• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@misanda Začínáme 5 rok snažení .... a popravdě ten čas šíleně utekl ... takže další dva roky pro tebe ???? To bude rychlovka !!! žabí stehýnko, hadí zub, pár nožek muších a čary mary fuk !!!
24. říj 2010 v 09:33  • Odpověz
@misanda věř a doufej, nic jinýho se ani delat nedá, myslím na tebe
24. říj 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
@abig :grinning: :grinning: :grinning: ty mě bavíš, zlato :grinning:

holky, zítra dám vědět a pak se z koně na chvíli stahuju..potřebuju čas pro sebe a zahojit rány a kdyžtak se připravit na jaro a na dárkyni :wink:
24. říj 2010 v 09:38  • Odpověz
@tonytony ahojky, já jsem byla v únoru na IVF, v březnu jsem potratila a v nemocnici, když jsem šla na ukončení, tak mi zjistili na čípku nejakou mozaiku mramorouvou nevo jak tomu nadvají, tak mi nabrali cytošku, ale ta byla v pohodě, ale přesto jsem musela po 4 mesících na kontrolu, kde to bylo pořád, tak mi kousek čípku uštípli a dali na rozbor, cytoška opět v pohodě a rozbor čípku taky, takže vlastně nic. ríkali, že se to při tom odštípnutí většínou ztratí, ale mám jíta zase za půl roku na kontrolu a nevadí, když bych byla těhotná.
24. říj 2010 v 09:40  • Odpověz
@misanda Chápu ... těším se na zprávy a hlavně klideček. Příště zkusím lepší kouzlo !!
24. říj 2010 v 09:40  • Odpověz
@tonytony tu statistiku asi nikde nenajdeš, jen se to tak všeobecne říká.
24. říj 2010 v 09:41  • Odpověz
@duschankova my máme práve spermiogram nic moc, ikdyž poslední byl lepší, před 1. ivf, ale stejne je to na ''''29 let starýho chlapa nic moc.
24. říj 2010 v 09:43  • Odpověz
@misanda ještě nic neodpískávej za těch 11let jsem četla tolik zázraků a věcí nemožných,že šance je vždy tak se beruško drž a věř
24. říj 2010 v 09:56  • Odpověz
@misanda To mije moc líto, že to nevypadá nejlíp, ale fakt ještě nevzdávej, třeba se fakt ještě pěkně rozběhnou! Moc bych Ti to přála...
24. říj 2010 v 10:38  • Odpověz
@tonytony ahojky :slight_smile: moc děkuji za tak dlouhé a informací plné příspěvky, vy jste to měli teda pěkně drahé. Až se mi tají dech. My zasebou máme zatím jeden pokus a léků jsem brala o mnoho méně než ty. Jinak Já jsem měla Ms tu první 13.den po Et a teď čekám druhou a při třetí doufám půjdem na OPU a ET. Jinak taky mě napadá třeba se nám zadařilo normálně, protože mě poslední čtyři dny pobolívá břicho a MS nikde, ale třeba tělo ještě reaguje na tu stimulku předchozí.
24. říj 2010 v 10:45  • Odpověz
@duschankova jo to by bylo super co zadaření normální cestou.
24. říj 2010 v 10:54  • Odpověz
@misanda myslim na tebe! nevzdavej to! ale zavcas se rozhodni to vzdat! pevne nervy... bude to boj! :wink:
24. říj 2010 v 11:32  • Odpověz
@abig :grinning: nazdarek
24. říj 2010 v 11:32  • Odpověz
dobre poledne holky vsem :grinning:
24. říj 2010 v 11:33  • Odpověz
@duschankova Tak to by bylo úplně nejlepší, kdyby se zadařilo normálně:slight_smile: Držím palec a pokud ne, tak to máš už za chvilku dlaší pokus:slight_smile:
24. říj 2010 v 11:49  • Odpověz
@pampeliska36 ahojky, jak je?
24. říj 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahojky děvčata,všechny Vás moc zdravím.
Evíku,jejda toto uteklo,za chvíli už budeš zase čekatelka,holka moc bych ti to přála.
Miši já věřím,že bojovníčci budou bojovat.
Jinak všem co něco čeká držím moc moc pěstičky
24. říj 2010 v 16:20  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jak jste užily víkendu?
Já jsem si taky předtím myslela po nepovedeném pokusu,že se nám zadařilo přirozeně,ale měla jsem to tak rozházené.Po ET se menzes dostavila ten 13 den a v dalším cyklu to bylo už 17 den a v dalším 24 den.Byla jsem z toho na větvi a chtěla jsem jít k dr. a naštěstí se mi to srovnalo.
@duschankova Mocinky bych Ti to přála,kdyby se Vám zadařilo přirozeně. :wink:
@misanda Budem na Tebe myslet a držíme pěsti :wink:
Mějte se.Pa pa
24. říj 2010 v 18:59  • Odpověz
ahojte holky jak se tu dari??tak zitra jdu na druhy UTZ jsem zvedava
24. říj 2010 v 19:29  • Odpověz
@pajinkaa28 ahoj. Já se jmenui také Pavla :slight_smile: děkuji ti za přání, ale jistě mě pochopíš když řeknu, že tomu moc něvěřím. Víš, už ani nevěřím, že někdy toho prcka budeme mít, ale přece ženská jako já nemuže mít takovou smůlu. Manžela mám, bydlení máme, štatná jsem v manželství, lásky na rozdávání celkem zaopatřená, hodné rodiče, hodnou tchýni s tchánem, tak přece zrovna já nemůžu mít takovou smůlu, né???!!! Ale celkem jsem ještě mladá a každý mi říká kam spěcháme. Víš kdybysme měli už nějakého špunta tolik bych to neřešila, ale jako bezdětná mladá paní nechci zůstat.
24. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz
@misanda Čekám na zprávičku !

