• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
autor
a zrovna tu řve sousedka na svoje dítě, že je debil...no neni to super? nj, příroda opravdu ví, co dělá...moje právo na dítě připadne nějaký feťáčce nebo šlápotě, který budou na svoje dítě řvát, nebo ho mlátit a přinejlepším ho hodí do popelnice, kde ho možná někdo najde...jj...život...

18. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
@abig pregnyl už dneska v devět večer...mudra právě řikala, že už je tam nemůžeme nechat dýl, že už jsou to mackové...
18. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz
@misanda ja bych to zase za hlavu nehazela :wink: , treba jich mas mene, ale budou plne :wink:
18. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
@cutce to se dozvíme ve středu...tipuju to na tři kousky...možná budou i zralý :zipper_mouth:
18. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz
@misanda tak vidis, i se trema kouskama se daji delat divi, uvidis, jeste to urco nevzdavej :wink:
18. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
jo a holky, víte co je super? že se mi díky těm hormonům začínaj "kroutit" vaječníky k sobě...fakt paráda...
18. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz
@misanda Máš pravdu 36 hodin před OPU, jsem si to špatně spočítala.
Život je k.urva, alespoň ten můj, ale já se nedám a ty taky ne. Na to jsme dost silné !!!
18. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
@abig si piš...už mám vyhlídlý bolestný :grinning: půjdu si kopit do CA dvoje pletený šaty :grinning: :grinning: když už nebude mimino, budou šaty!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz
@misanda Ha, tak na to zapomeň 3 kousky, 6 jich bude a krásných ...... přičaruju ...
Jak jsi na tom fyzicky ? S těma vaječníkama to chápu, můj levý je schovaný někde v dupě, tak na UTZ většinou ani není vidět, proto u mě neříkají kolik folíku ( já vím, u mě není potřeba), ale ono je to nepříjemné i fyzicky, když se ty mrchy těma hormana točí a podtáčí ....
18. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
@abig nj, už je mi teď líp, asi jak se o víkendu snížila ta dávka Gonalu, ale ještě v sobotu jsem zkoušela teda... :pensive: fakt jsem si řekla, že tohle za to mít vlastní bio dítě nestojí :frowning2: budu mít co dělat, abych se dala po tom všem teď do kupy...
18. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz
@misanda Nakupovací mánie, jo ? Působí ti na tebe ? Na mě to nefunguje, bohužel.
Ještě vydrž, stále nejsi na konci tohoto boje, uvidíme, co ti v laborce s prckama provednou.
Jdete do ICSI ???
18. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
@abig my musíme vždycky jedině ICSI :zipper_mouth: takže jestli bude co ICSIovat, tak jo...

ale jo, já když si něco pěknýho koupim a vzpomenu si na Ferka, tak je dobře :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz
@misanda Je to lepší, než tomu nechat volný průběh ... ještě to nemají tak vychytané, aby se jim to podařilo řádně probrat a vybrat tu správnou spermii, aby se vajínko chytlo .... když už je to asistovaná reprodukce, tak ať je to pořádně.
18. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz
@monulkab Neboj, určitě Tě to polekalo, ale prasknout by neměly tímhle:slight_smile: Bude to ok! Držím palečky na OPU:slight_smile:
@misanda Třeba opravdu budou kvalitní a budeš se ještě divit, já měla vajíček hodně, embryjka byla výstavní- nakonec ale po PGD se zjistilo, že mají vady v chromozomech a zbylo jen 1 kvalitní embryjko a stejně z něj nic nebylo, takže asi kvantita není to pravé ořechové:frowning2: Moc bych Ti to přála, už jen proto, že jsi tak silná, že jdeš do adopce-před tím se klaním, nevím, zda bych to dokázala, jako ty myšlenky jsou, ikdyž už dítě mám, ale 100%přesvědčení, které k tomu musí podle mě být, to není a to je prostě moc moc důležitý a Ty to v sobě máš- fakt krásný:slight_smile:
18. říj 2010 ve 14:08  • Odpověz
@misanda moooooooooc držím pěsti a 6 je hekých a myslím,že tentokrát jsou dost velký všechny tak by tam měly být zralý vajíčka .....držím co mám a ty dávky ti nezávidím to je hnus(((( tak ve čtvrtek budu držet vše

