• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
Krásný den :wink:
20. říj 2010 v 09:31  • Odpověz
Mišanda už to má snad za sebou a doufám, že k večeru přinese dobré zprávy.

20. říj 2010 v 09:32  • Odpověz
@abig -ahoj taky doufám,že to má Míša za sebou.
Jinak včera jsme byly na té alergologii a protože nám je lépe tak nám snížili dávky léků :wink: jen pří obtížích zvyšovat tak to snad nebude.
A jak Verunka zvládá zubaře no včera v pohodě se sama posadila do křesla a nechala se v pohodě prohlédnout.jenže to jí nic nedělali,nevím ,ale asi ze vzpírat bude to vždy,ale spíš se jakoby vzteká,ale vydržíto.Zatím vše co jsem sní apsolvovala a že toho nebylo málo po tom předčasném porod tak už mám ty dětské chvaty jak jí držet nacvičené,budem asi odcházet spocené obě dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak dnes jsem doma peru zaclony,vařím houbové rizoto,venku to je nějako šetivě a zítra si udělám radost a půjdu k holičce :wink: už se moc těším.
A s těma romama to mamé stejné já se bojím těch genů a hlavně u nás ve městě jich máme požehnaně :angry: tak bych se divila když by knim tady dětcko nepřilnulo.Neříkám jsou i někteřá fajn i se s některýma bavím,ale to je jen hrstka
20. říj 2010 v 09:43  • Odpověz
dobre ranko

tak @misanda uz to ma za sebou, myslim na ni :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:25  • Odpověz
@evaav tak super, ze jste to zvladli :wink:
20. říj 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky,kampak jste se ztratily... Mrknu na diskuzi a tam nikde nikdo... Naše druhé IVF jsme odložili na příští rok,uvidíme na kdy. Příští víkend jedeme do krkonoš a v lednu taky, na lyže,tak pak se budeme rozhodovat jak dál. Teď o tom moc nemluvíme,manžel mě nechává v klidu,za což jsem mu vděčná,protože jak jsme o tom začali mluvit tak se prostě neudržím a řvu a řvu a stresuju tím i jeho... Hrabe mi,no.
20. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz
Tak jsem z cytolky, prý, když bude problém, tak zavolají, pokud nezavolají, tak zase za 6 měs. kontrola... Jen je debil se zapomněla zeptat, do kdy by měli volat, takže se budu strachovat třeba zbytečně dlouho, když nebudou volat:frowning2: No, tak ale do cca 2 týdnů by to asi být mělo, ne?
Mám prý baštit vit. B, ale to už spolu s kys. listovou do sebe valím horem dolem, tak by teď cytolka mohla dopadnout líp- ale spíš tomu nevěřím a bojím se, že budu řešit, jak s IVF dál:frowning2:

Mišanda se snad ozve, taky na ni myslím:slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz
@pajafra moc gratuluji :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz
mišando tak jak?určitě dobry myslím na tebe :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz
jinak všem moc krasny den :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz
ahoj,
misanda asi ještě odpočívá
20. říj 2010 v 15:46  • Odpověz
@pajafra Velká upřímná gratulace, takové zprávy máme nejraději. !!!!!
20. říj 2010 v 16:17  • Odpověz
@cibka spíše nakupuje !!! :wink:
20. říj 2010 v 16:17  • Odpověz
Právě baštím tlačenku :grinning: :grinning: :grinning: když je chuť !!! Veliká ...
20. říj 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
ahoj holky, takže jedna velká katastrofa, přesně jak jsem čekala...ze 6 folikulů mi byly punktovaný pouze tři, protože ostatní tři někam odovulovaly do těla!!!!!!!!!!!!!!! nevim jestli je to tim, že jsem na opu čekala o dvě hodiny víc než jsem měla...stalo se...z těch tří ve dvou byly vajucha...takže je napíchli a v pátek volám. Jsem domluvená s embryo, že to kdyžtak stopneme, abysme nepřišli o pokus od pojišťovny...
20. říj 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
ted´ jsem teprve dorazila domů, po 12ti hodinách a jsem ko... :zipper_mouth:
20. říj 2010 v 16:37  • Odpověz
@misanda Do háje !!!! To není ani možné, to je chyba jak prase, vždyť jsi tak šíleně stimulovala a oni ti to neohlídali.
Mám takový vztek, vím, že se to může stát, ale nikomu okolo se to ještě nestalo.

