• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@ester32 no GRATULUJU jen at poradne sily.... si delala z rani moce?? :grinning: :grinning:
9. lis 2010 v 16:36  • Odpověz
@ester32 tobe delaly transfer 2.11 a me ho delaly 3.11 dodala si mi odvahu :grinning: na 2.11. se mi narodil muj prvni synovec a byla jsem i u porodu jeste jednou ti moc gratuluju mrknete na maliho
9. lis 2010 v 16:39  • Odpověz
@ester32 Ahoj Esterko, také moc gratuluji, to by mohly být dvojčátka, když to máš takhle krásně videt už po týdnu, vysoké HCG zřejmě.

Stimulka u mě probíhá zatím v pohodě.....moc doufááááám
9. lis 2010 v 19:32  • Odpověz
@janina83 ten je krásný)))a pokud můžu poradit je lepší netestovat))) stejně není nic jistý a ano ET jsem měla o den dřív ak ty a jak jsi měla stará embrya a víš jaký byla?

@koubovka1 děkuji snad budou a dvojčátka klidně beru už cokoliv))))) a kdy jdeš n ULTRAZVUK?
9. lis 2010 v 19:41  • Odpověz
@ester32 já zítra dobírám poslední antikoncepci a 20 začínám s puregonem k decapeptylu a 25.první UZG, tak jsem zvedavá, jak budou vajca vypadat, snad dobře, dali mi trochu vetší dávky hormonu, prý ve mém věku musím vydat víc vajíček, než devet jako minule.
9. lis 2010 v 19:44  • Odpověz
@ester32 dekuju nevim jaka to byly embryja da se to vycist s protokolu??? ale vim ze jsme mely icsi a 5 deni kultyvaci
9. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz
@janina83 já to v protokolu mám napsaný a ještě před transferem nám doktor řekne jek den podni vypadaly a kolik jich na konci je a jak vpadaj a tak))))ale 5 den by to měla být nejmín blastocysta a to jsi určitě měla tak pokud budeš ráno testovat tak držím pěstííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí já teda budu když už jsem začala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz
@koubovka1 tak to je za chvilku a neboj vajíček bude dost,ale zase ne moc .......to uteče vše jak voda))))
9. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz
@janina83 Ten je krásný,přejeme moc štěstíška a zdarvíčka :wink:
3.11 má náš malý narozeniny,tak to je náhodička.Jsem napnutá jak struna,hlavně ať to všem výde :wink:
9. lis 2010 ve 23:00  • Odpověz
@ester32 Krásný pohled- moc gratuluju:slight_smile:

@janina83 Tak uvidíš, až se na to budeš cítit, tak testni:slight_smile: My si počkáme na krásný // od Tebe:slight_smile:

Já už 5.den víc špiním, MS už tu měla být a furt ne ane se rozjet a já už ji fakt potřebuju!!! Jak ji mám přivolat???
10. lis 2010 v 01:19  • Odpověz
@tonytony děkuji mooooc

@janina83 tak co odhodlala jsi se nebo počkáš na později moooc na tebe myslím a držím palečky co to dá :wink:
10. lis 2010 v 08:09  • Odpověz
@ester32 ahojky vsem holky tak jsem si test delala jenze ne zrani moce ale byla tam druha jen slabouckej duch tak si nejsem jista neni to moc dobre videt skusim test jeste tak za dva dny jinak vsem moc dekuju ze mi drzite palecky musim dneska do gennettu dochazi mi estroferm
10. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz
@janina83 ahojky tak to je víc jak dobrý a ještě když to není z ranní no mooooooooc ti držím pěsti a kolik máš u sebe bojovníčků?
a hlavně vše nej nej k narozeninám a moc ti přeji aby ten nejkrásnější dáreček jsi měla usebe))))
10. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz
@ester32 dekuju za pranicko k narozkam no nam zavadely 2 mimisky nevim no mam malinko obavy nevim jestly tu druhou carku jsem spis jenom nechtela vydet ale je tu i segra a rikala ze ji vidi taky ale dneska jsem 7 den po ET tak si myslim ze je to stejne brzo je to spise takove nepatrne nez dobre viditelne
10. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz
@janina83 však nepatrné to může být a když to jde vidět tka na 7 den super na dvojčátka když to není ani z ranní moči))))
10. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz
@janina83 potichoučku gratuluji.Někdy to muže udělat pregnyl nevím jestli jsi ho měla ten vydrží v těle 10dni,ale taky zaleží jak stare byli embryjka ale myslím pozitivně a proto tihounce gratuluji :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2010 v 17:18  • Odpověz
@janina83 Teda, tak to je krásná zpráva, moc gratuluju a vidím to moc díbře:slight_smile:

