• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
ahojda tak ze 14 mame 10 mimisku ptala jsem se kuly mrazeni znovu mi opakovaly ze mrazit nemuzem ale ze to prokonzultuje jeste znekym uz si nepamatuju jmeno :sweat_smile: tak jsem vazne zvedava.jinak bricho porad stejny boli to :rolling_eyes: sestricka rikala ze to pry patri k tomu tak nebudu plasit no treba je to tak jak ma byt vemu si neco na bolesti a budu lezet dneska jsem zustala doma neslo to.jinak ET asi ve stredu mozna ctvrtek rikaly ze to nechaj az do posledniho dne uz se na miminka moc tesim :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2010 v 09:15  • Odpověz
@janina83 Jani, tak to zní dbře- jak ten počet, tak ta naděje, že možná KET bude:slight_smile: Drž se.
1. lis 2010 v 10:30  • Odpověz
@tonytony ahojky prosim te sem si vsimla v prottokolu ze mam brat estroferm 2 mg ale mam jen 1 mg myslis ze muzu brat oba najednou??muj mudr me o tom nic nerekl :frowning2: ale jinak rano jsem vzala 2 tabl.abych tedy mela 2 mg :sweat_smile: tak snad to neva nemas stim nejakou skusenost?
1. lis 2010 v 10:36  • Odpověz
pěkny den holky tak tady to teda vazne :cry:
Tak ja jen hlasím že naše kontrola dopadla dobře miminko už važí 2060g a tlak jsem měla taky dobrej takže další kontrola za 14dní
1. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz
@janina83 Ahojky, no to já nebrala, tak nevím:frowning2: A jak to tam je v protokolu psaný- 2mg denně nebo jak? Možná bych to brala 2x denně 1tavletku toho 1mg, ne???
1. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz
@nana.76 Hezký cvalínek:slight_smile: To bude dáreček pod stromečkem- jedna radost!
1. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz
@janina83 No, možná si raději cinkni do Caru- za to Ti hlavu neutrhnou a budeš mít klid:slight_smile:
1. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz
@tonytony volala jsem tak jsem to vzala dobre :slight_smile: tak jsem rada ze jsem nic nepokazila
1. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz
@tonytony děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2010 v 15:00  • Odpověz
@janina83 Tak fajn:slight_smile: a máš aspoň klídek v duši:slight_smile:
1. lis 2010 v 15:20  • Odpověz
@tonytony jj ale vis jak to je ten klid uplne nebude tet se budu modlit aby se mimskove chytily
a ty testiky to je o nervy :rolling_eyes:
1. lis 2010 v 15:43  • Odpověz
@janina83 No, to mi je, bohužel, jasný:frowning2: Já taky nebudu mít klid, dokud nebude mimi v náručí a i pak se budu bát, byť zase jinak a normálně jako každá jiná ženská o své dítě:slight_smile:
1. lis 2010 v 16:14  • Odpověz
@tonytony jj to je jasny
1. lis 2010 v 17:32  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: prosím o vase oříspěvky. Čekám dnes už 12 den na menzes bolí mě břicho už 3 dny a pořád se nic neděje. Test jsem zkoušela včera ráno, ale nic se neukázalo .-) Nedostali jste vy nějaké instrukce co by vás mohlo potak? díky :slight_smile:
1. lis 2010 v 18:20  • Odpověz
Ahojky
duschankova:no já být tebou tak zajdu na gyndu na injekci,taky se mi to jednou ne a ne spustit,bříško mě bolelo a nic.No a pak jsem šla ke gyndařce a ta mi píchla injekci na spuštění.
Nany:tak to je super,že jste obě v pořádku.Já jdu zítra tak taky doufám,že bude vše ok
Jani krásná úrodička,tak jak budeš mít mimísky v pupíku,tak ti pošlu tuny těhu bacilku,takže pořádně chytat,ju
Tony a co ty???
Koubi a co ty,jak se připravuješ na pícháníčko??Už aby jsi to měla za sebou vid,nudu na tebe myslet.
