• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Čau Pompi. Tak furt lepší nápady tvé mamky než mýho tatíka. Prý mám jít za Ozzáka nebo za Homera Simpsona :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem ale viděla v půjčovně pěkný kostýmy jeskynních lidí, ale to by nám byla kosa. Takže zatím vede Japonka a japonec :D .. Chudák Standa, ještě neví, do čeho ho navlíknu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Jo jo.. to jsem myslím psala, že to budu mít příští týden náročný :grinning: V pátek ten maškarní a v sobotu mysliveckej. Naštěstí róbu na mysliveckej už mám, tak se pak odfotím :grinning:

Chjéjej já už bych tak taky rodila :grinning: :grinning:

Jinak jsme byli včera na Avatar, fakt úžasnej film. Ještě než to šlo do kin jsme to toužili vidět, ale furt bylo plno. DOkonce i teď jsem dávala rezervaci na lístky týden dopředu.. Ale stálo to fakt za to.. krááása. Asi na to chci jít znovu :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
Dobré pondělní ráno, kočky! Jaký jste měly víkend? To je venku zase nadělení,co?? :confused: co to dnešní plavání?? Já mám dneska pech, miláček musí dnes být zrovna v práci minimálně do 15 hod., tak jsem si řekla, že pojedu busem do Ivančic, vzala jsem si sebou i věci.. ale nevím teda, nejezdí to zrovna ukázkově, musela bych ještě jet MHD do Bohunic a odtam teprve by jel autobus, v Ivančicích by měl být 15:05 ... ale díky tomu počasí nevím jestli by cesta netrvala dýl.. tak přemýšlím jestli to risknout, nebo se na to vyprdnout a počkat do příštího pondělí :unamused:
Mě se Vám tak nechtělo ráno do práce!! Jéé jak já se těším až budu doma :slight_smile: už jsem přemýšlela že bych si aspoň domluvila jinak prac. dobu třeba od příštího týden, že bych chodila o něco dřív domů.. posadím sem místo sebe svoji nástupkyni, ať ti už zvyká :slight_smile:
18. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno, To byl víkend v pátek ples v sobotu narozeniny. :frowning2: A dnes jsem myslela že nevstanu
18. led 2010 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky ;)
Mumi tak to si měla pěkně nabyté :slight_smile:. Já takhle budu příští týden :grinning:
Jinak jsme byli v sobotu na Avatar. Fakt super film. Chci jít ještě jednou :grinning:
Jani, já asi dnes plavat nepůjdu :confounded: Standa mě v tom počasí moc nechce pustit, když to není nezbytné. Sice se jízdy ve sněhu nebojím, ale on jo :grinning: Čert ví proč :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
Leni, tak fajn, já to vidím taky jako lepší řešení nejít... takže bych to nechala na příští pondělí ju :wink: to počasí je fakt na prd..
Na Avatarovi jste byli na 3D nebo obyč.? My na obyč. .. bylo to hezký,ale jako nějak excelentní mi to nepřišlo, ovšem ti co byli na tom 3D tak z toho byli unešení... mě to ale přijde dost drahý.
Jooo jinak už máme doma postýlku :slight_smile: složili jsme jen šuplík a zbytek nechali tak, páč to zatím není kam dát.. :sunglasses:
18. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Byly jsme na 3D ;). A bylo to fakt super. Mě ten film přišel hodně propracovanej, pěkně si s tím vyhráli ;)
My máme doma taky postýlku i komodu a zatím není složené ani jedno :grinning: Tak jste dobří, že už máte alespoň šufle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi jo Jani, necháme to na příští pondělí :wink:
18. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Dez taky jdete na ples a kam?
18. led 2010 v 09:21  • Odpověz
V Dolních Kounicích na maškarní a v Pršticích bude mysliveckej :wink:
18. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Já jdu asi na mysliveckej do Oslavan nebo do Padochova na Sokolskej
18. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Tak až tak daleko my nejezdíme :grinning:. Ono taky, když se účastníme plesů v Kounicích a v Pršticích, tak jich je za sezónu dost :grinning: , tuším dohromady 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 09:28  • Odpověz
To jo a odkud jsi přesně já myslela že z Ivančic
18. led 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
aha, tak to věřím že to byl lepší zážitek,Leni, to 3D :slight_smile:
dobře, plavat půjdem až za týden.. snad už bude lepší počasí! Doufám, že se tu dnes ukáže i Katka..
18. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Dobré ráno,
nějak jsem tušila, že nikam kdes nepůjdeme, ale souhlasím, že pošasí nění ideální, já sice příští pondělí asi nemůůůžu, ještě upřesním, ale nebadí aspon budu mít víc času na nákup plavek......, spodek dobrý, ale ty prsaaaaa....., tak já zase jdu heFkej den všem pa
18. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Tak zatím jdeme hrabat snížek
18. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Mumi já jsem z Prštic :wink:
Čau Katy, no tak to je škoda, že zas příští týden ty nemůžeš :frowning2:
18. led 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
holky,uvidíme zas ten příští týden podle počasí no... je to teď fakt hrůza! Jinak já plavky jedny ok - spodek obleču u všech, ale vršek mi jaksi nesedí :sweat_smile: ale jedny docela jdou..
18. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Jo jo.. teďkom je to Jani hrůza. Dokonce včera, ze samé radosti jak nasněžilo, jsem stihla i spadnout. Jak zhnilý jablko ze stromu jsem letěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já spodek taky obleču, teda jen ty, co mám 38, ale vršky taky ani jedny. Takže jsem kupovala ty nový (jak jsem vám říkala).
Jinak holky, udělaly se mi strie na bokách :frowning2: :cry:
18. led 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
jéé Leni,tak doufám,že jsi v pořádku a spadla jsi jen na zadek jako já v pátek... musíme opatrně!
tak to je blbý že se ti udělaly strie.. já čekám kdy to potká mě, doufám, že ne, nepřibírám v krátké době nějak moc - zatím - právě se obávám,že se mi bříško zvětší pak narychlo o dost a taky mi kůže popraská.. uvidíme no, s tím prostě nic nenaděláme
18. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Tak jsme doma :slight_smile:
18. led 2010 v 11:46  • Odpověz
tak jsem tady zase, poobědvám a zase se jdu učit, jinak jestli vás to uklidní, tak já se v pátek vážila a měla jsem 69,5 a co jsem přijela od mamky, tak mám o 2kila vííííc :astonished: , no bydlet tam, tak nevím, jinak mě se trochu strie udělaly jak jsem přibrala, ted zatim nic, nebo mi přijde že jsou stejné, ale bříško se mi nafukuje nějak rychle, tak snad to nebude tak hrozné, nikdo je nechce, myslím ty strie, já naštěstí nespadla, tak mě to asi ještě čeká, šla bych hned lyžovat, ach jooo,
Tak opatrněěěěěěěěěěěěě,
18. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Já měla s tím plaváním stejný problém měla jsem půjčení plavky od mamky takoví tankíny že mě nelezlo aspoň břicho
18. led 2010 v 11:48  • Odpověz
jooo a abych si zase postěžovala, zase mě vytočila tchýně a Miciny ex.......
18. led 2010 v 11:49  • Odpověz
a jsem jak postižení, zase jsme včera nakupovali oblečky, takže kdyby někomu něco chybělo dodáme i s cedulkama, máme toho myslím pro celé jesle, když ono nejde odolat
18. led 2010 v 11:50  • Odpověz
to je normální od toho ty tchýmě máme :frowning2: :grinning:
18. led 2010 v 11:51  • Odpověz
mumi: no práááávě, ale někdy je to fakt na ránu.....
18. led 2010 v 11:52  • Odpověz
no jo to je těžký a to ještě nemáš mimčo počkej to pak bude ještě
18. led 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
ty teda nakupuješ jak o život Kači :grinning: já se soustředím už spíš na jiný věci než je oblečení.. radši - abych nedopadla stejně jak ty :grinning:
z tchýně a té druhé můry si nic nedělej,to přejde :sunglasses:
co dneska máte k obědu,holky? Já měla z domu zbytek sekané a dala jsem si k tomu chlebík,právě jsem dojedla...už jsem měla hlad! Mívám teď čím dál častěji hlad. Jinak já jsem zatím na 60 kg.
18. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Ja na 63kg a to nejsem těhu
18. led 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
mumi- :grinning: a kolik jsi nabrala kg v těhu?
18. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.