Já pořád šekám na MS, už nevím, co si o tom myslet, v pátek jsem dobrala Proveru, to už jsem 2 dny špinila a od té doby špiním a fakt dost- hnědý i skousky, ale klasika červená ne, dnes už mi přijd,e že to snad i ustává, tak fakt nevím, jak mám poznat, co je MS aco je její 1.DC, což docela ke stimulce potřebuju nebo jestli ještě dorazí? To už asi IVF v prosinci ani nestihnu, pokud tohle není ještě MS:frowning2: Do prčic, zrovna teď!!!
10. lis 2010 v 18:00  • Odpověz
@tonytony ahojky no vis jeste to neni jisty uvidime za par dni
10. lis 2010 v 18:53  • Odpověz
Janino, nech tomu pár dní a uvidíš, ale vypadá to dobře.
10. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz
@janina83 Já tomu u Tebe moc věřím:slight_smile:
10. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz
Holky, co mám dělat, aby se mi ta mrcha už normálně rozjela? Nemáte nějaký recept???
10. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz
@tonytony zkoušela jsi horkou vanu?
10. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz
@koubovka1 No, ještě ne,vím, že to radí, zkoušela jsem horkou sprchu- přesněji vřelou... Vanu nevím, když ze mě jdou ty hnědé kousky:frowning2: Ale asi to risknu, kdyby to mělo pomoct:frowning2:
10. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz
@koubovka1 Tobě to fungovalo? Zkoušela jsi to?
10. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz
@tonytony ahojky dekuju snad bude silit ale byla opravdu strasne slaboucka ja to skusim zitra rano... jinak me pomohlo minule trocha cerveneho vina :stuck_out_tongue_closed_eyes: rozjela se po nem.a taky je to trosinku i psichycky cim vic na ni budes cekat tak ne a ne prijit... ale skus to cerveny vino aspon sklenku :wink:
11. lis 2010 v 06:30  • Odpověz
@janina83 Určitě bude- musí:slight_smile:
No, já včera zkoušela vřelou vanu a stejně prd, přijde mi, že špiním čím dál míň než že by se něco rozjíždělo, takže jsem asi v pr..., protože nevím, kdy mám počítat 1.den MS:frowning2: Nevím, zda to hnědé, co bylo, nebyla fakt nějaká divná slabá MS nebo co:frowning2:
11. lis 2010 v 10:05  • Odpověz
holky tak jsou tam // :grinning: :grinning: nejprve se mi nic neukazovalo tak jsem zacala bulet ale jsou tam je slaba ale uz i videt pekne asi sem je vybrecela
11. lis 2010 v 10:06  • Odpověz
@janina83 Jani, super, já Ti to ž´říkala, moc gratuluju!!!

11. lis 2010 v 10:28  • Odpověz
Holky, nemáte radu na to, jak rozjet MS nebo já nevím, co mám dělat V pátek jsem měla poslední Proveru( beru ji na úpravu cyklu- mch. je to horší než lepší) a to už jsem 2.den tak nějak špinila a od té doby špiním, docela dost- hnědé kousky, byť teda spíš na WC než na vložku... Ale ne ane se to rozjet v klasickou červenou MS Tak fakt nevím, co stím, dne suž mi přijde, že špiním minimálně... Mám začít stimulovat apotřebuju vědět, kdy byl 1.den MS ato teda fakt nevím, jak mám na to přijít Nebo myslíte, že ještě MS dorazí??? Už jsem fakt zoufalá, od 16.dne cyklu musím začít brát léky na IVF a jak to mám vědět??? To se mi ještě nikdy nestalo, včera jsem v noci seděla ve vřelý vaně, aby se to rozjelo a stejně nic
11. lis 2010 v 10:28  • Odpověz
@tonytony dekuju ti chtela jsem dat fotecku ale neni to videt je slaboucka a jinak skuz to cerveny vinko jak jsem psala
11. lis 2010 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.