• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@janina83 Zkusím, ale nemám zrovna červený doma, tak musím pakupiť:frowning2: Důležitý, že čárku vidíš Ty, je to super zprávička tady!
11. lis 2010 v 10:31  • Odpověz
@janina83 gratuluji to parááááááááááááááááááááááááááááááááááááda tak ať pěkně sílí))))

@tonytony červený vínko v horké vaně to by mělo zabrat))))

jinak já jdu zítra na krev tak jsem zvědavá kolik bude hodnota jinak můj dnešní testík)))tek snad to bude dobrý
11. lis 2010 v 10:54  • Odpověz
@ester32 To vypadá hodně dobře:slight_smile:
11. lis 2010 v 11:02  • Odpověz
@ester32 dekuju koukam ty uz to mas taky pekne :grinning: me to jeste neni tak moc dobre videt dneska jsem 8 den mam tam slabeho ducha ale je videt lip jak vcera
11. lis 2010 v 11:20  • Odpověz
@tonytony jj kup si vinko a ne ze se po nem sjedes :dizzy_face: :grinning:
11. lis 2010 v 11:21  • Odpověz
@janina83 Bylo by to asi nejlepší!
11. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz
@ester32 Ahojky,moooc gratuluji a ať jen sílí :wink:
11. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz
@janina83 Ahojky,Tobě taky velká gratulace a každým dnem silnější // :wink:
11. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz
11. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz
@ester32 moc gratuluji :slight_smile:
@janina83 moc gratuluji :slight_smile: konečně tu smulu tada někdo přelomil :slight_smile:
11. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz
@ester32 @janina83 no dlouho jsem tu nebyla a co to tu ctu???? GRATULACE OBEMA, super zpravicky, moc a moc blahopreju a carecky jen a jen sily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 16:07  • Odpověz
@nana.76 a jakpak ty se mas a co ten tlak, uz se umoudril?
11. lis 2010 v 16:08  • Odpověz
Ahojky děvčata
I já oběma moc gratuluji,třeba se to tu konečně zaplní těhulkama.
Cutce zdravím,dlouho jsi tu nebyla,tobě ty týdny taky pěkně naskakují,a jak je??
Nany a jak je tobě?Já mám tlak docela v poho.Akorát mi ted trochu otékají nohy.
11. lis 2010 v 17:02  • Odpověz
@janina83 Tak jsem dala na Tvé rady- si došla jak alkoholička do krámu pro vínko, dala si sklenku a vřelou vanu a málem to byla moje poslední minutka, jak nejsem zvyklá pít- byla jsem totálně na mol, tak jsem na hodinku usnula! No na WC pak zase špinění, možná trošku víc, nevím- přijdu si jak magor!!! Jako měla bych asi zkusit ještě večer repete, ale to nevím, jetsli dám, fakt mi není po tom víně nějak extra exklusivně:frowning2: Fuj:frowning2:
11. lis 2010 v 17:29  • Odpověz
jo holky tlak pořad trošičku vyšší ale je to ještě v normě :slight_smile:
@zazy taky mi začali otekat nohy a celkem dost mam je otekle i rano tak v pondělí to budu muset říct doktorovi :frowning2:
11. lis 2010 v 17:41  • Odpověz
@tonytony ahojky to mi je lito zavolej si do caru at ti dobnou injekci
12. lis 2010 v 06:13  • Odpověz
@nana.76 dobre ranko ja ten tlak v podbrisku taky citim vic ale na testu opet jen duch ale je tam doufam ze je vsecko v poradku test jsem tentokrat delala z ranni a mamatest a taky duch myslis ze je to dobry?
12. lis 2010 v 06:14  • Odpověz
@janina83 určitě je to dobry nebojky musíš věřit :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz
@nana.76 ahojky vis ja sem si testla jeste dopoledne a nasla jsem / jinak bilo ja uz nevim co dal
12. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz
@janina83 tak to je divny jedině že by to byl zůstatek třeba pregnylu jestli sis ho píchala :frowning2:
12. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz
@nana.76 jj pichala ale to jsem skousela hned 2 den po punkci test byl negativni
12. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz
@nana.76 brisko me porad tlaci jako na mrchu test mi vysel 3 // sice slabe ale byly a tet dopoledne nic zeby zamlkle tehu??? :frowning2:
12. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky... tak nejen že víno nepomohlo- MS stále nikde, jen špiním vesele dál, ale já se dnes totálně sesypala... Byla jsem domluvená s tou dr. z Prahy, že hned, jak jí dorazí ty výsledky z Brna, že mi je okamžitě pošle i s tou žádankou na hematologii, kam jsem se objednala na čt( ve st je státní svátek), aby se to prostě stihlo... Podotýkám, že jsem byla samoplátce a vyšetření si zaplatila sama(1500) plus 35kč po mně chtěli za to, že mi to pošlou... Tak jsem si dnes říkala, jestli mám prudit a volat jí ještě jednou, jestli to teda v pořádku z laboratoře dorazilo( tam odtud to měli posílat už v pondělí) a zda mi to už teda poslala a můžu to čekat nejpozději v to úterý- tak jsem tam volala asi 5x během dne- pořád, že tam má pac., pak, že odešla, nevím co všechno, provolala jsem teda dost a pak když jsem se dovolala tak ona na mě nejdřív, že to ještě nepřišlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tj. že mi to nebude moci dnes ještě asi poslat, tak já ji znova zopakovala, že to potřebuju nutně do čt a st je státní svátek aže to teda přijít nestihne a že jsem měla mít výsledky už před 3 týdny... Tak mi začala blekotat, že ten výsledek nějak sežene ještě dneska??? A že by mi ho odfaxovala- no, jenže já potřebuju i tu žádanku- což se těžko nafaxuje a navíc fakt nehodlám riskovat, že mi to na té hematologii jen odfaxované neuznají apojedu tam zbytečně teď těsně před IVF... takže jsem se jí do tel. už fakt z toho všeho sesypala a ukončila to, fakt jsem tady bulela jak želva, s tou MS dohromady mi t vše už přišlo tak zbytečný... Manžel, když viděl, co se děje, tak jí nakonec volal sám, jestli teda ty výsledky má nebo ne, že jsem se mu tady složila, že je to pro nás fakt důležitý a že pokud to má, že si pro to zajede ještě teď byt to je 160km, ale že ať mu to řekne, aby nejel aspoň zbytečkně, když už si tam zbytečně několik týdnů stokrát já volám a nic z toho... Takže prostě paráda- manžel jel do Prahy pro vyšetření a žádanku, abyhc teda vůbec mohla jít příští týden na tu hematologii, to ještě možná budu muset jet do Catu nebo já nevím, co s tou MS:frowning2: já už toho mám fakt všeho po krk, do toho mi volá máma, že přijede, vůbec na ni nemám náladu, jsem uřvaná- ona nic o IVF netuší, nemůžu mít nic normálně, ani tu blbou MS ne, fakt nevím, co dřív teď řešit, abych se vůbec k tomu iVf dopracovala:frowning2: Proč je to, holky tak složitý a těžký a ještě nejistý výsledek:frowning2: Hlavně nechápu, proč mi ta dr. ještě lže, že to nemá apak najdnou jo!!!
12. lis 2010 v 15:15  • Odpověz
@tonytony tak to je mi moc lito, zim prochazis, bych di od ni nechala proplatit benzin krava jedna :angry: :angry: :angry: . Jen se snaz uklidnit , stresem se i MS opozduje :wink:
12. lis 2010 v 15:30  • Odpověz
@janina83 to je taky možné moc mě to mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. lis 2010 v 18:25  • Odpověz
@janina83 neboj bude to dobrý pokud jsi to nedělala z ranní ten dopoledne tak to je jasný,že tam nic není

