• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@duschankova Každá z nás chce všechno hned. Je tu spousta holek se silnými příběhy, až si i my říkáme, že na tom ještě nejsme nejhůře. Ale každá z nás má své velké trápení.
Já třeba mám za sebou 4 tranféry embryjek, z toho byly 2 biochemická těhotenství a s příští ms začínáme 5 rok snažení, ale stále nejsem na tom "nejhůře" .... IVF tě naučí jednomu, trpělivosti ! Protože tak strašně chceme všechno hned.

Ty už nějaké dítko máš ?
18. říj 2010 v 06:15  • Odpověz
ahojky,ráda bych se k Vám přidala...........misanda si mě možná ještě pamatuje kdy jsme s polu bojovaly.....začala jsem stimulovat na svůj už 7pokus a už dlouho jsem nika nepsala,ale asi bych byla ráda kdybych zase při té jedné čárce jsem se měla komu vynadávat)))) všem snažilkám držím pěsti nemám dočteno tak nevím jestli je někdo v akci????abych na to nebyla sama))))
18. říj 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobré ráno všem,tak jsem konečně včera pouštěli draky domácí výrobi a dokonce létal,ale nakonec měl pád a roztrhal se,ale naštěstí až na konci :wink:
Verča mi nějako kašle,ale snad to bude dobré zítra s ní jdu po doktorech.
Já se zase chystám volat obvodnímu doktorovi objednat na předoperační vyšetření.Tak to určitě zvedne ta jeho sestra Štěkna tak jsem zvědavá jak mě bude stavět do latě já tam nebyla 3 roky už jen kvůli ní a ani mi vlastně ani nic nebylo abych tam musela a když tak jsem se raději kurýrovala sama doma
Jo a zdravím nové snažilky :wink:
18. říj 2010 v 09:42  • Odpověz
misanda snad tam ještě jsou, včera se mi stala taková blbá věc, manžel mě nechtěně - opravdu nechtěně podotýkám, bouchl do břicha. Něco prodiskutovával s mým taťkou a gestikuloval s rukama no a prostě mě bouchl do břicha. Do té doby mě bolely vaječníky, potom mě jen bolelo břicho jako na ms a dnes už nic. Včera večer jsem ještě měla docela silnej cervikální hlen. Mám strach že mi ty folíky popraskaly. Možná působím jako hysterka, přinejmenjším před našima, protože jsem manželovi udělala před nima scénu, ale ten co nezažil čekání na stimulaci, pak měsíční přípravu s braním antikoncepece a celkem měsíc píchání injekcí při dlouhým protokolu, všechnu tu opatrnost před prudkýma pohybama, který by mohly zapříčinit nějakou neplechu.....a všechno ostatní, si nedokáže představit ten pocit hroznýho zmaru, a tu paniku z toho, že se to 2 dny před punkcí mohlo kvůli takové blbé situaci podělat... :frowning2:
18. říj 2010 v 10:19  • Odpověz
ahojky

teda vy jste kecalky :slight_smile:
18. říj 2010 v 10:40  • Odpověz
@evaav Stejně tam musíš zavolat, tak hoď za hlavu řeči sestřičky, bych jí vlítla do úsměvu !!! Verunce přeji brzké uzdravění !

@monulkab Pokud ještě nemáš v sobě pregnyl, tak si myslím, že by se nemělo nic stát. Určitě ti to na psychické pohodě nepřidalo, ale myslím, že se nemusíš obávat. A myslím, že nebolení břicha ještě nic neznamená ... teď se šetři a odpočívej. Jestli to chápu, zítra jdeš na OPU ?

@cutce Ahoj mamino !
18. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz
@abig nazdarek, jste toho prokecali a i nove tvare jsem videla :grinning: , tak super, bude vas vic a ja na vas budu vsechny kychat bacily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jaky byl vikend?
18. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz
@cutce Ano, jsou tu nové holčiny, bude chvíli trvat, než si je zapamatuji :grinning:
Víkend byl krátký, ale pohodový. Sice jsem měla v sobotu protivnou, ale myslím, že to manžel přežil.
18. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz
@abig tak nekdy se stava, ze je nalada pod psa :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz
abig jojo, zítra mám opu, a pregnyl jsem píchala včera ve 21 hod... no zítra uvidíme...ale se*e mě to teda...
18. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
@monulkab neboj, s folíčkama nic nebude!!!!
18. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
@ester32 nazdáááááárek!!!!!!!!!!!!!!! jak se vede!!!!????????
18. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz
@monulkab neboj se je to nepříjemný,ale folíci určitě nepopraskaly to by musela být rána a ještě přesně na vaječník))))bude to v pořádku a na zítřek držím pěstiiiii

@misanda ahoooooooooooj no jak se můžu mít když i po roce jsem pořád tu těch 9let před tím nepočítám))))

