• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010 / 2011

(Zamčená)
24. února 2011 
@tonytony ahojky to mi je fakt moc lito hlavne klid jinak ms prijde pomaleji nervy na to moc dobre pusoby to znam. ale ta mudr to prehani :angry:
13. lis 2010 v 09:33  • Odpověz
@ester32 ahojky no ja delala z ranni a // a pak o par hodin dyl / verim tomu ze to hcg neni jeste tak silne navic jsem vcera jela na pohotovost z malou a nechaly si ji tam a za hodinu na to sla na sal chuderka moje pry slepy strevo a me tam nechtely aby se mala nestresovala tak jsem musela domu :frowning2: dneska jedu za primarem ten je moc hodny tak uvidim co me rekne :frowning2: uplne jsem prestala myslet na to jestly jsem nebo nejsem tehu
13. lis 2010 v 09:37  • Odpověz
@pajinkaa28 diky mocinky
13. lis 2010 v 09:40  • Odpověz
@janina83 ježiši to jsou teda starosti,hlavně aby byla v pohodě a brzo ji pustili domů........ach jo takový broučci nemají toto vůbec zažívat držím pěsti at je vš bez komplikací :wink:
13. lis 2010 v 09:46  • Odpověz
@janina83 Jani, to bude určo dobrý, neboj:slight_smile: //jsou //:slight_smile:
13. lis 2010 v 09:47  • Odpověz
Holky, nemáte zkušenosti s cystou? Já nikdy cystu neměla, ale včera jsem hledala na netu, co by to mohlo býát s tím mým silnějším špinením místo ms a dost se tam psalo o cystě??? Mám strach, že nebudu moci na to IVF, že je to zase ztracený:frowning2:
Fakt nevím, co se to deje, už 9.den jen silně hnědě s kousky špiním a není klasická červená- cyklus je s Proverou- nevím, jak ta to moc může ev. ovlivnit, ale je to prostě divný??? Nenapadá vás ještě něco- ta cysta, nevíte? Do Caru asi azvolám,a le až v po, dnes je to stejně na nic:frowning2:
13. lis 2010 v 09:49  • Odpověz
@ester32
@tonytony holky moc vam dekuju uvidim az pojedem na navstevu hned vam pisnu nejaky info
13. lis 2010 v 09:53  • Odpověz
@tonytony hmm je to divny ja stim nemam skusenost zajdi na gindu
13. lis 2010 v 09:55  • Odpověz
Holčinky, Marcajdo, moc děkuji, ale hurá, hurá, hurá!!! MS je tady!!! Já už teda včera měla chvíli pocit, že byl záblesk červené, ale nebyla jsem si jistá, takže mám radost, jakou jsem z MS ještě nikdy neměla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A můžeme jít do toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jdu si uvařit kotel Kontryhele, napočítat nsi, které dny co ajak a jedemé!!!!!!!!!!!!!To má manel dnes narozeniny:slight_smile: Tak tady aspoň nebudu bulet jako včera:slight_smile:
13. lis 2010 v 11:23  • Odpověz
Jinak to vypadá, že teda nakonec vše bude až těsně po Vánocích, což jsem na jednu stranu fakt ráda- snad jen ten týden po vánocích budou v Caru- to je teď už asi největší riziko... OPU přibližně po Vánocích a ET začátkem roku- jasně že se to ještě může všelijak změnit, ale přibližně to tak vypadá:slight_smile:
13. lis 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky!
Snad už mi v pondělí řeknou,že už bude brzy odběr,jsem rozpíchaná jak cedník :frowning2: Ach jo.
@tonytony Ahojky,tak to věřím že máš veeeelikánskou radost,asi jako já,když jsem to dostala skoro o týden později :wink: Jinak manželovy vše nejlepší k narozeninám :slight_smile:
@janina83 Ahojky,snad bude princezna brzy fit a budeš jí mít doma,chudinka malinká :frowning2: A co testík? Zkoušela si další?
My jsme taky asi před měsícem zkončily na chíře,malý si rosekl hlavu a měl 2 stehy,no hrůza,ale už je to zahojené.Tak foukáme bebínko na dálku :slight_smile:
Mějte se hezky a užijte zbytek soboty.Pa pa
13. lis 2010 v 11:54  • Odpověz
@pajinkaa28 Držím palečky na OPU:slight_smile: a díky za přání:slight_smile:
13. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz
@pajinkaa28 nee netestila nechci dalsi stres ze budu mit zase jen / vypada to na pondelek stejne nemam doma testy aspon me to nebude nutit
13. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky
Tonina:Já mám endošku,tudíš cysty a tenkrát jsem právě tím,že jsem to nedostala a pak jsem to měla dlouho,tak jsme zjistili,že jsou to cysty.Nechci tě tím samozřejmě strašit.Tak si to radši nech zkontrolovat.A ještě jedna věc,pokud má ženská cysty,tak by neměla pít kontryhel.
13. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz
@zazy Díky, já teda doufám, že to bylo jen tou Proverou, MS dnes dorazila a klasická jakou znám:slight_smile: Tak se mi moc ulevilo, já cystu ani nikdy neměla, tak doufám, že je to tímhle zažehnáno...
Víš proč se neradí ten kontryhel u cysty??? Jinak na UZ mě určitě prohlídnou, kdyby náhodou, ale věřím, že ne, kdyby MS nedošla, tak plaším fest, ale te´d snad je to ok...
13. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz
@tonytony ahojky :slight_smile: Tonytony můžu se tě zeptat když by OPU nebo ET připadalo v období vánoc myslíš, že bysme mohli taky jít, nebo by to nechali na lednový cyklus? Fungují CARY také v období vánoc a novým rokem? Já jsem začala MS teď ve středu a pochybuji, že bychom stihli OPU a ET do vánoc, protože teď jsem měla zpožděnou MS o 19 dní. Děkuji :slight_smile:
13. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz
@duschankova No, to právě nevím, já se bála, když mi po neúspěšném IVF dr. řekl, že musím počkat na 3 MS apak že může být 2. pokus ajá si to tam hned v hlavě uvědomila, že to asi vyjde kolem Vánoc a tak se ho hned tam ptala, co když to vyjde na Vánoce a on mi řekl tak nejistě- "no on tady někdo taky asi bude"... čímž mě uklidnil, ale teď když tady čtu, že některé Cary mají volno auž nerozbíhají další IVF, tak nevím, no, třeba je ten náš výjimka a budou tam, ale nevím, taky se toho bojím, že až tam teď přijdu, že mi dr. řekne, že to necháme až na další cyklus:frowning2: Což nezvládnu bez slz, to vím:frowning2: ale co nadělám:frowning2: Zase mě uklidňuje, že mi tohle řekl a taky, když jsme teď volala koordinátorce, že se chci obj. k dr. před stimulací, kterou mnám začít dl. protokolem od konce listopadu, tak mě objednala a nic neříkala, tak by mi asi řekla, že to už asi nebude kvůli Vánocům nebo nevím, jetsli jí to nedošlo??? Prostě se já dovím 25. na schůzce s dr. a od 25.mi taky tak nějak vychází začátek dl. protokolu- možná i den, dva dřív- léky už mám, jen inj, mi dodají, ty já začínám přidávatb až pak o pár dní později, tak by mě snad ale nenechali brát ty léky začít zbytečně:frowning2: Takže asi každé centrum to má jinak:frowning2:
Kam chodíš Ty, třeba tady je někdo z Tvého centra abude vědět přesněji. Já jsem Helios Brno
13. lis 2010 ve 22:39  • Odpověz
@duschankova Jinak, nevím, jak dlouhé máš cykly a jaký by jsi měla protokol, ale máme to teda ssi dost podobný časově- bylo by fajn tady mít spolubojovnici:slight_smile: Protože v té době Vánoc tady asi ani nikdo moc nebude na pokec a podporu:frowning2:
13. lis 2010 ve 22:41  • Odpověz
@tonytony já jsem s manželem v léčení v Českých Budějovicích v Sanatoriu Art, ale neměj strach :slight_smile: i kdybych nešla na ET v prosinci v období vánoc, tak sem juknu a budu na tebe myslet :slight_smile: takže odemne máš slovo :slight_smile: Ale doufám, že tohle budou ty nejkrásnější vánoce a budeme mít v bříšku prcky :slight_smile: Dobrou noc :slight_smile:
13. lis 2010 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj holky,tak to mám radost, že vám to tu všem krásně vycházím já to včera dostala po antikoncepci a od příští soboty začínám píchat puregon, jsem na sebe zvědavá, jak to zvládnu s tím perem, minule jsem si píchala normálníma injekceme a krásně jsem to zvládla, takže snad zvládnu i tohle, nandat nápll nasadit injekci a správně
nadávkovat, no na vyšší dívčí.
Tak jsem si to přibližně spočítala na první týden v prosinci ET, tak snad půjde vše podle plánu.
14. lis 2010 v 10:43  • Odpověz
@koubovka1 to pero je 100xlepší než injekce zvladneš nebojky :slight_smile: :slight_smile: Pěkny den všem :slight_smile:
14. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz
@duschankova v artu dělaj i o vánocích :dizzy_face:
14. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz
@tonytony cauky no vida tak konecne mrska dorazila uz je dusicka klidnejsi??? :grinning:
14. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz
@koubovka1 ahojda pero je lepsi nez injekce uvidis ani to neboli :slight_smile:
14. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz
@lenkacar Dobrá zpráva, že to někde fachčí durch i přes Vánoce, mohli bychom tomít taky tak:slight_smile:
14. lis 2010 v 16:40  • Odpověz
@janina83 Výrazně klidnější, ještě aby to klaplo po těch Vánocích:slight_smile: Jak je u Tebe:slight_smile:???
14. lis 2010 v 16:41  • Odpověz
@nana.76 Tak snad jo, já jen nevím, když mám puregon s 900 iu, a budu si píchat 250 denně, tak jestli tam mám tu lahvičku s puregonem nechat do dalšího dne, nebo jí vždycky vyndat?
14. lis 2010 v 19:27  • Odpověz
@tonytony no u nas je to tak stim testem to zkusim jeste zitra jinak mala no 3 dny nic neji nepije jen zvraci je na kapackach uvidime zitra po vysetreni :frowning2: doufam ze uz bude lepsi dneska uz se aspon smala a hrala si snama
14. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz
@janina83 To mi je líto, já doufala, že už jste ok a třeba i doma:frowning2: Neboj, to bude ok, kor když už je lepší a aspoň nemáš tolik času myslet na //, který určitě zítra ale najdeš- moc moc držím palečky- jak na //, tak malé!
14. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz
@tonytony ahojky tak jsme po testu nejsem tehotna mam / z ranni :frowning2: :cry: ja uz fakt nevim
15. lis 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.