• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@misanda Tak bezedná by nemusela být, mě by stačilo, kdybych na všechno nemusela tak dlouho šetřit .... třeba takový 13 plat by se mi líbil .... klidně i 14 :grinning: :grinning: :grinning:
Já ti nevím, ale poslední měsíce žiju od výplaty k výplatě ... buď je tak všechno drahé, nebo už neumím hospodařit !!!!
19. říj 2010 v 17:26  • Odpověz
ahojky

tak ja jsem dneska desne unavena, nejak jsem nemohla spat :unamused: . jinak ta bezedna kreditka by se bodla i me :sweat_smile: :grinning:
@misanda taky drzim pesticky na zitra, jeste nic nezahazuj :wink:
19. říj 2010 v 17:39  • Odpověz
@abig ahojky:slight_smile:
19. říj 2010 v 17:53  • Odpověz
@pecicka Jak se vám daři ? Už nakupuješ pro miminko ?
19. říj 2010 v 18:02  • Odpověz
@pecicka Je, Tebe sice neznám, ale koukám na profil a vidím, že už máš 3 děti a už dost větší- to je krásný:slight_smile: To bych taky chtěla:slight_smile: Můžu se jen zeptat, IVF se u Tebe týkalo jen posledního mrňouska? Fakt to je krásný:slight_smile: Až mi slza kápla:slight_smile:
19. říj 2010 v 18:03  • Odpověz
No, já si taky říkala, jak si spravím náladu, když se to nepovede nákupy, ale u mě to nefunguje- netěší mě prostě nic:frowning2: A hlavně bych se všeho vzdala, jen aby byl mimís:frowning2:
19. říj 2010 v 18:04  • Odpověz
@tonytony Nákupy jsou je slabou náplastí .... :wink:
Já si všechny nepamatuji, můžu se zeptat, co máte u vás za problém ?
19. říj 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
holky, na mě nákupy zabíraj :grinning: :grinning: jsem mrcha prodejná :grinning:
19. říj 2010 v 18:13  • Odpověz
autor
holky, konečně tady dneska byly namontovat žaluzky. já mám po 6letech bydlení žaluzky!!! akorát teda pánům smrděly nohy, že mi z toho slzely oči a teď to nemůžu zaboha vyvětrat a to už jsem po nich i vytřela, mám zapálenou vonnou tyčinku a stejně prd...jo, kdyby takhle vydržely "vonět" i značkový parfémy :grinning:
19. říj 2010 v 18:14  • Odpověz
@misanda jsi nadopovaná hormona, proto cítíš intenzivněji .... jo holka, správný parfém je ten, kdy ti všichni lichotí, jak krásně voníš, ale ty o necítíš !!!
19. říj 2010 v 18:17  • Odpověz
@misanda Gratuluji k žaluzkám !!! :grinning: Zítra budu gratulovat k vajínkům !
@abig jo,jo už něco malinko nakupuji, ale zatím jen tak zlehka :slight_smile: a jak se daří vám?
@tonytony ahojky, tak ymě těší :slight_smile: jo,jo problém posledního mrnouska,na po 4 se zadařilo, díky bohu :slight_smile:
19. říj 2010 v 18:19  • Odpověz
@misanda holka tebe taky zdravím:slight_smile:
19. říj 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
@abig no, neni to hormonama...Fanošu přišel domu a málem se složil když otevřel dveře :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
@pecicka ahooooooooooj těhulko naše :slight_smile:
@pecicka Taky bych nakupovala, ale to by mě asi zavřeli do blázince :grinning: tak nakupuji prťatům od ségry, zrovna dneska mi dorazily botičky Nike tady z bazárku !!
Jinak my přehodili myšlenky na baráček, teď nemá smysl řešit něco, co je momentálně neřešitelné. Za 3 týdny jdu za Macháčem, dohodneme se na testech a pak se bude čekat a uvidí se ... snad něco najdou, ať zjistíme příčinu ... doufám, že to bude něco, co se dá přeléčit. A pak šupky dupky do posledního IVF a když ani to nevýjde, tak jdeme koupit mimino, jak říká můj manžel adopci !
@misanda tak když i Fanošů málem pošel, tak to je co říct :grinning: To je smrad, kterého se jen tak nezbavíte !!!
19. říj 2010 v 18:22  • Odpověz
autor
@abig tak dík, jsi mě teda potěšila :grinning:

a my taky kupujeme mimino :grinning: a možná budou mít akci a dostaneme 1+1 zdarma :grinning:
19. říj 2010 v 18:23  • Odpověz
ahojte... ja nejak nestiham docitat :frowning2: ted jsem dorazila domu... s vyplazenym jazykem a bez nalady.... ach jo! zalezu do pelechu! :slight_smile: s knihou...
autor
@pampeliska36 nazdárek...a s jakou knihou :slight_smile: ?
19. říj 2010 v 18:24  • Odpověz
@misanda ale prosim te... nemohla jsem prekousnout prvnich sto stranek hostitele a ted uz to aspon "trosku" ma nejaky tempo.... ta jdu s hostitelem :slight_smile:
19. říj 2010 v 18:25  • Odpověz
@pampeliska36 Kde jsi náladu nechala ???? Do postele se leze s chlapem a né s knihou .... !
Ahoj holky. Tak jsem teď byla u obvoďačky pro předoperační vyšetření (minulý týdenjsem byla na krvi), v pátek mě čeká OPU. A doktorka mi řekla, že tu mojí krev nemají, že jim poslali z laborky, že byl špatný odběr krve, že se jim to nějak nepovedlo nebo co!!! Takže zítra odběr znovu, pozítří znovu k obvoďačce, ale jestli tam ty výsledky mít nebude, tak já mám po OPU :angry: Rvu do sebe 14 dnů hormony a nic? Kvůli tomu, že to zmrvili v laborce? Normálně jsem probrečela cestu od doktorky. No chápete to???
@pecicka Tak to je super- škoda, že to trvalo, ale zase je máš krásně od sebe a to mně se vždycky moc líbilo:slight_smile:
@misanda hele a ty mas zitra nejakou kontrolu nebo OPU nebo tak neco? jsem uplne mimo... nebo co! :sweat_smile:
Omlouvám se, ale musela jsem to ze sebe dostat :frowning2:
@jesterka001 clovece ja jsem treba nemela VUBEC ZADNE predoperacni vysetreni a taky jsem byla na OPU a s narkouzou...... takze kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 18:26  • Odpověz
@jesterka001 No, u nás teda ani předoperační být nemusí... Tak nevím, vím, že někde ano.... Snad to nějak dobře dopadne, no to bych zuřila a brečela na střídačku:frowning2:
19. říj 2010 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.