• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
já měla roštěnku a rýži, já právě neměla hlad, ale chut, pořád u učení něco zobu, ale spíš ovoce a tak
mumi: máš krásného chlapečka, ani jsem tě nepřivítala, jsem to ale nezdvořák, tak vítej mezi námi, no s tchýní nestraš, ach joooo, bude mít prvního vnuka, kterého nechtěla, chtěla holku a má tendence si všechny přivlastnovat a vnučky má už 2, ale kašlu na to.
18. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
jani: no já už bych nic nekupovala, s tím přišel micka, říká miciiii, to musíme mít, no a řekni ne e
18. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
no nic jdu najít impregnaci na své nové sportovní boty ke kočárku co mi včera micka koupil a opouštím vás, papapa
18. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holky, tak nám zase padá a padá :grinning: :grinning: :grinning:

Mumi to jste měli pěkný víkend, my pracovní. V sobutu byl sice tady ples, ale fakt se mi nechtělo, užila jsem si firemní ples od manžela z práce v listopadu.

Na ten film bych ráda šla, ale zatím váhám, bo kdo byl tak jedni říkají super, jiní zase nic moc.
18. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
Kači,jasně chápu,něčemu se prostě odolat nedá :grinning: my se byli podívat včera v Chiccu,jako ceny mají docela vysoký,vyplatí se věci koupit spíš přes net někde.. ale koupili jsme tam pěknou deku - žlutou, fleece, za 240,- Kč, to se mi zdálo dobrý.. Tak máme další drobnost :slight_smile:

maji,záleží na vkusu-někomu se to může zdát super a z toho zas někdo nemusí být vůbec nadšenej... takže co člověk,to názor..
18. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jani 25kg
18. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jani to máš pravdu.

Tady přestalo sněžit hurá.
18. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Kačko dík ale je to strašný divoch
18. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Máji já byla na plese a narozkách praovně chodím dělat pingla. Nějaká kačka se hodí. :sunglasses:
18. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Mumi aha, ale každá kačka dobrá, taky si přivydělávám doma :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
a co děláš smím li se ptát?
18. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
mumi - 25 kg?? :astonished: páni, tak to musela být síla co? Já mám zatím nahoře 6 kg, doufám, že ani moc nenaberu..
joo, to by mě taky zajímalo jak si přivyděláváš, maji? Jestli to není tajný teda... :sunglasses:
18. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jani a to jsem moc nejedla a dlouho zvracela já myslím že je to dáný v genech
18. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
známému fakturaci, mamce pomáhám s účkem a ještě jí zřizuji e-shop, který budu spravovat
18. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
mamku mám na mysli jako tchyňku, já to slovo nemám ráda :grinning:
18. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
mumi, tak to je síla teda, když jsi ani moc nejedla.. no ale je to pravda, je to v genech a ženská s tím nic neudělá,že
maji,aha, tak to je dobře, že máš nějaký přivýdělek, to se vždycky hodí :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Dneska to dítě asi přizabiju :angry: Dělá samé kraviny :unamused:

Jani jj hodí se každá korunka :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Mají to bude něco ve vzduch malej je taky otrava otravná :frowning2: :grinning:
18. led 2010 v 17:59  • Odpověz
No mumi to asi jo, bo aj kámoška přišla na návštěvu a říkala, že se z malého dneska asi zblázní :grinning: My vytáhli pak Mau ven doufám, že za půl hodinky hoďku zalehne a bude. ještě teda musí večeřet :grinning:
18. led 2010 v 18:56  • Odpověz
ahoj holky

jaké bylo plavčo pokud jste byli :wink:
19. led 2010 v 10:05  • Odpověz
ahoj maji, nebyly jsme, takže těžko říct, ale v pondělí snad půjdeme, už to potřebuju se býbat, byla jsem přes víkend u mamky a nabrala jsem u ní 2kila!!!!!
19. led 2010 v 10:16  • Odpověz
pom u maminky se člověk má vždy dobře vid :wink: A kdy máš vlastně ty termín?
19. led 2010 v 10:19  • Odpověz
také v květnu, 22. , jj, mamka je jen jedna a ta naše, jinak mi dryhý jede z práce a prý má srajdu a zvrací, tak jdu vařit černej čaj a pak se uvidí, papapa a heFkej den
19. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
taky hezkej den :wink: a ať je mu líp.
19. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Dnes jsem tu celý den nebyla. Byla jsem v Brně, ještě v práci, zaučovat svou nástupkyni :wink: A jakpak jste se měli vy?
19. led 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
Dobré ránko.
Leni,teda ty máš aktivní nemocenskou :grinning: a ještě jsi dokonce byla v práci jo??? :astonished:
Mě se dneska zase tak nechtělo! Jsem dost málo vyspaná,ještě bych to viděla aspoň tak na dvě hodinky spánku.. :pensive:
Včera mi přišla přebalovací podložka :slight_smile: dám ji do alba.. taky jsem včera objednala další věcičky - matraci do postýlky, prostěradlo, nepropustnou podložku do postýlky a hrací deku - na tu se těším nejvíc :dizzy_face: a další kačáky jsou pryč... ty peníze tak rychle mizí to je síla!
20. led 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahoj Jani,
tak já si dnes valím na poštu pro to lehátko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už se taky těším :wink:
20. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Krásné ráno

Jani, podložka hezká :slight_smile: Jé Vám to nakupování úplně závidím samo v dobrém :wink: Já měla radost z každé věci co jsem nakoupila :sunglasses: jj korunky mizí ale řekla bych, že ještě víc mizí když už je miminko :grinning:
Jani jakou jsi objednala hrací deku?
20. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj děvčata, Jani a to se ještě nevyspíš :frowning2: já se mevyspala už 20měsíců
20. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Tak to si moc dobře pamatuju jak korunky letí to bylo pěkný to se mě líbilo a už byli kačky pryč
20. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.