@abig jojo už jsme se potkaly)))ňevzpomenu si kde,ale potkaly))) já taky chodím do RF

můžu holky poprosit do postupky nikdy jsem v žádné nebyla tak třeba se mi to prolomí))))(jsem naivní já vím)
18. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz
@monulkab já se cítím až podezřele dobře právě mě nic nebolí a to mě vždy bolely vaječníky od první pilulky clostíku no uvidím ve čtvrtek co tam bude))))
18. říj 2010 ve 14:11  • Odpověz
KONEČNĚ holky :grinning: :grinning: :grinning: mrcha je TADY!!!
jdu na UTZ 29.10. :slight_smile: a pokud VSECHNO dobre pujde, transfer by mohl byt za deset dni od UTZ :sweat_smile:
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
18. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz
@misanda misoooooooooooooooooooooo co to tady ctu???????
18. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz
@ester32 Tak když jsme se potkaly, tak jsme se potkaly :grinning:
18. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz
@pampeliska36 Super zpráva !!! Ani se nenaděješ a KETíka budeš mít za sebou a pupík před sebou !
18. říj 2010 ve 14:44  • Odpověz
@misanda bobku............ ty náš nevěřící tomášu..... ach jo! treba tam nejaky budou... co tomu vsemu rika tvoje telo? MYSLIM MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC NA TEBE!!!!!! saty vic jak schvaluju!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
18. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz
@abig vsak vis jak....... :wink:
18. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz

Abig (29) - čekání na 3IVF - toužebné přání leden 2011
Mišanda (27) - čekání na 3IVF - rok 2010
cibka (30) - čekání na 3 IVF - toužebné přání leden 2011
Koubovka1 (26) - čekání na 2 IVF říjen 2010 brzy už stimulantka
Tonytony (35 - čekání na 2.IVF v 12/10
Pajinkaa28 - čekání na ?
Ester 32 - čekání na ?
Pampeliška36 - čekání na KETík - již tento měsíc !

Stimulantky :

Těhulky :
Nana.76- TP 9.12 2010 holčička Terezka

@pampeliska36 Jsem si dovolila no ... :wink:
18. říj 2010 ve 14:51  • Odpověz
Teď ale nevím, kdo všechno již stimuluje a chce jít do tabulky, takže buď dopsat, nebo mi napsat !
18. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz
@duschankova mrkni na muj článek tam je to vše napsané :wink:
18. říj 2010 v 15:34  • Odpověz
ahoj kočky všechny vás zdravím
misando držím ti moc palečky, nevzdavej to holka drž se posílám ti obejmutí
abig ahojky jak je , japsala do gennetu přímo tomu mému dr na email a on mi napsal že se mu uvolnilo místo tak už jdu 2.11. na konzulataci hurá původne jsem mela jít až 23 tak sem moc rada
a včera jsem si udelala radost a objednala nový objektiv na foták, zítra by mel dorazit
18. říj 2010 v 15:47  • Odpověz
Čau ženy,
teda já sepsala takovej román a když jsem to odeslala,tak stránky nešly,takže znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nejprve v šem pěkný pozdrav jak stávajícím,tak i novým holčinám!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mišandoooo :slight_smile: chtěla jsi to ututlat a nedá ti to viď????Tak jako všechny ostatní budu i já ve středu zběsile držet palce,ať je výsledek co nejlepší a odjíždíš z Pronatalu s úsměvem na rtech!! :sweat_smile:
Pampeli,tobě gratulka k mrše a jinak samo taky hodně štěstí(ani pořádně nevím,ale myslím,že jdeš na Ket že?)
Já pořád chcíplá,je to horší než minulý týden,pěkně mi to sedlo na průdušky :rolling_eyes: A to za chvíli vyrážím směr Prague na třídní schůzky.....prdla bych na to,ale budou se asi projednávat maturity,tak to nějak vydržím....dětičky jsou i starosti,nejen radosti :grinning: :grinning:
V pátek jedu do Caru,snad bude vše OK a už to nějak na ten listopad domluvíme.....
Holky mějte se a všem přeji jen dobré zprávy,ať už se týkají čehokoliv!!!
18. říj 2010 v 15:50  • Odpověz
@evik73 Ahoj, tak už je načase pořadně zalést pod peřiny a vykurýrovat.
18. říj 2010 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.