• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
autor
@duschankova a měli jste PK?
22. říj 2010 v 19:02  • Odpověz
@misanda neměli ET byl po 72hodinách
22. říj 2010 v 19:06  • Odpověz
@duschankova je ja bcyh strasne rada, ale mam to ted strasne daleko, ja totiz ziju pemanentne v Anglii :sweat_smile: , ale pristi rok az budu s prckem doma v Cechach tak se urco domluvime, a treba ti budu davat info o tehotenstvi :wink:
22. říj 2010 v 19:12  • Odpověz
@cutce tak dobře :slight_smile: a vy se snažíte jak dlouho o miminko? a kolik je ti let? my se snažíme 5let a mě bylo teď v září 25 let. Poraď mi co mám dělat na psychiku, abych se z toho tak nehroutila. Každý večer když usínám, tak vidím špuntíka v bodýčku a v kolébce vedle postele a bulím jako želva.
22. říj 2010 v 19:17  • Odpověz
@duschankova ja jsem uz tehotna 25 tydnu a moc dlouho jsme nezkouseli, protoze manza mel problemy v minulosti, takze jsme vedeli, ze to samo nepujde. Povedlo se prez IUI. Jinak je mi 32.

Co ja si myslim, ze je nejhorsi antikoncepce je STRES. Pokud budes ve stresu tak to pujde hure, ale to je jen muj nazor. Vim, ze je to tezke 5 let se snazit a nic, ale zkus se necim odreagovat, treba si najit nejaky konicek, co by te bavilo a nemusela jsi na to porad myslet :wink:

A nebo zkus zajit za psychiatrem, on ti pomuze :wink:

Tohle je jen muj nazor
22. říj 2010 v 19:24  • Odpověz
@cutce já jsem byla v roce 2008 na laparoscopii na kterou mě doporučil můj oš.gynekolog, který mi mj. zákrok dělal zijštění: srůsty na pr. vejcovodu a levý vaječník taky k.o ale nic se nedělo, čekali jsme že pak otěhotním a ono nic loni v listopadu jsme se objednali do Artu a byla mi zjištěná snížená funkce št.žlázy, tak jsem se začala léčit a letos v červenci hladina byla v normě, tak jsme mohli podstoupit léčbu.
22. říj 2010 v 19:32  • Odpověz
@duschankova takze ted to bude vas prvni pokus?
22. říj 2010 v 19:39  • Odpověz
@cutce ne druhý. na prvním jsme byli letos v září . 11.9 OPU a 14.9 ET a bohužel to nedopadlo dobře proto doufám, že druhý pokus bude moct být co nejdřív. reálný je tel začátek prosince co myslíš. Holky tady psaly další pokus nejdřív za dva měsíce to by prosinec splňoval, né?!
22. říj 2010 v 19:55  • Odpověz
prosinec a dvě odbyté menstruace. Při třetí by jsem začala stimulku :slight_smile: hurá hurá hurá hurá tolik se těším už mám všechno vybrané kolébku, kočárek i pro dvojčátka budu ta nejštastnější maminka asi jako tady každá z holek.
22. říj 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
@duschankova žádný stresy, miminko bude...sice si ještě chvilinku počkáš, ale bude.

a nechcete zvýšit šanci tím ICSI ????
22. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz
@misanda díky za podporu :slight_smile: a myslíš, že ICSI šanci zvýší? Já myslela, že když se teď embryjka vyvinula, tak že ICSI by bylo k ničemu. Ještě se v tom tak neorientuji. Víš, několikrát se nám už zadařilo na mimčo, ale pokaždé došlo k mickropotratu. :cry:
22. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
@duschankova no vidíš, asi jsem to blbě pochopila..takže se vám oplodnilo 10vajuch, ale pak se přestaly vyvíjet, proto na ET byly jenom dvě mimča? chápu to dobře??? tak to ICSI nepotřebujete :slight_smile:
22. říj 2010 ve 22:21  • Odpověz
@duschankova Ahojky, já měla neúspěšný ET 31.8.:frowning2: Bylo to naše 1.IVF, teď čekám na další MS( už 3. od té doby) a pak jedu do Caru si pro léky na začátek stimulace- ET vychází cca kolem Vánoc:frowning2: Tak to bylo řečeno mně- 2MS normálně a u 3. už lze začít stimulovat:slight_smile: Pokud by jsi šla na IVF v prosinci, tak v tom budeme spolu:slight_smile: Já jen ty Vánoce ase mi do toho moc nehodí:frowning2: Ale chci taky, co nejdřív...

My měli AH, ICSI i PGD...
23. říj 2010 v 01:03  • Odpověz
ahojky přeji hezkou sobotu
@misanda tak co volala jsi dnes jak to s bobkama vypadá pořád držím vše co mám!!!!

jonak já po dnešní KO dobrý a opu bude ve čt tak uvidíme co z toho bude
23. říj 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak ráno jsem volala..jedno embryo je prý super kvalita, ten druhej, ten náš majinkej chudáček se vzmátořil a bojuje!!!! u toho prvního mi říkala kvalitu 1A...ale nevim co to znamená...ale asi dobrý :grinning: moc na ně myslim na bobany...snad to nevzdaj!!!!
23. říj 2010 v 11:58  • Odpověz
Abig (29) - čekání na 3IVF - toužebné přání leden 2011
cibka (30) - čekání na 3 IVF - toužebné přání leden 2011
Koubovka1 (26) - čekání na 2 IVF říjen 2010 brzy už stimulantka
Tonytony (35) - čekání na 2.IVF v 12/10
Pajinkaa (28) - čekání na ?

