• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@duschankova ahojky, v Plzni bylo dneska krásně, ale odpo se zkazilo a ted je pekná zima,
3.11. si jdu konečně pro plán a léky, tak se už moc těším.
23. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz
@janina83 já budu mít puregon, ale teprve v listopadu začnu, takže zkusenosti nemam, ale normálne si zavolej do Caru, určite tam más nejaké sos číslo ne?
23. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz
@koubovka1 já čekám teď každým dnem MS a až skončí mám kontrolu v v CARU a dozvíme se co kdy a jak, ale tady se snažím dovědět co nejvíc jak to mají jiné holky. Ale doufám, že při té následující ms půjdeme na věc. Strašně moc se těším... a doufám. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsem úplně zblázněná do kojeneckých věciček a nejraději bych si je všechny kupovala.
23. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz
@duschankova tak koukám, že ses správnej pošuk co? Jen hlavne nic nenakupuj, na to bude času ještě dost.
A proč nezačináš už s touhle MS na kterou čekáš?
23. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz
@koubovka1 ty jsi mi to teda natřela, ale mě se věcičky líbí, ale určo bych je nekupovala!!!!!!!!! Já jsem už po 1.IVF a pak musíš minimálně 2x odmenstruovat než jdeš na další IVF. Taková je u nás situace.
23. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz
@koubovka1 víš ono když už jsi tam ty bojovníčky jednou měa a neuchytilo se alespoň jedno, tak to potom hodně bolí a moc ráda se díváš na kojenecké potřeby ať už to je oblečení či kočárek :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz
@duschankova Já to nemyslela spatne, jen je to pak jeste vetsi stres. Já tím, že jsem mela špatný čípek po 1.IVF, tak jsme museli čekat délel, ale je pravda, ze mi dr říkal za dva mesíce druhý pokus.
23. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz
@duschankova Já se utesuju spatnou statistikou prvnich pokusu. Druhej proste vyjde a hotovo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz
@koubovka1 vím, že jsi to nemyslela špatně, kočko :slight_smile: prosímtě užíváš nějaké potr.dopňky kromě kyseliny listové? tu užívám taky. Moc Vám držím palce, aby pokus vyšel :slight_smile:
23. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz
@koubovka1 ano druhý pokus vyjde určitě!!!!!!!!!! musíme být veliké bojovnice :slight_smile: a miminka pěkně odnosit do zdárného konce!!!!!!!!!!!
23. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz
@duschankova Ted momentálne už asi deset dni neberu nic, v caru mi jí zase předepísou, takže jsem si ji ted nekupovala. Jinak nic jiného neberu. Manžel bere vitamin E a energy man od Natural swiss, tak jsem zvedava, jestli se nejak zlepsil spermiogram. snad jo
23. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz
@duschankova donosit do zdárného konce, to je opravdu další dlouhej a tezkej boj
23. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz
@koubovka1 tak mi jsme meli spermiogram v pořádku. Spíš se zajímám o nějaké vitamíny aj. co by nám dopomohlo k zahnízdění miminek. A donosit do zdárného konce bude po 12.týdnu už hračka do té doby to bude těžké.
23. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz
jdu spát jsem už unavená. Zítra ahoj holčiny :slight_smile:
23. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz
@duschankova No, já bych to určitě počáítala jako MS, pokud to pak ustalo a běžel další normální cyklus...
Já měla např. ET 31.8., negat.krev byla 14.9., vysadila jsem hend léky a MS dorazila hned 2. den´1.MS, další MS byla teď v říjnu tj.2.MS a teď čekám kolem 10.11. tu 3.MS a pak bych měla teda od 16.DC( cca 25.11.) začít brát Proveru a od 23.DC píchat Dipherelin a od začátku prosince, jak dorazí 4.MS tak stimulovat Merional+Dipherelin- což už bude TEN cyklus s OPU a ET:slight_smile:

