• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
me nesel spustit konik :sweat_smile: , ale jsem tu :slight_smile:
26. říj 2010 v 16:17  • Odpověz
@cibka Ahoj, já měla tento rok pouze 1 pokus , ten první byl už z jara 2009. :wink:
26. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz
Dobré ránko Všem
27. říj 2010 v 09:01  • Odpověz
Tak já si dnes už nasadila tu Proveru, sice jsem chtěla ještě dva dny počkat, ale zase si říkám, že kdo ví, co mi provede v tomhle cyklu, že třeba bude vše jinak a dr. se pak asi ev. líp upravuje a směruje OPU a ET když MS je než když se na ni čeká, takže prostě to teď nechám osudu, kdy MS dorazí a kdy se začne stimulovat... Takže teď 10 dní Provera, pak budu čekat na MS a jak dorazí volám do Caru na domluvení se na tom, kdy přidáme Dipherelin a jak to vidí s těmi ev. Vánoci- třeba něco vymyslíme, aby to nebylo blbý pro nás i pro ně- nevím, zda to lze trošku těmi léky ovlivnit plus minus den dva- aby nemuseli ani oni na Štědrý den do akce??? No, uvidíme, teď víc nevymyslím... Stepuju každýnden u dveří a vyhlížím pošťáka, jestli dorazí ty trombofilie a pořád nic:frowning2: Už bych to ráda věděla a ev. začala řešit než půjdu do akce...

Něco na mě asi leze, což teď neva, hlavně aby nelezlo v akci, tak ať si to vyberu klidně teď, že...
27. říj 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahojky bojovnice
tak jak ase všechny máte
Co vy těhulky,jak se cítíte???
A vy ostatní,moc na V8s myslím,aby se Vám to všem už konečně zadařilo
27. říj 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahojky holky! :wink:
Tak mi to nedalo a volala jsem i do car.
Od pojišťovny to máme chválené a teď jen čekat,až se dostaví menzes,samozřejmě by bylo lepší,kdyby nedorazila a já byla těhu,ale to asi těžko.
Mějte se hezky a já dám pak vědět.Opatrujte se.Pa pa pa :slight_smile:
27. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz
pěkny den všem :wink:
@pajinkaa28 třeba už mrcha nedorazí bylo by to super :wink:
@zazy už se nam to kratí.V pondělí mě čeka zase poradna v nemocnici jsem zvědava kolik bude mimisek važit :slight_smile: a taky jakej zase bude tlak :pensive: Ty se opatruj :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz
Nany ty se taky opatruj,já půjdu na kontrolu v úterý,taky jsem zvědavá,jak na tom budem.Jsem se tě chtěla zeptat,už jsi měla křeče jakoby v podbříšku,já včera a docela to bolelo,jakoby v třísle a tlačil mě i jakoby konečník,dnes v poho.To by bylo brzo na nějaké poslíčky ne???
27. říj 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahojky holky, mohla bych se k vám přidat?..chystám se na KET..chtěla jsem se zeptat, braly jste některá při přípravách na KET Estrimax 3x denně?
27. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz
@zazy taky to mívam někdy i dost často.Baštíš hořčík pry ma na to pomahat :slight_smile: Tak se drž holka :slight_smile:
27. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz
@aja8 ahojky, klidně se přidej mi privítáme každou čekatelku do klubu a jiste se semnou ztotožní i holky co sem chodí :slight_smile: Jinak nás zřejmě začátkem prosince čeká druhý pokus IVF a na KETU jsem nikdy nebyla a Estimax jsem neužívala, ale já jsem vůbec neužívala nějak moc léků.
27. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahojky)))tak opu mám za sebou je 8 vajíček to na minimálku je dobrý a uvidíme jak to vše dopadne)))
28. říj 2010 v 10:59  • Odpověz
@nana.76
@zazy
Maminky, držte se, už za chvíli budete ty nejšťastnější ženský na světě, tak už si hezky užijte tu cílovou rovinku:slight_smile:
@ester32 Super úrodička, tak ať to klapne, jak má!
