• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
ahojte holky kde jste kdo? :confused:
7. lis 2010 v 15:08  • Odpověz
@pajinkaa28 Ahoj Pájinko, a kdy to vypadá, že začneš stimulovat a budeěš mít dlouhý protokol? Já se taky pomalu chystám, budu se objednávat do Caru hned jak dorazí MS a konecm listopadu snad už budu stimulovat, ET kolem Vánoc- tak se ptám, jestli nebudeme bojovat spolu??? Teda jestli to u nás vše klapne:slight_smile:
7. lis 2010 v 15:23  • Odpověz
@janina83 Ahojky, tak jak se vede? Pěkně se Ti to táhne, ještě, když to tady vázne, viď? Ale neboj, myslíme na Tebe:slight_smile:
7. lis 2010 v 15:24  • Odpověz
@tonytony no ahojkyy jj tahne ale cely den jsem prolezela teda prospala :sweat_smile: jsem nejaka mimo
7. lis 2010 v 15:25  • Odpověz
@tonytony ja sem na tebe myslela vcera po tom jak si psala co ti volal ten mudr
7. lis 2010 v 15:26  • Odpověz
@janina83 No, jo, pátrám po netu apídím se, blbý je, že ten dr. z laborky to bude teprve posílat té mé dr., která je až v Praze a je tam jen čt, pá, takže dřív jak ve čt to snní nebudu moci probrat aspoň po tel.- no, uvidíme, kdy se zozjede MS- pak mám volat do Caru, na kdy mě objednají... Ikdyž na druhou stranu, ono asi stejně tam by to speciálně neřešili, max. jim můžu říct, že mi to zjistili a stejně bych musela si na hematologii a řešit to souběžně tam s hematologem- no, uvidíme, zatím baštím ty doporučované vitamíny Ba listovku a v týdnu musím něco vymyslet, jak se to vyvrbí...
7. lis 2010 v 15:32  • Odpověz
@tonytony no kazdopadne drzim pesticky at to vsecko dobre dopadne
7. lis 2010 v 15:34  • Odpověz
@janina83 Děkuju, nečekala jsem ještě další komplikaci a štve mě, že se ty výsledky tak blbě a zbytečně zpozdily- už jsme to mohla mít vše pořešený a soustředit se už jen ne "sebe" a IVF jako takové...
7. lis 2010 v 16:09  • Odpověz
@tonytony to verim vis co me rekl muj muz???ze trpelivost prinasi ruze a kdyz budem trpelivy urcite dojdem vsichni do zdarneho konce a kdy budes mluvit z doktorem?
7. lis 2010 v 16:12  • Odpověz
@janina83 No, ono to je právě složitější- vyšetření mi dělali v Praze, posílali to do Brna, z Brna to mojí dr. budou posílat teprve zítra, dr. tam je ale až ve čt, takže až ve čt aspoň na tel. konzultaci, tak snad mě nějak nasměruje, všude doporučují Karlák v Praze, ale tuším, že tam budou strašný čekací doby:frowning2: Nevím, možná bude stačit nějaká normální hematologie, ale prý o téhle problematice moc drr. neví nebo ji podceňují amoc neřeší a tak nevím, no:frowning2:
7. lis 2010 v 16:15  • Odpověz
@tonytony nooo to je teda dobry a pak pry medicina pokrocila hodne kupredu ale ne ze vsim jak je videt neboj se uvidis bude ok :wink:
7. lis 2010 v 16:17  • Odpověz
@janina83 Tak jak se cítíš? Jak to vypadá?

Mně se dnes snad rozjíždí MS, ikdžy tak diovně, já nevím- s tou Proverou je to takový divný s ní... Tak jsem si volala do Caru a jdu tam nakonec až 25.11.( budu 18.DC- pokud teda to dnes už je MS)- od 16. dne budu brát Proveru- tu už doma mám a pak byhc tam měla dostat injekce Dipherelinu na stimulaci od 23.DC... Jen jsme se nezeptala koordinátorky, jestli fakt nebudou problém ty Vánoce, neb mi to na ně fakt cca vychází:frowning2:
No, snad tento týden něco taky vyzjistím bližšího ohledně těch trombofilií, abych věděla...
8. lis 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahojky děvčata! :slight_smile:
Tak jsem zpět i s fasováním :grinning:
Stimuluji již ode dneška,dostala jsem Menopur a Gonal.V pátek na kontrolu a prý během příštího týdne by mohl být odběr a ET,je to nějaké rychlé :wink:
Chtěla jsem se zeptat na ten Prednison,jak tu o něm píšete,ale zapoměla jsem,tak si cinknu na gyndu,jestli mi ho napíše.
Mějte se hezky a napíši.Pa pa :slight_smile:
8. lis 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahojky děvčata
Pájinko,tak hezké stimulkovámí.
A všem co je něco čeká.Nakonec mě včera taky ta chřipka hnusná sklátila.Ale ještě,že ted a ne těsně před porodem.U se nám to krátí,už jen měsíc a budueme mít princeznu u sebe
8. lis 2010 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Dnes si 8 den píchám Menopur 300j a Fragmin - mám Leydenskou mutaci :( . Ještě beru Prednison, Synarel a Siofor a samozřejmě vitamínky. Procházím 3. IVF.
8. lis 2010 v 16:18  • Odpověz
@tonytony ahojky no u me je to takovy ze vlastne porad stejny bricho porad malinko tlaci...jinak neco malo doma podelam a pak jdu zase spat hned se citim unavene to bude tema lekama myslim dneska jsem 6 den a muzu rict ze sem dost nervozni jak to dopadne ale snazim se na to moc nemyslet :unamused: a kdy by si mela teda zacit stymulovat jeste mas nejaky to vysetreni vit:?
8. lis 2010 v 17:53  • Odpověz
@janina83 Ahojky, no, mně se nechce ta mrcha nějak rozjet, tak nevím, co už udělat, už bych ji fakt pořebovala:frowning2:
No, já čekám na čt konzultaci po tel. s dr. z Prahy, kde mi k těm trombofiliím řekne víc a doporučí mi asi co dál a kam...
Dnes jsem si koupila ještě Wobenzym a aspoň ty B vitamíny, abych něco ďobala, co by mi mělo pomoci... Musím si sehnat taky tu kys. listovou na předpis. silnější... Je toho najednou nějak moc:frowning2:
8. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz
@janina83 No a tak kdy myslíš, že zkusíš testík? Ještě ne?
8. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz
@tonytony dobre ranko zitra skusim prvni test mam narozeniny tak doufam ze nebudou sklamany
9. lis 2010 v 07:34  • Odpověz
@janina83 Budu moc držet palce:slight_smile:

