• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@misanda -držím pěsti at se dobře vyvíjejí obě.mě se taky v květnu přestali vývíjet :angry: a nevím do dnes proč :pensive:
22. říj 2010 v 08:38  • Odpověz
@misanda Super zpráva, takže ještě 2 dny vydržet a popřipadě pofičíš na transfer.

Ahoj všem !!!
22. říj 2010 v 08:41  • Odpověz
@misanda taky držím pěsti ať jsou nakonec obě dvě na jedničku a je dobře,že je tam chtějí sami nechat aby se zjistilo jak na tom opravdu jsou!!

ostatní zdravííííííííííííím
22. říj 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
holky uvidíme jak to všechno dopadne..nic není ještě vyhráno...
22. říj 2010 v 08:47  • Odpověz
@misanda určitě vyhráno není.ale jestli si dobře pamatuji tak u 1IVF jsi měla slabou druhou a taky to vypadalo všelijak tak ti přeji ať tentokrát to bylo to pravý vajucho !!!! ono někdy ty hůř vypadající dopadnou líp jak ty jedničkový
22. říj 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
@ester32 jj, u 1IVF mi punktovali 3 nezralé oocyty, oplonily se dva, jedno přežilo a šlo do břicha :zipper_mouth: tak jsem zvědavá jak dopadneme...však uvidíme...

teď se těšim na oběd a že zítra udělám řízky a bramborové pyré alá Zdéňa Pohlreich :grinning: :grinning:
22. říj 2010 v 08:57  • Odpověz
@misanda Tak držím palce nadále, ať to dopadne nejlíp, jak to jen jde:slight_smile:
22. říj 2010 v 10:16  • Odpověz
@misanda preji hodne stesticka, at jsou to velci bojovnici obe dve :wink:

jinak dobre ranko :slight_smile:
22. říj 2010 v 11:09  • Odpověz
Krásný páteční den(u nás sluníčkový) :slight_smile:
Míšo dodatečně vše nejlepší k svátku a hlavně držím palce,ať jsou embryjka OK...... :wink:
Nějak to nestíhám,pořád je co dělat,tak držím pěsti všem,co to potřebují.....takových nových holek tu bylo a zase nic :frowning2:

Jinak dnes jsem byla v centru,takže Ženy.....v neděli píchám Ovitrelle(snad se to tak píše) a v úterý na UTZ,kde mi řeknou přesný den Ketíku,tak jsem ráda,že je to ještě dřív,než jsme plánovali :sweat_smile: Poslední 3 embryjka nám rozmrazí,tak budeme se modlit,aby to vyšlo :wink:

Všem přeji krásný víkend!!!
22. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz
@evik73 wow to je rychlovka, super. Budu drzet pesticky :slight_smile:
22. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz
@cutce Ahojda,no to je :slight_smile: Já sama jsem z toho ještě paf!!!
22. říj 2010 ve 14:31  • Odpověz
@evik73 ak hlavne aby to dobre dopadlo, budu drzet vsechny prstiky co mame :slight_smile: :wink:
22. říj 2010 ve 14:31  • Odpověz
@cutce já doufám,protože zažít ještě jednou to co v srpnu,tak to už bych se asi zbláznila :unamused: Byla to prostě hnusná náhoda,genetika je úplně v pořádku.....nebudu si nic špatného připouštět!!!Jojo ten život je někdy pěkně hnusnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz
@evik73 je hnus, ale musime bojovat, jsme tu jen jedinkrat. tak hodne sily do dalsiho boje :wink:
22. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz
@cutce díky :slight_smile: sílu budu potřebovat!!!!
22. říj 2010 v 15:14  • Odpověz
@evik73 Evíku ahoj ... téda, to je fakt rychlost !!! Tak ať je vše jak má !!! Jsi neuvěřitelně silná žena, upřímně tě obdivuji. Jsi úžasná, že stále bojuješ a rozhodně to nemíníš vzdát .... Klaním před tebou a beru si z tebe příklad, nikdy to nevzdávat !!
22. říj 2010 v 15:20  • Odpověz
@evik73 Evičko!!!!!!!!!! Obdivuju tvou sílu a doufám, že ji NIKDY neztratíš!!! Moooooooooooooooooooc ti fandím a ještě víc budu držet pěstičky, ať je všechno tak jak má!!!!!!!!! Já se taky chystám do svého prvního KETíku :grinning:
22. říj 2010 v 16:16  • Odpověz
mimojiné nazdárek holky :grinning:
22. říj 2010 v 16:16  • Odpověz
@abig
@pampeliska36 díky děvčátka za vaše povzbudivá slova :slight_smile: A nejen já,ale my všechny jsme silné bojovnice a dotáhneme to do konce,no nééé??Ne nadarmo se říká,že ženská vydrží všechno!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. říj 2010 v 16:43  • Odpověz
autor
EVI DO TOHO, EVI DO TOHO!!!! :slight_smile:

Fandim ti, zlato!!!
22. říj 2010 v 16:56  • Odpověz
@evik73 to je super zpravička moc ti držím palečky at vše dopadne dobře :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2010 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky :- ) tak tady je to samá radost i já pochopitelně držím pěstičky všem stimulankám. Já teď čekám na MS každým dnem, pak půjdu na kontrolu do českobudějovického Artu, tak se dovím co nás čeká a nemine a kdy půjdeme na další IVF. Moc bych si přála, aby to bylo při dalším, takže někdy konec listopadu začátek prosince na ET dojte 100% až v prosinci. Ale až začne stimulace pak to už půjde rychle. Už aby to bylo, protože mi už začíná hrabat a jsem pořád hodně podrážděná a smutná. Holky máte některá zkušenost s asistovaným hatchinkem (hečing) to znamená narušení obalu embrya před vložením do dělohy.
22. říj 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
@duschankova nazdárek...já se na AH ptala a prý pokus je ICSI a PK tak to vůbec nemá smysl :zipper_mouth:
22. říj 2010 v 18:37  • Odpověz
@duschankova odkud jsi? Ty jsi z Budejc?
22. říj 2010 v 18:37  • Odpověz
@cutce ahoj ano já bydlím 10km za ČB v obci Heřmaň
22. říj 2010 v 18:46  • Odpověz
@misanda ale přeci AH není ICSI to se mi nějak nezdá. Ale logiku to moc nedává, vždyť každé je úplně něco jiného?!
22. říj 2010 v 18:50  • Odpověz
autor
@duschankova ale já vím že AH není ICSI, ale jelikož ICSI nabodnou spermii do vajucha a PK ti většinou embryo postoupí do stádia blastocysty, tak není moc důvod dělat AH...tak mi to bylo řečeno...protože ta blasta už se pak vyloupne prý bez problémů...
22. říj 2010 v 18:54  • Odpověz
@duschankova je ja jsem bydlivala v Budejicich a ted nasi bydli ve Velesine :slight_smile: . tak tfuj tfuj tfuj at je dostanes co nejdriv :wink:
22. říj 2010 v 18:54  • Odpověz
@cutce nechtěla byses někdy sejít a popovídat? teď bydlíš kde?
22. říj 2010 v 18:58  • Odpověz
@misanda tak to je dobře, že jsme se pochopili :slight_smile: ale my jsme nebyli na ICSI nechali jsme to jen ve zkumavce oplodnit bez lidského přičinění v živém roztoku. Měli jsme po 24hodinách 10embryí při ET 2embya.
22. říj 2010 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.