@abig poslední tvoje dva pokusy jsem sledovala(((škoda,že se vždy pustilo........držím pěsti aby příště se už zakouslo a nepustilo 9měsíců
18. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
@ester32 já vim...já mám dneska taky náladu na pikačuuu :frowning2: ale život jde dál, mno :zipper_mouth:
18. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
@ester32 a ty teď absolvuješ IVF nebo jak to s váma je??? kolikátý pokus? :astonished:
18. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz
@misanda jojo teť stimuluji na další pokus už 7))) ale jsou to minimálky tak to není až tak náročný (těma lékama)jinak to je na stejno))))a stále prrrrrrrrrrrrd no,ale jinak je to už můj poslední pokus jsem vlastně neustále před nebo po nebo mezi stimulkou tak nemůžu nic ani cvičit ani plánovat nic dlouhodoběji((( ............a jsem četla,že jsi už v procesu adopce!!! to je úžasnýýýýýýýýýýýýý moc Vám držím pěstiiiiiiiiiiiiiiii
18. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
@ester32 jj, já jsem taky řikala, že dám tři pokusy a pak na to prdim...čtvrtej někdy příští rok, ale ne s mýma vajcama. mezitim pofrčí naše adopce...tak snad se brzo dočkáme no...já si furt myslim, že fakt neni s čim otálet.

To jsi dobrá s těma 7 pokusama...to by mi asi pomalu švihlo už...ach jo :frowning2:
18. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem sem napsala jeden příspěvek v pátek.. a o víkendu jsem se sem ani nesdotala (a to už se mi po koníku fakt stýskalo :slight_smile: ). Všem Vám moc držím palečky... :wink: Jo jo, je to běh na dlouhou trať, my máme po čtyřech letech snažení, jednom nepovedenym těhu a posléze jednom negativním IVF - mám pocit, že toho mám za sebou až až, ale jak napsala abig - jsou na tom holky i hůř..... Teď stimuluju od čtvrtka Fostimonem na 2.IVF, dnes kontrolní utz. Holky, já bych nám to všem tak MOC přála!!!! Ale jednou se dočkáte, uvidíte :wink:
18. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
@jesterka001 tak držím pěsti na utz a pak dej vědět, ju???
18. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz
@misanda je toho už opravdu dost(((pokud se zase nezadaří tak mi to asi není souzeno a půjdu dál)))a počkám si na ty vnoučata)))........a s adopcí určitě není na co čekat přece jen to taky není hned a myslím,že klidně i dvě děti by jsi brala kdyby se zadařilo))))

@jesterka001 ahojky ještě se neznáme,ale jsme na tom stejně já stimuluji od pátku tak jsem den za tebou držím pěsti na dnešní ultrazvuk já jdu ve čtvrtek taky jsem zvědavá co tam bude zatím se cítím,že nic moc (((
18. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz
@misanda Díky, dám :slight_smile: Jsem nervozní jestli tam vůbec něco je.. no snad jo :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
holky, asi se vám přiznám..potřebuju to ze sebe dostat...dneska jsem byla na kontrolním utz, stimulujeme na 3IVf...bohužel je tam málo folíků i po těch dardách hormonů co jsem píchala. a ze kterejch mi bylo akorát zle, že jsem sotva stála na nohou... :frowning2: je mi fakt mizerně :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz
@ester32 - Ahoj, no tak to potáhneme skoro téměř pospolu :slight_smile: Já ti nevím, ale mám podobný pocit jako ty. Minule mě bolel vaječník (mám teda jenom jeden) a měla jsem nafouklý břicho, tentokráte vůbec, ale vůbec nic :frowning2: Tak mi to je divný..... Co ty?
18. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz
@ester32 Jéžiši, ty jsi zlato ! Že já tě nikde nezahlédla ještě, nebo jo ?
18. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz
@misanda TOhle to jsem vůbec, ale vůbec nechtěla číst !!! Co ti na do mudra řekla ? Zdá se jí to normální tě takhle dávkovat, když je to na h.ovno ? Ty jo ....... to mě tak prdí. Moc mě to mrzí maličká.
Objevilo se tam alespoň něco, z čeho se bude moci vybrat ??? Já ti prostě dám svoje a basta !
18. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz

Abig (29) - čekání na 3IVF - toužebné přání leden 2011
Mišanda (27) - čekání na 3IVF - rok 2010
cibka (30) - čekání na 3 IVF - toužebné přání leden 2011
Koubovka1 (26) - čekání na 2 IVF říjen 2010 brzy už stimulantka
Tonytony (35 - čekání na 2.IVF v 12/10
Pajinkaa28 - čekání na

Stimulantky :

Těhulky :
Nana.76- TP 9.12 2010 holčička Terezka
18. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
@abig vlevo mám jeden - 19mm, vpravo 5 - 22mm...ale víš jak...já jsem odborník na tvorbu nedozrálých oocytů...takže si myslim, že z toho bude prd. Si řikám, že by možná bylo nejlepší kdyby na ET vůbec nedošlo a ušetřili jsme ten celý pokus na ty darovaný vajucha... :zipper_mouth:

to je můj úděl...s těma vajcama..jenomže jsem fakt čekala, že jich bude aspoň 10 :zipper_mouth: predispozice tam byly na 12...tak nevim, kde se stala chyba :frowning2:
18. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
jo a opu mám už ve středu :zipper_mouth:
18. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz
@misanda tak to je mi strasne lito :unamused: :cry:
18. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz
@misanda Zítra pícháš už pregnyl ? No jo, se blbě ptám když už jsou tak velké, to musí ven, než to samo uteče. Moc na tebe myslím, a budu věřit, že tam toho najdou víc, než se ukázalo.
18. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.