• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
No, jen Utrogestan a estrogeny...
Jinak budu mít podruhé dlouhý protokol- od 16.DC do 25.DC Provera, pak od 23.DC Dipherelin injekce- ty až do OPU a od 1.DC dalšího cyklu k Dipherelinu ještě Merional injekce, Pregnyl před OPU, jinak nic dalšího... Právě proto, že tady komunikuju s Vámi, tak vím, že někde to podporují Prednisonem a Anopyrinem, takže to chci taky podpořit tímhle... No, ET budu mít až kolem Vánoc, s dlouhým protokolem budu začínat někdy kolem 20.11. plus minus, taky jak dorazí MS:slight_smile:
28. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz
@janina83 vyšlo nam to na druhy pokus.Poprve byl kratky a po druhe byl dlouhy a ten byl vítězny.Navíc jsme měli zamražene spermie nebot přitel byl mimo CR tak tam ta naděje byla menší,ale přesto vše to jeden bojovniček dotahl do zdarneho konce ikdyž jsme ani nedoufali :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz
@nana.76 Jé, tak to je krásný, že se to povedlo i "bez taťky":slight_smile: Gratuluju, hezký dárek pod stromeček:slight_smile:
28. říj 2010 ve 14:11  • Odpověz
@tonytony děkuji :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych se vás zeptat, jestli je možné se chystat na IVF i s mírně pozitivní buněčnou imunitou, na kterou mám napsanej Prednison,či se musí nejdříve ty 3 měsíce dobrat a pak se teprve dá uvažovat o IVF.Nevíte, nemáte některá zkušenost?Díky
28. říj 2010 v 17:34  • Odpověz
@amadores ja myslím že nemusíš čekat.Mě ho taky nasadili a hned ten cyklus jsem šla do ivf.ale každej to ma nejak jinak :wink:
28. říj 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahojky
Tonytony:i já brala od prvního dne cyklu prednison 1x ráno.Ano je na imunitu.Pak jsem ještě brala večer anopyrin,ten je na ředění krve.Jinak jsem tenn prednison brala asi až do konce třetího měsíce,kočky budu Vám držet palečky at Vám to všem výjde.
28. říj 2010 v 18:56  • Odpověz
holky pěkny den všem přeji.Kdepak dneska všechny jste?
29. říj 2010 v 15:20  • Odpověz
ahoj holky tak jsem dneska po opu mely jsme 15 vajicek stoho 14 ok tak jen cekame jak a co bude dal boli me bricho ale jinak je to v poho v pondeli mam volat jak se jim dari. bohuzel to opet mame bez mrazeni je to skoda no
29. říj 2010 v 19:42  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska mi bylo dopoledne tak mizerně hrozně slabá bez chuti k jídlu a unavená. Pořád čekám MS, ale ta ne a ne se dostavit. Začaly se mi zvětšovat dvorce okolo bradavek, tak uvidíme co se z toho vyvrbí. Krásný večer vám všem :slight_smile: :slight_smile: Jinak test jsem si ještě nedělala, ale není to poprvé kdy bych měla zpoždění, ale teď po OPU a ET je to divný, alespoň mě :slight_smile:
29. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz
@duschankova a kolikaty den si po et :slight_smile: ja bych to už nevydržela neudělat si test :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz
@nana.76 my jsme byli na ET 14.září a po 13dnech jsem začala krvácet. Pokus byl neúspěšný, víš! A jedině, že bysme počali přirozenou cestou :slight_smile:
29. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz
@janina83 Nechápu, proč to máte bez mražení??? Vždyť ještě nevíš, jak se budou vyvíjet atd.- to nechápu??? Jak víš, že nebude nic na mražení???
29. říj 2010 ve 23:01  • Odpověz
@tonytony ahoj ono by na mrazeni bylo ale my nemuzem mrazit manzel mel zloutenku a kuly tomu to nemuzem mrazit takze i kdyz nam treba zbyde tak bez mrazeni :unamused: a to i pro pristi pokusy taky me to prijde divny ale jak nam rekly tak pisu i sem je to docela blby
30. říj 2010 v 10:26  • Odpověz
pěknou neděli holky všem.od včerejška je mi nějak divně i tlak mam o něco vyšší tak snad to zvladneme a nebude to nic važneho.musím vydržet aspon 3tydny ještě :slight_smile:
30. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj Nana, vždyt je teprve sobota?
To vydržíš, tak hezky odpočívej, nic nedelej a užívej klidu bez prcka ještě.
30. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz
@janina83 To je divný s tou žloutenkou a kdy ji mel? To je škoda nezamrazit je co?
30. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz
@koubovka1 aha no vidiš to už jsem z těch dnu zblbla tak pěknou sobotu :slight_smile: :slight_smile: musim odpočivat :wink: a jak ty se maš?
30. říj 2010 ve 14:08  • Odpověz
@nana.76 No docela to jde, od příští soboty ze me bude zase pichna, tak se moc těším a doufám, že tentokrát to bude mít ten vysněný konec.
A jak ty zvládáš těhotenství, nemáš nějakou fotečku pupíka?
30. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz
@koubovka1 ahojky no po pravde me to prijde taky moc divny zloutenku mel uz davno mel B..fakt to nechapu proc bychom nemely mrazit a zas malo vajuch jsme nemely na to aby nebylo co mrazit
30. říj 2010 v 16:49  • Odpověz
@janina83 AQha, tak to mě nenapadlo, je fakt, že u nás dělají odběry na žloutenky a ostatní infekce taky před IVF, tak možná taky proto... Hm, každopádně si to ještě ověř, třeba je to zbytečný mrhání mimísky, nevím, no...
30. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz
@koubovka1 fotku pupiku nemam asi by se na tu fotku ani nevlezl jak je velikej :slight_smile: :slight_smile: Tak už snad to bude mit i u tebe štastny konec :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz
Hezkou slunečnou neděli z moravy
Koubi tak už zasse půjdeš na to,už to určitě dopadne dobře,uvidíš.
Ahojky Tony,janina,jak je holky??Samo,že zdravím i ostatní děvčata.
Nany i mě už je asi 2 dny nějak divně,tvrdne mi pořád břicho a taky blbě dýchá a jsem děsně unavená.V úterý jdu na kontrolu,tak uvidíme snad bude vše ok.Už to musíme vydržet,tedy spíše ty naše princezny v bříšku.Dneska budu žehlit hadříky,už to musím dát do kupy.V týdnu si přivezu přebalovák,mám už i kočárek,máš už kočárek???A co tašku,už ji chystáš pomale??
31. říj 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Nany a Zazy, krásnéb starosti, jen at je vám dobre a ty vaše holciny to jeste nekolik tydnu v brisku vydrzi.
Ja tentokrat verim, ze to opravdu vyjde.
31. říj 2010 v 09:57  • Odpověz
@janina83 ahoj, myslím že to mražení by mělo jít ... známá to měla tak, že jí zbylá embryjka zamrazili do karantény, po ET neotěhotněla, tak šla hned další měsíc na KET a otěhotněla a po třech měsících těhu, když věděla že je mimi OK, tak to mražení ostatních embryjek v karanténě zrušili ... stálo je to za tu karanténu nějaké peníze navíc, ale říká že se to rozhodně vyplatilo, kdyby musela na nové IVF, tak by je to stálo mnohem víc ... myslím že je to jen o vstřícnosti toho kterého IVF centra :angry:
31. říj 2010 v 10:31  • Odpověz
@zazy ja jsem taky šíleně unavena sami se mi zavíraji oči je to děs.Ja mam kontrolu zitra tak jsem pěkně zvědava.Břicho mi taaky tvrdne a když to na mě přijde tak se mi taky tak divně dycha je to takoy chvilkovy.Jinak kočarek už mam ale ještě ho mame v obchodu mužeme si ho tam nechat až do porodu což je super.Tu kabelu už začnu asi taky pomalu balit určitě si nějakej čas poležím před porodem v nemocnici kvuli tomu tlaku :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2010 v 15:22  • Odpověz
@koubovka1 určitě to vyjde ja tomu taky věřím :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2010 v 15:23  • Odpověz
@kvakuska ahojky no to je pravda zitra budu volat do gennetu tak se na vsechno zeptam taky chci urco mrazit protoze clovek nikdy nevi
31. říj 2010 v 19:15  • Odpověz
@tonytony cauky uvidim zitra budu volat tak se na vsecko optam..po opu me dost boli bricho a to jeste chodim do prace tak premyslim jestly se nemam hodit marod :unamused:
31. říj 2010 v 19:16  • Odpověz
@nana.76
@zazy Holky, vydržte, už tomáte za pár- hned bych s vámi měnila:slight_smile:
@janina83 Určitě se na to optej, můžeš maximálně vydělat, ne prodělat- o tom, co píše kvakuška jsem neslašela, jsem zase chytřejší,a le zní to rozumně a hl. výhodně!
31. říj 2010 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.