• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF - 1 embryo nebo 2 embrya?

(Zamčená)
31. prosince 2013 
Ahoj všem, nemám ve svém okolí nikoho, kdo by mi pomohl a tak se ptám: při IVF 1 nebo 2 embrya? Předem moc díky za odpovědi :slight_smile:
Měla jsem hyperfci štítky - odstraněna, endometriózu - laparoskopicky odstraněny oba vejcovody, muž má vše OK včetně spermio, od 1.1. začínáme se stimulací a já nevím, jak s těmi embryi...
30. pro 2013 v 18:47  • Odpověz
Zazila jsem oboji :slight_smile:. A jsem rada, ze jsem se na prvni pokus rozhodla pro dve, i kdyz ted, kdyz stat hradi 4 pokusy, asi bych vahala. Hodne stesti :slight_smile:
30. pro 2013 v 18:55  • Odpověz
Já bych byla pro 2. Když jedno nevyjde pořád je naděje a pokud vyjdou obě, už nebudete muset za nějaký ten rok chodit na další pokus (který by třeba ani vyjít nemusel).
30. pro 2013 v 19:08  • Odpověz
Ahoj, já jsem si nechala zavést embrya dvě a byl to náš první pokus. Udrželo se jedno a v březnu čekáme holčičku. Kdybych se měla rozhodovat znovu, udělám to stejně.... Máme ještě tři zamrazená a tak mě to rozhodování za čas čeká znovu....
30. pro 2013 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
Kdybych měla napoprvé možnost rozhodla bych se pro dvě(měla jsem jedno), po druhé jsem s rozhodovala a vybrala jen jedno, uchytilo se :slight_smile: .
31. pro 2013 v 10:39  • Odpověz
Taky myslim ze lepsi zavest dve, sance ze se uchytne aspon jedno je vetsi a kdyby zustaly dve tak je to taky krasa, buhvi co by bylo kdyby jste se za par roku rozhodli pro dalsi mimi jestli by to slo , nekdy jsou dlouho problemy tak ja jsem pro dve:slight_smile:
31. pro 2013 v 10:42  • Odpověz
Za mě jedno :wink: měla sem čtyři transféry, jednou sme nechali zavést dvě, ale stejně se povedl pokus, kde nám zavedli jednoho bojovníčka, ted sem začala stimulovat a už víme, že se bude dávat jen jeden bojovníček :grinning: Jinak s 1. IVF sem měla dost mrazáčků, takže pohoda, doufáme, že i tentokrát, bude co zamrazit :slight_smile: Přeju hodně štěstí :slight_smile:
31. pro 2013 v 10:43  • Odpověz
byla bych pro dvě, u nás poprvé se chytlo jen jedno ale bohužel i to odešlo :unamused: ale podruhé se chytla obě dvě a dnes nám tady běhají 18ti měsíční dvojčata :slight_smile: jsem ráda, že to máme tzv. "jedním vrzem", protože mít jen jedno dítě z IVF, asi už bych do dalšího IVF nešla a byl by tak jedináček
31. pro 2013 v 10:52  • Odpověz
Já chtěla dvě (pojišťovnu jsem neřešila), ale jsem po plastice dělohy a dr mi řekl, že striktně jedno...no a nakonec jsme stejně měli jen jedno vajíčko, takže jen jedno embryo a bylo vyřešeno :slight_smile: Hodně štěstí!
31. pro 2013 v 11:08  • Odpověz
Chtěla jsem jedno, doporučili mi zavést dvě( prý jsou to špatná vajíčka), ted mi tu běhají dvě princezny:slight_smile:
31. pro 2013 v 11:23  • Odpověz
Nám vzniklo jen jedno embryo tak sme neměli na výběr a drží se jsme v 15.týdnu :slight_smile:
31. pro 2013 v 11:40  • Odpověz
U 1. IVF dvě embrya - syn. 2. IVF jedno embryo - nezadařilo se. 3. IVF dvě embrya - syn. Držím palce!
31. pro 2013 ve 12:49  • Odpověz
1.IVF a jedno embryo, chytlo se a mame 14ti mesicni holcicku. I doktori mi tenkrat doporucili nechat zavest pouze jedno embryo.
31. pro 2013 ve 13:00  • Odpověz
osobní zkušenost nemám, ale kdybych se do té situace dostala, pravděpodobně bych šla do dvou...
31. pro 2013 ve 13:14  • Odpověz
1.IVF - 2 embrya a nic, 2.IVF 2 embrya a nic, třetí pokus byl KET - 2 embrya - chytla se obě, ale jedno cca6+4 zaniko - výsledek - 1 syn. Rozhodně bych šla do dvou.
Kdybych už jedno dítě měla, zvažovala bych zavedení jednoho, ale u prvního děcka bych šla do dvou.
31. pro 2013 v 17:32  • Odpověz
1. IVF - 1 embryo, podařilo se otěhotnět, bohužel v 9.tt - zamlklé těhotenství, 2.IVF - opět jedno embryo - zadařilo se a máme ročního syna:slight_smile: Já ale neměla na výběr, nám vždy k zavedení zůstalo pouze to 1 embryo.
31. pro 2013 v 17:53  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.