@tonytony ty máš eda trápení bych udělala bugr))))

jinak já dnes na krvy 10den po ET 111 IU tak snad to bude v pohodě
12. lis 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahojky holky!
Tak jsem dnes byla v Caru na kontrole,folikuly prý nic moc,tak co by chtěly po 4 dnech užívání hormonků.Jsem si vyfasovala ještě zásobu na víkend a v pondělí zas na kontrolu,snad to bude lepší. :wink:
@tonytony Ahojky,tak to je opravdu síla,snad vše dopadne co nejlépe,myslíme na Tebe. :wink:
@janina83 Tobě taky držíme pěsti, :slight_smile: to bude ok
12. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz
Já už se takn těšila, že začnu stimulovat a te´d nevím, co mám dělat:frowning2: Když nevím, jetsli to je divná MS nebo nc nebo co??? Jak vědět, dky brát léky, nevím, co mám dělat:frowning2:
12. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz
@tonytony Já jsem to nikdy nepotřebovala, ale radí se to, nemůžeš nic ztratit.
12. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz
@koubovka1 Jestli myslíš horkou vanu a vínko, tak jsem to už vyzkoušela včera a 2x a nic:frowning2: červená stále není, jen hnědá s kousky sliznice aspíš jen na WC, ale na špinění dost:frowning2: Nevím:frowning2:
12. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.