• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@antoa ahojky určitě se přidat můžeš)))je pravda,že samotné se to špatně táhne)))
25. říj 2010 v 19:40  • Odpověz
@antoa -ahoj vítám tě určitě se přidej,já mám taky po dvou IVF z prvního mám dceru Verunku té budou na vánoce tři,letos jsme podstoupili Ket,to nedopadlo pak 2Ivf to se nám přestali vyvíjet embria,tak nebyl transfér,ted v září byl další pokus,ale zase jen dvě vejce z toho jedno dobré embiio,ale bohužel se nechytlo :frowning2: .Tak ted půjdu začátkem listopadu an laparoskopii jestli není u mě ve vnitř něco špatné
25. říj 2010 v 19:44  • Odpověz
@antoa ahoj :wink: a tvuj treti pokus na OBI? ja jsem taky z brna :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2010 v 19:47  • Odpověz
@evaav ty jo! zacatek listopadu UZ je za chvilku!!! :wink:
25. říj 2010 v 19:47  • Odpověz
@pampeliska36 -jo,jo už se to blíží ted ještě aby přišla mrška tak jak má :wink:
25. říj 2010 v 19:52  • Odpověz
@pampeliska36 -Brno je krásné mám tam velkou část rodiny :wink:
25. říj 2010 v 19:53  • Odpověz
@evaav my měli na poprvé 8 vajec, 4. jsme nechali přirozeně a nic z nich nebylo, 4 x metodou a oplodnilo se jen jedno, na další byly pouze 2 a ty se x metodou chytli, ale těhu nedopadlo, nyní se třetího pokusu děsím, ale jsem celkově nějak otupělá, nějak tomu moc nevěřím....a za další pokud se nepovede, na další už nenašetřím :(
25. říj 2010 v 19:58  • Odpověz
@evaav v létě jsem ležela s OHSS v nemocnici a bylo tam hodně holek se mnou na laparce a zvládly to, přeji Ti ať slyšíš dobré výsledky!!!
25. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz
@pampeliska36 ty jsi prodělala nějaký pokus na OBI?
25. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz
@antoa nene ja chodim na unicu, ale moje kamaradka prodelal svuj prvni pokus na OBI a ted uz chodi do Repromedy :slight_smile:
25. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
@antoa -no snad se dozvím kde je zakopaný pes. Mi u prvního jsem měla 11 vajec 8 bylo oplodněných a 5 na zavedení a necháli jsem to přirozeně oplodnit. Z toho jednoho je Verča.Ted u těch dvou jsme měli injekci do vajíček ze čtyř se oplodnili dvě ale ty s přestali vyvíjet a ted naposledy jsme měli jen dvě vejce a z toho jedno se oplodnilo byla také použita ta injekce i když mi doktorkaříkala,že to není třeba že spermuši jsou ok,ale pro jistotu jsem injekci dali,ale bohužel embrijko krásné,ale těhu z toho není :frowning2: .Taky mám strach z posůeního pkusu jak to dopadne,ale nebudu na to spěchat uvidámco mi řekno po té operaci jestli třeba je šance na přirozené těhotenství :confused: jestli by byla tak buych to chvilku nechala na přírodě a když ne tak až seberu všechny síly do dalšího boje zatím se bojím :pensive:
25. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
@evaav já si hodně slibuju od nové metody PICSI, třeba u nás vybrali špatnou spermii :D
25. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz
@pampeliska36 kamarádka odešla z OBI kvůli něčemu konkrétnímu?
25. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz
@antoa no asi vsechno spatne :confounded:
25. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz
@misanda Misi, je mi to líto, tady žádný slova nepomůžou, ale třeba se do zítrka stane zázrak.
25. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz
@antoa vítej a ty mužes na 3 pokus ješte tento rok? mě řekli že za rok muzou být jen 2
25. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky mám k vám dotaz. Když jsem po ET a těhotenství nenastalo po jaké době jste která začala krvácet? Pajinkaa28 mi psala, že ona měla první MS už po 17dnech a já jsem dnes 30den a MS nikde. Už tak 5dní žiju s myšlenkou, že se nám to možná podařilo přirozeně, peotože jsem měla ve čtvrtek, pátek a v sobotu takové zvláštní bolení břicha, ale jako MS se to nejevilo myslela jsem, že to může být doznívání stimilky. Co myslíte? těším se na příspěvky :slight_smile:
25. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jinak čekám už druhou MS. To snad chápete, tou první se těhotentví vyloučilo.
25. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz
@duschankova a test jsi zkousela? no ja jsem dostala menstruaci do 3 dnu od vysazeni vsech leku a injekci. rikal nam doktor, ze tak do tydne by mela prijit menstruace :wink:
25. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz
@duschankova aha ja magor ti odpovidam na tu prvni ms :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz
@duschankova jinak moje druha ms mela taky dost zpozdeni a to jsem ji mela vzdy pravidelnou... a co mi tak vsechno holky psaly... ve vetsine pripadu i u nich bylo mirne zpozdeni menstruace :fearful:
25. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz
Nic se neděje :slight_smile: já se na tuhle MS docela těším, protože pak mám jít na kontrolu a doufám že při následní začnu stimulku a hurá na narkomanku a transfer a ráda bych absolvovala transfer do vánoc a pak těšení na miminko nebo dvě .-)
25. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz
@duschankova Já další MS po IVF dostala za 25 dní, norm. mívám cyklus 35dní, ale brala jsem Proveru,a by se mi cyklus trošku zkrátil, on se zkrátil až moc:frowning2:
25. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz
@tonytony taky ti už někdy z těch dětí hrabalo? Mě poměrně často obzvlášt po neúspěšném pokusu.
25. říj 2010 ve 22:22  • Odpověz
@duschankova ja vždycky když dobrala leky dostala jsem to na druhy den :slight_smile: :slight_smile:
Pěkny den všem :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2010 v 09:33  • Odpověz
@nana.76 ja žádné léky, ale už neberu. Přestala jsem užívat Ultrogestan, když jsem začala krvácet po ET 13den. Od té doby nic neužívám perorálně ani vaginálně. A vy čekáte Terezku po umělém oplodnění?
26. říj 2010 v 11:20  • Odpověz
@duschankova Jejda, teď nějak nevím, jak jsi to přesně myslela???

Jinak já dnes už hodinu počítám, kdy nasadit tu Proveru, abych ten cyklus trošku natáhla oproti minule a zabránila tomu,a by mi hl. ET nevyšel na Vánoce:frowning2: Ale ať počítám, jak počítám, kolem Vánoc se trefím vždycky, hlavně, když se to přesně počítá blbě, když jendou mi MS po vysazení provery dorazila za 2 dny a podruhé za 9 dní:frowning2: Ach jo, ještě tohle mi to bude komplikovat... Kdybych neměla malou, čert vem Vánoce, ale takhle to je na prd o svátcích mi ji nikdo nepohlídá, v rodině to nikdo neváí a máme tradiční vánoční návštěvy po rodičích- nevím, co za výmluvu bych si musela vymyslet po x letech tradice:frowning2: Prostě na prd... Proč mi to musí vyjít zak debilně:frowning2:
26. říj 2010 v 11:26  • Odpověz
@duschankova ano čekam Terezku po umělem oplodnění.Vyšlo to na druhy pokus :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj zdravím Vás všechny :wink:
26. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz
Tady je dnes nějako mrtvo :confused:
26. říj 2010 ve 14:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.