Teď zas jenom čekání, aby jses dozvěděla, co bude dál. Jsem ráda, že jses alespoň domluvila s embryo.
20. říj 2010 v 16:53  • Odpověz
autor
@abig nj, myslíš, že je to tím, že jsem tam čekala o tolik dýl na to opu? když tam se prostě dává přednost cizincům, nooo... :zipper_mouth:

každopádně v pátek volám a jestli budou obě oplodněný, tak je necháme kultivovat, i když jsou jenom dvě...a pak se uvidí...buď budou vypadat dobře a transferují se, nebo se "zlikvidují" :zipper_mouth: každopádně mě hrozně vytáčí, že jsem za ICSI 2 oocytů platila 7500 :zipper_mouth: to jako nemaj moc dobře vymyšlený (poprvé když nám ICSIovali dva oocyty, tak jsem platila 2100 :zipper_mouth: )
20. říj 2010 v 16:55  • Odpověz
@misanda Myslím, že to může být způsobeno tím čekáním. To je po tom pregnylu, do 36 hodin by mělo dojít k OPU, pač potom dochází k ovulaci .... je to jednoznačně jejich chyba, ty jsi neudělala nic špatně.
Nemluvně o tom, že už tvoje folikuly byly dost veliké a mohli to fakt "čekat" ....

Ptala jses jich, proč je to teď tak drahé ? Já si t eď nevybavuji, kolik si účtuje můj CAR, ale s celou stimulkou s ICSI s 14napíchnutými vajínky jsem zaplatila 19tis ...
20. říj 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
@abig já jsem se musela podívat doma do papírů, kolik jsme platili u prvního pokusu..nehledě na to, že jestli budou chtít udělat PK, tak si zaplatim i tu a když nedojde k transferu, tak mám zaplacený IVF jak kdyby k němu došlo!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: jako fakt mě štvou ty peníze..nic jinýho... :-X
20. říj 2010 v 17:09  • Odpověz
@misanda Já si jen pamatuji, že jsem u prvního zaplatila 25tis .... u druhého 19tis a to jsem měla více vajínek napíchnutých ICSI.

No, teď to už bohužel nemá smysl řešit, protože nic nedořeší a nevyřešíme. Teď se budu "modlit", aby ty dvě vajínka byla ta pravá a ty měla za pár měsíců pupek hodně před nosem. Většinou 3IVF holkám vychází .... a já bych si (TI) moc přála, aby jsi tohle už nikdy nemusela podstupovat a aby jsi mi tady za 9 měsíců posílala fotky mrňousků ...
20. říj 2010 v 17:14  • Odpověz
@misanda moc držím palečky...
20. říj 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
@abig zlato, já už to taky nikdy podstupovat nebudu..tohle bylo "veliký" finále :slight_smile:
20. říj 2010 v 17:41  • Odpověz
@abig Díky moc. Taky držím palce, aby to dobře vyšlo:slight_smile:
20. říj 2010 v 17:42  • Odpověz
holky má některá z vás leidenskou mutaci?mě ji zjistili v těhotenství :unamused: a ted se mi dělaji strasny modriny jen me maly kopne v zapalu hry a je tam :frowning2: nevim jestli si mam nekam dojit....
20. říj 2010 v 17:43  • Odpověz
@misanda Já vím, já vím ... do třetice všeho dobrého nebo zlého ... buď bude stát přiroda při tobě nebo i tak uděláš jiné dítko šťastné tím, že mu budeš dělat mámu a budeš ho milovat .... ale ještě to prosím tak úplně nevzdávej.

@pajafra Také děkuji, ale já si ještě počkám !

@anopka Bohužel, to slyším prvně, je určitě lepší se poptat u doktora ...
20. říj 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
@abig já bych byla asi radši, kdyby na ET nedošlo...mohli bysme jít v březnu do dárkyně a bylo by...vyřešíno...
20. říj 2010 v 17:53  • Odpověz
@misanda Necháme to osudu. Buď a nebo !!! Máš své plány a to je důležité. Nevzdávat to, ať je cíl, jakýkoliv !
20. říj 2010 v 17:54  • Odpověz
@misanda Tak to je síly:frowning2: a je mi to moc líto, musíš teď vsadit na ty dva bojovníčky- třeba jsou právě oni ti vyvolení a právě proto to takhle "blbě" dopadlo, abyto mohlo dobře skončit právě s nimi:slight_smile: Kéž by! Moc bych Ti to přála po těch nervíkách a všem:(

Já teda nevím, jak to je, ale když nedojde z nějakého důvodu na ET, tak se ten pokus počítá a propadne ten pokus placený pojišťovnou? To jsi si jistá? Já myslela, že jen pokud je ET, tak se to počítá??? Vítě to někdo jak to přesně je?

A proč Tě ICSI stálo tenkrát míň než teď? To taky nechápu:frowning2:
20. říj 2010 v 18:06  • Odpověz
@misanda :frowning2: jeeeeeeeeeeeeeeeeeezisi to jsou teda kreteeeeeeeeeeeeeeni. miso ach jo... co na to rict.... sama nevim... at to dopadne jak chce... chci abys byla OK!!!
20. říj 2010 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.