Já si dnes zkouešla volat na Karlák kvůli těm trombofiliím avýsledek, že mají termíny až na březen, byť jsem říkala, že jdu an IVF už teď v prosinci, takže vůbec nevím, co s tím, potřebuju to nějak zaléčit, kruci, nechci riskovat, že zase to skoční špatně:frowning2:
9. lis 2010 v 08:33  • Odpověz
@janina83 zitra držím pěsti už by to tu špatnou statistiku mohl někdol přetrhnout :slight_smile:
9. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz
ahojky zdravím po týdnu po ET)))) a vkládám fotečku 7den po ET

@janina83 tak na zítřek ti budu držet vše co mám ať vykouknou// a dostaneš ten nej dárek))))

@tonytony ach jo ty máš teda těch trápení(((ale musíš věřit,že bude dobře a vše hlavně dobře s // dopadne!!!!
9. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz
Abig (29) - čekání na 3IVF - toužebné přání leden 2011
cibka (30) - čekání na 3 IVF - toužebné přání leden 2011
Tonytony (35) - čekání na 2.IVF v 12/10
Pajinkaa (28) - čekání na ?
Pampeliška (36) - čekání na KETík - již tento měsíc !

Stimulantky :
Koubovka1 (26) - stimulace na 2.IVF od 6.11.
Ester (32) -2IVF/4Nativ, 5Nativ ET 2.11.

Těhulky :
Nana.76- TP 9.12 2010 holčička Terezka
cutce (32) - TP 11.02.2011 chlapecek David
Zazy 32 - TP 24.12(bude mezi 2-9,císař),holčička Verunka
Pecička- TP 9.2.2011 chlapeček Vladislávek
9. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz
@janina83 Ahojky,tak to moc,moc budem držet pěsti,ať nejsi zklamaná :slight_smile:
Jinak pokračuju ve stimulce.Dneska ráno když jsem si píchala,tak byl u toho i malej a chtělo se mu plakat,chudinka si myslel že si ubližuju :frowning2:
Dneska jsem si začla vyběhávat předoperační a ve četvrtek ještě na odběry. :frowning2:
Mějte se hezky.Pa pa
9. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz
@ester32 Ahojky,no máš tam ducha,tak přeji ať jen a jen sílí :slight_smile:
9. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz
@ester32 Ještě prosím o upravení v tabulce,stimulace na 3 ivf od 8.11,mocinky děkuju
9. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz
Abig (29) - čekání na 3IVF - toužebné přání leden 2011
cibka (30) - čekání na 3 IVF - toužebné přání leden 2011
Tonytony (35) - čekání na 2.IVF v 12/10
Pampeliška (36) - čekání na KETík - již tento měsíc !

Stimulantky :
Koubovka1 (26) - stimulace na 2.IVF od 6.11.
Ester (32) -2IVF/4Nativ, 5Nativ ET 2.11.
Pajinkaa (28) - 3IVS stimulace od 8.11.

Těhulky :
Nana.76- TP 9.12 2010 holčička Terezka
cutce (32) - TP 11.02.2011 chlapecek David
Zazy 32 - TP 24.12(bude mezi 2-9,císař),holčička Verunka
Pecička- TP 9.2.2011 chlapeček Vladislávek
9. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz
@ester32 tichounce gratuluji :slight_smile:
9. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahojky
Esterko tak tiše gratuluji,at // jen sílí.
Janina:tobě hodně štěstíčka na zítřek
Jinak štěstíčko i všem ostatním
9. lis 2010 v 15:30  • Odpověz
ahoj te holky taky jsem o tom premyslela a nejsem si jista jestly budu mit odvahu tak brzy preci jen 7 dni po et je brzo!!!radeji asi pockam protoze na Et jsem byla 3.11. jsem se spletla o den ja si pockam az kolem 15 -17 to by uz melo byt :slight_smile: jinak vam vsem mockrat dekuju ze na me myslite a ze my drzite palecky je to od vas moc hezke opravdu nemam na to silu mam strach :sweat_smile:
9. lis 2010 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.