• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@janina83 Ono podle příznaků nic moc člověk nepozná, jak jsem zjistila, já se vyloženě cítila těhotná a nic:frowning2:
6. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz
duschankova: měř si ji ještě několik dní.A ta injekce na vyvolání nevadí,pokud by jsi byla těhu,to vím,byla jsem jednou taky v takové situaci,a ptala jsem se na to doky.
6. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz
@tonytony ja to nemyslela jako priznak tehu ale jako dohru te me bolave delohy.ale kdyby to byla znamka tehu tak bych byla nejstastnejsi na svete jako asi kazda znas :slight_smile:
6. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz
@tonytony neboj kazda se dockame :slight_smile: hlavu vzhuru ja to beru tak kdyz se nepovede tet tak priste urcite ale ja mam potom posledni pokus :unamused:
6. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz
@janina83 No, já právě, pokud se to nepodaří, budu muset jít už do práce a to je nereálný jezdit tak daleko do Caru a vše absolvovat a kloubit to, máme to daleko, do toho malá... Teď na MD se to ještě dalo, ikdyž i tak to bylo těžký- manžel s prací, nemáme hlídání, já tam malou brát nechtěla, takže agentury všelijak- ze dne na den, no mazec:frowning2: Nikdo to u nás neví, takže i to bylo složitý to nějak tutlat...
6. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz
@tonytony to chapu ja akorat nastoupila do prace a jak to vypada me propustej nejdriv jsem byla nemocna ja potom mala a tet gennet tak to uz v praci neustojim a tet kdyz to nedopadne tak vlastne jsem prisla o praci o prachy a nic stoho nepatrime mezi nejbohatsi lidi :slight_smile: ale tak nejak sme se snazily to zvladat no
6. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz
@tonytony tet uz vlasne cekam na rozsudek :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz
@janina83 No, to je právě ono:frowning2:
6. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz
@tonytony no tohle ivf beru opravdu znadhledem ten prvni me dostal opravdu na kolena ale mam strach o manzela ten to bere moc vazne a moc se tesi tak spis mam strach o nej no
6. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz
@tonytony kolik km dojizdite do caru mi do gennetu cca 28km autem
6. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz
My asi 80km:frowning2:
No, pro mě ten 2. bude výrazně horší- teda už je, já si IVF před tím představovala mnohem jednodušší- prostě jsem téměř nepřpuštěla, že by to nemuselo vyjít- hodně naivní:frowning2: U nás to mnohem hůř nesu já, manžel mě až štve tím, jak to bere docela ok, jako pokus, který nevyšel... Mluvit o tom moc nechce, bere to hodně realisticky, ne moc emočně, což bych potřebovala- nemám se krom tady na skol, komu svěřit, probrat to...
6. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz
@tonytony tak to jee ale kus.vis ten nas prvni pokus jsem emocne odnesla ja ondra to taky moc nebral tet se to nejak otocilo nerikam ze me to nebude mrzet bude.....ale myslim si ze uz to nebude takovy uplakany jako pred tim.a kdy jdes na druhy pokus
6. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz
@janina83 No, teď, jak dorazí potvora, tak si volám do Caru a vychází to dost blbě- ET kolem Vánoc:frowning2: Z toho nadšená nejsem, vše bude ještě víc komplikovaný- s ježděním tam, hlídáním malé v období svátků... Vymlouváníse v rodině, proč nepřijedeme, když každoročně tradičně jezdíme atd... Když to vyjde fakt blbě, tak to bude fakt náročný hodně... NA druhou stranu stále hrozí riziko, že mi dr. řekne, že to vychází blbě na Vánoce a budu muset další měsíc čekat- minule teda říkal, že Vánoce nevadí, ale tak nějak nejistě, mi přišlo, takže i to hrozí a ot pro mě bude ta horší varianta:frowning2: Další měsíc navíc nechci:frowning2:
6. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz
@janina83 A ty máš holky normálně a se stejným partnerem? Promiň, jestli nechceš psát sem, klidně můžeš přímo mně nebo vůbec, jen mě to zajímá- už máš velký kočky doma:slight_smile:
6. lis 2010 ve 14:57  • Odpověz
@janina83 Kdy máš v plánu testovat?
6. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz
@tonytony ja tu nebila koukam na novu z holkama :slight_smile: ja mam testovat asi toho 17 jinak holky mam normalni cestou mela jsem problemi tet mam nepruchozi vajecniky.jinak stema vanocema jedno je dobry aspon na to nebudes tolik myslet ale kdyz jsi mluvila z dr a rekl ti ze tam jsou ...zase na jednu stranku to za to stoji ale co je blby tak asi penize vit pred tema vanocema
6. lis 2010 v 15:12  • Odpověz
@janina83 No o peníze ani tak nejde, my s tím počítáme- byť to je u nás s tím vším pálka přes 50tisíc:frowning2: a tak trochu si to dáváme jako vánoční dárek a já k narozeninám, co mám hned po Vánocích a i místo dovči- pokud bych byla těhu, tak stejně nikam nepojedeme, takže to je to "poslední", spíš je blbý, že ty Vánoce nebudou moc v klidu, chtěla bych si je s malou užít, navíc, pokud by nám ten ET vyšel na štědrý den nebo na svátky, tak nevím, kam dáme malou- agentury určitě nehlídají a taky co říct rodině, proč nepřijedeme jako tradičně a navíc já to nechci podcenit a chci první dny fakt ležet, takže se modlím, aby ET vyšel pokud možno nejdřív 27., ale vím, že to moc neovlivním... Takže budeme muset asi nějaký bojový plán vymyslet- co říct v rodině, co s malou atd...
6. lis 2010 v 15:20  • Odpověz
@tonytony a co rict pravdu??urcite by vam pomohly
6. lis 2010 v 15:26  • Odpověz
@tonytony ja mam narozky tet 10 listopadu :slight_smile:
6. lis 2010 v 15:35  • Odpověz
@janina83 Takže taky dáreček k narozeninám?
No, nevím, možná to tak bude muset dopadnout, ale na ty Vánoce by to muselo jít ven do širší rodiny a to se nám teda oběma vůbec nechce:frowning2: Pokud by to dobře dopadlo, btak s tím nemáme problém, ale takhle nevím, spíš by nám to aspoň z té jedné strany přitížilo:frowning2:
6. lis 2010 v 15:37  • Odpověz
@tonytony jj taky k narozkam a chces neco vedet??minulej pokus to bylo taky na moje narozky a nic :frowning2:
6. lis 2010 v 15:42  • Odpověz
@janina83 Ne, to nepiš:frowning2: Tak to byl jen trénink, teď to musí vyjít! No, já zase kdysi na Vánoce potratila, umřel mi na Vánoce děda... takže je moc ráda nemám a taky nevím, zda je ideální na ně teď vsadit,no:frowning2:
6. lis 2010 v 15:56  • Odpověz
@tonytony treba mas pravdu byl to jen trenink to mi je lito to asi nebyly stastny vanoce vit??tet to bude jiny uvidis obema to vyjde a jinym dalsim taky :slight_smile: a ty mas nejaky deticky?? nebo uplne bez
6. lis 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak se zase jednou hásím, dneska začínám s decapeptylem, už se moc těším, konečeně se to rozjede.
Janina a Tonytony, tak čtu vaši diskuzi, nebojte všechno vyjde a jednou se dočkáme a i kdyby to bylo na ty Vánoce, tak to nevadí, hlavně, že to bude ne?
6. lis 2010 v 17:58  • Odpověz
@janina83 Mám holčičku:slight_smile: Jediný, co mě drží nad vodoum povedla se po úpravě hormonů a stimulaci ovulace léky- mám anovuláky...
6. lis 2010 v 18:24  • Odpověz
Holky, tak mi teď volal ten dr. z laborky- zjistil mi, že mám nějakou tu mutaci, kde je zvýšený několikanásobně homocystein v krvi, mám díky tomu výrazně zvýšený riziko potratů, zvýšené riziko defektů neurální trubice u plodu... prostě hrůzně jsem vystrašená... Prý bych si měla nechat vyšetřit ten homocystein, polykat megadávky B vit. a kys. listový- to teda dělám a kontrolovat, zda ta hladina homocysteinu klesá... Jsem homozygotní mutant, takže ta horší varianta, výsledky pošle hned v po té mojí dr. do Prahy a s tou se budu domlouvat, co dál... Jenže mám strach, že do toho IVF to nestihneme tak dobře podchytit, pěkně mě to vyděsilo, napadá mě x dotazů, na co jsme se nezeptala, čekala jsem, že to bude v pořádku a ono ne Další průser, další nervíky navíc- tak to jdu někde dostudovat, co vůbec s tím můžu dělat Nemáte to někdo taky zjištěný a nějaké rady???Díky všem.
6. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz
@tonytony jejda k tomu jeste tohle jo neboj ono to dobre dopadne drzim pesti
6. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
ahoj holky, já se umáznu :wink:

Abig (29) - čekání na 3IVF - toužebné přání leden 2011
cibka (30) - čekání na 3 IVF - toužebné přání leden 2011
Tonytony (35) - čekání na 2.IVF v 12/10
Pajinkaa (28) - čekání na ?
Pampeliška (36) - čekání na KETík - již tento měsíc !

Stimulantky :
Koubovka1 (26) - stimulace na 2.IVF od 6.11.
Ester (32) -2IVF/4Nativ, 5Nativ ET 2.11.

Těhulky :
Nana.76- TP 9.12 2010 holčička Terezka
cutce (32) - TP 11.02.2011 chlapecek David
Zazy 32 - TP 24.12(bude mezi 2-9,císař),holčička Verunka
Pecička- TP 9.2.2011 chlapeček Vladislávek
6. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak zas nakukuji.Jsem objednaná na pondělí do Caru a začínáme nejspíše se stimulkou :wink:
Jinak jsem měla dostat už minulou neděla a přišla až včera,si dovolila s takovým zpožděním.
Zítra Vás dočtu.Mějte se hezky a opatrujte se.Pa pa pa a hezkou neděli :slight_smile:
6. lis 2010 ve 23:11  • Odpověz
@tonytony díky za příspěvek. Dneska už byla 36,6, takže zřejmě nic, ale já se tím nenervuji a těším se na prosinec a doufám, že tihneme ET do vánoc, takže jestli mám dostat MS tak ať už přijde. Jinak v minulosti jsem si bazálku neměřila. Nemocná nejsem, hormony nejím, akorát se nemůžu teď tak posledních 7dní zbavit pálení a výtoku v rodidlech. Ale lékař v CARU na to nedbal a ani mi nedal žádné doporučení nebo léky. Sama si to snažím vyléčit vyginálními léky, ale moc to nezabírá. Díky jsi hodná :slight_smile: Všem tady krásnou neděli...
7. lis 2010 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.