Dobré ráno všem !
25. říj 2010 v 08:21  • Odpověz
autor
ahoj holky, moc nečekejte, na ET asi nedojde, nevypadaj jak maj...ještě prý to necháme do zítřka, abysme neměly špatný svědomí a zítra to stopneme.

Takže se omlouvám, ale loučím se. Mějte se krásně, těhulínám přeju krásný porod, snažilkám vysněnýho pupíka!!!!
25. říj 2010 v 08:24  • Odpověz
25. říj 2010 v 08:48  • Odpověz
@misanda I přes to ještě držím palečky dál... do toho zítřka... a pokud to fakt bude špatný, tak posílám hodně síly a víry do dalšího boje... Ach jo, je to tak smutný, když to nedopadá dobře:frowning2:
25. říj 2010 v 10:17  • Odpověz
@misanda :frowning2: :cry: , je mi to lito
25. říj 2010 v 10:56  • Odpověz
@misanda posílám pohlazení .......... a pěstičky držím taky dál na dobrý konec ať příjde v jaké koliv podobě,ale hlavně ať je to brzo!!!
25. říj 2010 v 11:52  • Odpověz
@misanda mrzí mě to :pensive: :pensive: hodně sil do dalšího boje,ikdyž ještě není vše ztraceno :wink:
25. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz
misando je m to líto :frowning2: drž se kočko
25. říj 2010 v 15:34  • Odpověz
@misanda bobku. to me mrzi! :cry: ale je to lepsi, kdyz to ted stopnete a pak zkusite darkyni. drzte se oba!!!
25. říj 2010 v 17:20  • Odpověz
Ahoj holky, mohu se přidat k Vám do diskuze? Jedné se to samotné špatně táhne, zvláště pokud není s kým o problémech pokecat. Já jsem v březnu 2009 po neúspěšném 1.IVF. 2. IVF jsem podstoupila letos v květnu - úspěšně, ale v červenci se přestalo vyvíjet :( , nyní začínám 3. IVF stříkám Synarelu. Chodím do Brna na OBI.
25. říj 2010 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.