• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@koubovka1 gratulace a šup do stimulky
20. říj 2010 v 19:50  • Odpověz
@abig Bud ráda, ja nedostala nic, ale o tom to není ne?
20. říj 2010 v 19:50  • Odpověz
@cibka už se moc těším a tentokrát jsem rozhodnutá to dokopat do zdárného konce, jinak si to ani nepřipouštím a jinak to ani neberu,
20. říj 2010 v 19:51  • Odpověz
@koubovka1 to je dobře hezky pekne pozitivní myšlení :wink:
20. říj 2010 v 19:52  • Odpověz
@koubovka1 gratuluju ke stimulce.

@cibka nebála, ona miluje Františka a Fanynku ... zrovna zítra má 4 ročky a dostane dort ve tvaru Fanynky !!!
20. říj 2010 v 19:54  • Odpověz
@koubovka1 To víš, že to není o dárcích ... jen jsem tím chtěla naznačit, že sice neumím házet oči na manžela, když něco chci, ale že i on je úžasný a dává dárky, když to nečekám !
20. říj 2010 v 19:55  • Odpověz
@abig tak to závidím, to by toho mýho nenapadlo, návist :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2010 v 19:57  • Odpověz
@abig tak tomu našemu bude teprve 9 mesícu ale rodiče to pro nej chteli tak sme mu to koupili
20. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz
@cibka Až zjistí, že na to vyleze, taky se mu to bude líbit !!!
20. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz
@misanda My byly na pokoji taky 4 - Irka, Ruska a 2 Češky. Přišla jsem první, taky jsem myslela, že půjdu na řadu první, ale oni to berou podle toho, v kolik hodil si která píchla pregnyl. Takže jsem šla na řadu jako třetí.
U nás v CARu se platí ICSI 9 000 Kč (1. - 8- oocyt) a za každý další 1 000 Kč.
20. říj 2010 ve 22:25  • Odpověz
Dobré ránko všem
@abig -jé dort s Fanynkou tak to mám inspiraci pro Verču k narozeninám i když Františka miluje trošku víc :sweat_smile: ,ale zase ta Fanynka mě přijde taková veselejší.
Misanda to je fakt bordel s těma cizincema,já taky furt pátrám po mé hrozné neúrodě vajec čím to může být,ale ani doktor mi nedal jasnou odpověd prostě prý i když je ženské mladá tak jsou ty vaječníky opotřebované no nevím.Hlavně ,že vždy na ultraz.před OPU mi říkal jak tam je těch folikulů hodně,ale nikdy neřekl kolik možná tam jsou ,ale asi prázdné :confounded: -No,aleprotože mám vlastně před sebou poslední hrazený pokus tak chci,aby mě pořádně prozkoumali než tam narvu peníze,jsem ve fázy,že z toho mám dost strach takže na to spěchat asi nebudu,ale taky mě to hrozně s..e. :rolling_eyes: Se divím,že jim to nepříjde také divné ta moje neúroda nebo vlastně příjde,ale neví čím to je :pensive: .Vždyt u prvního Ivf jsem měla 11 vajec a 8 se oplodnilo z toho pět na zavedení,ale chytlo se jen jedno.pak vlastně se mi oplodnili 4 vejce a přestali se vyvýjet a ted jsem měla vlastně 2 vejce a oplodnilo jen jedno.U IVf jsme ani neměli tu injekci a u těch dalších jo tak nevím asi jsem vadná :unamused:
Jen ti chci popřát hodně sil a vidíš třeba to jsou opravdu ji prví co se chytnou :wink:
@abig -já tu zimu taky nemusím 23.12 o půlnoci to snižek beru to bude mít Verča k narozkám,ale já mám jít do práce už ten den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2010 v 08:17  • Odpověz
hezké ránko
@misanda co říct((( buď ať to jsou ti pravý bojovníčci a aspoň jeden se zakousne,nebo radši ať je před ET pokus stopnutý a máš ho ještě na pojišťovnu...........možná by stálo i za to si do jinýho centra zavolat,nebo napsat jestli zpoždění opu o dvě hodiny může mít vliv na prasknutí folíků.Pokud ano tak bych asi udělala melu.....mě by se aspoň malinko ulevilo)))).......a kdyby to stopli před opu tak každý centrum má nějakou paušální částku která se platí a nerozpočítává se ICSI a PK a další věci tak se když tak nenech odbýt a ještě jim zaplatit za PK no bych jim dala...... nejhorší je ať uděláme cokoliv tak stejně jen nás to bolí a jim je to v podstatě jedno však přijde další .....

potom vše dočtu jak se vrátím z kontroly.Jsem zvědavá jestli něco roste,nebo se to stopne(((
21. říj 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
holoky díky všem, neřešim, uvidíme co z toho zítra bude, ale budu řešit prachy... :slight_smile: nedám se :wink:
21. říj 2010 v 09:03  • Odpověz
@koubovka1 gratuluji k začátku stimulky!!!!a je dobře,že do toho jdeš jen s dobrým výsledkem to je půl úspěchu!!!