Stimulantky :
Mišanda (27) - 3IVF - opu 20.10. (6folíků )
Pampeliška (33) - KET, 29. UTZ, KET pravděpodobně 7.11.2010
Ester (33) -2IVF/4Nativ, 5Nativ OPUcca 28.10

Těhulky :
Nana.76- TP 9.12 2010 holčička Terezka
cutce (32) - TP 11.02.2011 chlapecek David
Zazy 32 - TP 24.12(bude mezi 2-9,císař),holčička Verunka
Pecička- TP 9.2.2011 chlapeček Vladislávek
23. říj 2010 v 11:58  • Odpověz
@misanda jupíííííííííííííííííí 1A znamená té největší kvality je přesně jak má být a ten druhej bobánek pokud bojuje tak to je taky super))) když začnou později a potom to dohání je dobrý,horší je když se potom zpomalují mooooooc ti držím pěsti uvidíš,že budou nakonec krásný dvě!!
23. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
@ester32 no ten druhej boban má prý 6buněk...ale zbavil se prý konečně nějakých jadýrek nebo co :slight_smile:...dneska by prý měli mít 6-10buněk...tak uvidíme...hrozně se bojim, že zítra zavolám a bude něco špatně :frowning2:...

jinak zítra volám už v sedm ráno, prý abysme kdyžtak stihli přijet na transfer, když to máme dál...paní embryoložka je prostě úžasná...takhle kdyby se chovali všichni!!!
23. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz
@misanda neboj nic špatně nebude a zítra máš dva bobky u sebe!!! a 6BB je taky dobrý měl možná pomalejší nástup,ale pěkně to dohání a kdyby vypadal k ničemu tak by ti to řekla))) tak jsou prostě dvě mimi a taky to tak zůstane!!! ............ a důležitý i je,že máš dobrý pocit i z embryoložky už se těším jak dáš zítra vědět,že miminka jsou doma)))
23. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
@ester32 děkuju :wink: tak teď ještě aby to nevzdali v břiše...uvidíme...udělala jsem pro to maximum co jsem mohla, včetně snižování imunity atd...teď už je to jejich boj...nebo bude...

zítra dám vědět...
23. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz
@misanda vědět teda musíš dát budu napnutá jak kšandy a já jim věřím už jednou se chytl tak to měl na nečisto a teď to bude ono!!!....pěkně se na prcky těš
23. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz
@misanda ahoj kocko! to je super zpravicka :wink: to bude dobry uvidis!!! jen pak uz musi bojovat u tebe v pupku :grinning: ale pokud jsou to takovy samurajove... tak doufam, ze to vsechno klapne KONECNE do pekneho pohadkoveho konce... SUPER!!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2010 v 16:00  • Odpověz
@ester32 Tak na čt budeme držet palce:slight_smile:
@misanda Super, je vidět, že se už moc těšíš, ikdyž bojíš- chápu, ale jak píše Ester, důležitý je, že se vzmátořil a bojuje než naopak- tak to mám já a je to na hovno:frowning2: Vajec dost, ale špatný na konci:frowning2: Tak věřím a konkrétně Tobě bych moc přála, aby to byla dvojčátka- samozřejmě ten B chlap- těm taky dýl trvá než se nastartují:slight_smile: Moc moc držím!
23. říj 2010 v 18:03  • Odpověz
@misanda tak to je super zpravička jsou to bojovnici nejvic věř tomu prdolovi co se až ted rozjel ve vyvinu je to bojovník :wink: :wink:
23. říj 2010 v 18:56  • Odpověz
:wink: ahoj všem misando držím palečky jsou to silný bojovníci veř jim :slight_smile:
23. říj 2010 v 19:24  • Odpověz
ahoj holky tak jsem po UTZ na puregon jsem dobre reagovala mame 7 foliku ale prosim vas kdo picha puregon??dostala jsem injekce orgalutran mam si je pichnout po puregonu ale nevim jakej ma byt casovy interval prosim vas kdo stim ma skusenost?? tech informaci na me bylo moc a tohle dulezity mi uniklo :unamused:
23. říj 2010 v 19:56  • Odpověz
@misanda supéééér, drží palečky, jsou to bojovníci
23. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz
@tonytony můžu se tě zeptat jeslti se do těch třech MS počítá také to krvácení, které jsem měla 13den po ET? Přišlo celkem i jako klasická MS, ale jde mi o to zda bych ho mohla považovat za MS? Můžu se zeptat v jakém CARU se léčíte vy?A platili jste za první pokus? My jsme neplatili nic, akorát narkózu a léky cca 3500Kč. Díky za tvůj příspěvek :slight_smile: určitě se ti ozvu jestli začneme těhotenství nějak spolu :slight_smile: pa
23. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz
@koubovka1 ahojky jak je v Plzni? A co vy jak jste na tom? kdy vás čeká další pokus?
23. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz
Holky díky za podporu , opravdu jsem rozhodnutá bojovat a udelat pro to vsechno a to nejlepší.
23. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.