1. lis 2010 v 18:28  • Odpověz
no teda holky kde jste všechny :slight_smile:
@zazy tak co jak si dopadla jsem zvědava :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2010 v 16:42  • Odpověz
Ahoj nana :slight_smile: včera jsem připíchla příspěvek o čekání na ms a bolení bříška a stále to platí, ale co mě dnes překvapilo bylo jednání nejmenované paní, která má nastarosti u mého ošetřujícího lékaře objednávání pacientek. Víš co mi řekla po prosbě z mé strany jestli by nebyla natolik ochotná a nedala mi k telefonu sestru u lékaře, protože ta mi jistě zodpoví můj dotaz. Že kdyby měla každé pacientce splnit její přání tak by musel mít den 50hodin a né 24, aby to všechno stihla. Když jsem jí řekla proč volám, tak mi odvětila, ať neotravuji a dojdu si do CARU, že oni jsou odpovědni za léčbu v případě po IVF. Jednalo se mi pouze o to zeptat se setry jestli by mě nemohl dnes nebo zítra doktor vzít, že mám takovéhle problémy a popřípadě by mi aplikoval injekci na vyvolání MS. Mám stou chutí stěžovat si na tu hnusnou paní.
Tak se ráno vypravím do CARU kde jsme byli na IVF letos v září.
2. lis 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahojky holky
Takže dneska kontrola v poho,tlak byl taky docela dobrej,už jsme hlavičkou dolů.Jinak vážíme 1920g
duschanková,to je šílený přístup
2. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz
@zazy Gratulace veliká:slight_smile:
@duschankova No, tak to je síla chování! To bychm jak jinak teda nejsem konfliktní typ, asi udělala čoro tam- to přece nesouvisí s Carem toto!!!
2. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz
@tonytony ahojky :slight_smile: taky jsi měla problémy s druhou menstruací po IVF? Pobolívá mě podbřišek a mám nafouklé bříško a pořád čůrám, ale testík mám zatím negativní. Myslíš, že bych mohla otěhotnět z ovulace po prvním MS?
2. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz
@duschankova No, možné to je, proč by ne:slight_smile: Bylo by to hezký:slight_smile:
No, moje 1.MS po IVF byla taková "hutnější", asi jak odhcázela hezká sliznice:frowning2: Ale já pak nasadila hned Proveru- kvůli dlouhým cyklům a špiněním před MS( tak jsme se domluvili s dr. v Car po neúspěchu), takže ta 2.MS byla o dost dní dřív než by byla bez Provery a MS byla pro mě nádherná- jen pár dní a minimální- to bez Provery neznám- krvácím norm. i 10dní a fest:frowning2: Ale já to teda měla určitě ok díky Proveře... Takže nevím, jak by to bylo bez ní:frowning2:

Tak uvidíš, co se z toho vyklube- kéž by se teda fakt vyklubalo:slight_smile:
2. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz
@tonytony určitě by to bylo super moc super :slight_smile:, že nemám pozitivní test by nebylo ještě tak rozhodující. Moje sestřenka měla první pozitivní test až 15den po vynechání MS, takže v postatě 26-27den po zahnízdění, ale trochu si nejsem jistá pochvou, když si do ní zasunu prst, tak nahmatám velice snadno děložní čípek, jako před MS.
2. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz
@duschankova Uvidíš, moc toho teď nevybádáš, bohužel, musíš ještě aspoň pár dní vydržet. Kolikátyý jsi DC dnes?a netušíš, kdy byla cca ovulace? Neměříš třeba bazálky?
2. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz
@tonytony dnes jsem 38 DC a bohužel bazálku neměřím a ovulace nevím kdy byla. Teď ještě ke všemu mám bílý hustý výtok, ale není to tak strašné jako po ET, kdy jsem předpokládala graviditu.
2. lis 2010 ve 22:00  • Odpověz
hustý bílý výtok bývá známkou zahnízdění embrya
2. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz
@duschankova No těžko soudit, po IVF to mají holky různě dlouhý a často jiný než normálně, musíš fakt ještě počkat atestnout třeba zase za 2 dny a věřit, že budou // nebo nedorazí MS, víc asi nevysleduješ. Já teda u těhu měla vždy bolestivý prsa- i podprsenka mi vadila, ale každý to má jinak... Bylo by to hezký!
2. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz
@tonytony děkuji a přeji dobrou noc :slight_smile:
2. lis 2010 ve 22:10  • Odpověz
@duschankova I já Tobě a držím:slight_smile:
2. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz
@duschankova to je někdy tak hnusne jednaní,nechapu sestry ktere maji takove kecy.Jestli je ta prace nebavi tak proč tam lezli.Tak at v caru pořídíš líp :slight_smile:
3. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz
ahojky,tak hlásím,že jsem včera měla ET 2xXB a 1xCM a dnes jsem se ješě dověděla,že mme dva mrazáčky.....tak doufám,že ten 7 pokus už bude en pravý a poslední.......všem držím pěsti

Misando.......pořád na tebe myslím a přeji lepší zítřky!!!!
3. lis 2010 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.