@misanda pěkně se nedej ať si taky nemyslí,že jsme úplně mimo a nic nevíme a můžou nás natáhnout)))a co jsi doma nebo pracuješ?

jinak moje dnešní KO vypadá to cca 10-12folíků KO ještě v sobotu a opu asi úterý nebo středa.Tak uvidím kolik jich doroste do zdárnýho konce nebo u mě spíš začátku nastimulovat víc folíků není až takový problém jak potom aby se mimouš zakousl((((
21. říj 2010 v 10:06  • Odpověz
dobre ranko
@misanda je mi to strasne lito, sance tam je, vzdyt 2 vajicka staci :slight_smile: ale vy uz mate plany do budoucna, takze miminko bude :wink:
21. říj 2010 v 10:43  • Odpověz
nazdaaaaaaaaaaaaaarek :grinning:
21. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz
@ester32 krasna urodicka... jen tak dal! :grinning:
21. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz
@koubovka1 jeeeeeeejda... to tak rychle uteklo!!!! tak jupiiiii do stimulky :grinning: :wink:
21. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz
@koubovka1 tak to je super a hura do stimulky a pak do těhulení :slight_smile: už dlouho tu nikdo nezačal těhulkovat tak snad se ta smula už prolomí :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj všem !

Už se to tady rozjíždí se stimulkama, to je dobře, moc všem přeji, aby to byly poslední - úspěšné pokusy !
21. říj 2010 v 16:17  • Odpověz
Právě jsem dorazila z lékárny. Šokovala jsem lékárnice svými požadavky ... no nechápala jsem. Byla jsem manželovi pro vitamíny. Překvapilo je, že jsem chtěla selen, zinek a vitamín E, k tomu vápní a hořčík, všechno mají v setu a vždy tomu něco chybí a všude je zinek, tak jim říkám, ať mi to dají zvlášť, což oni nemají, proč když to mají v setu ... tak říkám, jestli nemůžu manžela předávkovat tím zinkem, když je všude a ony, že jo, tak já na ně, co se diví, že to chci zvlášť. No a když jsem ještě chtěla kys. listovou, taky pro manžela, tak lékárnice vypadala, že asi omdlí :grinning: :grinning: :grinning:
Takže asi začnu nakupovat vitamíny přes internet.
21. říj 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
@ester32 gratuluju k folíčkům..parádní úroda :wink:
21. říj 2010 v 16:49  • Odpověz
@abig teda to jsou ale debilni lekarnice :angry: , asi je zacni nakupovat prez net, :slight_smile:
21. říj 2010 v 17:17  • Odpověz
@cutce Asi jim tam nechodí akční manželky, přeci jim nebudu vykládat, že to mám na spermie !!!
21. říj 2010 v 17:22  • Odpověz
@abig no to rozhodne ne, ja bych tam priste poslala manzu co by delali :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2010 v 17:25  • Odpověz
@cutce Tak manžel by si to napsal na lísteček a podal jim ho ... co aby neměly, to by nepřinesl ..
21. říj 2010 v 17:27  • Odpověz
@abig tak bych mu dala prazdny lahvicky a rekla kup presne tohle :grinning: :grinning: :grinning: , vzdyt nemusime vsechno kupovat a obihat samy :sweat_smile:
21. říj 2010 v 17:31  • Odpověz
@cutce to je fakt !!! Ale ji to, udělala ráda a k tomu vím, že to má smysl ... vitamínu mu pomáhají a doma už docházely, jen jsem netušila, že lékárnice s tím budou mít takový problém ... kombinovaly, až překombinovaly ..
21. říj 2010 v 17:35  • Odpověz
@abig no ja musim rict, ze ted je na tom trhu tolika leku a vitaminu, kdo by se v tom vyznal, ale aby ti vse nabizeli se zinkem a pritom vedeli, ze se tim zinkem muzes predavkovat. Podle me tam nema co delat :sweat_smile:
21. říj 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak jsem mluvila s emryo co ná přímo oplodňovala vajucha, tak se oplodnily obě, to jedno je prý na výbornou to druhý už je teď pmalejší, ale že jelikož je to náš třetí pokus, by pokračovala radši v kultivaci, že prý se můžou zdát teď dobrý, ale pak se zničehonic přestanou vyvíjet...takže uvidíme...
22. říj 2010 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.