28. říj 2010 v 11:02  • Odpověz
@aja8 Já KET bohužel neměla- nic nám nezbylo, tak neporadím- od toho jsou tady chytřejší a zkušenější:slight_smile: Držím palce!
28. říj 2010 v 11:02  • Odpověz
HOLKY, kdo z Vás bral preventivně Prednison při IVF- jakou dávku, prosím a od kdy??? Díky moc.
28. říj 2010 v 11:03  • Odpověz
@tonytony já jsem ho brala od 1DC 1 tabletu a po OPU mám napsaný 2tb
28. říj 2010 v 11:17  • Odpověz
@ester32 také se přidávám k hokám a přeji šťastnější zítřky :slight_smile: hlavně se nenervuj a buď v klidu za prcky to stojí. Musíme být k těm bojovníčkům hodné, když oni byli tak silní a udělali nám takovou radost :slight_smile:
28. říj 2010 v 11:29  • Odpověz
@tonytony ahojky ja beru taky prednison a to od prvniho dne MS a to budes brat dokut ti mudr nerekne stop. k tomu prednisonunu beru jeste 1/2 anopirinu ale jen jednou denne rano
28. říj 2010 v 11:36  • Odpověz
@ester32 A jaké síly Prednison-5mg nebo 20mg???
28. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz
@ester32 To bude asi 5mg, ne?
28. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz
No, on to totiž každý bere tak trochu jinak mám pocit- jednak dávku a jednak, kdy začíná- někdo i měsíc dva předem, někdo se začátkem stimulace v cyklu předcházejícím IVF a jak koukám, tak tady píšete zase od 1.DC, takže si to musím nějak určit já:slight_smile: U nás totiž Pednison v Caru nedávají, ale já si ho chci nasadit sama, abch si to minim. psychologicky podpořila, že jsem proto udělala maximum a to, co jsme u 1.IVF nedělala...
28. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz
@janina83 Jani a ty bereš jakou dávku toho Prednisonu?
28. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz
@tonytony no ja beru 1 tabl.denne ale nemyslim si ze to je dobry napad aby sis to brala sama od sebe prednyson je myslim na redeni krve tak treba mas krev v pohode a proto ti ho nenapsaly ja bych se radsi poradila z mudr..co si pichala za injekce??
28. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz
@janina83 No, oni jsou různé síly- 5 a 20mg, tak to bereš asi 5mg?
No, Prednison se dává, aby bránil ev. vypuzení embrya jako cizorodého vetřelce- dává se při imunit. problémech v otěhotnění a v Carech jak jsem zjistila i preventivně( smaozřejmě oproti prokázanému imunoproblému v nižších dávkách a kratší dobu)- určitě si tím neublížím, to ne, dává se i u alergií, ekzémů atd.- není na ředění krve...
28. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz
@tonytony aha tak to je ten anopirin na krev koukala jsem prednison mam 5 mg.ale jestly to muzete tak brat tak to ber ale myslim si ze by vam to mely psat normalne ne??ja chodim do gennetu v lbc.jestly se to nepovede ani tet tak chci jet do prahy kam chodis ty?
28. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz
@tonytony děkujeme :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz
@tonytony ja brala při stimulce taky 1denne myslím že hodně pomaha.Brala jsem ho od 1dne cyklu :slight_smile:
28. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz
ja holky tedy nemuzu rict presne pri prvnim ivf jsem ho nebrala az tet
@nana.76 ahojky koukam ze budes maminka :slight_smile: moc gratuluju a to mas prirodni cestou??nebo taky ivf a jestly ano tak kolikaty pokus a jaky ste mely protokol dik :wink:
28. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz
@janina83 Já do Heliosu v Brně a tam to nedávají, já si tonchci ale jakkoli tentokrát už pojistit, takže si ho prostě nasadím a budu mít aspoň pro sebe dobrý pocit, že jsem udělala vše, co jsem mohla avěděla, že se udělat může...
28. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz
@tonytony no ty vado to je ale hrozny a co vam tedy davaji za leky???aby telo prijmulo embrijka??a kdy mas mit transfer?
28. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.