Jinak já jsem v Heliosu v Brně a hradili jsme si hned 1.pokus- resp. pojišťovna hradila jen ten základ IVF( cca 26tis.), ale my dalších cca 50 tisíc:frowning2:- máme totiž ICSI i PGD:frowning2: a to jsem měla ty nejlevnější léky:frowning2: Teď nás čeká to samé:frowning2:
23. říj 2010 ve 22:36  • Odpověz
@duschankova No ak vitamínkům apod. Tak já myslím, že už víc udělat pro zahnízdění nemůžu- takže manžel zobe selen, zinek, vit. E, C a kys. listovou... a já Femibion střídám s Calibrum babyplan+ listovka navíc, vit. E a C... krom toho piju litr kontryhelu na sliznici v první půli cyklu a denně baštím chilli sušené kroužky( chilli papričky)- vždy takovou hromádku cca 2.3 sušené papričky- už mi to začalo i chutnat, za cca 3 týdny jsem pozřela už celou skleničku, co prodávají v kořeních v marketech:slight_smile: No a jak začnu stimulovat, nasadím prednison- i když ho v Caru u nás norm. nedávají, já ho rpsotě chci a nasadím si!Co víc už udělat nevím, pokud někdo ještě ví, sem s tím!
23. říj 2010 ve 22:40  • Odpověz
@koubovka1 Jo, tak tohle si říkám taky- i bez znalosti statistiky- jaká jsou vlastně ta čísla u 1.IVF a dalších? Najdu to někde,??
23. říj 2010 ve 22:41  • Odpověz
@koubovka1 Jak jsi to, prosím Tě, měla s tím čípkem po IVF? Ty jsi ho už před IVF měla špatný nebo až po něm? Zajímá mě to, neb já na něm už půl roku mám nález- nějaký nějnižší změny, ale jo a musím nakontroly a mám teď trošku obavy, aby se mi to ještě po IVF nezhoršilo- byla jsme teď na kontrole v týdnu, za cca 2 týdny mají být výsledky, tak trnu:frowning2: Můžeš napsat jak to bylo u Tebe- jak jste to řešili???
23. říj 2010 ve 22:43  • Odpověz
Ahojky děvčata :slight_smile:
Koukám že jste se pěkně rozepsali.Mě pokořila nemoc.Prskám jak kočka :grinning: a kašlu jak tuberák :grinning:
Snad budu brzy v pohodě,abych mohla zdravá a plná síly do dalšího ivf.Už se to blíží,v pátek si budu volat,jestli to mám schválené a pak tradá pro léky a stimulka. :slight_smile:
Snad pujde vše jak má.Mějte se hezky a opatrujte se.Pa pa
24. říj 2010 v 00:38  • Odpověz
aho krasné rano
24. říj 2010 v 08:35  • Odpověz
ahojky krásný ránko))

@misando tak doufám,že už jsi na cestě pro bobky a moooooc držím pěstíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

24. říj 2010 v 08:39  • Odpověz
@janina83 píchnout to můžeš hned po puregonu je to lék aby ty větší folíci nepopraskaly a ty menší mohly dorůst))
24. říj 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
žádná cesta pro bobky se nekoná...chudáček má furt jenom 6buněk a to druhý má o něco víc, ale ještě to není morula, takže se čeká do zítřka a kdyžtak to odpískáme :zipper_mouth:
24. říj 2010 v 09:04  • Odpověz
@misanda Takže ještě jeden den a budeš vědět, co se bude dít. Doufala jsem, že dneska budeš hlásit krásné kousky, ale aby jses ještě nedivila, co dokažou embryjka, skáčou s hodiny na hodinu, takže, co bylo teď ráno, večer už může být jinak.

Všechny zdravím !!!
24. říj 2010 v 09:08  • Odpověz
@misanda .ach jo tak jsem na tebe myslela a věřila,že to bude OK ..nevím bude to znít asi blbě,ale pokud ani to jedno není úplně super tak bych snad spíš brala aby nebylo ET a mohlo se ještě s jedním pokusem pracovat... posílám pohlazení .........
24. říj 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
@ester32 jj, to určitě stopneme..jsem na to připravená už od začátku...a příští pokus bude s dárkyní...takže moje poslední šance na bio dítko skončila fiaskem :zipper_mouth:
24. říj 2010 v 09:16  • Odpověz
@misanda Fiasko to ještě není, byly tady holky,co měli 4buň embryjko a jsou už maminkou !!! Já vím, že došla energie ... je nevím, co napsat. Jsem s tebou krásko !!!
24. říj 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
@abig děkuju :wink: už je to moc dlouhý...já tak nenávidim nejistotu :zipper_mouth:
24. říj 2010 v 09:27  • Odpověz
@misanda Rozumím TI !!! Ráda bych pomohla, není jak ... že bych začala čarovat ??? Včera mi neteřinka řekla, že jsem ježibaba ... ale hodná !!!
24. říj 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
@abig :grinning: :grinning: :grinning: ježibabo :grinning: tak jo, čaruj, ale tak plus dva roky dopředu..v čase..a budu spokojená :wink:
24. říj 2010 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.