky měla sto chutí vyhodit z okna :grinning: odpoledne budu zkoušet znova :sweat_smile: snad z toho brzo nezešílím..
jo jinak jsem zkoušela dát po obědě Adámka na nočník a vůbec se mu to nelíbilo,jestli ho to studilo či co.. ale začal hned poplakávat,zkusila jsem ho tam chvíli nechat,ale pořád plakal..tak tlačit na něj nebudu,budem to zkoušet pomaličku..
13. led 2011 ve 13:56  • Odpověz
Já dávám Staníka tak, že dám nočník naproti polohovacímu křesílku, protože ten nočník je vyšší a ještě nedosáhne na zem, takže na to lehátko si položí nožičky a zároveň dám na lehátko krabičku a do toho hračky, on si kramuje v krabičce a hraje si a tím tam vydrží :grinning: Jinak my už jsme zvládli bobana ráno.. dala jsem ho i po snídani...
JO a to jsme teprve teď doobědvali... vzbudil se mě až ve dvě :slight_smile:))
13. led 2011 ve 14:32  • Odpověz
autor
Ahoj Leni,

tak co příští týden teda,dorazíte ve středu? Já už jsem dobrá,jen občas kašlu,prášky zabírají.. Adámek ještě kucká,ale myslím že už to bude taky dobrý. Tak písni.. :wink:
15. led 2011 v 16:57  • Odpověz
@janinka22 @dasulag @pompila @dezyre
Ahoj, hledám maminky z Dolních Kounic (či okolí), kam se budeme za měsíc stěhovat a našla jsem si zatím jen vás. Kdybyste měly zájem, mohly bychom se sezámit. Já čekám miminko tedy až letos v září, ale ten malý věkový rozdíl bude časem jedno.
V Dolních Kounicích je teď nově otevřené občanské sdružení LusKoun pro maminky, děti... http://www.luskoun.cz/ , do kterého se chci zapojit, tak můžete využít i jeho aktivit. :slight_smile:
Mějte se hezky a přeji hodně zdraví vám i dětem :wink:
14. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj @kackaberuska. Gratuluju k miminku. Já pocházím z Dolních Kounic, ale jsem přestěhovaná asi o 10 km dál (Prštice). Ale vůbec nevím, že nějaké sdružení v Kounicích funguje. Hned se na ten odkaz kouknu. A odkud se stěhujete?
14. dub 2011 v 15:40  • Odpověz
ahojky holky,

doufám, že se máte dobře.

@dezyre Gratuluji k ročku.

Jinak
@janinka22 @muminek @pompila Vám se taky blíží narozniny, takže všem dětem přeji hodně zdravíčka, a´t Vám dělají radost :wink:
28. dub 2011 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky, Tak nám se blíží narozeniny, ale i tím se blíží mě nástup do práce. 19. května nastupůju. I se těším, ale hlavně se bojím. :confounded: :confounded:
@majka07 teda koukám že máš nové přírůstky v rodince jak se děti jmenují.
Jinak jak se holky máte? Co děti? Martínek už chodí do školky. :grinning:
29. dub 2011 v 08:47  • Odpověz
@muminek jj, nečekané a dvojnásobné k tomu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Napsala su do IP.

Jak se Martínkovi líbí ve školce? M. je z ní nadšená :slight_smile:
29. dub 2011 v 08:57  • Odpověz
@majka07 Martínek te taky nadšenej ale zatím chodí jen na 5 dní v měsíci. Tak snad mu nadšení vydrží i při každodení návštěvě.
29. dub 2011 ve 12:56  • Odpověz
@muminek nj, vy budete mt vlastně teď 3 :slight_smile: To na FB EJ jsi ty?
29. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz
@majka07 jo na FB jsem já. Letí to už budem mít 3 :grinning:
29. dub 2011 ve 20:25  • Odpověz
29. dub 2011 ve 22:23  • Odpověz
@muminek Holky díky moc za gratulace.. @majka07 tobě dodatečná gratulace k dvojčátkům :wink:
10. kvě 2011 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.